Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii U] Nintendo Wii U arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 16:50:46 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Tom-D, ja sina siis oled asja näinud ja tead et vägev on?


Ei ole näinud ja erinevalt sinust ei ole ma ka midagi väitnud. Ennatlikke järeldusi ei maksa teha. Sa võid ju siia panna igasugu linke ja tsitaate aga enamus nendest on spekulatsioonid ja ka siin teemas võiks käia spekulatsioon, mitte kindel maha tegemine ega ülistamine, seda enam, et masina täpne konf ega võimed ei ole meile veel teadagi. Kui igasugu väljaütlemised põhineksid kindlatel faktidel siis oleks teine asi. Olen väga avatud meelega ja aktsepteerin seda, et inimestel on erinevad arvamused, aga kujundada ette ära arvamus ja materdama hakata asja, mida ametlikult väljaski ei ole, on lihtsalt vale.

iDemon kirjutas:
Saa aru et pimesilmi uskumine et sellest tuleb mingi amazing vidin on lihtsalt öeldes naeruväärne.


Mina ei pea millestki aru saama, kuna ma ei arvagi, et asjast mingi "amazing" vidin tuleb ja ei ole seda ka kuidagi mõista andnud ega väitnud.

Ma tegin oma poindi selgeks ja rohkem sel teemal sõna ei võta. Muidu hakkab veel mingi sõda siin pihta nagu kunagi Wii teemas, kus kasutaja Auron väitis Wii surnult sündinud asjaks olema aga juhtus hoopis vastupidi.

Mina ennustan, et müügihind tuleb kas 349€ või 399€.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 10.06.2011 18:01:19 vasta tsitaadiga

Endal PS3 ja Wii vägagi sõbralikult riiulis koos, samuti PSP ja 3DS, seega võin kindlalt väita, et ostan ka Wii U.
Üldjuhul tundub, et fanboyd on sellised kellel taskutes puhub tuul ja ei raatsi muid konsoole osta, kasvõi katsetamisekski.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 18:36:44 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Endal PS3 ja Wii vägagi sõbralikult riiulis koos
Umbes kuidas jaotub aeg mis nende peale kulutad?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 10.06.2011 18:51:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
bjaka kirjutas:
Endal PS3 ja Wii vägagi sõbralikult riiulis koos
Umbes kuidas jaotub aeg mis nende peale kulutad?


Ausalt ütlen, et hetkel nii 60-40 PS3 kasuks. PS3 peal käsil LA Noire ja Wii peal mässan No More Heroes 2 ning Madworldiga.
Kõik sõltub kuufaasidest ka, kas piibeleht peab või vestman all jne.

OT: Eks 7-10 päeva pärast ehk saab Zelda Ocarina of Time 3Dsile kätte siis võtab too jälle oma aja. Seega ma ei eelista ühtegi konsooli teisele. PSP siiski vaeslapse ossa jäänud hetkel, viimati pool aastat tagasi kasutasin teist.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 11.06.2011 02:31:14 vasta tsitaadiga

Tom-D, minu meelest kasutad sa oma viimases postis demagoogilisi võtteid. Muidugi me ei tea, mis masin sellest tuleb ja kas seda tabab edu või mitte, kuid hetkel me saame spekuleerimisel tugineda teadaolevale. Sa tahaad kasutada fakti, et masin pole veel tootmiseks, selleks, et selle kohta ei saa halba öelda. iDemon väljendab oma arvamust on ja on seda ka allikatega põhjendanud. Sina oled talle oponeerinud samas mitte midagi väitmata? See ei ole loogiline.

Minu nägemus on, et kaks ekraani ei ole vajalik, sest mängu ajal ei ole aega vaadata sülle. Ma ei vaata ju käigukangi, kui ma käiku vahetan. Hinda tõstab see lisaekraan kindlasti. Wii edus oli suur osa uudsusel ja hinnal. Ma ei näe siin midagi väga uut peale selle lisaekraani. Minu arvamus on, et konsooli edu sõltub lojaalsetest klientidest. Paljud kindlasti peavad Nintendo mänge piisavaks põhjuseks, et konsool osta. Üldiselt on naljanumber see, et lisati üks ekraan ja osad arvustajad väidavad, et see on revolutsioon mängumaailmas. Peale Wii edu ei julge keegi Nintendot maha teha icon_lol.gif

Loomulikult konsooli "headus" on subjektiivne ja ei taga edu. Näiteks "move´i" näol on tegemist palju täpsemini töötava versiooniga Wii kontseptsioonist, kuid kuna uudsust on vähe, siis ka tähelepanu ja müüginumbrid kesised.

_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 12.06.2011 23:45:46 vasta tsitaadiga

kuri orav kirjutas:
Tom-D, minu meelest kasutad sa oma viimases postis demagoogilisi võtteid.
Minu meelest ei kasuta. Ja minu meelest pole ka tegu naljanumbriga. Küll aga on veel ilmumata mänguasjast hüsteeriline puuduste otsimine naljanumber. iDemon võib ju siin linkide ja tehniliste võrdlustega vehkida, infoks hea küll, aga tema arvamusavaldused on ikka nii erapoolikud, et paha lugeda. Isiklik kogemus on see, mis loeb. Pole korralikult katsunud ega mänginud, mölised tühja.

Uue ekraani lisamine pole loomulikult midagi revolutsioonilist. Ma korra juba mainisin, et näiteks Dreamcastil oli see olemas. Aga, et sinu arvates kaht ekraani vaja ei ole... Kõik sõltub ju otstarbest. Käigukangi sa ei vaata jah, aga tahavaatepeegleid või -monitori ja teisi ekraane ikka kasutad icon_smile.gif

WiiU puhul lisaekraani kasutuselevõtt on väga loogiline. DSi kogemus näitab, mida kõike sellega ära teha saab ja kuidas see inimestele peale läheb. Kõik sõltub mängude arendajatest. Häid feature'sid saab kasutada suurepäraselt ja väga sitasti. Ka selles osas on Wii ja DSi peal aastaid kogemusi.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.06.2011 11:12:36 vasta tsitaadiga

Lisaekraani käigukangiga võrrelda on ünsagi kohatu. Käigukangi puhul pole vaja erilist pimesi sihtimisoskust ning saad otse käele kohest tagasisidet toimuvast. Ekraani puhul pead esiteks vaatama mis seal üldse näidatakse ja siis näpuga järge ajama vastava koha peal. Eks mängudes, kus pole vaja kiirelt reageerida muutuvatele oludele pole vahet kui vahepeal pilgu actioni pealt puldi ekraanile viid kuid vähegi reaalajalisema asja puhul pole erilist vahet kas teed oma tegevusi pausi ajal telekas või puldi peal.

[edit]
Posu pilte: http://www.ripten.com/2011/06/11/wii-u-pics-justin6464/
Nats juttu puldist: http://au.wii.ign.com/articles/117/1175666p1.html

Ehk siis puldil pole mitte kange vaid 3ds'i laadsed junnid mida nühkida. Tagumised triggerid on sisuliselt on/off nupud, mitte analoog "kangid" millega saaks näiteks sujuvalt gaasi anda automängus.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 15.06.2011 15:13:22 vasta tsitaadiga

Uh-huh.

The Wii U Will Not Play DVDs or Blu-ray Discs
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 15:15:03 vasta tsitaadiga

Nad vist on endast suts liiga heal arvamusel kui usuvad, et vastav funktsionaalsus inimesi ei huvita.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.06.2011 17:02:15 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Uh-huh.

The Wii U Will Not Play DVDs or Blu-ray Discs
Selleks on ju PS3 või mõni teine meediapleier. Ja noh, tegelikult ei ole ma veel kordagi Wii puhul DVD- või DivX-mängija omadustest puudust tundnud.

Heal arvamusel või mitte, aga põhjendus on samas artiklis selgelt ära toodud: "The reason for that is that we feel that enough people already have devices that are capable of playing DVDs and Blu-ray, such that it didn't warrant the cost involved to build that functionality into the Wii U console because of the patents related to those technologies."

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 15.06.2011 17:02:45 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Nad vist on endast suts liiga heal arvamusel kui usuvad, et vastav funktsionaalsus inimesi ei huvita.

WII tohutule müügi edule see piiri igatahes pole pannud. Nii et kahe otsaga asi

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 17:22:37 vasta tsitaadiga

Võibolla on viga minus kuid elutoas üritaksin vältida N+1 aparaadi ühendamist telekaga ning siis sisendkanalite-juhtmetega möllamis et õigest august pilti saada.

Wii on küll rauda küllaga müünud kuid mänge on per-konsool oluliselt vähem, kui teisel kahel. Ehk siis asi hangiti lihtsalt kui gimmick kuna sellega sai ringi vehkida nagu "päriselt". Wiiu puhul neil puudub säärane ennenägematu feature. Milleks osta omale X hinnaga konsool kui saab oma tahvli või lausa mobla peal üsna sarnast kraami mängida või miks peaks järgmine aasta tahtma osta 250-350 eest wiiu'd kui kõrval on suht sarnase pildiiluga ps3-xb mis maksavad ~2x vähem ning omavad rohkem feature?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2011 17:26:12 vasta tsitaadiga

Ho Ho, Sa ei saa öelda, et PS3 või 360 rohkem featureid omab, ning Wiiu-l halvem graafika on.
1. Wiiu pole väljas, sa ei tea ta köiki featureid, pole mänge veel sellele.
2. Näita mis hea graafikaga mängud olid 360 või ps3 launchil.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 17:33:01 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Ho Ho, Sa ei saa öelda, et PS3 või 360 rohkem featureid omab, ning Wiiu-l halvem graafika on.
Esimesed kaks oskavad mingil määral meediakeskusena töötada, viimane mitte. -1 Wiiu?

Graafikat ei nimetanud otseselt halvaks (ehkki e3'l üle 720p ilma AA'ta midagi ei näidatud) kuid mingit next-gen'i on sellest mõttetu loota. Suht hea, kui oleks XB+25%, 50% oleks juba vägagi suur üllatus.
braien334 kirjutas:
2. Näita mis hea graafikaga mängud olid 360 või ps3 launchil.
Ei vaidle vastu, et areng on viimase ~5a jooksul üsnagi muljetavaldav olnud kuid arvestades, kuidas nintendo on kiidelnud et wiiu peale xb kraami portimine on triviaalne ning et devid nii ehk naa hetkel kirjutavad oma nodi hoopis pc peale kuna reaalset wiiu rauda veel pole siis on üsnagi kummaline näha, et nende "uber" linnulennu demo on heal juhul kusagil samal tasemel, kui xb-ps3 aasta-paar peare launchi.

Tuletan meelde, et wiiu hakkab võistlema ps3-xb mängudega mis tulevad välja samal ajal kui wiiu ise. Ehk siis järgmiste jõulude kraamiga, mitte sodiga mis tuli nende launchil välja. Kedagi ei huvita enam kui saast oli Oblivion, pigem vaadatakse BF3 vs whatever wiiu peal tuleb. Selleks hetkeks, kui devid on saanud aasta-paar wiiu'd torkida tulevad välja järgmised konsoolid ms'ilt ja sonylt mis üpriski tõenäoliselt jõudluses ja tõenäoliselt featurites wiiu'le korralikult ära panevad ning viimase taaskord vaeslapse rolli jätavad.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2011 17:35:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho, Ma mötlen pigem seda, et Wiiu mängude graafika ka areneb, kuna ei osata koodida sellele veel mänge nii hästi, ning suht toores asi see Wiiu.
Ning too linnudemo, mingi natuke aega tööd vs ~aasta(oleneb mängust) mis läheb ps3 või 360 mängu developmise peale.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 17:40:02 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Ho Ho, Ma mötlen pigem seda, et Wiiu mängude graafika ka areneb, kuna ei osata koodida sellele veel mänge nii hästi, ning suht toores asi see Wiiu.
Ning nagu ma kirjutasin siis selleks hetkeks kui devid wiiud kasutama õpivad tuleb välja tõeline next-gen mis wiiu kaugele maha jätab.
braien334 kirjutas:
Ning too linnudemo, mingi natuke aega tööd vs ~aasta(oleneb mängust) mis läheb ps3 või 360 mängu developmise peale.
Ülehindad üsnagi tugevalt kaua kulub ühe techdemo tegemise peale aega. Imestaksin üsnagi tugevalt, kui seal on olnud rohkem kui paar-kolm devi kuu-paar tegutsemas. Rohkem pole vaja säärase flythrough ja limiteeritud interaktiivsuse jaoks. Peamine aeg kulub kunstnikel data genereerimise peale.

Põhiline probleem mis mul tolle demoga on, et seal ei olnud näha praktiliselt ainsamatki vähegi asjalikumat efekti, puudu oli isegi paljud asjad mida oskavad teha 7-8a vanad konsoolid.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2011 17:47:13 vasta tsitaadiga

Samas me kumbki ei tea kui kaua nad seda techdemo vorpisid.
Ning puuduvad efektid mis 8 aastat vanadel konsoolidel olemas olid, siis mis efektid?

Ma ei ole mingi Wiiu fänn, minuarust see suht suur fail.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 17:48:47 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Ning puuduvad efektid mis 8 aastat vanadel konsoolidel olemas olid, siis mis efektid?
Asjalik valgustus koos subsurface scattering'uga ning ka detaile oli stseenides üpriski vähevõitu. Kalade ujumine vee all ei paistnud mingil moel laineid tekitavat jne.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.06.2011 19:45:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Võibolla on viga minus kuid elutoas üritaksin vältida N+1 aparaadi ühendamist telekaga ning siis sisendkanalite-juhtmetega möllamis et õigest august pilti saada.
Lisaks sellele, et tänapäeva telekatel sisendeid jagub, säästab mind sellest veel:
Spoiler Spoiler Spoiler


Üldiselt on mul raske sellest hädaldamisest aru saada. Teemas võtavad peamiselt sõna need, kes nagunii WiiU'd ei ostaks ja eeldavad, et iga uus mänguaparaat peab eelmise tehniliste andmete ja featuuride paljususega üle trumpama. Vaadake natuke ajaloos tagasi ja mõelge, millal on Nintendo konsoolide kontseptsioon olnud Ultimate-All-Features-In-One-Mängukonsool? Mitte kunagi. Konsoolid, millega Nintendo üritas olla tehnoloogiline liider, peaagu hukutasid selle firma. Eelmise generatsiooni kõige ägedam tehniline võimekus oli Game Cube'l. GC nigel saatus ja GB jätkuv edu, tundub, et pani väga konkreetselt paika Nintendo edasise lähenemise tehnoloogiliste mänguasjade maailmas. Seetõttu on mõttetu keskenduda omadustele, mis on võetud Sony missiooniks.

Ja Ho Ho, sinu sobimatust Nintendo toodete sihtgrupiks näitabki, et sa lähened mängimisele lausega: "Ehk siis asi hangiti lihtsalt kui gimmick kuna sellega sai ringi vehkida nagu "päriselt". Wiiu puhul neil puudub säärane ennenägematu feature. Milleks osta omale X hinnaga konsool kui saab oma tahvli või lausa mobla peal üsna sarnast kraami mängida või miks peaks järgmine aasta tahtma osta 250-350 eest wiiu'd kui kõrval on suht sarnase pildiiluga ps3-xb mis maksavad ~2x vähem ning omavad rohkem feature?"

Sa lihtsalt ei saagi aru, mis on nende võlu. Tõenäoliselt ei hakkagi saama, sest sind huvitavad tehnilised efektid ja featuurid ning võib-olla ka mobla peal mängimine, ei tea. Aga tean, mobla peal mängimine on ikka üsna piiratud. See võib küll paljudele mängudele ideaalselt sobida, aga iPhone, iPad või Android jääb ikka selleks, mis ta on - puuteekraaniga arvutiks.

Ka on üsna nüri väita, et osteti, "kuna sai ringi vehkida, nagu päriselt". Ei, hangiti, sest see oli põnev ja fun. Nüüd on vaid küsimus, kas uus kontseptsioon ikka tundub sama fun. Näha on, et üldine vastuvõtt on pigem jahe. Ja minu meelest on põnev vaadata, kas ja mida Nintendo selle meelsusega ette võtab.

Olukord on selline, et PS ja XB fänboysid ei kõigutaks ka ülimalt rikkalikult varustatud riistvara väljakuulutamine. Mingi BD või DVD toe väljakuulutamine oleks sellise sihtgrupi jaoks samasugune naerukoht, nagu selle ärajätmisest teavitamine. Isegi, kui riistvara spec oleks karpi lahti kukutav, lubatud retail hind fantastiliselt madal, siis oleks järgmine nintendovastaste fanboyde väide, et Nintendo on ju lastemängude konsool.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 19:54:21 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Lisaks sellele, et tänapäeva telekatel sisendeid jagub, säästab mind sellest veel:
Vägev, veel mõttetuid kaste teleka ümber seisma. Just mida soovin.

Muidu kui paljudel telekatel jätkub sisendeid paari-kolme konsooli, multimeediakeskuse ning tahvli-telefoni-läpaka ühendamiseks et ei peaks pidevalt juhtmetega möllama?
terry kirjutas:
Vaadake natuke ajaloos tagasi ja mõelge, millal on Nintendo konsoolide kontseptsioon olnud Ultimate-All-Features-In-One mängukonsool? Mitte kunagi
Millal konsoolid üldse hakkasid säärase aparaadina end esitlema? 360-ps3'ga, mõningaste mööndustega ps2 aegu. Nintendo lihtsalt magas maha selle rongi Wiiga.
terry kirjutas:
Konsoolid, millega Nintendo üritas olla tehnoloogiline liider, peaagu hukutasid selle firma.
Wii "võitis" tänu gimmickile kuid nagu näha siis raua massiline müük ei toonud kaasa kaugeltki võrreldavat softi müüki. Wiiu puhul on gimmick oluliselt nõrgem ning enamusele wii sihtgrupist ei pakuks erilist huvi parem pildiilu või põhjus asendada praegune wii uuemaga kuna uuem ei paku midagi väga erilist, isegi kasutab ju vana wii sisendseadmeid. Samas hetkel üritab nintendo oma konsooli võimekust tõstes üle meelitada kasutajaid teistelt konsoolidelt kuid see saab olema pehmelt öeldes keerukas.

Ehk siis olen üsnagi kindel, et wiiu'd ei saada kaugeltki wiiga võrreldav müügiedu. Oleksin üsnagi üllatunud, kui nad müüvad esimese 3a jooksul pooltki nii palju rauda kui omal ajal wii müüs. 5a jooksul näeb asi üsna kindlalt veelgi nukram välja arvestades, et siis on neil vaja lisaks ka uute sony-ms'i üllitistega konkureerida mitte ainult vanadega.
terry kirjutas:
Tead, mobla peal mängimine on ikka üsna piiratud. See võib küll paljudele mängudele ideaalselt sobida, aga iPhone, iPad või Android jääb ikka selleks, mis ta on - puuteekraaniga arvutiks.
Kirjeldasid just sisuliselt wiiu tulevikku oma uue puldi/tahvli-wannabe'ga icon_smile.gif mõne aasta pärast on neil vaja lisaks teiste konsoolidega ka oluliselt võimsamate mobiilsete seadmetega konkureerida. Ega ilmaasjata ei nuriseta igast suunast, et mõne eurised mängud "tapavad tööstust" ning rahvast konsoolide pealt ära meelitavad.
terry kirjutas:
Ei, hangiti, sest see oli põnev ja fun
Mis täpselt selle põnevaks ja fun'iks tegi? Point jääb samaks, hangiti kuna motion control oli midagi mida varem nähtud poldud. Tahvleid-telefone on kõik torkinud ning selle kastreeritud kujul konsooli külge kleepimisega eriti midagi revolutsioonilist ei saavuta. Muideks, nii kaua kuni wiiu uut pulti kasutad on see tagasiminek vana wii juhtimisskeemi pealt traditsioonilisema suunas, ehk siis sisuliselt nintendo publiku jaoks on tegu taandarenguga.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 15.06.2011 20:16:14 vasta tsitaadiga

terry, mulle tundub, et sa ei taha arutada vaid lähened asjale stiilis: "Leave Britney alone!" See pole vingumine meil ju probleemi pole. Ja milleks mulle selline box? icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 15.06.2011 20:35:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mõningaste mööndustega ps2 aegu.

http://en.wikipedia.org/wiki/PSX_%28DVR%29
terry, thumbs_up.gif
P.S http://kotaku.com/5803323/my-favourite-nintendo-console-wasnt-even-made-by-nintendo

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.06.2011 22:04:32 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

mõningaste mööndustega ps2 aegu.

http://en.wikipedia.org/wiki/PSX_%28DVR%29
terry, thumbs_up.gif
P.S http://kotaku.com/5803323/my-favourite-nintendo-console-wasnt-even-made-by-nintendo
Need on jah väga konkreetsed Jaapani näited, aga väga selgelt kandideerisid meediakeskuseks kohe esimese CD-seadme kasutuslevõtuga. CDI on veel omakorda hea näide, kus tootjad ei suutnudki ära otsustada, kas tegu on mängukonsooli või interaktiivse videopleieriga. Väga mitu aastat enne seda esines suhteliselt edukaid katsetusi (analoogselt NDS'i mp3-add-on'dega) esimesi portatiivseid mängukonsoole telekateks ja raadioteks muuta. Sega Game Gear TV näiteks.

Ho Ho ülejäänud möödapanekuid ma ümber lükata ei viitsi. Ja orav, tead, sõida seenele oma jutuga.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 22:43:19 vasta tsitaadiga

Sina nimetad neid möödapanekuteks, mina tuleviku ennustamiseks mineviku ja loogika järgi icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.06.2011 23:13:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Sina nimetad neid möödapanekuteks, mina tuleviku ennustamiseks mineviku ja loogika järgi icon_smile.gif
Ei, ma nimetan möödapanekuks seda, kus sa tõesti konkreetset jama ajad. Ja jama ajad sa igas oma vastuses minu tsitaatidele. See, et sa sinna oma ennustuse sisse paned, millel eksisteerib oma täidemineku tõenäosus, nagu kõigil ennustustel, ei muuda faktivigu ja tühja mullipuhumist olematuks.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii U] Nintendo Wii U arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.