Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 03.11.2010 08:57:26 vasta tsitaadiga

Täna sain huvitava üllatuse osaliseks - ei mäleta küll mingit teadet, et oleksin kunagi saanud, kuid nüüd selgub, et Starmani klienditugi ei olegi 24h vaid hoopis öösel puudub. Alustavad 7.30 alles tööd. Mina mäletasin siiski varasemast ajast (kuid äkki võin ka eksida), et vähemalt varem oli neil öösel üks teenindaja ikka tööl.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.11.2010 09:05:31 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Mina mäletasin siiski varasemast ajast (kuid äkki võin ka eksida), et vähemalt varem oli neil öösel üks teenindaja ikka tööl.


Helista mulle. Kui on netiga probleem, siis ma ütlen, et nende poolt on kõik korras ja tee modemile restart. Kui TV viga, siis kontrolli ühendused üle.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 03.11.2010 19:28:44 vasta tsitaadiga

[quote="softis"]
Spott kirjutas:
Mina mäletasin siiski varasemast ajast (kuid äkki võin ka eksida), et vähemalt varem oli neil öösel üks teenindaja ikka tööl.


22:30-: vist 08:00 on automaatvastaja, seda juba aastake vähemalt
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 03.11.2010 20:57:19 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Spott kirjutas:
Mina mäletasin siiski varasemast ajast (kuid äkki võin ka eksida), et vähemalt varem oli neil öösel üks teenindaja ikka tööl.


Helista mulle. Kui on netiga probleem, siis ma ütlen, et nende poolt on kõik korras ja tee modemile restart. Kui TV viga, siis kontrolli ühendused üle.


Nad võiks oma automaatvastaja tekstiks selle sama vastuse panna sest teenindusest tuleb nigunii sama jutt icon_razz.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 03.11.2010 22:55:31 vasta tsitaadiga

dud66, paistab, et sa oled tihe klienditeenindusse helistaja, et täpselt tead icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.11.2010 23:18:55 vasta tsitaadiga

Kui algselt tegi rahvas interneti kiiruseteste eesti siseselt ja sai enamvähem tulemusi siis nüüd tuleks üha enam hakata võrdlema ühenduskiirusi naaberriikidesse et näha teenusepakkujate välisühenduste kiirusi.

Miks EMT ja Elioni internetikasutajatel youtube ei haki? Vastus, Elionil on välisühendus läbi saksamaa Google võrku 10Gbit/s, kogu välisühendus eri riikidesse pidavat üle 60Gbit/s olema.
(ps reaalne max koormus küündib vaid 40Gbit/s kiirusteni) Palju Starmani välislink on ja palju sellest otse suuremate operaatoriteni jookseb?
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur_ahv
HV kasutaja
suur_ahv

liitunud: 12.11.2008




sõnum 04.11.2010 01:59:29 vasta tsitaadiga

nagu siin paljud eelkõnelejad siis ma ka starmanist loobusin kuna see suisa klientide mõnitamine mis seal juba toimub, liitumisel rebitakse kohe esimesele arvele 2x kuumaksu(kuna 1 kuu peame koguaeg starmanile krediiti andma icon_biggrin.gif) siis kui arve üle läheb ja välja lülitatakse kohe sisselülitamistasu 120.- pluss väikse boonusena võlahaldustasu 78.- aga seda veel vähe viivis ka ikka peab koguaeg tuksuma, asja lagi muidugi veel see, et kui lepingu lõpetad siis seda ettemakstud ühte kuud tagasi ei arveldata... vabandatakse alati erinevalt välja kas see siis juba arvestatud kunagi varajasemalt viivisteks vms .... ühesõnaga peab ikka raha peale väga tige olema kui starmaniga peaksin veelkord kunagi liituma! icon_biggrin.gif. See speedbuuster muidugi veel eriline naljanumber - kliendimagnet icon_biggrin.gif. Klienditeenindus jätab ka tublisti soovida eriti kui sinul starmanilt midagi vaja on .... välja arvata loomulikult siis kui sa oled elioni ülemineku teinud ja starmani tädid helistavad ja paluvad sul äkki ikka ümber mõelda .... icon_biggrin.gif aga hilja adjõõõ starman forever!!!
_________________
Puhtama tuleviku nimel! www.TasutaEnergia.ee
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 04.11.2010 08:28:01 vasta tsitaadiga

pennu kirjutas:
dud66, paistab, et sa oled tihe klienditeenindusse helistaja, et täpselt tead icon_smile.gif


No eks on ikka ette tulnud jah

Üks parim variantidest oli vast kuu aega tagasi, kui mingi katkestus oli ja helistasin, et teada saada, millal tagasi netti saab, vastus a'la "Meie liin on hetkel hõivatud, olete lisatud ootejärjekorda. Olete 43-s, jah neljakümne kolmas icon_eek.gif icon_eek.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2010 10:49:09 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui algselt tegi rahvas interneti kiiruseteste eesti siseselt ja sai enamvähem tulemusi siis nüüd tuleks üha enam hakata võrdlema ühenduskiirusi naaberriikidesse et näha teenusepakkujate välisühenduste kiirusi.

Miks EMT ja Elioni internetikasutajatel youtube ei haki? Vastus, Elionil on välisühendus läbi saksamaa Google võrku 10Gbit/s, kogu välisühendus eri riikidesse pidavat üle 60Gbit/s olema.
(ps reaalne max koormus küündib vaid 40Gbit/s kiirusteni) Palju Starmani välislink on ja palju sellest otse suuremate operaatoriteni jookseb?


Võimas värk! Eks siis kui kunagi saja aasta pärast, kui elion oma adsl nurisünnitist normaalse võrgu vastu välja vahetama hakkab, saab siis neid gigabitte nautima hakata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.11.2010 11:13:42 vasta tsitaadiga

Peeter kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kui algselt tegi rahvas interneti kiiruseteste eesti siseselt ja sai enamvähem tulemusi siis nüüd tuleks üha enam hakata võrdlema ühenduskiirusi naaberriikidesse et näha teenusepakkujate välisühenduste kiirusi.
Miks EMT ja Elioni internetikasutajatel youtube ei haki? Vastus, Elionil on välisühendus läbi saksamaa Google võrku 10Gbit/s, kogu välisühendus eri riikidesse pidavat üle 60Gbit/s olema.
(ps reaalne max koormus küündib vaid 40Gbit/s kiirusteni) Palju Starmani välislink on ja palju sellest otse suuremate operaatoriteni jookseb?

Võimas värk! Eks siis kui kunagi saja aasta pärast, kui elion oma adsl nurisünnitist normaalse võrgu vastu välja vahetama hakkab, saab siis neid gigabitte nautima hakata.

optika ja cat jookseb juba praegu korrusmajades (seal kus starman ja muud pakkujad), seal kus pole kedagi teist on eramajad, osaliselt optikat suurem osa maapiirkondi adsl2+ ja osa ka vana adsl. Youtube jookseb kõigis neis võrkudes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2010 11:16:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Peeter kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kui algselt tegi rahvas interneti kiiruseteste eesti siseselt ja sai enamvähem tulemusi siis nüüd tuleks üha enam hakata võrdlema ühenduskiirusi naaberriikidesse et näha teenusepakkujate välisühenduste kiirusi.
Miks EMT ja Elioni internetikasutajatel youtube ei haki? Vastus, Elionil on välisühendus läbi saksamaa Google võrku 10Gbit/s, kogu välisühendus eri riikidesse pidavat üle 60Gbit/s olema.
(ps reaalne max koormus küündib vaid 40Gbit/s kiirusteni) Palju Starmani välislink on ja palju sellest otse suuremate operaatoriteni jookseb?

Võimas värk! Eks siis kui kunagi saja aasta pärast, kui elion oma adsl nurisünnitist normaalse võrgu vastu välja vahetama hakkab, saab siis neid gigabitte nautima hakata.

optika ja cat jookseb juba praegu korrusmajades (seal kus starman ja muud pakkujad), seal kus pole kedagi teist on eramajad, osaliselt optikat suurem osa maapiirkondi adsl2+ ja osa ka vana adsl. Youtube jookseb kõigis neis võrkudes icon_biggrin.gif


Jajah olen kuulnud muinasjutte sellest optilisest võrgust. Elion vist eeldab et kõik inimesed kolivad lasnamäele, kes seda ühendust omale saada tahavad
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2010 12:45:22 vasta tsitaadiga

Peeter kirjutas:

Jajah olen kuulnud muinasjutte sellest optilisest võrgust. Elion vist eeldab et kõik inimesed kolivad lasnamäele, kes seda ühendust omale saada tahavad


Ei tea, ei ela oma arust nagu lasnamäel...kui sa just Koplit Lasnamäeks ei pea... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 04.11.2010 16:53:13 vasta tsitaadiga

suur_ahv kirjutas:
nagu siin paljud eelkõnelejad siis ma ka starmanist loobusin kuna see suisa klientide mõnitamine mis seal juba toimub, liitumisel rebitakse kohe esimesele arvele 2x kuumaksu(kuna 1 kuu peame koguaeg starmanile krediiti andma icon_biggrin.gif) siis kui arve üle läheb ja välja lülitatakse kohe sisselülitamistasu 120.- pluss väikse boonusena võlahaldustasu 78.- aga seda veel vähe viivis ka ikka peab koguaeg tuksuma, asja lagi muidugi veel see, et kui lepingu lõpetad siis seda ettemakstud ühte kuud tagasi ei arveldata... vabandatakse alati erinevalt välja kas see siis juba arvestatud kunagi varajasemalt viivisteks vms .... ühesõnaga peab ikka raha peale väga tige olema kui starmaniga peaksin veelkord kunagi liituma! icon_biggrin.gif. See speedbuuster muidugi veel eriline naljanumber - kliendimagnet icon_biggrin.gif. Klienditeenindus jätab ka tublisti soovida eriti kui sinul starmanilt midagi vaja on .... välja arvata loomulikult siis kui sa oled elioni ülemineku teinud ja starmani tädid helistavad ja paluvad sul äkki ikka ümber mõelda .... icon_biggrin.gif aga hilja adjõõõ starman forever!!!


78.- number tekib arvele siis, kui sa oled krooniline võlglane s.t puust ja punaseks -> 2 kuud oled võlgu olnud ja teenust tarbinud rõõmsalt tasuta. Võlg võib tähendada ka muidugi seda, et oled krooni kunagi maksmata jätnud, aga võlg on võlg. Viivised ongi sul tõenäoliselt tekkinud maksmata arvete pärast...huvitav, kas Elion on häppi, kui sa seal ka ei viitsi maksta
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002




sõnum 04.11.2010 18:00:05 vasta tsitaadiga

pennu kirjutas:
Võlg võib tähendada ka muidugi seda, et oled krooni kunagi maksmata jätnud


Kaks senti (0,02 kr) oli mul mõned aastad tagasi tekkinud ümardusveast võlg Starmanile mille peale sain ka nõude icon_redface.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 05.11.2010 13:10:06 vasta tsitaadiga

Loen mina starmani arvelt uudiseid:
1. novembril lisandusid meie HD-paketti kaks uut kanalit - Nat Geo Wild HD ja 3D kanal HD1.
...
HD1 3D on esimene Euroopa kolmemõõtmeline telekanal, kust vaatajad leiavad 3D formaadis spordiprogramme, kaasahaaravaid dokumentaalfilme
ja kontserte. Kanali vaatamiseks on vajalik spetsiaalse 3D televiisori olemasolu.

Küss just selle teise poole kohta. On keegi 3D kanalit ka kolmemõõtmelisena vaadanud?
Kuda tundub, on asjal efekti?

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 05.11.2010 13:24:08 vasta tsitaadiga

üks kiiire küsimus: ütleme, et mul on tv-sse sisse ehitatud digiboks. kas ma ilma starmani digiboksita saan probleemideta selle tv-ga starmani kanaleid nautida?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 05.11.2010 13:28:11 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
üks kiiire küsimus: ütleme, et mul on tv-sse sisse ehitatud digiboks. kas ma ilma starmani digiboksita saan probleemideta selle tv-ga starmani kanaleid nautida?


Kui see on DVB-C digiboks, siis pole probleemi.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2010 13:29:54 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
üks kiiire küsimus: ütleme, et mul on tv-sse sisse ehitatud digiboks. kas ma ilma starmani digiboksita saan probleemideta selle tv-ga starmani kanaleid nautida?


conaxi kaarti vaja. Kui pole, siis jääb vist pidu ära

see oli zoomi kanalite kohta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2010 13:31:29 vasta tsitaadiga

tomm2n kirjutas:
escucha kirjutas:
üks kiiire küsimus: ütleme, et mul on tv-sse sisse ehitatud digiboks. kas ma ilma starmani digiboksita saan probleemideta selle tv-ga starmani kanaleid nautida?


Kui see on DVB-C digiboks, siis pole probleemi.


Lisaks veel, et osade telekate puhul tuli käsitsi muuta mingit seadistust (bitrate vms, ka siin foorumis on sellest juttu olnud), aga muidu peaks jah DVB-C toega teleka sisemisest digiboksist piisama.

EDIT: Igaks juhuks peaks täpsustama, kumba mõtled, kas starmani kaablist digi või läbi õhu levivat zoomi?

Kui kaablist digi, siis kehtib DVB-C teema ja vaja Conax kaardilugeja osta teleka vastavasse pessa.

Kui õhust püüad (Zoom), siis vaja DVB-T MPEG4 toega sisemist digiboksi ning tasuliste kanalite vaatamiseks vaja samuti Conax kaardilugeja pesa teleka vastavasse pessa, vaatajakaardi sisestamiseks. Ilma kaardilugejata saad õhust levivaid tasuta digikanaleid vaadata (5 vist oli neid).


viimati muutis Draqula 05.11.2010 13:34:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 05.11.2010 13:33:25 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
tänud kiire abi eest!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 05.11.2010 13:58:54 vasta tsitaadiga

Starmani tehnik paneb need teleka settingud paika, kui Conaxi lugeja toob, ise ei pea midagi leiutama. Ja ostma ei pea midagi, kui teha aastane leping. Ise saad valida, kas tahad tasuta digiboksi või Conaxi mooduli kasutust.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2010 14:09:26 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Starmani tehnik paneb need teleka settingud paika, kui Conaxi lugeja toob, ise ei pea midagi leiutama. Ja ostma ei pea midagi, kui teha aastane leping. Ise saad valida, kas tahad tasuta digiboksi või Conaxi mooduli kasutust.

mulle raibed seda ei maininud thumbs_down.gif
box oli saast ja ostsin poest ise conaxi.
peaks tagasi viima selle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2010 14:12:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ihvike kirjutas:
Starmani tehnik paneb need teleka settingud paika, kui Conaxi lugeja toob, ise ei pea midagi leiutama. Ja ostma ei pea midagi, kui teha aastane leping. Ise saad valida, kas tahad tasuta digiboksi või Conaxi mooduli kasutust.

mulle raibed seda ei maininud thumbs_down.gif
box oli saast ja ostsin poest ise conaxi.
peaks tagasi viima selle


Või siis ei tee tähtajalist lepingut ja säilitad võimaluse nende juurest aasta jooksul trahvideta minema jalutada...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 05.11.2010 14:36:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ihvike kirjutas:
Starmani tehnik paneb need teleka settingud paika, kui Conaxi lugeja toob, ise ei pea midagi leiutama. Ja ostma ei pea midagi, kui teha aastane leping. Ise saad valida, kas tahad tasuta digiboksi või Conaxi mooduli kasutust.

mulle raibed seda ei maininud thumbs_down.gif
box oli saast ja ostsin poest ise conaxi.
peaks tagasi viima selle

Millal sa tellisid? Mulle jäi nagu mulje, et see conaxi mooduli rentimine tuli ka koos selle Starman Start süsteemiga ja enne seda nad lihtsalt müüsid neid. Mul endal sellist telekat pole, aga vanematel on ja nemad selle mooduli niimoodi tasuta said.
Aga jah, see aastane leping tähendab tõesti seda, et kui tahad ennetähtaegselt lepingut lõpetada, siis on mingi leppetrahv ette nähtud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2010 15:11:57 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ihvike kirjutas:
Starmani tehnik paneb need teleka settingud paika, kui Conaxi lugeja toob, ise ei pea midagi leiutama. Ja ostma ei pea midagi, kui teha aastane leping. Ise saad valida, kas tahad tasuta digiboksi või Conaxi mooduli kasutust.

mulle raibed seda ei maininud thumbs_down.gif
box oli saast ja ostsin poest ise conaxi.
peaks tagasi viima selle

Millal sa tellisid? Mulle jäi nagu mulje, et see conaxi mooduli rentimine tuli ka koos selle Starman Start süsteemiga ja enne seda nad lihtsalt müüsid neid. Mul endal sellist telekat pole, aga vanematel on ja nemad selle mooduli niimoodi tasuta said.
Aga jah, see aastane leping tähendab tõesti seda, et kui tahad ennetähtaegselt lepingut lõpetada, siis on mingi leppetrahv ette nähtud.


mul box renditud ja kas 14 päeva pean ette teatama, et see tagasi anda.
kui saaks kuumaksu väiksemaks, viiks tagasi. muidu las kogub maal tolmu icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.