Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  DPD eesti AS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 24.07.2019 21:28:34 vasta tsitaadiga

Saksamaalt tuli saadetis 2 tööpäevaga Eestisse; DPD-l kulus selle Tallinna aadressile toimetamiseks pea 4 tööpäeva (+ 2 puhkepäeva)...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 14.09.2019 00:10:29 vasta tsitaadiga

Mis ajast SportDirecti pakid DPD kaudu liiguvad? icon_eek.gif

Mul on varem kenasti Omniva postkontorisse tulnud, nüüd on DPD trackingus, et ei saadud üle anda (Pakkide toimetuskeskuses.
Saaja andmed on puudulikud.). Aadressiks nimi ja konkreetne Omniva postkontor nõudmiseni koos numbri ja emailiga. DHLi kaudu läksid pakid Omnivale, probleeme polnud.

Huvitav, kas DPD automaati saab suunata?

EDIT: DPD toimetab ainult kulleriga või suunab oma automaati, kui pakk sinna mahub. Omnivasse pakke edasi ei toimetata, olgugi et see aadressina pakil kirjas.

Kas DPD pakikood tuleb ainult SMSiga või ka e-kirjaga, kui mailiaadress pakil olemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2019 13:38:28 vasta tsitaadiga

Scott, kui number peal, siis on 24h ette helistanud ja siis on saanud öelda ka pakkiautomaadi asukoha, kui ajad jne ei klapi. Sõnu tuleb siis samale smsile, millele nad sulle helistasid, kui pakk kapis on.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 16.09.2019 15:16:32 vasta tsitaadiga

Sõnum SMSile tuleb jah (oli ühe paki kohta, et ei mahu automaati, teist mahtuvat pakki pole veel logi järgi liigutama hakatud), aga kas koopia e-kirjaga ka tuleb?

Mul pakil see telefoninumber, mis praegu netimodemis ja sealt SMSide lugemiseks pean kodus modemi otse arvutisse pistma, läbi ruuteri ei saa. Kõnesid pole sellel üldse. Ja näiteks Smartposti SMSi süsteem on selline, et kui SIM eetrist väljas, siis nende sõnum ootele ei jäägi ega hiljem ühendudes ei saabugi.

E: kui email on olemas, tuleb pakikood ka sinna icon_smile.gif Ei peagi SMSi modemist otsima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 17.10.2019 21:31:08 vasta tsitaadiga

Täna hommikul tuli SMS (ja e-mail) et kuller sooviks vahemikus 12.00-13.00 mu UK-st tellitud paki ära tuua; kuna ma siis kodus ei plaaninud olla, soovisin kättetoimetamise aega muuta. Avastasin, et paki saab ka automaati suunata; mida ka tegin. Paari tunni pärast helistas kuller ja avaldas muret, et mu pakk ei pruugi automaati mahtuda. Uuris, et millal ma kodus võiksin olla; minu poolt pakutud ajal sain paki kätte thumbs_up.gif
Asjaajamine DPD poolt kiire ja meeldiv - 5+

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2019 22:20:42 vasta tsitaadiga

minul näiteks tuli sms, et pakk kohal aga koodi ei olnud....kood emailis thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 07.12.2019 08:35:48 vasta tsitaadiga

Jälle SD pakiga häda thumbs_down.gif . Siin mõned postitused ülevalpool juba kurtsin, et SportsDirecti pakid lähevad nüüd DPD kätte ja nemad postkontorisse ei toimeta. Palumise peale automaati panna öeldi siis, et ülemõõduline ja vaja tarneaadressi. Andsin tuttava aadressi, aga kuller viis siiski automaati, oli 5 jalanõukarpi ja pusa. Mahtus diagonaalselt nibin-nabin L-kappi.

Nüüd enne Brexitit tellisin jälle, seekord 3 jalanõukarpi ja e-kirjas teatatakse, et 'pakk on ülemõõduline' icon_eek.gif Just spetsiaalselt kodus enne mõõtsin, et 4 karbiga võib probleem olla (SD pakib karbid lamedalt 1x4 pakendina, mitte 2x2 torni, mis kindlasti L-kappi mahuks), aga 3-ne igal juhul mahub. Nüüd hakka jälle tuttavat tülitama.

...

See eelnev kirjutatud 23.11.2019 02:26. Kõnealuse paki sain automaadist kätte, DPD oli nii lahke ja pakendas ümber. Automaadi L-kapis oli tühja ruumi omajagu.

Oli veel üks kohe aeguv vautšer vaja lunastada. Tellisin 2 icon_exclaim.gif tossukarpi ja ühed teksapüksid, et kindlalt ära mahuks. E-kirjakastis nüüd jälle kiri DPD-lt, et 'pakk on ülemõõduline ega mahu automaati'. Taevas küll!

Ma ei kujuta ette, millega sorteerimiskeskuses neid pakke mõõdetakse või kuidas SportsDirect kahte karpi pakendab. Kas tõesti pikkupidi pikaks ja kitsaks pakiks? 5 jalatsikarbiga pakk mahub ja kahe karbiga pakk ei mahu L-kappi?

Kui DHL veel neid pakke vedas, polnud kordagi sekeldusi, kõik sai probleemideta postkontorist kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miuka
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2014




sõnum 07.12.2019 15:42:32 vasta tsitaadiga

Mulle sobib hästi DPD.
Kuller piirkonnas pikka aega sama, helistab alati ühelt numbrilt ja väga vastutulelik ka. Nt kui tuleb sõnum, et tuuakse täna pakk, siis kirjutan otse kulleri numbrile, millal paremini sobiks.
Ainult üks kord on probleem olnud, kui pakil tuli kuidagi kleeps pealt ja 2 nädala pärast alles laost leiti, kui kirjutasin, milline peaks välja nägema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2019 19:03:55 vasta tsitaadiga

Viimased kogemused DPD-ga äärmiselt negatiivsed.
Suuremaid pakke õhtustel aegadel nad lihtsalt kohale ei viitsi tuua või siis auto liiga täis. Nii on mul läinud juba kahe tellimusega saksamaalt. Märgin nende süsteemis, et tooge õhtul ja lihtsalt suvalt lastakse üle. Edasi peab ise uurima hakkama ja neile sobival ajal kodus olema või siis teisele aadressile suunama, et päevane kuller saaks ära tuua.

Sellele lisaks ei saanud DPD pakiautomaadist pakki teele panna, tegin makse ära ja kõik... masinal ees esileht, ei mingit infot ega pakisilti. Helistasin klienditeenindusse (15 minutit ootejärjekord) ja siis öeldakse, et jah teada viga ja nemad korda teha ei oska, saatke e-mailiga kviitunginumber ja tagastame summa.

Selgelt on neil tööd liiga palju, seega ma edaspidi neid oma pakkidega ei sega.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miuka
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2014




sõnum 16.12.2019 23:25:37 vasta tsitaadiga

Huvitav, tundub, et oleneb ikka suuresti kuidas kulleriga veab.
Täna toodi külmkapp suuuure veoautoga, tuli sõnum, siis helistas kuller 20 min ette ja kui kohal oli ka. Aitas raske külmkapi majja tuua ja ise suutis veel 8 ajal õhtul positiivne olla.
Mul on vist ikka väga kulleritega vedanud, kõik helistavad enne tulekut ja väga vastutulelikud, kui mulle aeg ei sobi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2020 13:07:16 vasta tsitaadiga

Endal ka mõned negatiivsed kogemused viimasel ajal DPD-ga, millega varasemalt olid mul ainult väga positiivsed kogemused.

Nimelt viimased pakid, mis eri e-poodidest tellitud: kuller on käinud ja teate postkasti pannud, et ebaõnnestunud kättetoimetamise katse.
Esimene kord mõtlesin, et okei: mul on koerad ja aiast sisse ta ei pääse ja äkki siis jäi seekord e-poel tel. nr pakile märkimata, et ei helistatud.
Nüüdseks on see tavapärane nähtus: teatis postkasti ja ei ühtegi kõnet. Viimase pakiga helistasin taaskord DPD-sse, et palun tooge uuesti, olen kodus. Jätsin ka oma tel. nr, et kuller helistaks kindlasti. Pidin ootama 6 päeva, et pakk siis uue ringiga minuni jõuaks. Täna hommikul oli kuller maja ees ja lihtsalt signaalitas autoga. Küsisin, et miks helistada ei võiks - tal ei ole ühtegi numbrit.

Kõik need samade poodide pakid tulid varem ilusti: kuller on helistanud ja aja kokku leppinud jne.

Mingi GDPR teema, et kulleritele enam telefoninumbrid ei jõua? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 14.01.2020 14:23:50 vasta tsitaadiga

selle taha nad poevad oma suures laiskuses nüüd jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 14.01.2020 15:16:24 vasta tsitaadiga

Minule on alati dpd ette helistanud 10 min kohalejõudmist kui saad SMS et kuller tometab täna sellest kellast selleni on alati jõudnud täpselt. Mul tulnud pakke euroopa liidust alati saanud kätte ja arvutitargast.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2020 14:33:01 vasta tsitaadiga

Ka mul üks pakk tulemas pakiautomaati. Ehk lühidalt tellisin Teliast kaupa. Valisin DPD pakiautomaadi, mõtlesin, et toetan väheke väiksemat firmat ja ei hakka omnivat nuumama. Kujutage ette, pakk tuleb lasnamäelt mustamäele juba seitse päeva. Tagatipuks sain SMS, et paki kohaletoimetamine venib ja ehk saan nädala lõpuks kätte. Täiesti ebanormaalne suhtumine. Telia ise pani paki sama päev posti ja ka kuller käis järgi.
Hetkel näitab, et pakk asub poola sorteerimis keskuses, ennem istus eesti sorteerimiskeskuses 1-2 päeva. Et siis lasnast mustamäele peab pakk läbima poolat? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 23.03.2020 19:15:13 vasta tsitaadiga

Selle ettevõtte tase on viimase aastaga väga alla käinud.
Pakid vedelevad päevade kaupa sorteerimiskeskuses. Või "kaovad ära" ca nädalaks. Kullerite sõnul laos näod vahelduvad väga tihti.
Viimane jutt oli, et mingid kriimsilmad on ametisse võetud. Nondel võibolla lugemisoskus pole piisav või on kõigest lihtsalt pohlad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2020 18:41:49 vasta tsitaadiga

Logistiline vapustus seal kellelgi.
Arvutitargast 8 asja tellitud, 8 asja üle antud minuti pealt DPDle, regatud DPD sorteerimiskeskuses minuti pealt.
Saan teate, et kuller tuleb täna, kellaaega pole. Kuller tuleb, teatab kui maja ees ja annab ühe asja üle.
Kratsin vaikselt kukalt, et 7 asja peaks veel olema. Teeb ühest tootest pildi, ütlen, et peaks veel midagi olema.
Toksib arvutit, et ei, see üks pakk kahest. Siin pakki peal kirjas, et see teine pakk, mingi muu kuller toob vast esimese ka ära.
Seisan seal üks toode käes ja ...

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2020 16:38:41 vasta tsitaadiga

Mul läks hästi. Peale ostu järgmisel päeval kõne, kas olete sellel hetkel kodus, kuller täpselt õigel ajal ukse ees ja aitas kola tuppa ka tassida, kuigi vist ei peaks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2020 17:56:24 vasta tsitaadiga

Kuidas lood DPD kulleriga on - viivad nädalavahetusel ka pakke laiali või ei liiguta siis lillegi?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2020 18:29:47 vasta tsitaadiga

Laupäeval vist isegi viivad kui on tellitud laupäevane kättetoimetamine, lisatasu eest muidugi.
https://www.dpd.com/ee/et/tarneajad/
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2020 18:48:48 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Laupäeval vist isegi viivad kui on tellitud laupäevane kättetoimetamine, lisatasu eest muidugi.
https://www.dpd.com/ee/et/tarneajad/
 

Krt seda teab mis teenus arvutitargal tellitud on. Täna natuke peale lõunat anti kullerile üle. Näis kas homme jõuab või toovad pigem üldse esmaspäeval.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2020 19:26:07 vasta tsitaadiga

Kui sa pole Arvutitargalt tellinud laupäevast tarnet, veidi rohkem maksnud samuti pole, siis toovad ilmselt kas homme või esmaspäeval.
https://www.dpd.com/ee/et/lisateenused/

Kui mälu ei peta, siis kunagi mingis netipoes justkui oli valik selle laupäevase kulleri kohta, hinna erinevust tõesti ei mäleta.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2020 12:26:20 vasta tsitaadiga

Kas neil mingi paki tassimise teenus ka on olemas või peaks kohapeal küsima ja sulas maksma (mõlemad sobiks)? icon_rolleyes.gif
Pakk selline 21kg...aga mind pole arvatavasti kodus (2 korrus)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010




sõnum 06.10.2020 22:10:57 vasta tsitaadiga

jeesus188, kas siit saab kindlama vastuse, kui sinna helistades/kirjutades? icon_rolleyes.gif
Kui külmiku tellisin, siis vastati, et nad nii rasket asja treppist ülesse ei too isegi raha eest mitte.

_________________
Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D printer: Prusa i3.
Kommentaarid: 288 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2020 22:49:15 vasta tsitaadiga

maxfox04 kirjutas:
jeesus188, kas siit saab kindlama vastuse, kui sinna helistades/kirjutades? icon_rolleyes.gif
Kui külmiku tellisin, siis vastati, et nad nii rasket asja treppist ülesse ei too isegi raha eest mitte.

Mul pisike külmik, 21kg icon_lol.gif
Tõstaks vähemalt trepikottagi, loodetavasti ära ei varastata sealt icon_smile.gif
Eks paista kui kohal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010




sõnum 07.10.2020 10:10:11 vasta tsitaadiga

Mul panid trepikoja ukse ette ja läinud... Samas usun, et uksest võiksid sisse tõsta küll.
_________________
Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D printer: Prusa i3.
Kommentaarid: 288 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  DPD eesti AS mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.