Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty Ghosts märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 12.04.2014 14:04:58 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
kas sellel mängul on ikka see 6GB rammi piirang ? mõtlesin et prooviks ka seda mängu nüüd ? icon_biggrin.gif kuidas multiplayer on? ma siin mõtlen kas võtta see v bf4... pole ammu midagi uut mänginud ... black ops 2 ei meeldinud nende krdi laserrelvade pärast... kas ghostis on normaalsed n.ö tänapäeva relvad .umbes midagi taolist nagu oli MW3-es...


Piirang võeti juba mõnda aega tagasi maha ning mäng ise, noh, COD nagu COD ikka.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.04.2014 17:26:46 vasta tsitaadiga

seda küll jah et cod nagu cod ikka ... kange kihk on seda proovida ikka icon_biggrin.gif on seal need survival ja spec ops missioonid ka et midagi sellist nagu MW3-es oli ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 14.04.2014 12:01:29 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam on sul lihtsalt youtube'ist review ära vaadata icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009




sõnum 14.04.2014 13:15:28 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
kuidas multiplayer on? ma siin mõtlen kas võtta see v bf4... pole ammu midagi uut mänginud ... black ops 2 ei meeldinud nende krdi laserrelvade pärast... kas ghostis on normaalsed n.ö tänapäeva relvad

Multi on pasem kui Blops2es. Laserrelvi pole kumbaski olnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 15.04.2014 22:06:43 vasta tsitaadiga


Link


icon_lol.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.04.2014 12:30:06 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news_story/call_of_duty_gamer_loses_a_game_calls_in_real_swat_team_on_his_enemy.html

need mikid ei ole normaalsed icon_neutral.gif alla 16 aastastele peaks sellised mängud keelatud olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2014 20:32:29 vasta tsitaadiga

See nädalavahetus siis Steamis tasuta MP...... Kui keegi soovib icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 01.05.2014 20:38:32 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
See nädalavahetus siis Steamis tasuta MP...... Kui keegi soovib icon_rolleyes.gif
proffiili arvutiga lowga fps 30-40
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.05.2014 15:21:14 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
See nädalavahetus siis Steamis tasuta MP...... Kui keegi soovib icon_rolleyes.gif


Kaasa anti ka DLC kaardid, tundub. Rotatsioonis oli mitu taolist, mida ma pole enne näinudki.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.05.2014 17:59:55 vasta tsitaadiga

Panin ka eile tõmbama,loodan et saan enne tõmmatud kui see aeg läbi saab icon_razz.gif saan ka siis lõpuks proovida mida see endast kujutab ja äkki on parem kui see häkkereid täis ja poolvigane bf4 icon_smile.gif

täpsemalt mis kellani seda tasuta mp osa saab proovida ? pühapäeva kella 1-ni öösel ? see raibe on nii krdi suur.... no ma ei tea milleks 28gb thumbs_down.gif järgmine cod on ehk äkki 60gb icon_mad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.05.2014 18:32:50 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Panin ka eile tõmbama,loodan et saan enne tõmmatud kui see aeg läbi saab icon_razz.gif saan ka siis lõpuks proovida mida see endast kujutab ja äkki on parem kui see häkkereid täis ja poolvigane bf4 icon_smile.gif

täpsemalt mis kellani seda tasuta mp osa saab proovida ? pühapäeva kella 1-ni öösel ? see raibe on nii krdi suur.... no ma ei tea milleks 28gb thumbs_down.gif järgmine cod on ehk äkki 60gb icon_mad.gif


Mäng oli bf4 kõrval täielik saast, üks kord juba sai seda tasuta proovida, enam ei proovi pekstes ka. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.05.2014 22:00:46 vasta tsitaadiga

Keegi ei oska öelda kas ja kuskohas saab seda pilti nagu teravamaks muuta ? ma ei tea näppisin seal neid seadeid aga kuidagi udune ja tuhm on see pilt icon_confused.gif või peabki nii olema ? mäng ise noh ... meeldib rohkem kui black ops 2,midagi erilist ei ole ... campereid täis nagu ikka ... relvad on huvitavamad kui bo2-s... selles mõttes et pole mingeid laserrelvi icon_biggrin.gif midagi väga jubedat see mäng ei ole... osta vast ei raatsi momendil... tundub et cod on niipalju nüüd edasi läinud et minu vanaraud jääb nõrgaks juba.... kuigi bf4 jookseb high settingutega väga hästi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 04.05.2014 10:59:59 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
See nädalavahetus siis Steamis tasuta MP...... Kui keegi soovib icon_rolleyes.gif


LoL, ei mängi seda p*ska isegi tasuta mitte icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006




sõnum 04.05.2014 11:27:30 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Keegi ei oska öelda kas ja kuskohas saab seda pilti nagu teravamaks muuta ? ma ei tea näppisin seal neid seadeid aga kuidagi udune ja tuhm on see pilt icon_confused.gif või peabki nii olema ?

Pane blur disabled peale.
Gap kirjutas:
Keegi ei oska öelda kas ja kuskohas saab seda pilti nagu teravamaks muuta ? ma ei tea näppisin seal neid seadeid aga kuidagi udune ja tuhm on see pilt icon_confused.gif või peabki nii olema ? tundub et cod on niipalju nüüd edasi läinud et minu vanaraud jääb nõrgaks juba.... kuigi bf4 jookseb high settingutega väga hästi.

Hahaa. CoD edasi läinud.

Sai ka siis eile ära proovitud see MP. Esimese asjana tahtis mäng koguaeg secondary screenil käivituda. Esimene mäng, mis mul sellist huumorit teeb. Lõpuks siis lihtlabaselt disablesin teise monitori, et saaks vähemalt inimese kombel mängu proovida. Sain kuhugi serverisse sisse ja hakkasin loadouti näppima, mis peale sain serveris kicki inactivity eest. Ma jõudsin ehk 2 minutit max seal olla. Võib-olla on tõesti minu lollus, sest seda saab ka mitte serveris olles teha aga no ma mängus täiesti uus ja asi harjumatu. See selleks. Siis nägin seda udust pilti ning tahtsin seadeid muuta. Võtsin blurri maha ja millegi pärast oli mäng otsustanud ka, et ei jookse 1080p seega panin ka reso paika. Nii kui seaded salvestasin siis mäng crashis ja enam tööle ei läinud. Soovitas käivitada safe modes, mis ei aidanud midagi. Proovisin siis Steamis faile verifyda, kustutasin ära conf failid aga ei midagi. Lõpuks tegin arvutile restardi mille peale sain CoDi 800x600 resol käima.

Parim mänguelamus, 10/10, soovitan kõigile.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.05.2014 11:31:23 vasta tsitaadiga

mtv0308 kirjutas:
Sain kuhugi serverisse sisse ja hakkasin loadouti näppima, mis peale sain serveris kicki inactivity eest. Ma jõudsin ehk 2 minutit max seal olla. Võib-olla on tõesti minu lollus, sest seda saab ka mitte serveris olles teha aga no ma mängus täiesti uus ja asi harjumatu


Create a soldier on olnud CODis muidu juba viimased viis aastat peamenüüs eraldi valikuna
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.05.2014 11:38:24 vasta tsitaadiga

profiiliarvutiga low graafikaga fps 30 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2014 12:02:31 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
madmel kirjutas:
See nädalavahetus siis Steamis tasuta MP...... Kui keegi soovib icon_rolleyes.gif


LoL, ei mängi seda p*ska isegi tasuta mitte icon_lol.gif


Tõsi ta on. Installisin...umbes 45 minti....mängisin umbes 5 minti (esimese crashini) ja uninstall umbes 10 sekki.
Jõle udunue oli jah mäng kuidagi , nats proovisin näppida sätteis aga paremaks ei läinud. See esimene COD, mis ei kõlba tõesti kuhugi, isegi SP mul läbi tegemata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.05.2014 12:16:07 vasta tsitaadiga

mtv0308, sellesmõttes edasi läinud et graafika on nii kõva ja udune et kõvemate arvutitega ei jookse icon_biggrin.gif

ma omaarust sättisin seal neid seadeid ja bluri mahavõtmine ei võtta seda udust pilti ära icon_confused.gif aga vahet pole, ostma seda niikuinii ei hakka,paras käkk on minuarvates + see et võrreldes bf4-ga mis jookseb kõik high peal ja super ilusa pildiga mu vanaraua peal super hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006




sõnum 04.05.2014 13:50:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
mtv0308 kirjutas:
Sain kuhugi serverisse sisse ja hakkasin loadouti näppima, mis peale sain serveris kicki inactivity eest. Ma jõudsin ehk 2 minutit max seal olla. Võib-olla on tõesti minu lollus, sest seda saab ka mitte serveris olles teha aga no ma mängus täiesti uus ja asi harjumatu


Create a soldier on olnud CODis muidu juba viimased viis aastat peamenüüs eraldi valikuna


Minu poolest olgu või 25 aastat. Ma pole kunagi ühtegi CoDi ostnud ja mänginud. Kunagi tatikana ehk piranud ja single playerit ainult proovida saanud.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2014 08:41:45 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
alla 16 aastastele peaks sellised mängud keelatud olema icon_lol.gif

Miks keelatud? Püsse saavad vabal poest osta igas vanuses ja igasugu jõledaid paugutamise seriaale telekast tuleb terve päev
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 06.05.2014 15:15:51 vasta tsitaadiga

mulle meeldib, ei ole kunagi olnud mingi eriline storypede, kes mingit mõtet taga ajab. Minu jaoks on mängimine meelelahutus ja seda ma ka sain.
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.05.2014 18:22:07 vasta tsitaadiga

Wow, installisin üle mitme kuu MP uuesti ja ainult 5000 ja natuke peale mängijat online'is icon_biggrin.gif

BO2 on 2x rohkem mängijaid ja isegi MW3 on paar tuhat rohkem thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.05.2014 18:51:08 vasta tsitaadiga

softis, tõmbasin paar nädalat tagasi MW3-e mp käima ja seal on ikka mängijaid küllaga icon_biggrin.gif Tuhat korda parem kui see udune ghost oli.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.05.2014 19:52:27 vasta tsitaadiga

Ghosts on nüüdseks täielikult surnud ka. Tippajal 2k mängijat on ikka ehe failure.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 11.05.2014 20:18:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ghosts on nüüdseks täielikult surnud ka. Tippajal 2k mängijat on ikka ehe failure.
Tegelt oli natuke rohkem: http://steamcharts.com/app/209170
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty Ghosts mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.