Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  irw...kas keegi rikkaks ei taha saada? (Spämmikirjad) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 30.06.2013 13:06:29 vasta tsitaadiga

Juba kirjeldus ise ütleb, et see on püramiidskeem.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2013 08:03:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Uus tase thumbs_up.gif
Üritavad mulle tagastada midagi, mida mult iial varastatud ei ole... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.07.2013 16:36:15 vasta tsitaadiga

Jajaa, neid juba mitu aastat liikunud. Küll pakub raha pettusega saadud kahjude eest mõni Aafrika pank, riik, "ÜRO", "FBI" jt tähtsad "asutused". Alustuseks pead neile loomulikult saatma kõik oma isikuandmed ja mõni küsib raha ka.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 27.07.2013 10:26:10 vasta tsitaadiga

Aga kui isegi anda oma nimi / suvaline aadress / telefoninumber - mingi 1 € kõnekaart
Mis nad sellega saaksid teha icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004




sõnum 30.07.2013 12:37:13 vasta tsitaadiga

On ikka kavalaks läinud, sain seliise kirja:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pole vist vaja lisada, et mul seal pole kunagi kontot olnud ja ei tule ka
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 19.08.2013 11:19:39 vasta tsitaadiga

Vana lugu uues, veelgi jaburamas kuues icon_lol.gif

tsitaat:

Spoiler Spoiler Spoiler



headerid:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.12.2013 15:33:17 vasta tsitaadiga

peamiselt ameerika ülikoolidest tuleb selliseid

Spoiler Spoiler Spoiler


päised

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 10.12.2013 09:46:31 vasta tsitaadiga

nii

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 260
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2013 12:29:37 vasta tsitaadiga

Üheülbaliseks kisuvad need e-mailid. Neegrid võiksid veidi vaeva näha ja innovaatilisemaid tekste välja mõelda.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.02.2014 09:12:43 vasta tsitaadiga

mingit uut sorti spämm või keegi on mu meiliaadressi kuskile kirjutanud:

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008




sõnum 20.02.2014 09:50:48 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
mingit uut sorti spämm või keegi on mu meiliaadressi kuskile kirjutanud:



See on vana kala, tegutseb aastast 2010 icon_lol.gif . Töötas?/töötab ka täiskasvanutetööstuses, kasutades alterego Vanda B.

Spoiler Spoiler Spoiler


edit: arvasin, et on modell, aga uurides internetiavarusi, siis on ta natuke hardkoorim.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 11:12:56 vasta tsitaadiga

Wow

Spoiler Spoiler Spoiler


Lugesin eestikeelset enne ja esimene mõte oli BTC icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.03.2014 18:13:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei osagi miskit arvata..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 10.04.2014 12:48:12 vasta tsitaadiga

Skype tuli selline kiri koos kontaktisooviga:
(oma nime võtsin välja)


richard-nkruma (Mr Husam Al Sayed)
Hello From: Husam Al Sayed. E-Mail: alsayedoffice@gmail.com & nbsp; Hello <Minu Nimi>, I have tried to reach you on Skype phone, but your line was busy, so I decided to write you this message. I have been in search of someone with this last name <minu perekonnanimi>, so when I saw you online, I was pushed to contact you and see how best we can assist each other. I am Mr. Husam Al Sayed, a Bank Officer here in U.A.E. I believe it is the wish of God for me to come across you now. I am having an important business discussion I wish to share with you which I believe will interest you, because it is in connection with your last name and you are going to benefit from it. One Late Johnson <minu perekonnanimi>, a citizen of your country had a fixed deposit with my bank in 2005 for 108 calendar months, valued at US$30,000,000.00 (Thirty Million United State Dollars) the due date for this deposit contract was last 22nd of January 2013. Sadly Johnson was among the death victims in the May 27 2006 Earthquake disaster in Java, Indonesia that killed over 5,000 people. He was in Indonesia on a business trip and that was how he met his end. our bank management is yet to know about his death, I knew about it because he was my friend and I am his account office
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.04.2014 09:11:45 vasta tsitaadiga

"USA Kindralleitnant" Paul Carlos pakub täisnime, aadressi ja telefoninumbri eest ebaseaduslikke dollarimiljoneid ja ootab teie kirglikke kaebusi icon_lol.gif

tsitaat:
Minu nimi on kindralleitnant Paul Carlos ; Ma olenAmeerika sõdur , teenivate sõjaväe3. mere komando divisioni Afganistanis. Väga hädasti abi , olen kokku julguse ühendust you.I otsin meie lahke abi liikuda summa (US $ 12.7 miljonit dollarit ), et sa nii palju kui ma saan olla kindel, et mu raha on ohutu teie abi , kuni ma lõpetan oma teenust siin tulema järgmisel kuul , see ei ole varastatud raha , ning puudub oht kaasatud .


Source raha : Mõned raha erinevates valuutades avastati barrelittalu lähedal Kabulis ajalpäästeoperatsiooni ning leppisid osapooled , et seda raha jagatakse meile . See oli üsnaebaseaduslik tegu, aga ma ütlen teile, mida ? Ei hüvitist saab korvatarisk oleme võtnud meie elu pommiauku ja ma olen maha, haavatud ja säilinud kaks enesetapu pommirünnakud poolt eriline Jumala armu . See ja muud põhjused on ajendanud mind jõuda abi. Ülaltoodud joonisel võtsin kui oma osa , ja varjata sellist raha sai minu jaoks probleem , et abigaBritish kontakt töötavad siin ja tema büroo nautida immuunsus , ma ei suutnud saada paketi välja ohutusse Asukoht täielikult välja probleeme kohapeal . Ta ei tea tegelikku pakendi sisu , ning usub, et see kuulubBriti / Ameerika arst , kes suriRAID siin Afganistanis ja enne loobumist , usaldas mind
üle andma paketi oma perega .


Ma tahan teile lubada 30 % selle raha eestabi siis anna mulle vaid üks kirglik kaebus ma teen sulle on mitte arutada seda teemat kellegagi . Kui teil on põhjust tagasi lükata pakkumine , palun ja siis hävitada selle sõnumi lekkimist see teave on liiga halb meile sõdur on siin Afganistanis. Vähem kui 4 päevabox peaks olema teie käsutuses ja nagu ma juba ütlesin , ma annan teile 30 % kogusummast ja 70 % minu jaoks. Loodan, et olen aus olnud selle tehingu. Tule tagasi mind oma täielikku teavet ja ma jätkataregistreerimist.



Teie täisnimi ..........................


Teie täielik aadress .......................


Teie otsene telefoninumber ................


Tänan ette ,


Kindralleitnant Paul Carlos .


headers
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.05.2014 23:17:00 vasta tsitaadiga

ehh mida veel:



はじめまして。

マーサーキャピタル <http://www.mercerfx.com/ja/> の伊藤と申します。



貴ウェブサイトを拝見させて頂きました。

御社様との素晴らしいビジネス展開を期待しております。



IB契約 : 最高 1pip バック

アフィリエイト契約 : ご入金額の10%



良いお返事をお待ち申し上げます。



伊藤

japan@mercerfx.com


päised
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.06.2014 11:33:45 vasta tsitaadiga

Selline kiri Margo Käirolt aadressilt margok@hot.ee


tsitaat:
kongis on lisaks margo käirole ka AIDS-i haige vene barõga gennadi,poiss ida virumaalt,kes tallinnas relvastatud rööviga kinni kukkus,sõnaotseses mõttes kukkus,kuna peale röövikatse nurjumist pani ta kullapoe eest kiiruga jooksu,taamal lähenevad sireenid hüürgamas. kalev spa juures komistas gennaadi aga nii õnnetult,et pikali kukkudes väänas hüppeliigese välja,sealt algaski tema vangalatee,piinlik ja loll lugu aga vähemalt tõsi.

öise vangla vaikust häirib kuskilt taamalt kõlav mehe alandlik kiunumine,jälle kedagi vägistatakse mõtiskleb margo käiro,ikka ilged pederastid on siin kongis koos,piix ei suuda oma paake kraanikaussi tühjaks lasta, vaja on ikka kuskile õõnsusesse kütta, faking peded. kiunumine valjeneb, ka margo käirol tekib speedode sees kihelus, kurat ammu pole naist saanud mõtleb ta. kas nüüd onada või lihtsalt nikuinin ära kuulata ja rahulikku unne jääda. ei persse täna ei ona, natuke imelik kui rõveda persenussi taustal lahti lööks.

Äkki tabab margo käirot hoop kõhtu, naaberkongi vägistamisheli on ka gennadi tiiraseks teinud : "Võta sjuhu" lausub gennaadi rahulikult. margo käiro äigab ja vingub, et piix sa oled lolliks läinud või, putsi ma pole mingi pederast, nahhui isegi antsus peaga ei võtaks mehelt suhu. sellele järgneb täistabamus margo käiro poolkõva piixu pihta, äigamine jätkub. "Võta sjuhu jopptvõi" kordab gennadi natuke ärritunud häälega. margo käiro tõelise norra ehitajana ähvardab gennaadit vangladirektori ja ka kongist väljas olevate sõpradega, kes kõik sama kõvad vennad kui tema, dressipluusi ja palja peaga isegi talvel,tegijad ühesõnaga.

Selle peale järgneb veel kolmas ja neljas hoop, mõlemad kümpi pikki ninajuurikat, see tõmbab margo käirol supi lahti ning tekitab arusaama, et gennaadi ei tee jälle mõnda lolli nalja nagu ükskord kui ta margo käiro rätiku täis onas.
Nägu verine nagu aborigeenil peale seatappu on margo käiro reaalsuseks saanud, suhuvõtmiseks siin täna läheb, raisk aga sellele gennaadile ma veel näitan, kes kellelt suhu võtma hakkab. margo käiro teeb äkilise liigutuse ja üritab ennast teise korruse narile püsti ajada, sellele järgneb kiire aga täpne laks esihammaste pihta , margo käiro tunneb oma hambakildude ja vere segununud maitset suus, maitseb nagu oleks liivase millimallika suhu pannud. Gennadi käratab "raisk sa veel võtad suhu täna, hjakkab meeldima", järgneb veel hulgaliselt hoope esimestesse klahvidesse, kõhtu, munadesse ja kuklasse. peale kõike seda peksu näeb margo käiro välja nagu taunihaige lapse poolt joonistatud päkapikk.

Jägmine hetk mida margo käiro mäletab on see kui tal on haisev ja tüükaid täis munn kurgus, ta peaaegu lämbub kogu selle kombo sisse ära, hambapuru,veri ja vihase venelase poolkõva juurikas lõugade vahel, karvapahmakas nagu põrandamopp verises näos ringi hõõrumas.

nii saigi margo käirost suhuvõtja, vanglas sai ta omale hüüdnimeks hambahaldjas ja iga järgmine suhuvõtt tuli üha vähemate löökide tagajärjel. õnneks on gennaadi hetero, muidu oleks ma juba ammu taha saanud mõtiskleb margo käiro ja tal tuleb korraks isegi väike naeratus suule...


---
See e-kiri ei sisalda viiruseid ega pahavara, sest avast! antiviirus on sisselülitatud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.06.2014 19:15:26 vasta tsitaadiga

Pool riiki vist sai. thumbs_down.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2014 21:55:17 vasta tsitaadiga

Mina õnneks ei saanud. Aga mis selle tegelase eesmärk on.... see <piiks> ei meelita ju midagi ostma, ei ürita midagi välja petta ja õhuta ka mingil ühisel aktsioonil osalema. Või on seal mingi eriti peen trikk, millele diagonaalis lugedes ei saa pihta?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.06.2014 11:06:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


kerge action icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 05.06.2014 12:52:31 vasta tsitaadiga

Fantaasialend on äge, see peaks mingi spämmi kirjanduspreemia saama vist. icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004




sõnum 04.08.2014 19:34:30 vasta tsitaadiga

Teie saate rikkaks, a'mina kuulsaks ka veel:
Subject: kirjutas:
Congratulations! You're a 2014 Candidate for Who's Who! Confirm Now.
Spoiler Spoiler Spoiler

Lähtekood
Spoiler Spoiler Spoiler
Ise ei viitsi süveneda, äkki keegi oskab midagi selle kohta lähemat
Muidu on vormindus igati kena, rahvusvahelise tiimi pilt päises ja puha

Jälle uus tase, ma vist meeldin neile:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 20.08.2014 17:26:44 vasta tsitaadiga

kas keegi ei taga rikast investorit inglismaalt?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
johannes s
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2013




sõnum 25.08.2014 20:39:44 vasta tsitaadiga

soovis osta soovist, alguses tundus asjalik... kuni jutt läks Nigeeria peale ja hiljem sellise bank note sain icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 20:46:20 vasta tsitaadiga

Telli Hiinast endale mõni €0.10 asi, anna selle tracking number ja vaata mis edasi saama hakkab icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  irw...kas keegi rikkaks ei taha saada? (Spämmikirjad) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.