Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Disco Elysium märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 22.10.2019 18:59:07 vasta tsitaadiga

miks ennast välja ei pakkunud siis?
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.10.2019 09:36:15 vasta tsitaadiga

flake, a miks sa ennast ei pakkunud? Meil on sama põhjus, arvan.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 23.10.2019 11:13:05 vasta tsitaadiga

mul ei ole ühtegi probleemi selle mängu combati või mingi muu asjaga. Mängisin stoori läbi, väga rahul kogemusega. Hästi kulutatud aeg ja raha minu silmis thumbs_up.gif
Kui ultrawide support tuleb võtan uuesti käsile vähe teistsuguse tegelase statsidega.

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2019 11:40:57 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Tehtud
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Keskendusin main storyle... ja paar otsast alustamist ka seal aja sees.. all in all.. main storyline on about 25h mänguaega. Hästi tehtud ja kirjutatud, midagi pole öelda. Müts maha


Abikaasal läks 28h tundi läbi tegemiseks, seega mängu pikkus tundub olevalt kõigi jaoks suht sarnane. Nii palju kui kõrvalt vaatasin, siis tundus päris lahe, hea huumor, aga samas korralikult sünge. Parim koht oli loomulikult see, kuidas esimene surm saabus 2 minutit pärast mängu käivitamist, sest tegelasel oli füüsiline skoor ilus 1...

Väga võimas oli üle pika aja eestlaste nimesid näha tiitrites thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 23.10.2019 12:06:52 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:

Väga võimas oli üle pika aja eestlaste nimesid näha tiitrites thumbs_up.gif


mhmh, paar tuttavat ka pusis asja kallal .. tegin suured silmad kui nende nimesid nägin seal

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.10.2019 12:11:39 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
mul ei ole ühtegi probleemi selle mängu combati või mingi muu asjaga. Mängisin stoori läbi, väga rahul kogemusega. Hästi kulutatud aeg ja raha minu silmis thumbs_up.gif
Kui ultrawide support tuleb võtan uuesti käsile vähe teistsuguse tegelase statsidega.
Ei usu et enamikel mängijatel combatiga probleeme on, Erik on üks ainsaid kes asjale pihta ei saa.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.10.2019 19:01:10 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
flake kirjutas:
mul ei ole ühtegi probleemi selle mängu combati või mingi muu asjaga. Mängisin stoori läbi, väga rahul kogemusega. Hästi kulutatud aeg ja raha minu silmis thumbs_up.gif
Kui ultrawide support tuleb võtan uuesti käsile vähe teistsuguse tegelase statsidega.
Ei usu et enamikel mängijatel combatiga probleeme on, Erik on üks ainsaid kes asjale pihta ei saa.
kvaak ja tsõsstsõss ruulivad vaata, jube änxa tvitsis ju.

ajate ka isu peale siin.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.10.2019 11:48:51 vasta tsitaadiga

Ahh, rahunege maha. Kuulsin, et hea unerohi pidi olema enne magamaminekut paarsada meetrit dialoogi läbi klõpsida icon_wink.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2019 21:36:50 vasta tsitaadiga

Selle mängu väärtus on suuresti need mõtted, mis sinna maetud on, kui neid ei oska hinnata, siis pole selle mänguga midagi teha.
See polegi kõigile ja see on ok - keegi ei peaks ennast selle pärast halvasti tundma ei ühel ega teisel poolel.
Battle kohta nõnda palju, et see pole ära unustatud vaid see on valik teha teistsugune mäng, battle on teises kohas ja testimoodi... challenge/fun on teine.

IceUul kirjutas:
Päris huvitav tundub, kindlasti proovin ära. Aga kardan, et läbi ei pruugi teha.
See tuli küll üllatusena, et Circle Empires on Eesti mäng...
Keegi teab kuskil mingit nimekirja vms. Eestlaste loodud mängudest?


Headest mängudest tasuks Teleglitch mainimist:
https://store.steampowered.com/app/234390/Teleglitch_Die_More_Edition/

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.10.2019 21:55:57 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ahh, rahunege maha. Kuulsin, et hea unerohi pidi olema enne magamaminekut paarsada meetrit dialoogi läbi klõpsida icon_wink.gif
Noh... igas mängus ei saa ju olla paukuvaid ja mööda seinu üles ronivaid tanke... icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 19:31:04 vasta tsitaadiga

Nii perfektne ta ka pole, kuna ise pole ammu enam ühtegi mängu mänginud, siis ehk olen ehk veidi kriitiline, aga
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 29.10.2019 22:04:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
ja noh muidugi punkte sinna skilli ka.

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 31.10.2019 00:23:36 vasta tsitaadiga

Steami 94% skoor näitab seda, et tegemist on ikka väga kõrgelt hinnatud mänguga. Kui arvestades, et tegemist on stuudio esimese mänguga, siis on ikka väga kõva sõna. Eks peab ka mingi aeg ligi võtma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.11.2019 12:39:45 vasta tsitaadiga

Mängu peakunstniku manifest: Elame tulevikule, 21. sajandile. Veendumusega, et 21. sajandit defineerivad kolm asja: mängud, ZA/UM, kommunism. Või vähemalt anname endast parima, et see nii oleks. ... Edu toob vahendeid eraarmee soetamiseks.

https://leht.postimees.ee/6816391/disco-elysiumi-peakunstnik-21-sajandit-defineerib-kommunism

Mänguga see küll otseselt enam ei seostu (va et tegu on tegijate sõnul endi sisuliselt salakavalalt kommunistliku propagandateosega), aga milline aju ehitus peab olema inimesel, kes on sündinud ENSVLis, kuulnud kõiki neid jutte oma perekonna liikmetelt kommunismi õudusest, ilgusest ja vaesusest, ja ta raisk ikka tahab kommunismi tagasi maamunale tuua, mängu müügist saadud rahadega veel icon_eek.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 05.11.2019 04:22:57 vasta tsitaadiga

Gamespot 10/10

https://www.gamespot.com/reviews/disco-elysium-review-pure-dynamite/1900-6417354

Tegemist siis lehe 23 aastase tegutsemisaja jooksul alles 16nda mänguga mida nii kõrgelt hinnatud. Võib julgelt väita, et kõik ootused mängu suhtes on ületatud ning sellist vastukaja ja edu vaevalt oodati. Tekitab omajagu optimismi Eesti videomängu äri tuleviku suhtes. Selle mänguga on Eestlased jala ikka väga tugevalt ukse vahele saanud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 05.11.2019 11:14:17 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on meelelahutusäri võtnud tõsise sihiku alla igasugu populaarsed "hindamisportaalid". "Influentsimine" on popp sõna.
Filmide/mängude eelarved on kümnetes-sadades miljonites. Mis häda siis teha 1000 varikontot ning tulistada positiivseid kommentaare üles.
Objektiivsemat ülevaadet saab nendest alles ~aasta-paari pärast. Täna tuleks lugeda "mittemeeldinud" tegelaste kommentaare
ning sealt välja noppida, kas tegemist on niisama vinguga või on asju, mis sulle kui potentsiaalsele ostjale tõesti ei sobiks.
Lihtsalt pidin välja ütlema, sest lihtsalt liiga palju on põhjendusi : x skoor oli kõrge - järelikult ON hea mäng.

edit: ...agal ülaltoodud Erick viide tegijate kommunismiülistusele on tõesti eemaletõukavalt ilge.
See "kommunism" oli puhtalt ühe "grupi" "usund", et viia Venemaal läbi riigipööre.
Tuues endaga kaasa meeletu siseriikliku terrori ja genotsiidi ning tipnes MRP ja WW2-ga.
Kommunism ja natsism on eestis ametlikult võrdsed, mõlemad kuritegelikud ja totalitaarsed režiimid.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2019 11:28:31 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Viimasel ajal on meelelahutusäri võtnud tõsise sihiku alla igasugu populaarsed "hindamisportaalid". "Influentsimine" on popp sõna.
Filmide/mängude eelarved on kümnetes-sadades miljonites. Mis häda siis teha 1000 varikontot ning tulistada positiivseid kommentaare üles.
Objektiivsemat ülevaadet saab nendest alles ~aasta-paari pärast. Täna tuleks lugeda "mittemeeldinud" tegelaste kommentaare
ning sealt välja noppida, kas tegemist on niisama vinguga või on asju, mis sulle kui potentsiaalsele ostjale tõesti ei sobiks.
Lihtsalt pidin välja ütlema, sest lihtsalt liiga palju on põhjendusi : x skoor oli kõrge - järelikult ON hea mäng.

Ma ise vaatan steami skoore, userite omasid just. Seal on näha, kas mäng on ostetud või tasuta saadud, kui palju mängu on mängitud enne, kui
vastav skoor anti, ilmselgelt eelistan selliseid skoore, kes on mänginud vähemalt pool mängust läbi ja mängu ise ostnud ning on näha, et
ta on hindanud ka palju teisi mänge steamis, saab hea objektiivse ülevaate asjast. Lisaks veel see, kas skoor on antud hiljuti või näiteks mitu
aastat vana, et kuidas vahepeal on mängu arendatud/parandatud.

Steami skooride järgi kokkutvõtvalt võib öelda, et Disco Elysium on väga hea mäng omas nišis, samas tegu on ikkagi niši mänguga ja keskmisele
tavalisele mängurile võib see mäng mitte meeldida.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.11.2019 12:46:48 vasta tsitaadiga

sai eile mäng lõpuni. ~23h in ja praktiliselt kõik nähtud, mida ühe playthroughga näha saab. viimane mulje disco elysiumist on, et see vajub ikkagi lõpuks ära.

üks mu gripe on see, et mul jäid osa taske tegemata puhtalt selle pärast, et ei olnud mingit selget võimalust aja edasi kerimiseks - ingame kellaaeg mingi 13:00 ja vaja 21:00-ni oodata kellegagi rääkida ei ole, tuterdasin kogu maailmas niisama ringi ja üritasin leida tegemata asju. lõpuks mõtlesin, et fuckit ja läksin tegin järgmise (silmnähtavalt main storyline) taski, mis hoiatas, et peale seda muud tavalist kraami teha ei saa. saan küll aru, et immersion aga ikkagi nõmedus.

jõudsin kuskile maale, kus arvasin, et lõpp on käega katsuda, kell oli äkki 2 paiku. siis võtsin google ja walkthrough ja sealne jutt, oligi pmst, et kohe läbi. see konkreetne lõpetamine võttis tund-poolteist.

ja storywise oli ausalt öeldes üsna wtf. terve mäng on mingit ideoloogilist ülelaetust täis ka, mis muutub ikka tõsiselt tüütuks.

tahaks öelda, et mängu zanr on adventure, mitte rpg - jah, statid on olemas, aga nende loodud väärtus on pool-mõttetu replay value. ja ei, ma ilmselt ei mängi seda teist ringi. kui oleks new game + fast traveli ja kellakeeramisega, siis maybe. natukene huvitav muidugi, et kas ja kuipalju mingid muud valikud mängu storyt kui sellist muudavad. lõpus näen jah, mis mingite valikute pealt tuleb aga nii suures plaanis mängu kestel ei tea ja noh, mingil põhjusel loeti mängu lõpus ikkagi moraali, et lisaks moralistile olen paha fasist.

tl;dr - mängu esimene pool või kolmveerand oli parem kui sealt edasi.

Aeron kirjutas:
Selle mängu väärtus on suuresti need mõtted, mis sinna maetud on, kui neid ei oska hinnata, siis pole selle mänguga midagi teha.
selle heade mõtet koha pealt ma nüüd ei tea. seal ei ole midagi uut ja huvitavat. dialoog on keskmisest mängust laetum küll aga see pidev klassivõitluse teema, kommunism/sotsialism/workerid vs kapitalism/fasism/rõhujad valikud muutuvad kohutavalt tüütuks, eriti kui iga dialoog taandub idoloogilisele vastuseisule, kolmandat või neljandat varianti ei ole või on need otsene pilkamine. hoolimata välisilmest on tegelikult kogu asi ideoloogiliselt nõmedalt polariseeritud. kuna ignoreerisin äärmuslikke valikuid, siis mul tegelane oli lõpuks vist moralist (ja nii igaks juhuks arvati, et oleks kohane fasistiks ka pidada).

lightbluefox kirjutas:
Nii perfektne ta ka pole, kuna ise pole ammu enam ühtegi mängu mänginud, siis ehk olen ehk veidi kriitiline, aga
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 11.11.2019 12:49:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2019 12:47:04 vasta tsitaadiga

londiste, see, et sa kellakeeramise võimalust ei märganud on pigem sinu bläkk- sellest rääkis mängus ka, ostad raamatu ja loed seda või istud pingile, Kimiga hängides pingil istuda ei saa, aga raamatulugemisel minuarust küll mingit probleemi ei ole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.11.2019 12:58:06 vasta tsitaadiga

heh, kellel on aega raamatuid lugeda. tooltippi lugesin küll aga ei pannud vajalikul hetkel enam 2 ja 2 kokku.
peidetud mehaanikad seebiks.

kas kimist lahti saamiseks oli muid variante ka kui õhtu?

edit:
nüüd kui netist guide loen, siis white checkid näitavad väidetevalt tooltipis hidden modifiereid.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2019 16:03:50 vasta tsitaadiga

... see mäng ei ole kindlasti enese sellest kiiresti läbi pressimiseks mõeldud, rikud sellega rohkem saadavat kogemust ja ei püüa paljutki kinni, mida mäng pakub. Mis ideoloogiasse puutub, siis see on mängutoopia, ei maksa seda nii tõsiselt võtta ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.11.2019 16:17:18 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Mis ideoloogiasse puutub, siis see on mängutoopia, ei maksa seda nii tõsiselt võtta ...
tüütuks muutub sellegipoolest. ja ausalt öeldes lõhub immersionit ning seega mänguelamust.

teistsugustes olukordades ja enamasti väiksemal skaalal ja mitte nii otse näkku on sama tunnet tekkinud ka muudes mängudes. skyrim on meeles, kus main questi lõpp on vist savegames siiani tegemata, sest mõlemad konflikti osapooled tundusid rumalad. frostpunkis oli techtree kindlates punktides cutoff, mille peale mängu lõpus sulle moraali loeti kui halb fashist või teokraat sa ikka olid. näiteid leiab veel.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2019 16:34:39 vasta tsitaadiga

... mida mäng minu mängustiilist arvab, pole vähemalt mulle mitte kunagi korda läinud ja vastuolulised ideoloogiad häirivad mind mängulises olukorras märksa vähem, kui puhas sisutühi lollus ja rumalus. Tänapäevases mängumaailmas on juba see väärt mütsi maha võtmist, kui keegi üldse mingit sügavamat mõttetegevust nõudvat sisu julgeb pakkuda ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2019 13:10:41 vasta tsitaadiga

Dunno, minu meelest..

1. asjaolu, et me räägime mingites pärismaailma tõlgendatavates väärtustes üldse on friggin imeline ja teistsugune vs 99% mänge
2. väärtused millega mängime ja nende tundmaõppime ei ole mingi fiktsioon vaid tegelikkuse peegeldus, ehk siis tegelikult mängija õpib midagi nihhilismi, sotsialismi, fašismi jne kohta. (päris maailma inimesed teavad ja huvituvad nendest)
3. mäng on piisavalt julge, et selliseid teemasid, nii ülblelt tegelt sisse tuuaj ja see on tuus ja unikaalne

Questid ja lahendused pole ka talk to x to get y (kuigi neid võib tihti soovi korral sinna taandada alati).
Kogu see maailm on rohkem päris ja elus, kui mingid haldjad ja kosmosetulnukad kokku ning see tekst ei ole kirjutatud mõtlemis- ja kirjutamispuudega inimestele...

Kogu vibe ja mõtted on teised mängu asjal, need küsmused ja valikud mille üle mängus juurdled on inimeste eludes päris teemad. Nad on loomulikult tugevalt karikatuurselt toodud sisse ja ilmselt nii selgete joontega tegelasi või nii värvikaid figuure päris elus alati ei ole, aga need jooned on...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 27.11.2019 16:59:49 vasta tsitaadiga

Must reede -20% Steamis kuni 3. detsember
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Disco Elysium mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.