Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2023 14:42:01 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
infect kirjutas:
Tahaks proovida DAC enda HIFIMAN HE4XX PLANAR klappidega.
Mis soovitused on? Ei aja miskit high-end taga, aga testimise mõttes lihtsalt prooviks.
Täiesti tume maa endal

Mida praegu kasutad? PC motherboard audio?


Japs. Kunagi oli Asus Xonar, aga see long gone.
Laisk olnud, nüüd viitsimist jälle natukene vaadata seda maailma.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2023 16:39:02 vasta tsitaadiga

Ega nende erinevus helis polegi muud kui, et DAC AMP combo suudab valjemalt mängida vähem efektiivseid klappe.

Sellel peaks piisavalt võimu olema, et 4XX klappidest kõrvu väristav volüüm kätte saada:
https://www.amazon.de/-/en/dp/B09JC3TCJF
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taksun556
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2011




sõnum 11.07.2023 18:17:50 vasta tsitaadiga

Usun, et ju ta lõpuks Ifi zen daci peale ikka jääb kui on soov dac/amp combo korraga võtta, mitte eraldi süsteem ehitada ja hind ka odavamapoolne olla võiks. Eraldiseisva dac/ampi ja emaplaadi audio vahe ainult helitugevus ka päris ei ole, aga eks oma kõrv on kuningas ja palju oleneb ka kui kvaliteetset audiot daci söödetakse. Ise küll neid odavama otsa Chi-Fi ESS kiibiga dace üldse ei salli, aga teistele võib samas sobida, peab ise proovima.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2023 18:44:06 vasta tsitaadiga

Mis sellel ESS kiibil siis häda on?

DAC AMP combo all ma mõtlesin seadet, kus ongi DAC ja võim ühes seadmes nagu DX3 Pro+ on.

Zen DAC: 114 mW @ 33 Ohm
DX3 Pro+: 1500 mW @ 32 Ohm
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2023 01:21:00 vasta tsitaadiga

Sain jus saksa Amazonist Philips Fidelio X2HR/00 klapid 79€. Nüüd näitab: €106.85 ja Only 3 left in stock.
Ju läksid nagu soojad saiad.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2023 09:23:02 vasta tsitaadiga

tere!
soovitage mis klappe võtta.
jäid ette marshall major 4. kellelgi kogemust?
endal praegu logitech g435. vist pole võrreldavad..
korra sain marshall-e proovida algul tundusid et nad raskemad ja kõrv just kui väsib.aga vist harjumuse asi,sest selgus et kaal sama nagu mu logitechidel 165g. sain 5 min proovida. Mikker on üli hea eriti arvutis marshalil. mis mulle vajalik ja meeldis. multipointi ei saand katsetada millest puudust tunnen logitechil. tundub et logitechi kõrvapadjad mis on materjalist mitte nahast on äkki paremad ja vähem higistavad? aga need on ikka umme head peas. aga aku väike. 17 tundi vs. marshali 80. või soovitate veel midagi selles 130 euri hinnaklassis? marshalil hetkel soodustus ka -20€
vaatasin ka ülevaateid: anker Soundcore Life Q30 ja1more sonoflow ka samas hinna klassis aga hiinakad. ja ega neid väga proovida kusagil ei saa vist.

ja veel küsimus: kuida töötab ikkagi multipoint bluetoothiga. marshalli omanikud väidavad mulle,et see on päris õudne nt vaatad filmi arvutist tuleb mingi teade teavitus telefoni siis heli kaob telerist ja tuleb paari sekkundi jooksul tagasi ainult. bose 45 omanikud aga ütlevad et neil saab lihtsalt mugavalt ümberlülituda ja ainult kõne puhul saad kohe nuppuga vastu võtta muidu ei sega teine vahele. seega ma eelistaks vist et käsitsi ikkagi saaks neid seadmeid vahetada. et kas multipoindil ja multipoindil on veel vahe ka?
tänudega!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 07:40:05 vasta tsitaadiga

Beats 3 Studio - Viru Keskuses 1.korrusel olemas. Ostsin need omale eile ära. icon_cool.gif
Hea meelega oleksin neid kohapeal võrrelnud Bosedega, aga kahjuks olid kõik kinnistes pakendites. Seega ostsin kõhutunde põhjal.


viimati muutis UrmasP 24.07.2023 19:52:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 11:05:18 vasta tsitaadiga

mina ikka ei ole langetand otsust mida osta.
vaatasin palju ülevaateid ja kui marshall majorid kõrvale jätta. siis nt miks peaks ostma ma mingit 1more omad või ankerid kui väga kiidetakse ka nt:Edifier W800BTPLUS-i.
kas keegi minu poolt mainitud klappe siin üldse kasutab äkki kommenteerib et kuida on?
ja see õnnetu ja samas mind õnnelikuks tegev multipoint ühendus bluetoothiga? kuida see peaks toimima ja kui hästi ta toimib?
nt: kui ma vaatan youtubest midagi arvutis ja kõne tuleb sisse kas ta töötab korrektselt?
aga kui palju segavad igat teavitused mis tulevad telole kui vaatad- kuulad midagi arvutist. st katkestavad seda ühendust või ei katkesta?
või peaks võtma mingid sellised klapid kus sa lihtsalt nuppu vajutusega saad NÜ kahe kanali vahel ümberrlülitada ja see oleks parem? aga kuida sellise funktsiooninimi oleks ka multipoint siis või?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 12:20:00 vasta tsitaadiga

Kas Marshallid istuvad korvade peal, mitte korvade umber? Sel juhul jataks need kohe valikust selle tottu valja.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 13:32:18 vasta tsitaadiga

vist nii marshalitega on ja. ise kaldun ka nii mõtlema.et ei saa see mugav olema!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 25.07.2023 23:08:12 vasta tsitaadiga

Kellele neid on ear klappe toodetakse üldse, ma pole siiani aru saanud?
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2023 21:21:58 vasta tsitaadiga

Mõlema kandmisel on oma eelised ja puudused.
Kiire guugeldatud link:
https://www.coolblue.nl/en/advice/on-ear-versus-over-ear-headphones.html
On ear on väiksemad ja kergemad ning mugavam kaasas kanda. Seal on veel eeliseid! Puuduseid muidugi ka, aga neid ei ole vist tarvis esile tuua.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Online

sõnum 28.07.2023 15:33:13 vasta tsitaadiga

Mingi teoreetiline portatiivsuse eelis ongi, helikadude jms osas on see kõige halvem valik üldse. Pigem over või in-ear ja asi ants
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 13.08.2023 22:49:38 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Mõlema kandmisel on oma eelised ja puudused.
Kiire guugeldatud link:
https://www.coolblue.nl/en/advice/on-ear-versus-over-ear-headphones.html

Jätavad mainimata, et over-ear on umbsed. Ma tegelt juba aastaid imestan - miks kõrvaklappide hindajad sellele nii vähe tähelepanu pööravad. Müra summutav klapp peab olema kinnine aga s selles osas - kui kiirelt kõrvad peas palavaks lähevad - on ka kinnistel klappidel omavahel suured vahed. Näiteks see, kui palju klapi sees vaba ruumi on, loeb palju.

Sony WH-1000XM4 ei ole mugavuselt viimaste seas. Keegi lausa arvas - "most comfortable for office" (https://www.crutchfield.com/S-CZubqN4fH7P/learn/top-5-most-comfortable-headphones.html ) Lähemalt uurides koosneb Crutchfieldi mugavuse hinnang 5 kriteeriumist. "Kui kiirelt palavaks läheb" vaatenurk neid üldse ei huvita. Kas sellest tuleb nii aru saada, et enamik kasutab over-ear klappe mitu tundi järjest siseruumides ja kõik on bueno?

Sony anc ja heli on head. Ma tahaks neid palju rohkem kasutada aga see on nii vaevaline, minu jaoks. Kasutan neid peamiselt siis kui muul moel ei õnnestu müra isoleerida - lennuk, lennujaam. Filmi vaadates pean vastu umbes tunni, muusikaga vähem. Siis paus või panen aktiivsummutuseta in-ear (jabra elite) ja filmi/musa asemele jutusaade. Kodutöö oli tehtud, teadsin, et Bose QC 45 peetakse pisut jahemaks-ruumikamaks kui Sony. Poes proovides ma olulist vahet ei märganud.

PARANDUS: mul on xm3. Materjalid ja konstruktsioon, millest umbsus sõltub, peaks xm3-xm4 sama olema.


viimati muutis aero 14.08.2023 11:08:05, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2023 23:27:00 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Ma tegelt juba aastaid imestan, et kõrvaklappide hindajad hingavusele nii vähe tähelepanu pööravad.

Rtings on midagi mõõtnud, aga uuemate mudelite puhul enam seda ei tee. Hingavus on tõesti väga oluline ka enda jaoks. Üks põhjustest, miks HD 560S kasutan.

https://www.rtings.com/headphones/tools/table/101107
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.08.2023 23:31:38 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:


Huvitav miks jäetakse mainimata nii ilmne asi - over-ear on umbsed. Ma tegelt juba aastaid imestan, et kõrvaklappide hindajad hingavusele nii vähe tähelepanu pööravad. Näiteks Sony WH-1000XM4, mida kasutan, ei ole mugavuselt viimaste seas. Keegi lausa arvas - "most comfortable for office" (https://www.crutchfield.com/S-CZubqN4fH7P/learn/top-5-most-comfortable-headphones.html ) Lähemalt uurides koosneb Crutchfieldi mugavuse hinnang 5 kriteeriumist, hingav/umbne vaatenurk neid üldse ei huvita. Saan aru, et enamik suudab neid klappe kasutada mitu tundi siseruumides ja ei kurda midagi?



Konditsioneeritud kontoris väga vahet ei ole?
Kuid väljas +30°C juures on kunstnahast padjad kohutavad thumbs_down.gif

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2023 23:37:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Minu arust igasugune mürasummutav padi varem või hiljem paneb kõrvad higistama. Aga tõsi- odavatega juhtub see isegi juba 20 minutiga. Kvaliteetsematega peab vast tunni vastu.

Igal juhul on soovituslik iga ca 30m tagant veidi kõrvu õhutada icon_wink.gif

_________________
--
Urmas

Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2023 23:43:09 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
Minu arust igasugune mürasummutav padi varem või hiljem paneb kõrvad higistama. Aga tõsi- odavatega juhtub see isegi juba 20 minutiga. Kvaliteetsematega peab vast tunni vastu.

See oleneb ikka konkreetsetest materjalidest, mitte hinnast.

Kallid focalid: Avg.Temp.Difference 7.1 °C https://www.rtings.com/headphones/reviews/focal/celestee
Odavamad DT 770 Pro: Avg.Temp.Difference 5.7 °C https://www.rtings.com/headphones/reviews/beyerdynamic/dt-770-pro
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2023 23:56:27 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
ummiq kirjutas:
Minu arust igasugune mürasummutav padi varem või hiljem paneb kõrvad higistama. Aga tõsi- odavatega juhtub see isegi juba 20 minutiga. Kvaliteetsematega peab vast tunni vastu.

See oleneb ikka konkreetsetest materjalidest, mitte hinnast.

Kallid focalid: Avg.Temp.Difference 7.1 °C https://www.rtings.com/headphones/reviews/focal/celestee
Odavamad DT 770 Pro: Avg.Temp.Difference 5.7 °C https://www.rtings.com/headphones/reviews/beyerdynamic/dt-770-pro
No seda muidugi. Lihtsalt üldiselt odavamatel pole nii head materjalid. Aga tõsi- mõni väga kallis on paras p**k.
FYI, head lingid!

_________________
--
Urmas

Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 15.08.2023 16:37:23 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
UrmasP kirjutas:
Mõlema kandmisel on oma eelised ja puudused.
Kiire guugeldatud link:
https://www.coolblue.nl/en/advice/on-ear-versus-over-ear-headphones.html

Jätavad mainimata, et over-ear on umbsed. Ma tegelt juba aastaid imestan - miks kõrvaklappide hindajad sellele nii vähe tähelepanu pööravad. Müra summutav klapp peab olema kinnine aga s selles osas - kui kiirelt kõrvad peas palavaks lähevad - on ka kinnistel klappidel omavahel suured vahed. Näiteks see, kui palju klapi sees vaba ruumi on, loeb palju.

Sony WH-1000XM4 ei ole mugavuselt viimaste seas. Keegi lausa arvas - "most comfortable for office" (https://www.crutchfield.com/S-CZubqN4fH7P/learn/top-5-most-comfortable-headphones.html ) Lähemalt uurides koosneb Crutchfieldi mugavuse hinnang 5 kriteeriumist. "Kui kiirelt palavaks läheb" vaatenurk neid üldse ei huvita. Kas sellest tuleb nii aru saada, et enamik kasutab over-ear klappe mitu tundi järjest siseruumides ja kõik on bueno?

Sony anc ja heli on head. Ma tahaks neid palju rohkem kasutada aga see on nii vaevaline, minu jaoks. Kasutan neid peamiselt siis kui muul moel ei õnnestu müra isoleerida - lennuk, lennujaam. Filmi vaadates pean vastu umbes tunni, muusikaga vähem. Siis paus või panen aktiivsummutuseta in-ear (jabra elite) ja filmi/musa asemele jutusaade. Kodutöö oli tehtud, teadsin, et Bose QC 45 peetakse pisut jahemaks-ruumikamaks kui Sony. Poes proovides ma olulist vahet ei märganud.

PARANDUS: mul on xm3. Materjalid ja konstruktsioon, millest umbsus sõltub, peaks xm3-xm4 sama olema.


WH-1000XM4 tunub täiesti tüüpiline ülekõrvaklapp olevat. Siiani ei ole küll täheldanud , et neid kasutades kõrvad rohkem ülekuumeneksid võrreldes mu vanemate audiotehnika klappidega. Normaalsel toatemperatuuril toimivad nad täiesti rahuldavalt. Kuumema temperatuuriga või ilmaga on probleem muidugi tõsine. Kuuma ilmaga on nende kasutamine tõesti paras piin. Talvel on muidugi hea. Kõrvad on koguaeg soojad.
Teine asi mis bluetooth ülekõrvaklappidega võib probleeme tekitada on nende kaal. Pikemal kasutamisel on see võibolla isegi märgatavam kui õhutuse probleemid. Juthtmega kõrvaklapid, kus akut sees ei ole, on kaalu kohalt tunduvalt paremad.

In ear klappidel on jälle omad probleemid. Kasutan praegu WF-1000XM5-t
Isegi väike klapi liikumine muudab heli tooni.
Inimestel on erineva ehitusega kõrvad ja tavaliselt ei saa enne ostmist aru kui hästi klapid kõrvas püsivad. Eriti siis kui ilma hoidikuta klapid on.
Neid on üsna lihtne ära kaotada.
Söömine ja nätsunärimine on ka probleemsed. Vähemalt minu kõrvaehitusega kukuvad kõik sisemised klapid kõrvast välja.

On ear. Ma kasutan selliseid arvuti taga. Juthmega ülikerged sennheiseri klapid. Kõige mugavamad kui pikalt klappe kasutada.

Kõsimusele mis kõige paremad on . Minu kogemuste järgi ei olegi ühest vastust. Eks igaüks peab ise välja mõtelma mis olukorras ta klappe kõige rohkem kasutab ja selle järgi ostma.
Või lahendab probeemi nagu mina tegin. Kasutan 3-e erinevaid klappe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2023 23:03:59 vasta tsitaadiga

Head kõrvaklapid pole reeglina kunagi odavad, kuigi on olemas ka odavaid üsna häid kõrvaklappe.
Minu proovimiskogemusevjärgi on üsna head (aga ka üsna kallid) need kõrvaklapid:
BANG & OLUFSEN BeoPlay HX
https://www.miterassa.ee/et/bang--olufsen-murasummutavad-bluetooth-korvaklapid-beoplay-hx-must-1224000
Proovida saab näiteks T1 Sony kaupluses. Tõesti hästi istuvad peas ja on mugavad. Kõrvadel on ruumi, kus hingata. Lisaks puhas nahk.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2023 01:44:45 vasta tsitaadiga

Ütleks pigem, et praegu on parem valik hea performance'iga soodsaid klappe kui näiteks 5 aastat tagasi.

Sennheiser 560S: 150€ (vale tootenimi Amazonis, link on õige)
Hifiman 400se: 134€
AKG K371: 140€
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmls
HV vaatleja
hmls

liitunud: 31.08.2010




sõnum 19.08.2023 18:56:52 vasta tsitaadiga

Olin justkui "audio purist" ennem, hoidsin BTH klappidest eemale. Ütleks et alates Bose 700, mis oli üks esimesi ok heliga BTH nüüd paar aastat edasi on olukord ikka päris hea.

Viimase ~ aasta kogemus on siis selline.

- Sennheiser Momentum 3 TRW (InEar) - Heli väga hea.. Tundusid veits kapriissed olid mingid glitchid ja vahetasin need järgmiste vastu.

- Momentum 4 suured klapid. Need on rohkem Sennheiser nime väärt kuna tõesti tegemist on väga hea koostekvaliteediga ning heli on ikkagist super protable klappi kohta. On ka võimalik nt arvuti helikaardist heli vedada sisse kaabliga, mis on vahel kasulik
Bass on EQ'tav läbi appi ja kandub üle kõikidele sisenditele kui klappi aktiivne pool on sees (siseelektroonika)

- Hiljuti sai võetud Sony WF XM4(IEM) juurde. Hind oli suht hea ja ei soovinud 300 alla panna kuna kavatsen igalpool neid kasutada, kus võivad ka potentsiaalselt liiga saada.
Ühesõnaga, XM4sid julgen soovitada. Nendel tasub kindlasti teha 360 Reality Audio Setup. See tekitab kvaliteetse heliruumi.
Ainus nõrgem koht on see et Momentum InEaril oli parem touch control aga sellega ka asi piirdub. Ma usun et mõlemad head. Ilmselt tasub ka vaadata XM5'te.
Mul tekis jah XM4'sse usk pärast Reality Audio setupi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2023 14:27:06 vasta tsitaadiga

Jutu jätkuks, et mul omal on ühed Parrot Zik 3 2.0 mürasummutusega kõrvaklapid (saadaval näiteks ValiHelis, kuigi ma ise soetasin need Hi-Fi klubist). Kasutan igapäevaselt kõigeks.
Positiivne nende juures on see, et saab teha mõlema kõrva audiogrammid ja siis EQ juures neid seadistamisel kasutada.
Teine positiivne asi on, et aku on lihtsasti vahetatav (et täpsem olla, siis väga lihtsasti).
Ja negatiivne on see, et aku mahtuvus on väike ja tuleb tihti laadida. Mul omal on selleks puhuks soetatud kolm erinevat akut neile kõrvaklappidele.
Mürasummutuse kohta võiks ka norida, aga mind selle puudused ei häiri.
https://www.soundguys.com/parrot-zik-3-0-review-8599/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2023 14:55:59 vasta tsitaadiga

Avatud kontor - siin ei saa Bose 700 vastu ei Sennheiser Momentum 4 ega Sony Xm3 või xm4.
Tegin testi, Bose700 puhul võid klapi kandjal kas või 25cm kaugusel juttu rääkida, aga teine osapool seda ei kuule icon_exclaim.gif

Sony ja Senn lasevad ka 3m kauguse kõne nii tugevalt sisse, et kuulaja ei saa aru, kes räägib.
Senn puhul on äpis valik ANC level ja Side Tone, kuid mikri tundlikust ei näe.

https://www.bose.com/p/headphones/bose-noise-cancelling-headphones-700/NC700-HEADPHONEARN-BLK-WW.html
Microphones 4 Microphones for Voice, 6 Microphones for Active Noise Cancelling, Built-in Microphone
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=bose+700 299eur ( võibolla on uuemaid ja ka teiste tootjate sama häid klappe )

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.