Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alien: Isolation märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.10.2014 12:59:04 vasta tsitaadiga

Deluxe ehk mäng + season pass on 18 võtit, mäng ise aga 14. Preorderdades saab ka Nostromo missioonid kaasa.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 07.10.2014 02:04:24 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et isegi kui see mäng peaks sakkima kokkuvõttes, siis algus tekitas mulle kui suurele Aliensi fännile korraliku nostalgia tripi. Atmosfäär olemas, ehe 70ndate lõpu scifi tunne. Krdi kahju, et sama järeldusele jõudis ka IGNi review, aga nad pole üldse rõõmsad mängu ülejäänud osa suhtes..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2014 02:07:36 vasta tsitaadiga

Ign on tuntud oma lolluse pärast. Ära usu. Neile meeldibki püssiga lasta.
Jim on normaalne. Eurogramer ka.
http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-03-alien-isolation-review

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 07.10.2014 02:07:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2014 02:07:45 vasta tsitaadiga

väidetav häda pidigi olema selles, et see algus ja ringi hiilimine vist jääbki korduma ja jääbki peamiseks mängustiiliks until the very end
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2014 02:11:23 vasta tsitaadiga

See viimane tundub nagu suur pluss olema pigem.
Filmi ikka vaatasid?

Küsimus on mida sa ootad? Kas sellist mängu kus sa ikka lõpuks suure püssi saad ja siis uhvosid killima hakkad siis unusta ära.
Siin mängus on teised eesmärgid... paremad minu hinnangul või vähem banaalsed vähemalt.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2014 02:59:58 vasta tsitaadiga

jah ma olen enamvähem kursis, mida see mäng endast kujutab. mina isiklikult ei ootagi midagi väga konkreetselt selles osas...pigem ootaks,et mäng oleks vähemalt 2/3 jagu oma kestusest ikka huvitav ja vaheldusrikas nign pakuks aegajalt midagi uut. kui seda ei ole siis võib see atmosfäär seal olla kui super tahes, muutub igavaks ja üksluiseks ikka.
küss ei ole niivõrd selles, kas saab suure püssi või mitte aga mingisuguse "lahenduse" suunas tulnukprobleemile võiks ju mäng siiski liikuda. ja see liikumise protsess peaks ka mingeid emotsioone tekitama ning põnevust pakkuma. iseenesest täitsa idee oleks ju ka mängijale järkjärgult suuremaid (või mingil muul moel teineteisest erinevaid) püsse kätte anda ja samas seada teda ikkagi silmitsi reaalsusega, et tulnukmehele ei tee need püssid oma suurusele vaatamata väga halba. või panna tulnuk kuidagi olukorraga adapteeruma. võimalusi on palju, tuleb neid vaid kasutada.

filmi...no kunagi 20 aastat tagasi olen ikka näinud jah, mis seal väga täpselt toimub nüüd küll ei mäleta icon_lol.gif

aga mis eesmärgid selles mängus siis on?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 07.10.2014 08:38:11 vasta tsitaadiga

Nii kaua uut normaalsed Alien/Predator pela oodanud, lõpuks on see saabunud. Filme olen mustmillion korda vaadanud, igasuguseid erinevaid cute mitmeid kordi icon_cool.gif
Mäng ise on sigahea thumbs_up.gif
IGN on viimane leht, mille alusel mänge valida. COD/Battlefield on mingi 9/10 ja kõik normaalsed mängud, mis pole EA omad on 5/10 või madalam icon_lol.gif Äraostmine on reaalne icon_biggrin.gif
Auron kirjutas:
Silma jäi, et mingil maal seal fleimfrõuaga möllas, et tea mis värk sellega on? Ise panustan, et raibet killata ei saa vaid lihtsalt ajutiselt hirmutab eemale ja annab nö. naafik tõmbamise võimaluse.

Alguses peletab eemale, aga kokkuvõttes ajab ainult närvi.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2014 08:46:25 vasta tsitaadiga

Wiltz, mängu üritab luua seda sama atmosfääri, mis alien 1 valitses. Kus sinu vastaseks on sinujaoks sisuliselt võitmatu pidevalt sinu pealt jahtipidav vastane. See tunne, selles meeleolus talitamine ning ülesannete lahendamine - ellu jäämine - ongi kesksed eesmärgid. Kui sulle keskse elemendina kabuhirmus luuramine ning kellegi veristes paberites sorimine midagi ei paku, siis on vale mäng sulle ..icon_razz.gif
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.10.2014 12:12:43 vasta tsitaadiga

Esimene tund tundus küll vägagi huvitav!
Ei teadnudki või olin ära unustanud, et mängus saab ka craftida. Outlastiga üsna sarnane icon_smile.gif Mõned kohad tuletavad Dead Space meelde.
Küsimus aga jäi settingute kohta, et kas SSAO on parem standardi peal või on parem see HDAO? AA valik ka kummaline, et allapoole läheb paremaks? icon_confused.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 07.10.2014 12:21:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 07.10.2014 12:14:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"Furthermore, Isolation wears out its welcome. It's a 20-hour game, a genuinely shocking revelation that would be treated with an embrace if the game was able to justify its length. Everything that could go wrong does go wrong for poor Amanda. She's about to escape! Nope. The alien has been taken care of! Nope. She's about to escape...again! Nope. There are at least three different times where it seems Isolation will cut to credits, but there's more surviving to be done. Whenever you enter a room with an objective on one side, get ready for the game to let you know something else has gone bonkers on the other side. This happened at such a relentless frequency that it became a running joke with my wife. "Here we go again!"

The story here is thin, and the gameplay is simple. It's one note played over and over again, but it's one hell of a note. Isolation's a game about the bad things chasing you around, and that's about it. That's a good thing, since there are no deep systems to exploit, despite some promising ideas presented by the game early on. Manipulating the ship's power systems never really goes anywhere, and despite the game's tool tips suggesting some humans can become friends if approached properly, I never encountered anyone who could be dealt using anything but brutal force during my time in space. The idea of building transactional relationships with the Sevastopol's terrified citizens sounds cool, but it never materializes."


http://www.giantbomb.com/reviews/alien-isolation-review/1900-676/

Ei kõla just eriti hästi, eriti siis kui esimene vaimustus graafikast ja atmosfäärist on üle läinud. Selle jutu põhjal võiks järeldada, et tegemist on hoopis 2/5 või 3/5 arvustusega. 20 tundi on ikka väga pikk aeg ühe mängu jaoks, mis on ainult odavate ehmatuste ja rutiinse gameplay peale üles ehitatud. 8-10 oleks paras olnud...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.10.2014 12:22:49 vasta tsitaadiga

dstar, 20h pikk? ja te virisete????????? Kõik mängud võiks atleast nii pikad olla. Samas kui mäng ennast kordama hakkab või midagi huvitavat uut ei toimu siis jah arusaadav aga 20h, olen meelitatud! Tahad vähem mängida siis ilmselt Call Of Duty on sulle mõeldud.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2014 12:25:42 vasta tsitaadiga

Ei pea kõike ühe jutiga läbi mängima. Paar tundi päevas ja ehk ei muutu üksluiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 07.10.2014 12:36:03 vasta tsitaadiga

Ma olen vist Zelda mängudega ära rikutud ja pean õigeks mängu pikkuseks nii 60-70 tundi, seega 20h on liigagi vähe. Siiski sai mäng ära tellitud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2014 13:29:30 vasta tsitaadiga

ma loodan, et te ei ole lihtsad, aga vist ikka kohe üldse ei jõudnud kohale, mida dstar öelda tahtis? icon_eek.gif

"20 tundi on ikka väga pikk aeg ühe mängu jaoks, mis on AINULT ODAVATE EHMATUSTE ja RUTIINSE GAMEPLAY peale üles ehitatud"

väga head ja sisukat mängu mängiksin ise ka hea meelega 20, 50 võibolla isegi 100 tundi. aga miks peaksin ma nii kaua mängima midagi, mis ei paku peale esimest 2 tundi enam mitte midagi uut ja huvitavat? ja ma ei väida, et see praegu nii on sest ma ei ole seda mängu ju veel mänginud, aga samas mingi ühe tunni põhjal järeldusi teha on ka veel ilmselgelt liiga vara minumeelest. kuid eks näis siis kui ise saab proovida. teisalt, ega need reviewerid nüüd ka kõik mingid pooletoobised ei ole, ja päris mitmes kohas minumeelest öeldud seda, et "gets old"

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.10.2014 14:47:37 vasta tsitaadiga

Occuluse tugi juba sisse häkitud, seega see ka olemas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 07.10.2014 17:30:45 vasta tsitaadiga

*Pigem on ehk küsimus, kas mängijale istub hiilimine 20h või mitte. Kõik võib "muutuda vanaks". Miskipärast on tänapäeva mängudes normaalne, et mängu lõpuks on kill-count 1000+. Võin siinkohale ausalt öelda, et Assassins Creedis ma ei saa aru, kuidas vastased mind alati nii lihtsalt ära tunnevad ja mind põhjuseta tappa tahavad. Tundub väga ajuvabana, aga mäng on nii üles ehitatud algusest lõpuni. "Gets old really fast". Ma ei naudi tapmist, kuid ära ma ka ei viitsi iga kord joosta nii ma siis tapan neid vastaseid ühe nupuvajutusega. Tõsiselt hea 10/10 mäng ikka küll.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.10.2014 17:57:17 vasta tsitaadiga

ah selles mängus on ju relvad ka. nii et vaheldust tuleb
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2014 18:58:52 vasta tsitaadiga

labidas...aga paljud tänapäeva mängud ongi "old before you even fire them up". kas nüüd sellepärast peaks aga kiitma midagi, mis on igav lihtsalt läbi natuke teistsuguse rutiinse tegevuse? icon_lol.gif
20h hiilimine ühusugustes koridorides, ühe ja sama tegelase eest varjudes ei istu arvatavasti mitte kellelegi kui mingid üksikud hullud välja arvata. vaevalt, et keegi siin ka alieni filmi oleks viitsinud otsast lõpuni vaadata kui see 20h oleks kestnud. vaevalt, et see mäng ka 20h hiilimist on, kuid tahaks tõesti loota, et sellega üle pingutatud ei ole.

ja samas, see "vastaste killimine" on olnud väga väga suure osa arvutimängude peamine sisu nüüd juba miski hea 30 aastat vist peaaegu. nagu näha siis oleneb teostusest, mitte tegevusest kui sellisest. seks võib ka igavaks muutuda, aga näed asjaga tegeletakse juba päris pikalt thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013




sõnum 07.10.2014 19:24:29 vasta tsitaadiga

Subtiitreid saab peale käima kuidagi panna ? Ei leia hetkel küll kusagilt üles. Harjunud, et telekas kusagil kõrval käib ja subid jooksevad mängule peale icon_smile.gif .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2014 19:51:35 vasta tsitaadiga

Sound options
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 07.10.2014 20:12:39 vasta tsitaadiga

Wiltz... Ma polegi kiitnud seda mängu veel, sest pole mänginud. Eks igal mängijal on oma maitse. Mulle üleliigne tapmine ei istu kohe üldse, eriti kui mäng proovib läbi olustiku ja story olla realistlik. (AC ja CoD, isegi farcry) Crysis selle koha pealt töötas, sest ma teadsin, et ma olengi "supersõdur". Alien:Isolationist niipalju, et 20h hiilimist alieni eest tundub realistlikum kui 20h räiget alien overkilli ja see köidab mind automaatselt rohkem.

Seks seksiks thumbs_up.gif aga point õige. Asja tuleb õieti ja usutavalt (vähemalt minu jaoks) serveerida.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2014 21:30:46 vasta tsitaadiga

Algus tundus suht aeglane. Aega läks, enne kui Xenomorph välja ilmus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2014 22:16:25 vasta tsitaadiga

let me guess, korraks ilmus ja siis kadus jälle pikemaks ajaks ära? icon_lol.gif

nojah, aga kuidas see suspense'i tekitamine ja üleval hoidmine siis toimib...kas mängides külma higi voolab ja värki?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 07.10.2014 23:28:52 vasta tsitaadiga

graafika jms options settingud disainis vist küll mingi naljamees... väga halvasti on näha neid valikuid... hele kiri, heledal taustal 5+ beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 07.10.2014 23:34:57 vasta tsitaadiga

Aga paneb südame kiiremini lööma ka mäng w ?
Ise ootan enda AMD Awardside koodi, aga ehk peaks hoopis maha müüma kui ei ole pingeline mäng...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alien: Isolation mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.