Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2150, 2151, 2152 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 08.01.2022 04:42:00 vasta tsitaadiga

Mi boxil on ju bluetooth pult, minu 2015. a LG teleka Magic Remote pulti ei anna vist kuidagi Mi boxiga ühendada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2022 10:07:51 vasta tsitaadiga

Sheildiga töötab küll Magic pult. Mibox ei viitsi taha ühendada. Telekas ise ka mingi 2014 äkki icon_rolleyes.gif Tavapult töötab ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002




sõnum 08.01.2022 10:39:01 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Mi boxil on ju bluetooth pult, minu 2015. a LG teleka Magic Remote pulti ei anna vist kuidagi Mi boxiga ühendada?

See ongi see moment kust hdmi cec mängu tuleb - telekapult saadab signaali telekasse ja üle hdmi öeldakse mi boxile kuidas toimetada. HDMI CEC Lg telekates on nime all Simplink ja vajas vist sisse lülimist kah. Mi boxil on androidi seadetes hdmi cec nime all. MagicRemotega võiks isegi home/app sw nupp olemas olla.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.01.2022 10:40:40 vasta tsitaadiga

moiva kirjutas:
Vana hea samsung näitab siiani pilti hästi, olgugi, et telia äpist kunagi ilma jäi. Selleks, et telia puldi saaks laualt ära koristada need Android pulgad ja boksid vist ei päästa? Vaja oleks ikka androidil töötavat televusserit?

Kui telekas jätab meelde mis sisendil ta kinni pandi ja teisi sisendeid ei kasuta, siis lahendus on Android TV seade mille pult oskab IR kaudu telerit sisse/välja lülitada ja heli kõvadust muuta. Nvidia Shield TV toimib nii. Chromecast with Google TV kirjade järgi peaks ka toimima, järgmine nädal saan kinnitada.

Teistpidi variant on kui mõlemad seadmed toetavad HDMI-CEC'i siis teoorias saab teleri puldiga Android TV'd juhtida, aga probleem on selles et teleri pultidel ei ole Android Home nuppu ja ilma selleta Telia äpist üldse välja ei saa. Lisaks sellele on Samsungi 2013-2015 telerite Smart remote'il mapitud Samsungi Exit nupp HDMI-CEC Back nupuks ja Samsungi Back nupp ei tee midagi. Ehk siis tagasi nupuks peab Samsung Smart remote'il Back nuppu all hoidma iga kord 2 sekundit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2022 11:18:38 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Chromecast with Google TV kirjade järgi peaks ka toimima, järgmine nädal saan kinnitada.

Ei pea järgmist nädalat ootama, võin kohe kinnitada icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.01.2022 14:35:08 vasta tsitaadiga

Lihtsalt huvi pärast küsin. Kas Telial on mingi oma HGTV või on kava lihtsalt metsas? Mul Standard paketti pole, seega ei tea mis saade seal tegelikult käib, aga menüüs kirjas olev saade ei klapi sellega mis Elisa teenuses ja https://sinutv.ee/kanal/hgtv lehel praegu on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.01.2022 14:40:04 vasta tsitaadiga

Hetkel paistab vähemalt saade ja sisu klappivat. Ei oska öelda kas erinevad kanalid võrreldes Elisaga.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2022 14:55:57 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Lihtsalt huvi pärast küsin. Kas Telial on mingi oma HGTV või on kava lihtsalt metsas? Mul Standard paketti pole, seega ei tea mis saade seal tegelikult käib, aga menüüs kirjas olev saade ei klapi sellega mis Elisa teenuses ja https://sinutv.ee/kanal/hgtv lehel praegu on.
Täiesti erinevad asjad on. Just võrdlesin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolx
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2022 12:56:35 vasta tsitaadiga

Kui siiamaani pidi häkkima, et Telia app Android TVs käima saada, siis eile õhtul avastasin, et see häkitud lahendus oli automaagiliselt asendunud päris native Android TV Telia appiga.

Pärast vana appi data koristamist töötab uus lahendus mi box s'i peal ideaalselt.
Pildikvaliteet on super. Paistab 1080p, kuigi kuskilt menüüdest seda infot ei leidnud.

Kummardus Teliale, et see lõpuks ära tehti. Meie majapidamises enne seda mõistliku lahendust polnud Telia TV vaatamiseks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 09.01.2022 15:03:59 vasta tsitaadiga

ei viitsi nädalavahetusel hakata telia tuge otsima aga mis häda võib olla kui digiboxiga live tv ei mängi? menüüd on, kordusvaatamised on, aga live ei tööta.
tegin kodus võrku ümber ja korra lasin ruuteri ja switchi dhcp-d ja ip-d konflikti aga muutsin korda tagasi ning restartisin kogu kraami.
digibox on otse telia ruuteri taga, muu kraam on võrgus täitsa eraldi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.01.2022 15:06:11 vasta tsitaadiga

Tee reset digiboksile, lükka nupust välja ja sisse lülitades hoia nuppu all kuni uut tarkvara laadima hakkab.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 09.01.2022 15:47:33 vasta tsitaadiga

proovisin telia tv (beta) appi mõni päev tagasi google chromecastiga vaadata (GA01919-US) pildi kvaliteet ülikehv, digiboxiga ei kannata võrreldagi. Ei tea, kas ongi kehv või võimalik ka kuidagi paremaks seadistada?

Tahtsin täna uurida, aga millegi pärast täna see app üldse tööle ei lähe, loading ees ja kõik ...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 09.01.2022 16:31:01 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tee reset digiboksile, lükka nupust välja ja sisse lülitades hoia nuppu all kuni uut tarkvara laadima hakkab.
aitäh! icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.01.2022 16:40:18 vasta tsitaadiga

Peale sellist reseti tuli vist pult ka uuesti resettida ja siduda. Sest kui pult seotud siis IR lülitatakse puldil välja.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2022 19:25:27 vasta tsitaadiga

v1per, mul sama seadmega pilt väga ilus. Arrisega ei tea võrrelda, pole seda olnud paar aastat aga kindlasti mitte halvem. Samas mul chromecast kaabliga võrgus. Üle wifi oli prime video ka ruudumeri, selle pärast kolisin kaabli peale.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 09.01.2022 21:36:28 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
v1per, mul sama seadmega pilt väga ilus. Arrisega ei tea võrrelda, pole seda olnud paar aastat aga kindlasti mitte halvem. Samas mul chromecast kaabliga võrgus. Üle wifi oli prime video ka ruudumeri, selle pärast kolisin kaabli peale.



Siis on põhjus teada, mul tõesti wifiga ühendatud, mõte oligi selles, et ei peaks koledaid kaableid vedama, selle peale ei tulnud jah, et kvaliteet kannatab... Samas LG storest võetud go3 ja viaplay appidel pilt väga super ja teler samuti võrguga läbi wifi ühendatud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dwert123
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2022 22:05:08 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
proovisin telia tv (beta) appi mõni päev tagasi google chromecastiga vaadata (GA01919-US) pildi kvaliteet ülikehv, digiboxiga ei kannata võrreldagi. Ei tea, kas ongi kehv või võimalik ka kuidagi paremaks seadistada?

Tahtsin täna uurida, aga millegi pärast täna see app üldse tööle ei lähe, loading ees ja kõik ...


Mul on sama toode, Chromecast with Google TV, 2tk kasutusel korteris. Sellist pildi jama hetkel pole, tundub tavaline 720p pilt olevat kui pildiparandus teleritel maha võtta
Sul on see võibolla 5GHz wifivõrgus? Osadel on millegipärast sellega jamasid (võid googeldada seda), ma 1 sain välja vahetatud millel sama mure oli, (2,4GHz peal töötas nigu kulda a kuna kõik muud asjad 5 peal, siis lasin välja vahetada ja nüüd timm).
Äpiga pole üldse muresid senimaani olnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2022 22:09:48 vasta tsitaadiga

Arvutav mis ma arvutan aga ilgelt kallis on ikka see TeliaTV koos internetiga. Odavam oleks võtta kamba peale mingi pakett ja vaatajakohaga kellegagi liituda. Nüüd on see võimalik.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2022 23:52:10 vasta tsitaadiga

Tundub, et Telia kaua tehtud kaunikene tasus ära. Elisa küll tormas esimesena mitu kuud varem turule, aga siiani ei tea kedagi, kes sellega rahul oleks. Telia osas mingeid kaebuseid tutvusringkonnast pole tulnud. Veidi kahtlane, sest liiga ilus, et tõsi olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2022 08:44:27 vasta tsitaadiga

Naljakas.. Nii kui eile hõiskasin, et TeliaTv koos internetiga on ikka ilgelt kallis, et tasuks kamba peale hoopis võtta. Kustutati mõte ära.
See kes kustutab võiks väheke jalga puhata.

Betamax kirjutas:
Tundub, et Telia kaua tehtud kaunikene tasus ära. Elisa küll tormas esimesena mitu kuud varem turule, aga siiani ei tea kedagi, kes sellega rahul oleks. Telia osas mingeid kaebuseid tutvusringkonnast pole tulnud. Veidi kahtlane, sest liiga ilus, et tõsi olla icon_lol.gif

Ei saa kurta.. mitu kuud pole mingit jama olnud. Aga mõttekoht hetkel on, et millist teenust siis ikkagi jääda kasutama? Kõiki paralleelselt töös hoida pole mõtet. Praegu jagame kamba peale vaatajakohti (TeliaTV, Elisa, Go3) aga pikas perspektiivis tasub üks kallis võtta mitme peale.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2022 09:24:56 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Pärast seda kui eestlane oma detsembri elektriarve ära maksab, pole ükski muu asi enam kallis. Kindlasti mitte 16€ min internet ja 6€ min tv teenus.

Ära ülbitse oma sigaaeglase interneti ja rämpskanaleid sisaldava TV-ga icon_biggrin.gif . Minu elektriarve oli väiksem kui sinu kiidetud sigaaeglane internet.... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 10.01.2022 09:30:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tundub, et Telia kaua tehtud kaunikene tasus ära. Elisa küll tormas esimesena mitu kuud varem turule, aga siiani ei tea kedagi, kes sellega rahul oleks. Telia osas mingeid kaebuseid tutvusringkonnast pole tulnud. Veidi kahtlane, sest liiga ilus, et tõsi olla icon_lol.gif

Mis probleemid selle Elisa Elamusega siis on? Mul Nvidia Shield TV peal on küll siiani probleemideta jooksnud juba paar nädalat. Ei oska nagu millegi muu üle kurta kui see "jätka vaatamist" list on kas katki või siis ei saa ma selle tööpõhimõttest aru. Nii või teisti pole Telial üldse seda, seega... Muus osas toimib, UI on kaasaegsem, mugavam kasutada (minu jaoks), HD pilt ja odavam ka veel. Mul tekib küsimus, mis osas see Telia parem on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2022 10:16:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ei oska nagu millegi muu üle kurta kui see "jätka vaatamist" list on kas katki või siis ei saa ma selle tööpõhimõttest aru. Nii või teisti pole Telial üldse seda, seega...


Mis sa selle all mõtled, et pole? alates sellest ajast kui salvestamine tehti on kõik versioonid olemas.
käimasoleval saatel nool paremale, vaata salvestust (algusest) saad kerida.
salvestuste kaustas on lemmikud ja sisuleidjas kogu pooleli olevat kraami saab samutijätkata sealt kus pooleli jäi.
käimasoleval saatel pikk OK nupp liigub salvestuse peale ja paneb pausile, saab tagasi kerida, jätkata. (lisatud vist eelmise aasta alguse poole võimalus)

menüü kaasaegsus ja mugavus on pigem harjumise asi, mulle on koguaeg tundunud see dvb tüüpi telekava ajast ja arust.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 10.01.2022 10:47:32 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tsitaat:
Ei oska nagu millegi muu üle kurta kui see "jätka vaatamist" list on kas katki või siis ei saa ma selle tööpõhimõttest aru. Nii või teisti pole Telial üldse seda, seega...


Mis sa selle all mõtled, et pole? alates sellest ajast kui salvestamine tehti on kõik versioonid olemas.
käimasoleval saatel nool paremale, vaata salvestust (algusest) saad kerida.
salvestuste kaustas on lemmikud ja sisuleidjas kogu pooleli olevat kraami saab samutijätkata sealt kus pooleli jäi.
käimasoleval saatel pikk OK nupp liigub salvestuse peale ja paneb pausile, saab tagasi kerida, jätkata. (lisatud vist eelmise aasta alguse poole võimalus)

menüü kaasaegsus ja mugavus on pigem harjumise asi, mulle on koguaeg tundunud see dvb tüüpi telekava ajast ja arust.

Mõtlen listi kus oleksid saated mida viimati vaadanud olen ja vaatamine on pooleli jäänud.
Ma ei ole kunagi seal sisuleidja menüüs vist käinud, lähen vaatan mis seal on...

Mis DVB stiilis kava puudutab, siis seda ma ka väga ei kasuta, aga Elisas on ju suht samasugune kava ka olemas nagu telias.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 10.01.2022 11:54:39 vasta tsitaadiga

Krdi kohast see Telia oma kava jälle võtab?
kava.ee vastas igatahes tegelikkusele ("Muumia", 1999.a. film) aga Telia näitas TV3 kavas eile õhtul sellist jama
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2150, 2151, 2152 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.