Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 06.04.2014 16:18:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis näiteks betaga võrreldes halvem või parem?

Bugiseid queste pole üldse.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.04.2014 16:25:10 vasta tsitaadiga

Ma ütleks nii, et mul pole selle MMO stiili vastu midagi ja saan aru sellest serveri teemadest jne.
Lihtsalt see mängu mängimise süsteem võiks olla tundides ja taimeriga. Ostad mängu saad 100 tundi mängida ja kui sa ei mängi, siis aeg ei tiksu.
Ma oleksin täiesti nõud selle mängu ostma jne. aga mulle ei sobi see 30 päeva süsteem.

Andke mulle mäng tasuta ja 1 nädal mängida, siis küsige lisa raha mängimisele ja siis on see serverite ja lisa stooride kulu selgitatud.
Kuna mängul puudud SP, siis mille eest ma maksan see 60 dollarit, kui ma seda mängu mängida ei saa, ilma et ma online poleks.

Mina mängiks 100 tundi kokku mitu kuud. Seda 30 päeva süsteemi ma ei ole suuteline mängima iga päev 10 tundi, et see mul ära tasuks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2014 17:27:23 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma ütleks nii, et mul pole selle MMO stiili vastu midagi ja saan aru sellest serveri teemadest jne.
Lihtsalt see mängu mängimise süsteem võiks olla tundides ja taimeriga. Ostad mängu saad 100 tundi mängida ja kui sa ei mängi, siis aeg ei tiksu.
Ma oleksin täiesti nõud selle mängu ostma jne. aga mulle ei sobi see 30 päeva süsteem.

Andke mulle mäng tasuta ja 1 nädal mängida, siis küsige lisa raha mängimisele ja siis on see serverite ja lisa stooride kulu selgitatud.
Kuna mängul puudud SP, siis mille eest ma maksan see 60 dollarit, kui ma seda mängu mängida ei saa, ilma et ma online poleks.

Mina mängiks 100 tundi kokku mitu kuud. Seda 30 päeva süsteemi ma ei ole suuteline mängima iga päev 10 tundi, et see mul ära tasuks.

Miks sa ütled, et mängul puudub SP? ESO on üks kõige rohkem "singleplayer" mmo turul üldse. Mäng on väga kerge ja arvestatav osa sellest on läbitav üksinda.

Kui sa tahad mängu tasuta ja üks nädal mängida, siis võiksid vaadata erinevate teiste mmode poole nagu world of warcraft (mingi start edition või trial täitsa olemas).

Koli Hiinasse, seal saad wowi mängimise eest tasuda tundide kaupa. Kui ma ei eksi, siis seal käib mängimine nii, et mängu ennast ostma ei pea, ostad mingi ettemakstud ajakaardi, millel on X arv tunde peal ja nii palju kui mängid, nii palju siis sealt tunde ka kulub.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 06.04.2014 17:54:14 vasta tsitaadiga

palju maksab tavaline SP mäng? 40-50eur, mängitavust nii 10 tundi...
seega, mille üle kobisete?

tahate tasuta, minge mängige neid idiootseid cash shop mänge, andke tuld.

Endiselt VÄGA rahul et tegemist on kuutasu põhise mänguga, hoiab idikad eemale ja ei pea iga liigutuse eest maksma.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 06.04.2014 18:26:10 vasta tsitaadiga

Sa juba pead lisarassi eest lisa maksma icon_rolleyes.gif Mis sa arvad kaugel f2p ja cash shop on?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 06.04.2014 18:42:51 vasta tsitaadiga

ja seda lisarassi on mul hädasti vaja? game breaking?
oleks sellel lisarassil siis mingid erilised boonused, et parem kui kõik muud... aga ei ole.

Kui bag space ja bank space ja item upgrades etc pannakse lisaraha eest, vot siis on probleem.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.04.2014 18:52:54 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Support, arendus, serverite haldamine igapäevaselt jne. see nõuab väga suurt sissetulekut.


Ja sellest hoolimata pumpab Arenanet GW2s välja uue contentpatchi iga kahe nädala tagant ning ei küsi sentigi mänguaja eest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 06.04.2014 19:21:33 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kui ma ei eksi, siis seal käib mängimine nii, et mängu ennast ostma ei pea, ostad mingi ettemakstud ajakaardi, millel on X arv tunde peal ja nii palju kui mängid, nii palju siis sealt tunde ka kulub.


Sest seal kõik botterid ja selline maksesüsteem on kasumlikum. Kuna botiga kasutad iga minuti kuus farmimisele jne.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.04.2014 20:23:25 vasta tsitaadiga

Timberg, Ma pean SP all silmas seda osa mängust mis ei vaja internetis olemist. See element mängust, mis igal mängul on see põhine story. Kõikidel mängudel tänapäeval on DLC juba praktiliselt ja siis on see osa millest saad lugu juurde või muid vidinaid.
Ma ei ole vastu sellele ja saan aru sellest MMO mõttest. Asi lihtsalt selles, et juba mängu ostmisel ja registreerimisel sa pead mingit feed maksma 14.99 vms. Oli kuskil kotaku.com artiklis, et saada oma 30 tasuta päeva. Mis on täielik joke, kui 15 dollari eest saad ka selle 30 päeva, aga mängu eest mis on praktiliselt nagu steam või origin programm, mis sisaldab vajalikke programmi juppe, mis võimaldavad su mängimist.

See süsteem kuidas nii raha teenida töötab juba ammu ja nöörib kasutajad ikka rohkem. Kui su mängul on 10 miljonit mängijat ülemaailmselt, siis iga kuu sa teenid nende pealt 150 miljonit või rohkem ja mängu ostmise puhul juba 600 miljonit. Siis neid summasi vaadates võiks rohkem mängu aega anda ja rohkem vabadust mängimise ajale. Kas tõesti serveri hoolduse ja lisade töötlemiseks iga 2 nädala tagant kulub sadu miljoneid ? Kui terve mängu algse tootmise peale kulub miski 100 miljonit, siis on seda raske uskuda.
Kui mäng on hea, siis see toob ropult kasumit sisse, nagu wow seda tegi aastaid tagasi.


See MMO stiil on nagu heroiini süstimine. Algul teed proovi ja siis hakkab meeldima ja jääd sõltuvusse. Aga sõltuvus maksab ja sa oled mängutööstuse nööri otsas nagu narkar oma järgmise toosi otsas diileri juures.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.04.2014 11:59:00 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Ma ei ole vastu sellele ja saan aru sellest MMO mõttest. Asi lihtsalt selles, et juba mängu ostmisel ja registreerimisel sa pead mingit feed maksma 14.99 vms. Oli kuskil kotaku.com artiklis, et saada oma 30 tasuta päeva. Mis on täielik joke, kui 15 dollari eest saad ka selle 30 päeva, aga mängu eest mis on praktiliselt nagu steam või origin programm, mis sisaldab vajalikke programmi juppe, mis võimaldavad su mängimist.

Kuigi küsitakse subscription plaani, siis raha vähemalt krediitkaardi või PayPali puhul siiski enne kuu möödumist maha ei arvestata. Kui ikka tõesti rohkem mängida ei taha kui esimene kuu, siis saab subscriptioni kohe tühistada ja lõpphinnaks jääbki vaid mängu ostmise kulu. Prepaid kaardid on muidugi teine teema.
Isiklikult olen enne nõus maksma kuumaksu kui vahtima pea igast mängus avatud aknast rahapoekese nuppu.

Praegu koos paari sõbraga Aldmeri Dominionis mänginud, eile saime kõik lvl20. Maailm on suur ja huvitav, mööda nurgataguseid kolamine on huvitav ja kasulik. Praegu tundubki, et kujundus-kunstiline pool on oma töö paremini teinud kui tehniline osakond. Mõningaid buge ja apsakaid oleme kogenud, kuid õnneks enamasti on need lahendadud korra välja-sisse logimisega (nn. phasing layer bug). Paaril juhul oli viga hoopis puudulikus lugemis või kuulamisoskuses :p Ehk oleme viimasel ajal liigagi harjunud pideva käest talutamisega.
Klassikalisi questhube ertiti pole ja queste stilllis "tapa 10 siga" pole ka veel kohanud. Aeg näitab, kauaks lõbu jätkub ja kui kiiresti viitsitakse tehnilised probleemid lahendada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.04.2014 13:31:22 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
. Asi lihtsalt selles, et juba mängu ostmisel ja registreerimisel sa pead mingit feed maksma 14.99 vms. Oli kuskil kotaku.com artiklis, et saada oma 30 tasuta päeva.


Mängu registreerimisel teed subscriptioni. Nt. sisestad oma krediitkaardi andmed ja teed 1 kuu, 6 kuud mis iganes "lepingu". St. PEALE 30 päeva möödumist võetakse sinu krediitkaardilt see raha maha , mitte enne! Sa võid selle subscriptioni kohe seal samas canceldada ja 30 päeva saad ikka mängida ja mingit lisaraha maksma ei pea. See kehtib krediitkaartide kohta, kui seda pole ja pead kohe ostma gamecard'i ja selle koodi sisestama siis peab vist jah tõesti maksma (sel juhul on sul mänguaega gamecardi aeg +30 päeva). Aga krediitkaardi võimalus peaks nüüd küll igal ühel olema.

Suht uskumatu on lugeda ka mängusisest chati kus inimesed arvavad , et neilt kohe võetakse see raha maha ja mingit tasuta 30 päeva ei ole!
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.04.2014 13:44:33 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:

Suht uskumatu on lugeda ka mängusisest chati kus inimesed arvavad , et neilt kohe võetakse see raha maha ja mingit tasuta 30 päeva ei ole!


TESO on toonud MMO-žanri juurde ilmselt miljoneid mängijaid, kellel puudub igasugune eelnev kogemus asjaga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2014 13:49:23 vasta tsitaadiga

Kriiks kirjutas:
Klassikalisi questhube ertiti pole ja queste stilllis "tapa 10 siga" pole ka veel kohanud. Aeg näitab, kauaks lõbu jätkub ja kui kiiresti viitsitakse tehnilised probleemid lahendada.

Tänud mängust muljetamise eest.

Täpsustan, et olles ise paljusid mmosid mänginud... ütleksin, et mäng on ikka täidetud klassikalsite questidega. Mina kohta X ja räägi npc'ga Y; mine kohta X ja tapa npc Y; mine kohta X ja aktiveeri ese Y - need on väga vanad ja tüüpilised ülesanded, mida on näha nii wowis, age of conanis, warhammer onlines kui sajas teises mmos.
Scart kirjutas:
Pihv kirjutas:

Suht uskumatu on lugeda ka mängusisest chati kus inimesed arvavad , et neilt kohe võetakse see raha maha ja mingit tasuta 30 päeva ei ole!


TESO on toonud MMO-žanri juurde ilmselt miljoneid mängijaid, kellel puudub igasugune eelnev kogemus asjaga.

Hirmus uitmõte (teises ajas, teises kohas, teises dimensioonis). TESOst saab fenomenaalne edulugu ja enamus tulevased MMO tootjad hakkavad looma ESO kloone (nagu paljud on üritanud wowi kloonida) icon_eek.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.04.2014 14:43:00 vasta tsitaadiga

Questidest nii palju, et midagi ju peab siiski tegema, olgu selleks siis kellegi killimine või kellegagi rääkimine, midagi ju peab tegema icon_smile.gif

Nõustun eelkõnelejaga, et questid on väga mõnusad. Eriti meeldivad sellised nagu nt. Brothers fo Strife, Stonefalls lõuna osas, kus sai ajas tagasi minna ja Nedes armee vastu võidelda. Sisu on üldjuhul päris mõnus asjal ja meedliv ajalootund oli.

Tsoonid on suured, isegi liiga suured. Stonefalls hakkab kergelt juba üle viskama ja mapi vaadates on pool veel tegemata icon_smile.gif

Ainuke asi mis praegu ei meeldi on see Megaserver, prantslased ja sakslased ja leedukad ja venelased jne kõik karjuvad omas keeles zone chatis , mis sest et neil oma keele jaoks eraldi chat, ikka karjuvad globaalses. On ka olemas eng-zone aga see on tühi, seega kui natukenegi tahad aktiivne olla ei saa chati välja ka lülitada.
Rahvast on minu arust kohati liiga palju, iga NPC juures keda pead killima või public dungeoni lõpus passib umbes 10 matsi kes siis NPC 2-3 sekundiga maha tõmbavad, hea kui saad löögi kirja ja ka killi kirja icon_smile.gif
Ei meeldi ka AH puudumine, olen enamus MMO'des alguses pikalt olnud ilma gildita ja vaadanud ja oodanud endale sobivanat kuid nüüd lausa pean mingi Trading gildiga liituma.
Guild süsteem tundub üldse väga lahja, puudub tabard, keep ja üle üldse puudub guild customization nii palju kui mina olen uurinud asja.
Social side seoses Megaserveriga on tegelikult segane ja mitte nii meelidv.


Graafika on vähemalt Ultra peal super, ilmastiku efektid on silmale väga ilusad thumbs_up.gif.

Eks näis kaua seda rõõmu kestab aga kuna rushi pole siis usun, et mõnda aega icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2014 15:25:47 vasta tsitaadiga

AH on raudselt tulemas.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2014 14:39:36 vasta tsitaadiga

Omadest kogemustest senimaani:
Buge ikka jagub- kuni eilse (07.04) patchini oli esimeses Stonefalls regioonis 2 questi mida ei saanud lõpetada. Peale patchi (kui achievement käes) läksin järgmisesse regiooni Deshaan, kus esimese või teise questiga, koopast väljudes kukkus tegelane läbi maa, kord jäi pidama x punkis, kord kukkus lõppmatusse. Ja see ei olnud ainult ühekordne glitch, vaid püsiv viga. Lisaks kohtab ikka nähtamatuid treppe, mida mööda saab üles hüpata jms. Kui see kõrvale jätta, siis mäng ise on kaasahaarav. Questide tegemine on "by far the best", mida olen mmo'des kohanud, seda ennekõike elavate dialoogide poolest. Olustik on mõnus ja vaheldusrikas. Tegelase areng toimub loogiliselt ja skillide valikuid pluss kombinatsioone on piisavalt, esialgu rohkem kui skillpunkte oleks. Imelik, mitte just halb, on see, et eksploorimine annab nii palju expi, kohati rohkem kui mõni väiksem sidequest. Trade toimub üldiselt livechatis, kuid nagu arvata võib, siis mingid kindlad hinnad pole veel välja kujunenud. Ise auction house'ist puudust ei tunne, vähemalt mitte veel. Minu pärast võiks olla kas või selline müügisüsteem, nagu Knight Online'is kunagi oli. '

Hetkel näen tegevust veel mitmeks kuuks.

EDIT:
Kuigi sisu ja atmosfäär on väga mõnusad, siis tehnilise poole pealt on asi veel toores. Quest bug'e on endiselt piisavalt, Deshaan'i regioonis on hetkel 3-4 questi kindlasti, mida ei saa lõpetada, olles ise vaevalt pooli teinud- üsna frustreeriv kohati. Lisaks ühes lvl 20-25 dungeon-is juba teine boss ei summinud ja koobas jäi pooleli.
Kui mäng kõrvale jätta, siis veidi häirib ka asjaolu, et Euroopa serverid on ametlikult USA's Dallases - lubati küll teadmata ajal euroopasse kolida.
Kui keegi veel mõtleb, kas hakata mängima või ei, siis soovitan oodata paar kuud, ehk läheb isegi f2p, nagu mitmed tähetargad siin ennustavad icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 11.04.2014 13:05:52 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
AH on raudselt tulemas.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas see on kõlakas või ametlik teave ?

Kui see on ametlik .... võtab karbi lahti ... ja ütleks, et star wars saab üsna kiirelt omale väärilise kaaslase.

Huvitav kas neil mingi mängu hooldamis üksus ka on . Chat on goldsellerite spammi täis . Mailbox on goldsellerite spammi täis. Botid/farmerid telepordivad julmalt. Neid ei huvita isegi servast , et keegi neid näeb.


Teemast veits välja
Viskan combati võrsluseks lingi ühest tulevasest korea mängust mis kasutab sama võitlus vaadet.
http://kotaku.com/why-does-this-mmo-seem-so-much-better-than-the-stuff-we-1561996585

Kelle igav siis võite sama mängu chari tegemist ka uudistada.
http://kotaku.com/meet-the-worlds-coolest-character-creation-system-1560515750
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2014 03:30:16 vasta tsitaadiga

muidu olen kõki elder scrolle nautinud, ja plaanis oli mmo ära preoovida, aga sellist raha ma küll mmo eest ei maksa, kui asi odavamaks läheb siis võibolla mõtlen selle peale
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2014 15:16:13 vasta tsitaadiga

sooviks teada kuidas mäng on kes siin mängind oma nädal+`??? kas pvp on open world? või ainult see tobe losside vallutamine? vaatasin ,et assasian class suht sarnane nagu aionis.
kuidas on dungeonid? mingi normaalne otsimis süsteem? healeri olemasolu on must have? kuidas neid on vähe nagu igas mmos? head geari saab kuidas craft only? world bossid dungeonid?
ise otsin pikemat aega juba mmo-d mida viitsiks mängida üle kuu aja...
varem mängisin lineage 2 oma 7 aastat ja aion mingi 4.
peale nende pole leidnud ühtegi mmod mis suudaks kauem kui kuu kõita mind:S
viimati proovisin dragon nest ja final fantasy ära mõlemad suht meh....
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2014 09:42:28 vasta tsitaadiga

Täna siis läheb uus patch peale (v1.0.3), loodame, et ei tule rohkem vigu kui parandusi läbi viiakse thumbs_up.gif.

siven

PVP on hetkel ainult ühel suurel kaardil ja üldine põhimõte on losside ründamine ja trooni haaramine.
Dungeon'id on analoogsed teiste mmodega. Dungeonfinder on sarnane nagu WoW'is, erinevus ka selles, et mängijad ei teleporteeru automaatselt koopasse. Kui on hea tiim, on võimalik ilma healerita ära teha küll. Kuni lvl 25'ni ei ole ükski koobas eriti challenge olnud, mõned korrad on wipe'i saadud, aga üldiselt kui taktika on teada, siis teise korraga on ära tehtud. Midagi uut või revolutsioonilist ei oska hetkel välja tuua, kui siis võibolla see, et mingit konkreetset "tank"-i ei ole, sest pmst puudb WoW stiilis agro hoidmise võimalus. Vajadusel peavad kõik mängijad kite'ima või face to face seisma. Ühes alguse koobastes (4 player) soolosin esimese bossi maagiga ära nii, et summon tankis, aga see oli muidugi ekstreemne näide ja kaugele nii ei jõua. Tise bossi juures ei saanud enam 2 mängijaga ka hakkama.
Geari saab nii koobastest, kirstudest kui ka aardekaartide otsimisega, loomulikult ka "kollid" dropivad. Ise ühtegi epic või legendary turvist/relva saanud ei ole (low lvl ka alles icon_lol.gif ). Crafting tundub väga potensiaalikas hetkel, muidugi puudub info endgame raid ja set item'itest.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2014 14:46:51 vasta tsitaadiga

mul üks mängiv sõber eile teamspeakis muljetas mängust.

arvab, et mängib rohkem kui 1 kuu. hetkel on väga sillas olnud (migni level 26 vms).
vähemalt üks tema kolmest sõbrast, kellega koos mängivad, lõpetab peale seda kuud mängimise.
xp pidi tema sõnul aeglaselt tulema (npcde grindimine pidi eriti vähe andma).
klassid/buildid pidid väga erineva tugevusega olema. nt "force" (migni youtuber) kasutatav maag või kellega kurat ta mängib... (tuli + cc) on tugev ja soolob palju contenti, mingi tüüpiline tank tegelane jällegi seda ei tee.
tema sõnul oli mäng raske. küsisin, miks... ütles, et ei saanud mingit public dungeoni soolotud. vestluse käigus selgus, et see dungeon oli mõeldud tegelikult grupis tegemiseks. see muutis ta meelt mängu raskuse suhtes veidi.

see sama force youtubest on väitnud, et mängu raskus tõuseb kõvasti alates mingist levelist (ma ei tea, kas ta rääkis tegelase levelist või teteran levelist vms).

aa... ja mitte et see enamusele uus info oleks, aga sõbra sõnul on tegemist VÄGA singlepalyer mmoga (mitte et see halb oleks), aga väga... soolomängijale on see kohati eriti hea. palju lore jms...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2014 18:21:00 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/Games/comments/23cc8j/elder_scrolls_online_dupe_bug_found_billions_of/
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.04.2014 10:38:07 vasta tsitaadiga

Kujutad seda nuttu ja hala ette kui bännihaamer ükskord kukkuma hakkab?

EDIT:

tsitaat:
Hi folks,We’re trying to get the word out about the action we took today, in regards to this issue. Here’s what we’ve posted in a few other threads:Yesterday, we identified an item duping bug in ESO that some players chose to exploit. We acted quickly, and have since fixed the issue. We have banned the game account(s) for those who abused the exploit.
We want to thank everyone who reported this issue to us. In the future, should you identify what you think could be an exploitable bug, please send it to us in-game via /help or in our help center: https://help.elderscrollsonline.com/app/ask


Foorum muidugi täis neid kes ebaõiglaselt bännitud icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2014 11:37:08 vasta tsitaadiga

there were many people trying to tell them that this bug existed through tickets, screen shots, and videos back in BETA.
It sucks that there is a bug this game breaking but I don't have any sympathy for zenimax. They were warned and they somehow missed it, they dropped the ball. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Shit, this bug has existed since the first invitation alpha.
I saw it mentioned in the forums during every single test I've been in and they never fixed it. icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.04.2014 12:26:56 vasta tsitaadiga

banwave begins.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.