Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  L.A. Noire märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 09.11.2011 21:46:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu näha, siis jookseb ka veidi tagasihoidlikumal/vanemal masinal.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2011 23:06:33 vasta tsitaadiga

tundub päris okei mäng selle video järgi thumbs_up.gif ja ikkagi paljuski mafia1 moodi minumeelest, mis saab olla ainult hea icon_razz1.gif

aga noh, ma vist ei hakka parem proovimagi, kuna mul on ju ka ainult 4gb rami...ja sellest kasutatakse vaid 3.2'te icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 09.11.2011 23:13:20 vasta tsitaadiga

Ära parem jama jah, muidu lõhud veel oma arvuti ja internetzi ka ära.* icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.11.2011 23:47:45 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu näha, siis jookseb ka veidi tagasihoidlikumal/vanemal masinal.


selles videos on mainitud arvutit ka millel jookseb ?
ma ei viitsind seda vaadata 17min pikk ja kui mängu mängima hakata siis on algus videodest nähtud
mul endal on oma 4 aastat vana arvuti (kindlasti vanem kui proset arvestada aga minu käes on olnud peaaegu 4 aastat)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 09.11.2011 23:52:18 vasta tsitaadiga

lopes39, vajuta "watch on youtube" lingile, seal info olemas.
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.11.2011 00:28:36 vasta tsitaadiga

nojah sellel pole väga hullu arvuti midagi ... video ja ram on pisut aga prose on kordades parem kui mul
mw3 jookseb mul hästi kuid see pole just eriti võrreldav mäng sellega
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.11.2011 00:36:51 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis andmed need olid aga 4gb ramiga jookseb lõdvalt kõik põhjas.( imelik on see, et üksiki programm ei näita FPSi sellel mängul) Väga huvitav ja omamoodi mäng igaljuhul. Õigete küsimuste esitamine ja õige/vale ära tabamine on paras pähkel. Võib tunduda ja olla ka vb tõde, et ta tegi miskit aga kui sa asitõendite põhjal ära ei tõesta oma süüdistust oled ämbris : D Vahva.
---
Prose (Q6600 3,2GHz peale kellatud) tundub jah kõvasti söövad 2 tuuma nelajst olid põhjas mängides ja kaks kuskil 30-40% peal. Analüüsida seda ei oska. Q

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis scarface 10.11.2011 00:41:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 10.11.2011 00:38:59 vasta tsitaadiga

On vahe konsooli versiooniga märgatav ka?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 10.11.2011 00:53:47 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Ma ei tea mis andmed need olid aga 4gb ramiga jookseb lõdvalt kõik põhjas.( imelik on see, et üksiki programm ei näita FPSi sellel mängul) Väga huvitav ja omamoodi mäng igaljuhul. Õigete küsimuste esitamine ja õige/vale ära tabamine on paras pähkel. Võib tunduda ja olla ka vb tõde, et ta tegi miskit aga kui sa asitõendite põhjal ära ei tõesta oma süüdistust oled ämbris : D Vahva.
---
Prose (Q6600 3,2GHz peale kellatud) tundub jah kõvasti söövad 2 tuuma nelajst olid põhjas mängides ja kaks kuskil 30-40% peal. Analüüsida seda ei oska. Q


Ega jah seal ongi, et peab kehakeelt lugema paljuski. Et "Lie" saad pms öelda siis kui sul on konkreetne asi millega sa ära tõestad et valetatakse, kui sa tead et ta valetab, aga tõestada sul seda millegagi pole siis "doubt"
Selles mõttes peab stooriast ja asjast sotti saama. Kuna case´d on suht pikad siis minul endal hakkasid osad asjad täiesti meelest ära minema, et kust ma mingid asjad sain või kes mida ütles.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.11.2011 01:04:10 vasta tsitaadiga

FPS on locked 30 peal. Loomulikult jookseb see igal asjal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 10.11.2011 01:37:04 vasta tsitaadiga

Väga tobe mäng minu meelest. Tõsine pettumus.

See küsitlemise süsteem on lihtsalt jube. Küsid oma küsimuse, saad vastuse ja siis valid kolme variandi vahel ning kohe pärast seda mäng hindab, kas panid õigesti või valesti. Lugema peaks see, et kas lahendad kuriteo ära, mitte mingid tühised küsimused. Muidugi teeb asja hullemaks veel see, et kunagi ei tea, mida su tegelane ütleb, kui sa ühe neist kolmest variandist valid.

Toome ühe näite. See esimene case. Küsitlesin mehe abikaasat. Ta ütles, et mees oli just uued prillid ostnud. Kuriteopaigalt aga leidsin prillid, mida oli juba parandatud. Panin siis "doubt" ja eeldasin, et tegelane küsib naise käest, et kui prillid on uued, siis miks kuriteopaigalt leitud prillid juba parandatud olid. Selle asemel ütleb tegelane sisuliselt "oh so you killed him huh!?" (mitte just nende sõnadega, kuid viitab sellele). Naine saab seepeale muidugi kurjaks. Mis kuradi ajast on sõna "doubt" võrdväärne sõnaga "accuse"?

Igastahes, peale seda tuli alt+F4 ja pole küll mingit tahtmist edasi mängida.

Gameplay ise on ka väga kehv. Cover süsteem on jube, autode füüsika veel hullem, hüpata ei saa, jne jne. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2011 14:12:40 vasta tsitaadiga

eriti tundlik vend icon_lol.gif

doubt tähendab kahtlemist, aga noh samas eks see kui sa kahtled kellegi tõe rääkimises siis võib ju reaktsioon olla küll selline, et esitad mingi vastuväite mis on suht süüdistav.

anyway, eks peab ise ära proovima, võibolla ongi täielik jura icon_razz.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 10.11.2011 14:27:03 vasta tsitaadiga

Kogu point on sisuliselt selles, et küsimused, mida su tegelane esitab, on ikkagi kellegi teise poolt välja mõeldud ning ei ühti reeglina sellega, mida sina konkreetses olukorras küsiks või ütleks. Sellist tüüpi mäng ei saa lihtsalt korralikult töötada enne, kui AI on juba nii tark, et võid ise mikrisse rääkida ja täpselt neid küsimusi esitada, mida ise tahad.

Teine variant oleks muidugi see, et valides truth/doubt/lie vahel, näitab mäng sulle täpselt, mida su tegelane ütleb, kui ühe või teise variandi valid. Siis vähemalt ei teki olukorda, kus sina üritad viisakalt inimese jutus kahelda, kuid tegelane hakkab kohe mõrvas või jumal teab milles süüdistama.

Muide mängisin veel paar missiooni, arvamus pole eriti paremaks läinud mängust. Samas kardan, et probleem on suuresti minus endas. Nimelt ma olen üks nendest mänguritest, kes tahab alati kõik perfektselt ära teha, kõik clue'd üles leida, kõik küsimused õigesti esitada, jne. LA Noire puhul tähendab see aga pidevat re-loadimist ja viimasest save pointist uuesti alustamist. Nende küsimuste esitamine on tihti ikka paras loterii, eriti, kui valetamises süüdistad ja siis õige asitõendi pead valima. See, mis game designer'i arust loogiline tundub, ei ühti alati sellega, mis minu meelest loogiline oleks.

Kuid niipalju kui ma mujalt lugenud olen, siis tuleb välja, et võid ikka väga palju puusse panna nende küsimustega ja ikka lahendad mingi valeminga case'i ära. Lihtsalt punkte saad vähem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2011 15:03:59 vasta tsitaadiga

"Nimelt ma olen üks nendest mänguritest, kes tahab alati kõik perfektselt ära teha, kõik clue'd üles leida, kõik küsimused õigesti esitada, jne"

krt, paraku ma olen samasugune tegelane icon_biggrin.gif selles mõttes jah täitsa nõus, et reaalseid küsimusi peaks ikka enne esitamist nägema sõna sõnalt.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 10.11.2011 16:58:13 vasta tsitaadiga

Siia juurde veel asjaolu, et kõik jutt tuleb iga kord uuesti täis pikkuses ära kuulata, skippida pole võimalik. Nii et isegi vaid kaks korda sama inimese küsitlemine on üpris tüütu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2011 17:17:29 vasta tsitaadiga

sellised "jamad" võiksid mingid modijad või muidu häkkerid välja häkkida sealt mängust icon_biggrin.gif ilmselt poleks ka seda liiga raske teha, et nende "doubt" asjade asemel reaalset küsimuse teksti näeks...
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008




sõnum 10.11.2011 19:56:58 vasta tsitaadiga

Doubt tuleb minuarust siis panna kui on aru saada et valetab aga tõendeid ei ole. Xboxil on nii et vajutad back nuppu siis näeb mida on tegelased rääkinud kas siis PCl ei ole ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.11.2011 20:02:27 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
sellised "jamad" võiksid mingid modijad või muidu häkkerid välja häkkida sealt mängust icon_biggrin.gif ilmselt poleks ka seda liiga raske teha, et nende "doubt" asjade asemel reaalset küsimuse teksti näeks...


Maailmas on kümneid teisi mänge, mis reaalselt väärivad modderite aega. See orjatööga kokku kooditud iba ei ole üks neist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2011 14:59:06 vasta tsitaadiga

Sai ka eile paar tundi seda proovitud. Cutscenede ajal tõmbab lagi sisse vahepeal ,muidu jookseb kenasti.

Üsna kehv konsooli port paistab olevat ja mäng ise ei ole ka suurem asi. Kui kunagi aega üle jääb ,siis võtan ette ,aga praegu on tegemist miljoni uue releasega ,mis on kõvasti paremad.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008




sõnum 11.11.2011 18:29:00 vasta tsitaadiga

Mul täielik kamm sellega. Prose Core2Duo 8400 3gigane, video gigane GTX560Ti, rammu 4GB ning läägib nii kohutavalt et lausa nutma ajab. DX11 + viimased videodraiverid peal, kõik muud mängud jooksevad nii enamvähem. GTA4 samuti läägib nats peale kõiki pätšimisi veits. Rockstar is the fucker?

Ainuke point mille peale võiks tulla, on kas
a) prose
b) toitekas (3a vana Chieftec 450w). Viimasest niipalju et pole väga teemasse süvenenud, kuid kõrvade vahele jäänud fraas et nõrga toite korral võib ka videokaardi performance kannatada. Ärge kohe risti lööge vaid paluks antud väidet kommenteerida icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2011 19:11:05 vasta tsitaadiga

Prozer, mul pmst sama kast (E8400@4hz, 4GB, HD6850) aga lahjem video ja jookseb küll täitsa okeilt icon_razz.gif
Ava launcer, mine optionsisse ja command line'le kirjuta "-str" (ilma jutumumärkideta), ehk on abi icon_wink.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.11.2011 19:15:28 vasta tsitaadiga

Prose ka kindlasti piduriks icon_rolleyes.gif Quadi koormab mõnuga.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008




sõnum 11.11.2011 19:52:30 vasta tsitaadiga

Killer89 kirjutas:
Prozer, mul pmst sama kast (E8400@4hz, 4GB, HD6850) aga lahjem video ja jookseb küll täitsa okeilt icon_razz.gif
Ava launcer, mine optionsisse ja command line'le kirjuta "-str" (ilma jutumumärkideta), ehk on abi icon_wink.gif


Mida hekki icon_biggrin.gif Asi megakiire ka Quality settingutega. Ainult üks aga - nüüd näitab Win'i hiirekursorit mänguekraanil. Kas selle saaks ka kuidagi maha killida?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2011 20:03:09 vasta tsitaadiga

Prozer kirjutas:
Killer89 kirjutas:
Prozer, mul pmst sama kast (E8400@4hz, 4GB, HD6850) aga lahjem video ja jookseb küll täitsa okeilt icon_razz.gif
Ava launcer, mine optionsisse ja command line'le kirjuta "-str" (ilma jutumumärkideta), ehk on abi icon_wink.gif


Mida hekki icon_biggrin.gif Asi megakiire ka Quality settingutega. Ainult üks aga - nüüd näitab Win'i hiirekursorit mänguekraanil. Kas selle saaks ka kuidagi maha killida?

alt tabbisid jah?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2011 20:22:51 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Prozer kirjutas:
Killer89 kirjutas:
Prozer, mul pmst sama kast (E8400@4hz, 4GB, HD6850) aga lahjem video ja jookseb küll täitsa okeilt icon_razz.gif
Ava launcer, mine optionsisse ja command line'le kirjuta "-str" (ilma jutumumärkideta), ehk on abi icon_wink.gif


Mida hekki icon_biggrin.gif Asi megakiire ka Quality settingutega. Ainult üks aga - nüüd näitab Win'i hiirekursorit mänguekraanil. Kas selle saaks ka kuidagi maha killida?

alt tabbisid jah?


Selle -str käsuga tulebki see kursori bug esile. Rockstarsi suppordist uurisin, seal ka seda küsitud aga lahendust veel asjale pole.

EDIT:
tsitaat:
Anywayz for those who are having double cursor problem just do this.

Google nomousy , Download it , Make a shortcut for nomousy.exe and add /hide as a launch parameter .. Click the shortcut and your cursor will disappear .. Click it again and it will re-appear .. Now before you launch your game click it and when ur done just navigate with keyboard and click enter

Sellise variandi leidsin, aga ei tea kas töötab. Pole viitsimist proovida ka väga, sest ennast eriti ei häiri see kursor.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  L.A. Noire mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.