Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 297, 298, 299  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 45 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 219 ]
hääli kokku : 551

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 09:25:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.09.2016 09:26:44 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
beastbeats kirjutas:
batman kirjutas:
Ei

Seda ma arvasin - tundub, et septembris on hüppeliselt idiootidest "bikerite" arv Tallinnas suurenenud icon_evil.gif

Ma jälgisin terve suve tsiklimeeste gruppi facebookis. Eranditult kõik õnnetused tundusid bikeritega juhtuvat. Et kas on bikereid nii palju rohkem kui teisi mootorrattureid võis siis bikerid ongi natuke peast vigased. icon_smile.gif Eile tuli mulle Laagris üks biker vastu tagarattal üsna tihedalt autode vahel.


Kaks chopperimeestega ônnetust oli ka. Ôigemini uks onnetus aga kaks chopperit panid kokku
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.09.2016 09:38:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
sukelduja kirjutas:
beastbeats kirjutas:
batman kirjutas:
Ei

Seda ma arvasin - tundub, et septembris on hüppeliselt idiootidest "bikerite" arv Tallinnas suurenenud icon_evil.gif

Ma jälgisin terve suve tsiklimeeste gruppi facebookis. Eranditult kõik õnnetused tundusid bikeritega juhtuvat. Et kas on bikereid nii palju rohkem kui teisi mootorrattureid võis siis bikerid ongi natuke peast vigased. icon_smile.gif Eile tuli mulle Laagris üks biker vastu tagarattal üsna tihedalt autode vahel.


Kaks chopperimeestega ônnetust oli ka. Ôigemini uks onnetus aga kaks chopperit panid kokku

Need olid soomlased. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 09.09.2016 09:52:10 vasta tsitaadiga

Ma küll mordapiiblis ei istu, et kedagi seal jõllitada, aga nii roolis, kui sadulas, paistavad viimastel aastatel, baikimeestest palju enam silma, kõikvõimalikud supermoto aparaadid. Eriti meeldib viimastele,näiteks ummiku korral, möödumiseks kasutada kõnniteed. Esiratast hoiavad vastu maad nõrgad. Siis istud oma rattaga viisakalt liikluses ja vahid, kuidas kõik sulle ka käega vehivad, et kuradi motikamees selline, ma tean teid küll, olete kõik üks punt seal.

viimati muutis batman 09.09.2016 09:53:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 09:53:33 vasta tsitaadiga

ja kui sa seda "politsei videos" olevat õnnetust mõtled siis need polnud ka sopperid.
tsitaat:

Hästi läks sul siis. Kui kiirmenetlusel kohapeal tegelastel s-tähega vilets tuju, või asi läheb komisjoni, siis näiteks pool aastat lubadeta on täiesti reaalne. Mul juba muidugi aastat 3 tagasi oli juhus, kus Narva maanteel ei pidurdanud kohe märgi juures 70 peale (Aaspere kandis), ning härrased sealsamas märgi taga mõõtsid. Suurusjärk sama, et 20 kopikatega üle.

ma ei hakanud tagasi ajama. ise nokkisin. seal pikal sirgel teel tegelikult passitakse palju. kui punane toigas üles tõsteti, panin sisuliselt loha piduritega, tibi mulle ligi jõudis, oli mul plastik peos. autos hakati õigusi üle seltama siis ma ütlesin, et ma ei hakka midagi seletama ega eitama, näita kuhu alla peab kirjutama ja saate tööga edasi minna. seletusse kirjutasin " juhtisin mootorratast honda kuival, pikal sirgel teel.. " .

paigimeestega juhtub selle pärast, et ratas on äge ja teed on kehvad. ma pole sikliga jupp aega tallinnas sõitnud, mingit sõelumist ja nõelumist on teeauke ja pikiroopaid teadmata väga tülikas teha. isegi nõmmemägi on harjumatult rööpas.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.09.2016 10:27:20 vasta tsitaadiga

Kuskil eestis tsiklit renditakse ka? Enduurokaid saab yamaharendist kull aga tahaks tee peal ka sôita
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 10:39:26 vasta tsitaadiga

https://autolevi.ee/otsi/ tallinnas hetkel 8 ratast saadaval
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.09.2016 10:43:10 vasta tsitaadiga

Oh thanks. Paraku tâna on teised tegevused ja homme jalgratta selga lubatud ennast.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 11:14:33 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
beastbeats kirjutas:
batman kirjutas:
Ei

Seda ma arvasin - tundub, et septembris on hüppeliselt idiootidest "bikerite" arv Tallinnas suurenenud icon_evil.gif


See on see ridade vahel trügimise teema. Tõenäoliselt ei pöörata pinnasemärgistuseleisegi mingit tähelepanu, kui "ruumi ju on". Siis jälle nutt ja hala motofoorumis, kui keegi sellise trügimise käigus külili lükatakse ja ise koos rattaga natuke katki saab olema. Varem tundsin kõigile tsiklistidele kaasa, aga praegu olen seisukohal, et kui algul ise nii kõva jõll, et LE millekski ei pea, siis pärast ära tule kuhugi uluma, et ai-ai tehti. kopp.gif

laurx kirjutas:
Sain mäos amoledi klubisse. 23 üle 120€


Hästi läks sul siis. Kui kiirmenetlusel kohapeal tegelastel s-tähega vilets tuju, või asi läheb komisjoni, siis näiteks pool aastat lubadeta on täiesti reaalne. Mul juba muidugi aastat 3 tagasi oli juhus, kus Narva maanteel ei pidurdanud kohe märgi juures 70 peale (Aaspere kandis), ning härrased sealsamas märgi taga mõõtsid. Suurusjärk sama, et 20 kopikatega üle.


Kas tõesti võib nii halvasti minna?
Eestis olles õnnestus augustikuu keskpaiku autoga sõita radarisse Jõhvi lähistel. Peale liitmisi-lahutamisi jäi ülekiiruseks 33. Trahv vormistati kohapeal, 120 eurot. Paar päeva hiljem mõõdeti õhtusel ajal Tln-Trt maanteel. Peale liitmisi lahutamisi 19 üle. Vormistati kohapeal ära, 40 eurot. Ma arvan et need loast ilma jäämised tekivad ikka tunduvalt suurematel kiirustel. Ning suhtumisega, et midai küsid seda ka saad.


Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 09.09.2016 11:31:14 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
batman kirjutas:
beastbeats kirjutas:
batman kirjutas:
Ei

Seda ma arvasin - tundub, et septembris on hüppeliselt idiootidest "bikerite" arv Tallinnas suurenenud icon_evil.gif


See on see ridade vahel trügimise teema. Tõenäoliselt ei pöörata pinnasemärgistuseleisegi mingit tähelepanu, kui "ruumi ju on". Siis jälle nutt ja hala motofoorumis, kui keegi sellise trügimise käigus külili lükatakse ja ise koos rattaga natuke katki saab olema. Varem tundsin kõigile tsiklistidele kaasa, aga praegu olen seisukohal, et kui algul ise nii kõva jõll, et LE millekski ei pea, siis pärast ära tule kuhugi uluma, et ai-ai tehti. kopp.gif

laurx kirjutas:
Sain mäos amoledi klubisse. 23 üle 120€


Hästi läks sul siis. Kui kiirmenetlusel kohapeal tegelastel s-tähega vilets tuju, või asi läheb komisjoni, siis näiteks pool aastat lubadeta on täiesti reaalne. Mul juba muidugi aastat 3 tagasi oli juhus, kus Narva maanteel ei pidurdanud kohe märgi juures 70 peale (Aaspere kandis), ning härrased sealsamas märgi taga mõõtsid. Suurusjärk sama, et 20 kopikatega üle.


Kas tõesti võib nii halvasti minna?
Eestis olles õnnestus augustikuu keskpaiku autoga sõita radarisse Jõhvi lähistel. Peale liitmisi-lahutamisi jäi ülekiiruseks 33. Trahv vormistati kohapeal, 120 eurot. Paar päeva hiljem mõõdeti õhtusel ajal Tln-Trt maanteel. Peale liitmisi lahutamisi 19 üle. Vormistati kohapeal ära, 40 eurot. Ma arvan et need loast ilma jäämised tekivad ikka tunduvalt suurematel kiirustel. Ning suhtumisega, et midai küsid seda ka saad.

Ma sain mitu aastat tagasi +21 eest 120 eur. icon_confused.gif Olin viisakalt, tunnistasin ületamist jne. Raanitsa-Kambja vahelisel pikal sirgel mõõtsid.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 09.09.2016 13:29:27 vasta tsitaadiga

yerba, sul ju erinevate lõigete järgi. oleks teine kord paar ühikut rohkem ületanud, oleks olnud palju reaalsem oht mõnda aega jala käia. icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.09.2016 13:40:48 vasta tsitaadiga

Ma sain eelmisel aastal autoga möödsõidu ajal +30 kiiruseületamise eest 220€ nii et kolksus, hoiatasid et kui aasta jooksul üle 20 ületamine tuleb, siis võtavad load ära. Eks seal väike klassiviha võis ka mängus olla, auto oli nädal aega arvel olnud. icon_smile.gif Noomisid veel, et nii uue autoga ei tohi alguses kiiresti sõita.

viimati muutis sukelduja 09.09.2016 13:42:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 09.09.2016 13:42:01 vasta tsitaadiga

Karistusmäär lubatud vahemikus, sõltub tegelaste tujust. Kui rohkem, kui 21 km/h üle, siis seaduslik alus jalameheks teha.

LE §227(2)

https://www.riigiteataja.ee/akt/117032011021

Ehk siis ma liigitaks need trahvisaamised kõik mõnes mõttes "vedamise" arvele, kui juhtimisõigus alles jäeti. Samas on üsna tõenäoline, et kui lähiajal uuesti sedasi radareisse lendad, võetakse eelmist juhtumit juba raskendava asjaoluna.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 13:48:41 vasta tsitaadiga

Mul selles osas ehk "vedas", et peale teistkordset kiiruseületamisega vahele jäämist küsiti kas varasemaid rikkumisi on. Ütlesin, et on küll, just paar päeva tagasi kolleegid mõõtsid 33 ülekiirust. Tegelane käis külastas oma süsteemat ja ütles, et aga siin veel ei kajastu. Muidu plusspunktid selle eest, et ausalt üles tunnistasid.
Üldiselt need ületamised kipuvadki kuidagi kahekaupa käima. Eelmistest kordadest oli 4 aastat vahet. Siis käis ka paarikaupa, küll tsikliga. Ükspäev Randvere teel 30+ üle ja kaks päeva hiljem Hiiumaal 75 üle ( mingi pindamise märgiga maantee 30 ala, kust aga pinnatud kild oli ammu ära kadunud ). Selle eest võtsin sirge seljaga 40 eurose trahvi vastu. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 09.09.2016 14:39:53 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Mul selles osas ehk "vedas", et peale teistkordset kiiruseületamisega vahele jäämist küsiti kas varasemaid rikkumisi on. Ütlesin, et on küll, just paar päeva tagasi kolleegid mõõtsid 33 ülekiirust. Tegelane käis külastas oma süsteemat ja ütles, et aga siin veel ei kajastu. Muidu plusspunktid selle eest, et ausalt üles tunnistasid.
Üldiselt need ületamised kipuvadki kuidagi kahekaupa käima. Eelmistest kordadest oli 4 aastat vahet. Siis käis ka paarikaupa, küll tsikliga. Ükspäev Randvere teel 30+ üle ja kaks päeva hiljem Hiiumaal 75 üle ( mingi pindamise märgiga maantee 30 ala, kust aga pinnatud kild oli ammu ära kadunud ). Selle eest võtsin sirge seljaga 40 eurose trahvi vastu. icon_smile.gif

Ega sul märge kõrgem riigiametnik pole kusagil politsei andmebaasis? icon_confused.gif Jube väikeste summadega trahvitakse Sind.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 09.09.2016 14:42:45 vasta tsitaadiga

Kuna viimasel ülevaatusel tuli välja, et aasta jooksul kogunes kilomeetreid ainult ~500, läheb võrr müüki, ehk pakub kellelegi huvi - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2342966
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 14:50:44 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
yerba kirjutas:
Mul selles osas ehk "vedas", et peale teistkordset kiiruseületamisega vahele jäämist küsiti kas varasemaid rikkumisi on. Ütlesin, et on küll, just paar päeva tagasi kolleegid mõõtsid 33 ülekiirust. Tegelane käis külastas oma süsteemat ja ütles, et aga siin veel ei kajastu. Muidu plusspunktid selle eest, et ausalt üles tunnistasid.
Üldiselt need ületamised kipuvadki kuidagi kahekaupa käima. Eelmistest kordadest oli 4 aastat vahet. Siis käis ka paarikaupa, küll tsikliga. Ükspäev Randvere teel 30+ üle ja kaks päeva hiljem Hiiumaal 75 üle ( mingi pindamise märgiga maantee 30 ala, kust aga pinnatud kild oli ammu ära kadunud ). Selle eest võtsin sirge seljaga 40 eurose trahvi vastu. icon_smile.gif

Ega sul märge kõrgem riigiametnik pole kusagil politsei andmebaasis? icon_confused.gif Jube väikeste summadega trahvitakse Sind.


Ei ole mingit märget - vähemalt omateada mitte. Ning kõrgem- ja ka mitte kesktaseme oma ma ei ole. Täitsa tavaline toiduahela all osas paiknev plankton pigem. icon_smile.gif
Võimalik, et aus ülestunnistus ja süüteost arusaamine ning mitte eitamine ega õigustamine mängib siin mingit rolli. Mul pole kunagi olnud vaja kiirust ületada selle pärast, et lapsele apteegist kiiresti rohtu tuua, vanaemal on krambid või puukuur on põlema pandud. Lihtsalt ongi olnud selgituses, et ilus ilm, sirge tee ja tundus et saan nüüd mööda sõita aeglasemast sõidukist. Või - vabandust, tõesti oli tähelepanu hajunud ning ei märganud seda olulist asula alguse märki - seda enam, et asula ei alga majade ja ülekäiguradadega vaid ühel pool on tühi põld ja teisel pool pikk ja valge telliskivimüür. Infra ei viitanud ühtegi pidi asula olemasolule. Ja üldiselt on tulnud ka mõistlik small-talk politseinikega. Nende tööst ja tegemistest. Või siis liiklusvahenditest.


Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 09.09.2016 14:52:03 vasta tsitaadiga

yerba, müstiliselt väiksed trahvid ikka. Mul ei tule hetkel vist kedagi pähe, kes kiiruse eest alla 100 eur oleks saanud.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 14:54:30 vasta tsitaadiga

ma sain ka viimati +15 eest 60midagi
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 09.09.2016 15:10:58 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ma sain ka viimati +15 eest 60midagi

Tsikliga?

Vahepeal liikus selline ütlemini ringi, et kui sõidad tsikliga, siis on raha ka trahve maksta. Kui aga maksta ei suuda, siis müü ratas maha.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2016 15:26:36 vasta tsitaadiga

ja suvel sain 0,18 promilliste jääknähtude eest 100.- häbiväärne lugu muidugi, aga mis tehtud see tehtud.

edit: mul tekib pigem küsimus, et mil moel sinikuubedega suhtlete, et nii kõrged trahvid?
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 10.09.2016 21:17:18 vasta tsitaadiga

+22 eest 180, +39 eest 400, punase tule eest 140

Koige vaiksem trahv on varem olnud 100 eur
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2016 21:20:44 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, rattaid oled käind katsumas? mind natukene huvitab, mis sulle esimeseks saab või mis huvi pakub. ma jõudsin mõelda, et peaks kuskilt selle vfr 800 f1 he "varuosadeks" ostma omale.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.


viimati muutis laurx 10.09.2016 21:21:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 10.09.2016 21:20:49 vasta tsitaadiga

Sõitma võiks õppida pole vaja ka trahve maksta.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2016 21:23:03 vasta tsitaadiga

anna andeks, ma olen 10 aastat sõitnud puhtana. nüüd tuli ära. tegin, võtsin omaks, maksan ära. ~200 pealt vilgutas vastutulev patrull tulesid kõige ekstreemsemal korral. ma olen selle juba ammu enda jaoks valmis mõelnud, et kui eest ära sõitma peaks, peab sõiduoskus olema valentino rossi stylo, tee 101% tuttav ja ratas selline, mis sirgel 300 ära läheb. vfr tuli tehasest 256 ga, hetkel ilmselt on jalutama läinud hulk, rinkal pole ma elus käinud ja teedel on teisi liiklejaid kah. oleks see aasta rohkem viitsind sõita, poleks mäos " kõvatama" hakanud. järgmisel aastal targem.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.


viimati muutis laurx 10.09.2016 21:25:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 297, 298, 299  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.