Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2023 22:20:46 vasta tsitaadiga

Aga mina müüsin kuus laksu fondi osakuid maha, teenisin päris hästi. Ostsin odavalt ja müügiks loomulikult jälgisin, et graafik üleval oleks, mida see praegu ka on. Pank kannab kolme päeva jooksul (tegelikult mõnel puhul läheb kauem, sest ilmselt puhkepäevad ei lähe arvesse) raha kontole, kui ära müüa. Eks pean siis tulumaksu ka tasuma, kuidas siis muidu! Aga sisse tagusin kaks aastat konstantset summat oma lemmikutele. Loomulikult on üks minu lemmik Apple, sinna panustan edasi ka.
Pole küll otseselt krüpto teema, pigem investeerimine, aga põhimõtted on kõik samad. Samuti mehhanismid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 30.12.2023 22:29:12 vasta tsitaadiga

BTC vs dollarimiljonärid ja palju inimesi saab BTC omada. Päris huvitav mõttekäik pole ise mõelnudki sellepeale🤔. Panin õige koha pealt mängima video (1h 13min 57s)... ca paari minuti jagu vaadata. Mulle terve saade meeldis.
https://m.youtube.com/watch?v=gKXEgeEmlbI&t=1h13m57s

Viilutaja kirjutas:
Tõenäoliselt 10-11.jaanuar tuleb uudis, et BTC ETF'd kinnitatud ja tulevad turule, see lööb hinna ülesse. Pakun, et BTC puhul nii ülesse, et hakatakse rohkem altcoinide poole vaatama.


Aga nagu seal saates oli siis ei pea inimene tervet BTC ostma, võid vabalt 0,0xx kaupa osta, olen isegi nii ostnud.
Muudest vast XRP poole vaadata kui mässata ei viitsi ja huvi pikemalt hoida icon_rolleyes.gif. Ma nüüd ei teagi täpselt kas XMR kuulub altcoini hulka, igaljuhul on see hoidmist väärt ok coin.

Mis te sellest arvate, et paljud ennustajad hoiatavad, et BTC ETF'd võivad varjutada BTC ära ja mingit erilist tõusu ei pruugigi tulla?
Loll küss, aga kas selline asi võiks juhtuda, et kui on exchanges olemas mingi väike osa BTC ja peale ETF'i väljakuulutamist ei saa sa BTC enam walletisse kanda vaid öeldakse et saadaval ainult BTC ETF'd icon_rolleyes.gif ???
Arvan samuti nagu netis väidetakse, et BTC ETF müügiga müüakse palju katteta ETF'e, müüjatel pole reaalset BTC seal taga... nagu füüsiline kuld vs börsikuld

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2024 17:13:29 vasta tsitaadiga

Kuna regularis pole enam midagi mõõta, kõik mõõdud on ületatud, siis tuleb logarütmikusse üle minna icon_smile.gif. Poleks seda manininudki, kui joon nii kahtlaselt täpselt seal vahel jooksnud poleks.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 02.01.2024 18:04:02 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Peale kõiki neid aastaid, ikka veel tehakse selliseid skeeme. Ju siis uusi lolle kasvab piisavalt peale.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2024 18:16:18 vasta tsitaadiga

Kristoferr, nii nagu teema pealkirigi ütleb, spekuleeritakse lähiajal võimalike toimuvate muutuste üle hinnas icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 03.01.2024 13:59:09 vasta tsitaadiga

ETH = €2,196.41

AI on ka juba spekulatsiooni turul. Vaatasin, et väga häid kauplemisgraafikuid saab teha.
Ise ma ei viitsi. Tänan, et spekuleeritakse. Hoiate hinda.

_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2024 15:19:58 vasta tsitaadiga

nüüd on läbi? icon_lol.gif
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 03.01.2024 15:29:05 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
nüüd on läbi? icon_lol.gif

Panevad müüki ja siis on USDT kõrge, kuigi see kõigub ka usd/euro suhtes.
Kui nüüd teha kaks kauplemist, üks on BTC ja teine USDT, siis saab ennustada, millal BTC tõuseb, siis tuleb USDT osta, kui see on miinuses.
ETH võib osta kindlasti kui on miinus.

Aga ütlen, et USDT ei ole stabiilne coin. Monero on.

_________________
soome.fi


viimati muutis mina634 03.01.2024 15:31:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2024 15:30:24 vasta tsitaadiga

Misasja icon_confused.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 03.01.2024 15:34:59 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Misasja icon_confused.gif

Ostan vist ethereumi oma rahakotti. Paistab, et hoida on mõttekas.
Ja monero on mul niigi seismas.

ETH ja XMR on päris stabiilse olemusega. USDT kõigub palju hullemini.

_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 03.01.2024 18:46:05 vasta tsitaadiga

virx, ma viitasin sellele "kanna 10 raha, saad 20 raha tagasi" skeemile. Postitus on nüüd kustutatud. Selliseid skeeme on aastate jooksul sadu olnud ja paistab, et lõppu neil veel ei tule.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2024 15:15:14 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Ning siis selline väike tegelane nagu KENSHI...praegu 4x ja ehk tuleb elu esimene 10x ka ära.
Naljakas kuidas näpuotsagagi selliseid asju maitsa saades ei tekita normaalsed investeerimisinstrumendid a-la aktsiafondid ja veel enam pensionifondid ajus mitte ühtegi impulssi

Sellest postitusest saati (jaanuar 2023) üsna hästi läinud. DYOR ja ostusoovitus kui vähegi dipib.

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2024 18:43:23 vasta tsitaadiga

KENSHI-l on küll jah üsna kenasti läinud. thumbs_up.gif Väga palju ei kukkunud ka peale 2023 jaanuaris alanud sucer rally-t (Wall ST Cheat Sheet-il on see kõige lõpus), siis kui ka kaevamine korraks tulusaks läks kevade poole, suvel oli niru. Nüüd oleme vist Hope ja Optimism-i vahel uue ringiga icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ise ma olen Alephium-i varunud ja kaevandan praegu: AI Power Grid (AIPG)
Mulle meeldivad kaevandatavad mündid ja kaevandamine thumbs_up.gif

P.S. Mis see dipib tähendab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2024 19:35:19 vasta tsitaadiga

Logarütmikus järgmine verstapost on ületatud. Jään huviga ootama kaua kestab ja kas kestab.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2024 19:38:23 vasta tsitaadiga

Kummas skaalas siis õigem on sirgeid kriipse tõmmata, enne sobis linear kah icon_neutral.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.01.2024 19:43:07 vasta tsitaadiga

ETH=€2,373.83
_________________
soome.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2024 22:28:19 vasta tsitaadiga

elukaz, regularis sai chart lihtsalt otsa aga kuna igat tippu/põhja peab olema võimalik mõõtmistega selgitada siis mõtlesin logarütmi vaadata ja seal oli ruumi ülespoole minna veel küll. ETH rejection tuli näiteks regularis. Ma ei ole põhjalikult nii neid võrrelnud, et kus rohkem täppi läheb. Kuna enam ei tegele siis pole lihtsalt huvi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2024 22:37:41 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ega kui piisvalt lamemaalasid kaasata ja sisestada, et hind liigub joonte pealt, siis on asjal jumet. Ja kui vaadata neid kõveraid , tõusu/langus protsente, siis neid jälgijaid on miljoneid.

Aga kõik need joonetõmbajad tõmbavad 100% täppi tagantjärgi. Ette ennustamise protsent on mõnel 50%, teisel 1/2

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2024 23:06:15 vasta tsitaadiga

Dreamlover, kaks lehte tagasi postitasin sama mõõtmise regularis. Mainisin ka, et chart seal lõhki ja ilmselt läksime logarütmi üle. Ise ei oska sama asja nüüd seal tõmmata? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 12.01.2024 23:50:01 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Dreamlover, kaks lehte tagasi postitasin sama mõõtmise regularis. Mainisin ka, et chart seal lõhki ja ilmselt läksime logarütmi üle. Ise ei oska sama asja nüüd seal tõmmata? icon_lol.gif

Proovin meenutada, sa mõne kunstiteose aastalõikes ka meile siia kritseldasid ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2024 02:03:12 vasta tsitaadiga

OPollo, siin ei mäletata isegi eelmisel lehel kirjutatut...rääkimata aastast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 13.01.2024 05:12:44 vasta tsitaadiga

Kui võrrelda 2020a lõpuga kui bull market reaalselt käima hakkas siis praeguse 1D charti järgi peaks järgmine nädal BTC hind taastuma kuskile 46k juurde ning siis NÄDAL vb kerge dump alla peale mida PEAKS algama õige bull market..
Ise pikemat aega mõelnud, et bull market algab peale poolitamist.. aga noh alati võib tiba varem ka alata ning kesta slow uptrend aasta aega

Exitit kavatsen CBBI põhjal teha, koguaeg õige koha ostuks ja müügiks ära näidanud ajalooliselt.
https://colintalkscrypto.com/cbbi/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2024 09:07:40 vasta tsitaadiga

OPollo, ma pole kordagi isegi pliiatsit käes hoidnud. rääkimata joonistamisest icon_smile.gif
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2024 14:26:15 vasta tsitaadiga

Linear pole vist nii täpne kui küünaldega, seal joon ühtlustab kõik ära.

100% täppi on jah raske ennustada, eriti suurte numbritega, ja nagu ikka, mida kaugemale ükskõik mida ennustada, seda ebatäpsemaks muutub ennustus.

Tähtis on mustreid näha (nagu astroloogid näevad neid taevatähtedes, mis on eriti peen kunst) + siis trende + inimeste käitumine koos varasema praktikaga.

Näiteks kui graafik liigub kaua vasakult paremale, siis ta läheb enamasti langusesse. Inimesed hakkavad kahtlema, muutuvad kärsituks ja hakkavad jupi kaupa müüma kellel näiteks rohkem sees ja pöörab langusese.
Topelt tipud lühikese aja jooksul tähendavat langust enamasti, neid asju saab ka tagant järele vaadata, kas läks siis nii.
See kui joon ülesse vastupanust läbi murrab, on hea märk, ning Greed/Fear indexis-greed ja FOMO tõusevad.
Noja see põhitarkus on üsna selgesti nähtav graafiku mustritest, et kui mingi asi kiiresti tõusis ja seejärel kukub langusse, siis tavaliselt langus peatub supporti juures kus oli ennem pikemalt vasakult-paremale graafik ehk oppurtunistid ja spekulandid tõmbavad raha välja, aga investorid, kes pikemaks ajaks on ostnud coini, ei pruugi seda langust vaadatagi vahepeal.
Ise pole seda TA asja õppinud, kuna kauplemine mulle ei meeldi, investeerimine on rahulikum. Kuulanud teisi tuubereid, kes siis Elliot wave süsteemi kasutab, kes midagi muud. Mulle Piisab Wall ST Cheat Sheet graafikust, mis näitab kogu kauplemise tsükli ära, mis on siis nii ca 4 a. Buumist buumini või masust masuni. Umbes nagu aastaajad.
Panen siis selle oma ühe lemmik graafiku ka siia uuesti:
Spoiler Spoiler Spoiler
- Sucer rally oli vist aasta tagasi 2023 alguses ära ja nüüd oleme uue ringiga hope ja optimismi vahel kuskil vist...
Praegu kerge langus, Greed ikka 64 peal. Mäletan, et alles oli 20 Extream Fear 2022 nov. kui Googeldati BTC lõppu ja kõike muud halba samuti palju rohkem. Osad vaatavad ka googeldamisi, et inimeste meelsust määrata.
https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/
Ise mäletan kenasti, oli 2022 a. nov. pühapäev ja BTC oli ~15 500€, siis oli € ja $ ka suht samad. Esmaspäeval ootasin, et SwedBank mulle N26-te Deutche Banka lõpuks ülekande ära teeks, ja kui tegi ja ostma tõttasin, oli juba 16 300 või nii hind, mõne tunniga hüpanud. Ju siis mõni vaal tegi hea sisse-ostu, et nii palju hüppas. Üks nv oligi see BTC alla 16K mälu järgi, ühesõnaga vähe aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 13.01.2024 19:05:48 vasta tsitaadiga

BTC ülekanne (omavahelised võrgutehingud siis) on ise üks vana kaamel. Ei tea kas tunniga saabki ülekantud. Vat, hedera hdbar ülekanne on 0,01 sekundit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.