Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assetto Corsa märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.01.2014 19:44:56 vasta tsitaadiga

Rallih007 kirjutas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Understeer_and_oversteer
tsitaat:
However, at some limit in lateral acceleration, it is not physically possible for even the most skilled driver to maintain a steady state and spinout will occur.

Link
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 02.01.2014 21:44:04 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
maatriks, see pole mitte üle keeramine, vaid understeer.
Põhimõtteliselt küll, aga siis ei tohigi nii kiiresti sõita, et peab nõnda rattad välja keerama (kusjuures nii on grip väiksem, kõige suurem on grip siis, kui rehv libiseb hästi-hästi natukene). Ehk siis sel juhul, mis mina välja tõin, on juht lootusetult liiga kiiresti sõitnud ja üritab nüüd päästa, mis päästa annab.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 02.01.2014 22:13:52 vasta tsitaadiga

proovisin ka early accessi, esimesel korral oli kõik kena, teisel korral viskas graafika lolliks (pilt paigast ära ja artifaktid), pilt säilis segane ka windowsis veel, pärast restarti, enam bootida ei soovind masin.. ei kipu enam rohkem proovima
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.01.2014 00:14:32 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis käkk see on. Graafika eelmisest sajandist, autode rehvid kiunuvad kui 50km/h kurvi lähed ja siis ei taha ka välja keerata ja see mingi "jõnksutamine" esimsese käiguga, kui isegi kiirus juba 40 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.01.2014 01:11:46 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
see mingi "jõnksutamine" esimsese käiguga, kui isegi kiirus juba 40 thumbs_down.gif


Kui see mingi algaja autojuhi moodi jõnksutamine, tuleks sidurile natuke surnud tsooni lisada.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 03.01.2014 01:44:41 vasta tsitaadiga

Kui ei sobi, proovige teisi mänge. Pisut ignorantne on "most realistic sim racing" mängu käkiks kutsuda. On üsna tõenäoline, et teete ise midagi valesti. Panustage sellesse pisut aega, proovige hotlappida. Kui lähedale jõuate parimatele? Kas suudate mängus olevad challengid ära teha?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 03.01.2014 04:24:31 vasta tsitaadiga

Tegin paar tiiru BMW M3 E92 GT2-ga Imolas, jätsin kiiruse ja käigud ja videole peale. No ma ei tea, mulle küll nüüd liigselt alajuhitav see masin ei tundu. Alguses on TV-cam ja siis tuleb Onboard variant. Masina seaded on kõik default ja vabandust kehva graafika pärast, pidin päris palju sätteid alla tõmbama, et salvestus sujuv oleks.


Link
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2014 02:22:54 vasta tsitaadiga

saigi siis spets proovitud just seda bemmi, ja tõepoolest just see üks ja ainuke auto on selline, mis ei ole rängalt alajuhitav icon_lol.gif või noh, vähemalt ainuke selline bemm aga üldiselt sai ikka päris palju erinevaid masinaid ära proovitud ja minumeelest vähegi mõistlik ei olnud sõita mitte ühegagi peale ehk ktm'i.

muidugi probleemid ei lõpe seal. kui kõne all olevat buumerit "üle juhtida" ja külglibisemisse viia siis ta küll kenati ja sujavalt libiseb, kuid recoverida on täiesti VÕIMATU! asi pole isegi mitte selles, et vb kohe laksust ei oska või pole ala nipid käpas...ei, lihtsalt tundub olema mingi müstiline kriililine piir, mida ületades auto lihtsalt libiseb (seejuures vaikselt, mitte väga suure nurga all, pikalt ja sujuvalt) ja teeb lõpuks spinni, no matter what.
ah ei tea, vb ei peaks siis tõesti klaveriga üldse üritamagi, aga mitmeidki teisi mänge, sealhulgas üht päris populaarset päris simulaatorit on saanud kunagi klapperiga mängida ja autot on olnud võimalik siiski more or less kontrollida ka nendes situatsioonides, kus pidamise piir on ületatud. siin tundub aga olema taaskord "vana hea" sita simulaatori bugi...no offence aga mina seda kuidagi paremini nimetada ei oska. igasugu controlleri settinguid, realismi asju ja kõike manti sai näpitud ka aga lihtsalt ei köida see mäng, masinad on küll vägevad, graafika ja realism üleüldiselt täitsa okei, aga kui automängus füüsika ja juhtimine on mäda siis pole päästa midagi. läheb prükkarisse nagu palju teised

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2014 22:31:34 vasta tsitaadiga

Eks ikka default setupid on natuke alajuhtitavad jäetud, sest selline juhitavus just algajatele, kes ei oska ise muudatusi teha, kõige kasutatavam ongi.
Saab ka ainult rehvirõhkudega teha asja palju paremaks, ning kahel autol kõigist on nii vähe settinguid, et jääb enamvähem samaks aga see tähendab, et päris elus oleks olukord samasugune.
Kõiki teisi on väga lihtne ja meeldiv muuta (kuigi paljud WRd on default setupitega tehtud).
Kui sama firma netkar pro välja jätta, siis on tegemist hetkel parima füüsikaga. Oma saamatusest tulenevad arvamused selle kohta võid ise pürkkarisse visata.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 07.01.2014 23:10:42 vasta tsitaadiga

Proovisin ka seda alajuhitavuse asja ja kuigi ainult kiirelt ja korraks kahe autoga (F40 ja fiat 500), siis selle tulemusena on fiat kurvides laias laastus 2 korda kiirem icon_lol.gif F40-l libiseb suht iga kiirusega esiots kurvist välja... Imolas võtsin mõned aeglasemad kurvid ja F40 libises ~40-ga kurvist välja, samas kui fiat lasi rahulikult 70..80-ga
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 08.01.2014 09:11:42 vasta tsitaadiga

striker13,
Fiat 500 Imola rekord 2:16.332
Ferrari F40 Imola rekord 1:53.952, F40 stage 3 rekord 1.48.328

Allikas: http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTiming/index.php?page=world_records

Te mängite klaviatuuriga ja kritiseerite juhitavust!?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 08.01.2014 13:05:09 vasta tsitaadiga

Ma ei väidagi mingit absoluutset tõde, sellisena mulle paistis. Mängin ikka rooliga ja see ringi rekordi erinevus tuleb kasvõi juba f40-e tohutult suuremas võimsusest. Aga nagu enne ütlesin, selles mängus jäi vähemalt tunne, et fiat suudab kurve läbida tunduvalt kiiremini, mis nagu ei tohiks nii olla.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2014 14:46:03 vasta tsitaadiga

jah, mina mängisin klaviatuuriga, mis siis? kas selle põhjal hakkad nüüd õigustama ja ajama juttu a'la "ega päris autot ju ka kahe nupuga ei juhita"? ei juhita tõesti, plastmassist käkiga samuti mitte. mängu, aga eriti veel SIMULAATORI mõte ja point peakski siiski olema see, et võimaldada maksimaalselt reaalsusele vastavat kogemust nende vahendite abil, mida kasutaja kasutab. pritsi tatti või tee, mis tahad aga klaver on ja ilmselt jääb üheks neist vahenditest pc puhul. ja nagu elu on näidanud siis saab edukalt isegi klaveri panna automängus nö. reaalset juhtmehhanismi asendama - selles mängus pole sellega vähemalt siiamaani vähegi acceptitavalt hakkama saadud. nii lihtne ongi.

aga see, et masinad otse lähevad on juba hullem ja suurem probleem. ja ma tõesti ei usu, et seda ka rooli kasutamine kuidagi parandaks. ei saa nimetada simulaatoriks, ja veel heaks simulaatoriks midagi sellist, mis nii kauge kaarega autode reaalsest juhitavusest mööda läheb. striker13 toodud näide illustreerib seda väga hästi, endal on sarnased kogemused.
seda, et keegi nolifer oma üübersuper rooliga on kuskil mingisuguse vägeva rajarekordi välja sõitnud ühe või teise või kolmanda masinaga, on nagu natuke idiootne siin millegi õigustuseks või põhjenduseks tuua. nende niinimetatud rajarekordite ja auto REAALSE käitumise vahel ei pea olema mitte mingisugust seost!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 08.01.2014 15:33:08 vasta tsitaadiga

Wiltz, eks igaühel jah oma arvamus. Suurem osa antud mängu mängijatest peab seda parimaks autosimulaatoriks. Ka näiteks neil mingi kohalik võidusõitja on kommenteerinud (küll ülejuhitavuse kohta, aga siiski) "I like the, almost impossible to save, second oversteer, same in real life".

Simulaatorid on ikkagi mõeldud rooliga mängimiseks. Kui ta peaks olema sama lihtne sõita nii puldi, klaviatuuri kui hiirega, ei saa enam simulaatorist rääkida. Siis on juba tegu põhimõtteliselt arkaade mänguga kuhu on süsteemi igasugu abid peale jäetud, et muude asjandustega oleks lihtsamini juhitav.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011




sõnum 08.01.2014 15:38:30 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
jah, mina mängisin klaviatuuriga, mis siis? kas selle põhjal hakkad nüüd õigustama ja ajama juttu a'la "ega päris autot ju ka kahe nupuga ei juhita"? ei juhita tõesti, plastmassist käkiga samuti mitte. mängu, aga eriti veel SIMULAATORI mõte ja point peakski siiski olema see, et võimaldada maksimaalselt reaalsusele vastavat kogemust nende vahendite abil, mida kasutaja kasutab. pritsi tatti või tee, mis tahad aga klaver on ja ilmselt jääb üheks neist vahenditest pc puhul. ja nagu elu on näidanud siis saab edukalt isegi klaveri panna automängus nö. reaalset juhtmehhanismi asendama - selles mängus pole sellega vähemalt siiamaani vähegi acceptitavalt hakkama saadud. nii lihtne ongi.

aga see, et masinad otse lähevad on juba hullem ja suurem probleem. ja ma tõesti ei usu, et seda ka rooli kasutamine kuidagi parandaks. ei saa nimetada simulaatoriks, ja veel heaks simulaatoriks midagi sellist, mis nii kauge kaarega autode reaalsest juhitavusest mööda läheb. striker13 toodud näide illustreerib seda väga hästi, endal on sarnased kogemused.
seda, et keegi nolifer oma üübersuper rooliga on kuskil mingisuguse vägeva rajarekordi välja sõitnud ühe või teise või kolmanda masinaga, on nagu natuke idiootne siin millegi õigustuseks või põhjenduseks tuua. nende niinimetatud rajarekordite ja auto REAALSE käitumise vahel ei pea olema mitte mingisugust seost!


Mine mängi oma arcade mänge kusagil mujal.
Ise ei ole mingit probleemi näinud rooliga sõites. Tundub, et teil siin suuresti oskuste taga asjas kinni.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2014 17:44:16 vasta tsitaadiga

ongi oma arvamus. ja sellega olen ka kursis jah, et suurem osa, kes seda mängivad, peavad seda väga heaks mänguks...ma arvan, et sellepärast nad seda mängivadki äkki?! icon_biggrin.gif

aga noh selliseid analoogiad võiks lõputult tuua, suurem osa ameeriklasi sööb fuckin bigmaci ja peab seda väga heaks toiduks jne jne. ma üritasin siin võimalikult täpselt ja detailselt oma arvamuse ja selle põhjenduse lahti kirjutada/seletada, mitte niisama lahmida. mõnikord leidub ka mõni selline inimene, kes viitsib mõttega lugeda ja mõttega vastata...õnneks. fännboydega, täpselt nagu eelnev postitaja pole muidugi midagi rääkida ja sellised tegelased pole ka kunagi olnud minu kommentaari sihtgrupp.

kusjuures, sellega ei ole päris nõus, et kui simulaator siis see ongi mõeldud rooliga mängimiseks. võib olla nii, et rooliga on simulaatorit parem mängida, see oleks loogiline ja ma saan sellest aru. kuid pole midagi võimatut selles, et teha seesama simulaator ka muude inputidega (piisavalt) mängitavaks.

btw, ma võtsin kohe esimese asjana kõikvõimalikud abid mängus maha. väljaarvatud abs, mis küll praeguse teema juures ei mängi ka mingit rolli. tahtsingi näha, kas ja kuidas siis autod käituvad. käitusid ebareaalselt ja see valmistaski pettumuse. kusjuures, siin pole ka mingit seost sellega, et tegu on klaveriga.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 08.01.2014 19:32:22 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
btw, ma võtsin kohe esimese asjana kõikvõimalikud abid mängus maha.
Sa võid ju abid küll maha võtta, aga mängu on sisse ikka kodeeritud nii, et klaveri või puldi kasutajatel on asja lihtsustatud, et auto oleks kergemini kontrollitav. Seda on nad ka ise minu teada maininud.

Samas praegu on üldiselt natuke liiga vara otsuseid teha, kuna asi veel ikka beetas. Kui lõplik versioon väljas ja sinu jaoks pole ikka paremaks muutunud, siis võid nurka visata. Praegu ikka nende foorumis arutelu käib mis meeldib mis ei meeldi ja antakse ikka teada kas asi paraneb või teatud asjad on ja jäävadki selliseks jne.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 08.01.2014 19:56:49 vasta tsitaadiga

Simulaatori kontekstis ei ole klaviatuuriga juhitavuse määramine eriti pädev juba seetõttu, et puudub igasugune aimdus sellest, mis nurga all rattad auto all reaalselt asuvad. Lisaks toimub kogu keeramine alati vaid ühe nurkkiirusega, mis ei ole samuti see, mida keegi päris auto roolis teeks.

Sõitsin täna Ferrari F40-ga kah Imolas, ajaks 1:54.364. Hull loom, igal kiirendusel tahab käest minna. Üks misshift jäi kah sisse, paremat ringi kokku ei saanud enda oskuste ja viitsimise juures.

Link
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 08.01.2014 20:48:08 vasta tsitaadiga

Wiltz, ma arvan, et probleem on ikkagi klaviatuuriga mängimises. LFS (Live for Speed) mis on küll vana aga väga reaalseks peetud simulaatorit on klaviatuuriga väga hästi mängitav. Sain seal isegi kunagi klaviatuuriga pool sekundit maailmarekordist, mis oli kõva tulemus.
LFS-is klaviatuuriga mängides ei ole võimalik keerata rattaid veeremisest suurema nurga alla, et tekitada alajuhitavust. Assetto Corsas sellist piirangut ei ole ja kui noolt paremale all hoiad, siis keeradki rattad täiesti maksimaalselt paremale ära.
Kui kunagi vihmaga karti oled sõitnud siis mõistad hästi kuidas selline käitumine täieliku alajuhitavuse tekitab. Või ka talvel sõiduaotoga jäärada sõites, keerates rattaid rohkem alla kui veeremiseks vajalik oleks, põhjustab massiivse alajuhitavuse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2014 20:56:00 vasta tsitaadiga

see pole välistatud jah...või noh õigemini, ma olen isegi täitsa kindel, et osa probleemist ongi klaveri taga kinni. lihtsalt mõtlengi seda, et näed lfs's oli ka seesamune klaver suht hästi toimima saadud, arvestades klaveri kui auto juhtimise seadme üsna tohutuid piiranguid. seal oli see, et klaverit sai väga hästi seadistama ja mingil hetkel oli asi juba päris talutav, seejuures aga polnud juhtimine kui selline üldse mitte kuskilt otsast arcade. põmst kahju, et corsa kohta vähemalt antud hetkel sama öelda ei saa. muidugi võiks mingi hetk rooliga ka ära proovida kuna mul on see tegelikult olemas, kuskil. aga pean ka ausalt tunnistama, et iga kord muud asjad eest ära võtta, rool lauale kinnitada, natuke kruttida ja siis jälle kõik lahti ühendada ning muud asjad oma kohale tagasi tõsta on ikka natuke ebamugav. sellepärast ma neid automänge klaveriga juhtida üritangi icon_biggrin.gif selles enam muidugi kedagi peale enda süüdistama ei saa, kuid teisalt ma usun, et minusuguseid on veel ikka päris mitmeid.

"LFS-is klaviatuuriga mängides ei ole võimalik keerata rattaid veeremisest suurema nurga alla, et tekitada ülejuhitavust. Assetto Corsas sellist piirangut ei ole ja kui noolt paremale all hoiad, siis keeradki rattad täiesti maksimaalselt paremale ära."
mis mind corsa juures tegelikult kohe esimesest laksust tohutult häiris oli see, et seal lihtsalt pole mitte õrna aimugi ratta nurgast. seda ei näe mitte kuidagi lihtsalt ja pole võimalik aimata ka. btw, ma sõidan alati selle nö. ülevalt vaatega. paljudes teistel sarnastes mängudes on asi lahendatud kuidagi nii, et saa näed või tajud mingil määral esiratta nurka, kui mitte igal suvalisel hetkel siis vähemalt pikemalt kurvis olles küll. kui siin saaks kuidagi nö. veermiku skeletoni sõidu ajal nähtavaks teha läbi kere siis vb oskaks ja oleks rohkem motivatsiooni neid klaveri seadeid näppida ja proovida ning ka auto enda seadetega rohkem mürada.
karti sõidan muide praegugi ja tean küll, millest sa räägid. muidugi eks see, kas ja millal ja kui suurel määral see alajuhitavus niimoodi toimides tekib, oleneb ka konkreetsest masinast ja selle konkreetsest hetkeseadest. kunagi ammu kui oma esimest rinkamasinat ehitasin ja veel täieliku võhikuna veermiku vaid esiotsast igatpidi hästi jäigaks keerasin, vot siis sai hästi tunda mismoodi sama auto võib olla ühel juhul pigem pisut ülejuvitav, teise seade puhul aga üsna rajult alajuhitav icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 08.01.2014 21:38:59 vasta tsitaadiga

Anna andeks, aga klaviatuuriga sõites ja auto kohalt vaadet kasutades simulaatori füüsikat kritiseerida... see on huumor.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2014 23:07:35 vasta tsitaadiga

huumor on see kuna...klaviatuuriga sisendit andes on "auto füüsika" teistsugune ja see, kuskohast sa autot vaatad mõjutab samuti hirmus palju juhitavust, auto käitumist jne? jah, kes see jõuab siin neid humoriste veel kokku lugeda eksole. sinu "üle keeramise" jutt kuskil eespool oli ka päris kena huumor aga mõtlesin, et ei hakka tol hetkel seda ära mainima icon_lol.gif põhiliseks huumoriks on ja jääb alatiseks see kui simulaatoritest ja nende suurest headusest räägivad endile vastu rinda tagudes persoonid, kes pole päriselus kunagi autot seadistanud ja sellega ringrajal võidu sõitnud, kes ei tea mismoodi see auto füüsika tegelikult toimib ja mis seal toimub.

maatriks, mine tee omale väike reis kuskile saksamaale, seal saab päris vihaste autode roolis päris õigel ringrajal päris õiget sõitmist proovida. f40't sulle ilmselt keegi kätte ei anna, kuid korraliku nutsu eest mõni m3 vast ikka õnnestub saada. võtad ja sõidad ja siis tuled räägid mulle siin uuesti nendest üle keeramistest ja muudest huvitavatest asjadest. usun, et jutt pisut muutub selleks ajaks thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011




sõnum 08.01.2014 23:29:38 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
huumor on see kuna...klaviatuuriga sisendit andes on "auto füüsika" teistsugune ja see, kuskohast sa autot vaatad mõjutab samuti hirmus palju juhitavust, auto käitumist jne? jah, kes see jõuab siin neid humoriste veel kokku lugeda eksole. sinu "üle keeramise" jutt kuskil eespool oli ka päris kena huumor aga mõtlesin, et ei hakka tol hetkel seda ära mainima icon_lol.gif põhiliseks huumoriks on ja jääb alatiseks see kui simulaatoritest ja nende suurest headusest räägivad endile vastu rinda tagudes persoonid, kes pole päriselus kunagi autot seadistanud ja sellega ringrajal võidu sõitnud, kes ei tea mismoodi see auto füüsika tegelikult toimib ja mis seal toimub.

maatriks, mine tee omale väike reis kuskile saksamaale, seal saab päris vihaste autode roolis päris õigel ringrajal päris õiget sõitmist proovida. f40't sulle ilmselt keegi kätte ei anna, kuid korraliku nutsu eest mõni m3 vast ikka õnnestub saada. võtad ja sõidad ja siis tuled räägid mulle siin uuesti nendest üle keeramistest ja muudest huvitavatest asjadest. usun, et jutt pisut muutub selleks ajaks thumbs_up.gif


Palun ära aja enam paska suust välja. Mine mängi oma LFS, CMR või NFS või GRID-i edasi, kus saad oma ülevalt vaadet nautida!
Mine tee ise reis kuhugi ja hakka siis oma "klaveriga" päris masina peal sõitma. monkey.gif


E: Kuradima laisk vend oled. Ei viitsi rooli ühendada ja kokku panna... kopp.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 08.01.2014 23:42:19 vasta tsitaadiga

Wiltz, ma arvan, et sa oled oma ringraja kogemusele tuginedes siin ikkagi ise põhjendamatult üleolev. Mängu füüsikaga on kõik korras.

Sinu esimene kommentaar oli "kõigil masinatel jõhker understeer defaultis, mis värk on?"
ja maatriks vastas "Tuleb veidi aeglasemalt kurve võtta ja ei tohi üle keerata..."

Miks sa teda naeruvääristada üritad? Mulle tundub, et üle keeramise all pidas ta silmas täpselt sama asja, et rooli mitte enam peale keerata kui rehv juba kurvis pidamist on kaotamas. Klaviatuuriga seda Corsas hetkel tõesti teha ei saa. Nüüdseks on olemas ka hiirega juhtimine ja võid ju seda proovida.
Liiga hilja saime teada, et sa klaviatuuriga mängid ning kogu arusaamatus sellest ju alguse saigi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2014 13:14:58 vasta tsitaadiga

oot aga selgita lähemalt seda asja, et mismõttes klaviatuuriga ei saa või miks ei saa? kas seda seadistada saab? selles suhtes, et ma ei saa praegu täpselt aru, mida sa silmas pead...ja mängus nagu ma ütlesin siis kuidagi ratta nurka ei näe ning seega minumeelest olukorda hinnata ei ole võimalik. hiirega juhtimist võiks ju proovida, aga et sellega ära harjuda läheks ilmselt kuid. pigem siis proovin ikkagi juba rooli ja vaatan, kas sellega on asi tõesti nii erinev nagu siin räägitakse.

esimene komm oli mul tõesti selline, hiljem parandasin seda - õigemini lisasin kommentaari, et päris kõigil ei ole default liigne understeer. aga suuremal osal masinatel küll. ja päris mitmed siin ka seda kinnitanud.

mina ei üritanudki kedagi naeruvääristada, seda püüdsin eelnevalt öelda...küll aga on paljudel siin suur tahtmine mind humoristiks nimetama hakata, igale poole saata jne. minu point on selles, et undetsteer käitumine auto poolt on JUURPÕHJUS sellele, miks auto kurvis ei keera. vähemalt antud juhul. mitte vastupidi, et kõigepealt keeran mina põmm ratta locki ja siis auto läheb otse kurvist murule. jah, sellest võis nii aru saada, aga ma olen näinud palju vaeve, et siin selgitada vastupidist. muidugi ei saagi inimene sellest aru kui tal puudub kogemus ja vastav teadmine, kuidas asjad tegelikult toimivad. seda siis just juhul kui tegelikult kiirus kui selline ei ole kohe kindlasti mitte liiga suur, nagu herr maatriks siin väita üritas (kuigi ta ei tea ju faktina, vaid tegi lihtsalt suvalise oletuse põhinedes sellele, et mina olen täielik võhik?!)

saan ja sain aru jah, mida silmas peeti. küll aga läheneti asjale valest otsast ja minuteada on tegu ka vale termini kasutusega. no vähemalt otsetõlkes oleks oversteer = üle keeramine...siin aga käis meil ju jutt hoopis millestki muust.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assetto Corsa mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.