Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.05.2017 12:46:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
oppaa

surfers paradise oli eelnevalt 55fps, nüüd on 80+

ja mujal viskab varasema 80 asemel 100 thumbs_up.gif thumbs_up.gif

said lõpuks korda

ja prose ei ole mul endiselt suurt koormatud, vanadel seadetel 70%



sain ka siis update tõmmatud ja installitud ja jookseb väga hästi thumbs_up.gif Osad asjad kruvisin isegi ultra peale kui enne oli high ja osades kohtades jõnksutas veits ... põhiliselt seal surfers paradise linnas ja vihmametsas natuke läägis mõnedes kohtades ..shadows ja car detail oli enne mul high aga nüüd ultra peal jookseb ülihästi icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2017 18:42:40 vasta tsitaadiga

Ma olen sisuliselt sügisest peale samade graafikaseadetega lasknud ja paremaks muutus asi küll, aga päris korras ikkagi ei ole. Päevasel ajal (öösel on fps korras) Surfer Paradise trammi/rongi rajaga teel pilvelõhkujate juures käristab fps-i ikka 40 (vahel isegi 30) sisse (vihmaga ja peale vihma tingimusi pole veel proovinud).
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/


viimati muutis HPN 11.05.2017 06:53:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.05.2017 19:33:18 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Ma olen sisuliselt sügisest peale samade graafikaseadetega lasnud ja paremaks muutus asi küll, aga päris korras ikkagi ei ole. Päevasel ajal (öösel on fps korras) Surfer Paradise trammi/rongi rajaga teel pilvelõhkujate juures käristab fps-i ikka 40 (vahel isegi 30) sisse (vihmaga ja peale vihma tingimusi pole veel proovinud).
sul spetsid ka kuskil on?
ma proovisin kangemaid seadeid, kuid märkasin, et isegi, kui jookseb sujuvalt, siis kohati oli sellist kummivenitamist, kuigi fps korras

panin vanad medium seaded tagasi, nendega niikuinii harjunud, aga nüüd vähemalt ei dropi

seal trammirajal ei olnud high seades probleemi 60fps hoida päevasel ajal, MSAA 2x siis
mul jooksis ultraga 8xMSAA seal ka 40+fps, aga kuna videomälu oli umbes, siis vaid ajaküsimus, mil hakkima hakkab

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2017 21:12:03 vasta tsitaadiga

Nüüd uuesti samas kohas katsetades ei saanudki fps-i alla 60 icon_rolleyes.gif Ju tahtis mängule (või windowsile) lihtsalt restarti saada peale esimest käima tõmbamist uue patch'i järel. Vihmaga ja peale vihma kõikus fps 50 sees, aga alla selle ei läinud
(i7 6700K@4GHz, 16GB RAM, GTX980, 1920x1200@60Hz, mäng SSD-l; seaded: link1 link2).

Blizzard Mountain on PUPU nüüd - jääbki laadima. Arvestades varasemaid patche ja uuendusi, siis see oli ette teada, et ei pääse ka seekord ilma probleemideta.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.05.2017 22:28:26 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Nüüd uuesti samas kohas katsetades ei saanudki fps-i alla 60 icon_rolleyes.gif Ju tahtis mängule (või windowsile) lihtsalt restarti saada peale esimest käima tõmbamist uue patch'i järel. Vihmaga ja peale vihma kõikus fps 50 sees, aga alla selle ei läinud
(i7 6700K@4GHz, 16GB RAM, GTX980, 1920x1200@60Hz, mäng SSD-l; seaded: link1 link2).

Blizzard Mountain on PUPU nüüd - jääbki laadima. Arvestades varasemaid patche ja uuendusi, siis see oli ette teada, et ei pääse ka seekord ilma probleemideta.

anisotropic filteri võid tuimalt põhja keerrata, see on kõige väiksem perf hog kogu seadete puntras
see oli teema aastal 2001

aga niikui mängul fps madal, siis tuleb pelale teha restart
mul krt oli mingihetk mängu minnes 80fps surfersis, kuid korra settingutest läbi käisin, midagi muutmata, oli fps 58-65
restart ja taas 80+

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2017 06:15:48 vasta tsitaadiga

Üksikult seda hot wheels dlc'd osta ei saa?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006




sõnum 11.05.2017 06:23:26 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Üksikult seda hot wheels dlc'd osta ei saa?


Saab
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 22.05.2017 20:04:07 vasta tsitaadiga

Sai ka FH3 ligi võetud, märgin teema ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.05.2017 20:52:34 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
HPN kirjutas:
Nüüd uuesti samas kohas katsetades ei saanudki fps-i alla 60 icon_rolleyes.gif Ju tahtis mängule (või windowsile) lihtsalt restarti saada peale esimest käima tõmbamist uue patch'i järel. Vihmaga ja peale vihma kõikus fps 50 sees, aga alla selle ei läinud
(i7 6700K@4GHz, 16GB RAM, GTX980, 1920x1200@60Hz, mäng SSD-l; seaded: link1 link2).

Blizzard Mountain on PUPU nüüd - jääbki laadima. Arvestades varasemaid patche ja uuendusi, siis see oli ette teada, et ei pääse ka seekord ilma probleemideta.

anisotropic filteri võid tuimalt põhja keerrata, see on kõige väiksem perf hog kogu seadete puntras
see oli teema aastal 2001

aga niikui mängul fps madal, siis tuleb pelale teha restart
mul krt oli mingihetk mängu minnes 80fps surfersis, kuid korra settingutest läbi käisin, midagi muutmata, oli fps 58-65
restart ja taas 80+
panin 1080ti masinasse ja 1080p resol absull kõik viled põhjas ja surfers paradises kukub 80fps peale
peab proovima 8xMSAA vahetamist kõrgemale resole, ehk annab parema efekti, kuna MSAA'ga on ikka sakid servadel sees

2160p 8x MSAA, FXAA enabled
kuna DSRiga on resolutsioon saavutatud, siis forzast paremat kuvapauku ei õnnestu teha thumbs_down.gif



_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.05.2017 00:00:50 vasta tsitaadiga

libe, vägeva kaardi oled omale saanud jah thumbs_up.gif prose pidurdama ei jää ? pildi pealt näeb ikka auto mega hea välja nagu oleks kuskilt filmist võetud ja üldse on see forza nagu sigakõva graafikaga mäng momendil minuarvates ... ma sellest paremat auto mängu momendil ei tea ... project cars who icon_lol.gif Endal jookseb ka mäng väga hästi praegu osad asjad ultra ja 4XMSAA ma nendel msaa effektidel vahet ei tee ja eriti ei märka FXAA proovisin siis tundus pilt nagu teravam veits ....
Mis sa nagu sellega mõtlesid et siis forzast paremat kuvapauku ei õnnestu teha ? arvad et saaks veel parema pildi teha ? on võimalik minna veel paremaks ? icon_eek.gif icon_lol.gif 4K resol oleks seda mängu muidugi äge mängida ....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2017 12:35:47 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe, vägeva kaardi oled omale saanud jah thumbs_up.gif prose pidurdama ei jää ? pildi pealt näeb ikka auto mega hea välja nagu oleks kuskilt filmist võetud ja üldse on see forza nagu sigakõva graafikaga mäng momendil minuarvates ... ma sellest paremat auto mängu momendil ei tea ... project cars who icon_lol.gif Endal jookseb ka mäng väga hästi praegu osad asjad ultra ja 4XMSAA ma nendel msaa effektidel vahet ei tee ja eriti ei märka FXAA proovisin siis tundus pilt nagu teravam veits ....
Mis sa nagu sellega mõtlesid et siis forzast paremat kuvapauku ei õnnestu teha ? arvad et saaks veel parema pildi teha ? on võimalik minna veel paremaks ? icon_eek.gif icon_lol.gif 4K resol oleks seda mängu muidugi äge mängida ....
Proovisin mingi aeg UHD-s seda mängu. Ma jäin juba lihtsalt asfalti suu lahti imetlema. icon_biggrin.gif Seda mängu peakski vaid 4K-s mängima. See oleks elamus ja ega siis enam seda 1080p saasta näha ei tahagi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.05.2017 19:00:08 vasta tsitaadiga

ärge siis maha magage, täna on 1 päevane forzathon ja saab HE Huracani

lisaks märkasin, et forza 6 apex premium on ms stores hetkel 8,49€ thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kondekas
HV kasutaja
kondekas

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2017 15:11:41 vasta tsitaadiga

Kas sellel "dynamic" ULTRA setingul ja käsitsi asjade põhja keeramisel on mingi tajutav pildiline vahe ka?
Endal on valitud see ULTRA preset ja ei saa aru, et pilt kuskil vahepeal kehvemaks läheks.
1080ti @ 1440p ja alla 100 FPS eriti ei kuku, surfajate paradiisis ka mitte.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.05.2017 15:30:17 vasta tsitaadiga

jah. dünaamiline kisub seadeid maha kui fps kukkuma hakkab.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.05.2017 11:34:12 vasta tsitaadiga

Vahepeal jälle mingi update olnud ? eile õhtu mängu käima pannes olid jälle video seaded paigast ära icon_evil.gif sellesmõttes igakord kui mingi pisem muutus toimub lööb ta mul video seaded paigast ära thumbs_down.gif siis enam ei mäleta mis oli mis icon_lol.gif ületüki aja oli eile üks crash ka mul mida viimati nägin siis kui mäng välja tuli alguses siis olid ka igasugused crashid ... ok see selleks, näitas põhjuseks forza3exe app crash vms...

Tegelt tahtsin küsida et seal lennuväljal on ka mingi barn find ja eile otsisin ennast segaseks ja ei leidnudki seda ülesse, kuna rohkem ei viitsinud icon_mad.gif ega see mingi selle viimase dlc oma ei ole et sellepärast ei leia ? või on need barn find ainult baasmänguga ? mind see viimane dlc ei huvita ... siis veel äkki keegi teab öelda, et kas ma kuskilt näen palju ma neid championship olen sõitnud ja kuidas ma neid veel unlockida saan ? ja need krdi street raced on nii rasked thumbs_down.gif mõtlen et tahaks osta selle Motorsport All-Stars Car Pack see mingi 9 euri ainult seal pidavat olema kõvad autod nagu näiteks see Nissan NISMO MOTUL AUTECH GT-R see pidavat kõva pill olema, lugesin sealt forzamotorsport foorumist ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.05.2017 20:32:06 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Vahepeal jälle mingi update olnud ? eile õhtu mängu käima pannes olid jälle video seaded paigast ära icon_evil.gif sellesmõttes igakord kui mingi pisem muutus toimub lööb ta mul video seaded paigast ära thumbs_down.gif siis enam ei mäleta mis oli mis icon_lol.gif ületüki aja oli eile üks crash ka mul mida viimati nägin siis kui mäng välja tuli alguses siis olid ka igasugused crashid ... ok see selleks, näitas põhjuseks forza3exe app crash vms...

Tegelt tahtsin küsida et seal lennuväljal on ka mingi barn find ja eile otsisin ennast segaseks ja ei leidnudki seda ülesse, kuna rohkem ei viitsinud icon_mad.gif ega see mingi selle viimase dlc oma ei ole et sellepärast ei leia ? või on need barn find ainult baasmänguga ? mind see viimane dlc ei huvita ... siis veel äkki keegi teab öelda, et kas ma kuskilt näen palju ma neid championship olen sõitnud ja kuidas ma neid veel unlockida saan ? ja need krdi street raced on nii rasked thumbs_down.gif mõtlen et tahaks osta selle Motorsport All-Stars Car Pack see mingi 9 euri ainult seal pidavat olema kõvad autod nagu näiteks see Nissan NISMO MOTUL AUTECH GT-R see pidavat kõva pill olema, lugesin sealt forzamotorsport foorumist ? icon_rolleyes.gif
see airstrip viimane barnfind on lausa kaardilt näha vms, aga see ala peab olema tolle lilla ringiga kaetud
paraku see barnfind oli minu mälu järgi forzathoni teema, ehk kui lillat ringi ei ole, siis ei ole pointi otsida - liiga hilja
võis ka dlc olla vast

ja kuigi oman kõike selles pelas, siis DLC masinaid sisuliselt ei kasuta, ehk vaid porschesid

kui streetraced rasked on, siis pead masinat vahetama
kohati on nii, et sõidus teatava tuuninguga masinatele annab mäng märksa raskemad vastased, kui miskit tuuningus muuta või masinat vahetada, siis on märksa lihtsam sõita

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.06.2017 22:06:03 vasta tsitaadiga


Link


see windows10 game dvr isegi toimib ja enam perfi maha ei kisugi thumbs_up.gif

samas video fps ei ole lukus 60fps, vaid kuskilt kalkullib oma fpsi ja siis jääb lukku
eelnevalt tegin klipi, mis oli tehtud vsync off ja fps oli miskit 70+, kuid dvr haakis kuidagi 44fps ja sellega ka video tuli vms, selle ka jubedalt jõnksutas.

praeguse klipi tegin vsync on ja isegi video on mõnus sujuv, kuigi 59,8 midagi fps

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2017 13:01:15 vasta tsitaadiga

Uus car pack on suht meh. Ainult F50 GT pakuks sealt huvi, aga üle 3€ ühe auto eest pole nõus välja käima. icon_lol.gif
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.06.2017 16:22:32 vasta tsitaadiga

HPN, sa mõtled seda Mountain Dew Car Pack-i ? ei ole midagi erilist jah... see ferrari on sealt ainuke hea auto mida tahaks aga ühe auto pärast pole vast mõtet jah.... ise olen ostnud juurde 2 car packi ainult .Porsche pack-i ja motorsport all stars pack.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2017 21:29:26 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Uus car pack on suht meh. Ainult F50 GT pakuks sealt huvi, aga üle 3€ ühe auto eest pole nõus välja käima. icon_lol.gif
ma ostsin ära, see eclipse on ka päris lahe pill, kuid pigem selle tõttu, et olemas oleks, kui juba, siis juba icon_lol.gif
niikuinii enamus nendest dlc masinatest on mul kasutamata


f50 gt oli dragis kehvem vaid laferrarist, kõik ülejäänud on mul kehvema aja saanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.06.2017 15:57:50 vasta tsitaadiga

Muide, 6 päeva kestab veel 50% soodukas standard mängule ja expansion passile kui xbox live on olemas.
Netist sai 1€ eest 48H trial koodi ning aktiveerisin selle oma MS kontoga ära ning whoilaa, windows stores kuvati ilusti gold olemasolu soodukas.

Sain 17,5€ eest expansion passi.

Ultimate editionile on ka hetkel vist 30% off, mis ei nõua gold olemasolu, et vaieldamatult parim diil on siis 70€ ultimate edition + 1€ gold trial(äkki saate ka tasuta, ma ei viitsinud otsida) + 17,5€ expansion pass. Saab niiöelda 145€ väärtuses kraami 89€ eest.

Aga mainin veelkord, et see 30€ eest saadav Standard Edition on rohkem kui täismängu eest. Need lisaviled pole olulised. Et Standard edition 30€ on kõik, mida vaja. Sinna juurde 17,5€ eest expansion pass on lihtsalt väga hea diil juurde.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.06.2017 19:03:20 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Muide, 6 päeva kestab veel 50% soodukas standard mängule ja expansion passile kui xbox live on olemas.
Netist sai 1€ eest 48H trial koodi ning aktiveerisin selle oma MS kontoga ära ning whoilaa, windows stores kuvati ilusti gold olemasolu soodukas.

Sain 17,5€ eest expansion passi.

Ultimate editionile on ka hetkel vist 30% off, mis ei nõua gold olemasolu, et vaieldamatult parim diil on siis 70€ ultimate edition + 1€ gold trial(äkki saate ka tasuta, ma ei viitsinud otsida) + 17,5€ expansion pass. Saab niiöelda 145€ väärtuses kraami 89€ eest.

Aga mainin veelkord, et see 30€ eest saadav Standard Edition on rohkem kui täismängu eest. Need lisaviled pole olulised. Et Standard edition 30€ on kõik, mida vaja. Sinna juurde 17,5€ eest expansion pass on lihtsalt väga hea diil juurde.
mis asi see gold on?

anyway hetkel forzathon ja võimalus võita järgmised masinad, isegi, kui porsche pack ostmata

Celebrating The Forza Community
June 12th-19th.

Faster Than It Looks: Perform 20 Speed Skills in a Retro Hot Hatch to earn 25,000 XP and 50,000 CR.
A Day's Work: Complete a Championship in a Classic Racer to win the Porsche 911 GT3 and 3 Wheelspins.
No Substitutions: Complete any Championship to win the Porsche 918 Spyder and 120,000 CR.
A For Effort: Win 3 Races in an A CLASS car to earn 95,000 XP.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 19:53:49 vasta tsitaadiga

Xbox live gold - jobimaks konsooli peal võrgus mängimise eest.

Järgmine teisipäev on 1-pävane forzathon.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2017 14:13:18 vasta tsitaadiga

NeroEST, tänud, võtsin ka DLC paki ligi
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 16.06.2017 15:37:36 vasta tsitaadiga

Sai ka NeroEST i juhendi järgi ostetud. Kui keegi veel üritab ja ei saa 48h triali aktieeritud, siis mul aitas regiooni vahetamine Eesti pealt Soome peale.
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 518
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.