Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kuidas kuulad mobiilselt muusikat? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas kuulad mobiilset muusikat?
Eraldi taskumeediapleierist
30%
 30%  [ 77 ]
Mobiiltelefonist
52%
 52%  [ 135 ]
Ma käies/joostes/sportides muusikat ei kuulagi
16%
 16%  [ 43 ]
hääli kokku : 255

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 12.01.2010 13:18:11 vasta tsitaadiga

alustaks sellest, et hommikul rongis ajavad mul kuse keema inimesed, kes peavad normaalseks kuulata muusikat telefoni KÕLARIST. kahju, et elektrirongis loomavagunit ei ole, muidu ma kupataks nad kõik sinna.
vaidluses telefon vs meediapleier on tegemist prioriteetide küsimusega. neile, kes kasutavad telefoni on suht suva, mida ja millise kvaliteediga nad kuulavad. seda sorti inimene ei kõhkle nälja korral esimesest burksiputkast endale midagi hamba alla pista. peaasi, et kõht täis saaks. meediapleieri kasutaja aga tahab muusikat (nagu ka kõike muud) NAUTIDA. valides selleks optimaalsed vahendid. põlgamata sealjuures ka seda RASKUST, mida 'liigse kola' kaasakandmine põhjustab. üldiselt on tal ka keskmiselt kvaliteetsemad klapid kui nokia või sony ericsson default punnid.
endal on Cowon D2 + Shure SE 530 setup taskus. muuseas on D2-l parim raadio, mida ma erinevatel pleieritel/telefonidel proovinud olen ja viimasel ajal ma sealt rohkem nagu klassikaraadiot kuulangi. mida soovitan teilegi.

_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 13:19:38 vasta tsitaadiga

ot:
arm2004, lendad tihti Edgar Airlines'iga? icon_razz.gif
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 13:22:17 vasta tsitaadiga

... kui veel nii fanaatiliselt muusikat sai kuulatud, et vaja igal pool klapid kõrvas ringi käia, oli saadaval ainult kassetipõhised playerid ja säärastest, nagu praegu saadaval, võis vaid ulmefilme vaadata icon_razz.gif mingil hetkel ilmusid ka CD põhised playerid, kuid need olid alguses nagu ikka, röögatult kallid ja natuke haprad kaasas kandmiseks. Sai küll üks selline isend ostetud, kuid see tiksus rohkem öisete õpingute taustaks või siis võimu küljes. Tööle asudes, sai tuimemate tegevuste taustal raadioplayerit kasutatud. Muusika kopeerimisega ei viitsinud mässata, tollal ei mahtunud neisse algusaja playeritesse ka suurt midagi ja suurema mahuga isendid olid mõttetult kallid, seega läksin lihtsama vastupanu teed ja kuulasin raadiot edasi. Hiljem sai proovitud nii telefonipõhist kuulamist kui ka erinevaid playereid, kuid klapimuusika kuulamise võlu oli kuidagi kadunud ja kuna autos müriseb kogu aeg midagi, samuti nagu kodus, siis sportliku tegevuse taustaks eelistaks pigem midagi vaikusele ligilähedast. Juhul, kui praegu tekikski jälle soov klapimuusikat kuulata, siis ilmselt kasutaks telefoni, kvaliteedist tunneks tõenäoliselt küll puudust, kuid ma olen liiga mugav, et iga asja jaoks eraldi vidinaga mässata ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 12.01.2010 13:22:25 vasta tsitaadiga

Eraldi pleierist kuna ei viitsi telefoni laadida iga päev icon_cool.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 14:05:58 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
ot:
arm2004, lendad tihti Edgar Airlines'iga? icon_razz.gif

ma pole oma elus kordagi millegagi lennanud, ainult pikali olen lennanud icon_lol.gif
aga välismaa filmidest meelde jäänud, et stjuardess miskipärast paha sõna, õigem oleks kasutada reisisaatja (flight attendant) icon_smile.gif

teemasse: ise küll telefoni laadimise pärast ei pabista. niikuinii olen pidevalt arvuti läheduses (tööl, kodus või külapeal), asi siis pisike retractable USB kaabel taskust võtta ja föönile nats särtsu anda. üldjuhul pole seda tarviski - non-stop on telefon võimeline 8+ tundi mussi mängima (ja nii pikalt mängib ainult siis kui klapid kõrvas uinun icon_razz.gif ).
see mulle meeldib ka, et üksikuid lugusid lisada on lihtsam kui dedicated pleieriga - üle sinihamba. vähemalt minu koduse set-up'i puhul oluliselt mugavam kui kaabliga ühendamine.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 12.01.2010 14:56:38 vasta tsitaadiga

Mu telefonil mu teada ei ole flight mode'i icon_rolleyes.gif
Igatahes jah, kui see bussiga sõitmise nädal välja arvata, siis lennukis viimase paari aasta jooksul olengi kõige rohkem kasutanud seda mängijat vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 15:09:07 vasta tsitaadiga

mis mudel on? mul G600'l oli igatahes olemas ("Võrguta" profiil). praegusel (ehk siis vast kõigil S60 föönidel) Autonoomse režiimi nime all. et kui just mingi ulmevana telefon pole, siis ma arvaks, et ta peaks ikka kuskil mingi imenime taga peituma icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.01.2010 15:14:42 vasta tsitaadiga

ma ei kuulagi muusikat mujalt kui arvutist
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 15:17:00 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
ma ei kuulagi muusikat mujalt kui arvutist

Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 12.01.2010 15:42:41 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
ihvike, mitte kes, vaid mis - tarkvara. võtab mõni sekund ju ainult aega icon_razz.gif
Aga, näe, ei ole üldse vajadust... Sansa Clipi küljes on mul Denon AH-C351 klapid ja see kompott on ka piisavalt hea kvaliteediga, et lahjema mp3 tunneb ikka väga ilusti ära ka rongis kuulates. 8GB peale mahub ka FLACe täiesti piisavalt. Ja see komplekt on kokku väiksem kui tikutoos ja kaalub ka umbes sama palju.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 12.01.2010 15:58:13 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
ma ei kuulagi muusikat mujalt kui arvutist

Mingid klapid või kõlarid ka on, või paned "kuivalt"?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.01.2010 16:00:00 vasta tsitaadiga

vaatan karaoke videot ja laulan ise peale
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 16:07:36 vasta tsitaadiga

Endal ringi jõlkudes kasutusel Sansa Clip + Crossroads X3i klapid. Olles erinevate muusikatelefonide heli kuulanud, ei paku need rahuldavat alternatiivi. Kuulmispsühholoogias öeldakse, et parema helikvaliteediga harjunu jaoks on nigelama saundi kuulamine paras kõrvanikastamine ja sellega olen täiesti nõus icon_smile.gif Seetõttu ka ei nõustu varasema väitega, et mobiilselt pole head heli tarviski...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 18:44:41 vasta tsitaadiga

vril kirjutas:
alustaks sellest, et hommikul rongis ajavad mul kuse keema inimesed, kes peavad normaalseks kuulata muusikat telefoni KÕLARIST. kahju, et elektrirongis loomavagunit ei ole, muidu ma kupataks nad kõik sinna.
vaidluses telefon vs meediapleier on tegemist prioriteetide küsimusega. neile, kes kasutavad telefoni on suht suva, mida ja millise kvaliteediga nad kuulavad. seda sorti inimene ei kõhkle nälja korral esimesest burksiputkast endale midagi hamba alla pista. peaasi, et kõht täis saaks. meediapleieri kasutaja aga tahab muusikat (nagu ka kõike muud) NAUTIDA. valides selleks optimaalsed vahendid. põlgamata sealjuures ka seda RASKUST, mida 'liigse kola' kaasakandmine põhjustab. üldiselt on tal ka keskmiselt kvaliteetsemad klapid kui nokia või sony ericsson default punnid.
endal on Cowon D2 + Shure SE 530 setup taskus. muuseas on D2-l parim raadio, mida ma erinevatel pleieritel/telefonidel proovinud olen ja viimasel ajal ma sealt rohkem nagu klassikaraadiot kuulangi. mida soovitan teilegi.
mulle tundub, et sinul on prioriteedid paigast ära kui sa inimesi niimoodi must valgelt liigitada suudad. jah telefoni kõlarist muusika kuulamine ei anna mingit naudingut, aga korralikud klapid telefoni taga teevad oma töö täielikult ära. endal audio-technica ATH-M50 klapid enamasti peas kui telefoniga kuskil väljas kõndides muusikat kuulan ja no ei kurda, täitsa hea heli on + suht normaalne mürasummutus. selline väide, et telefoniga muusika kuulaja kasutab mitte kvaliteetseid klappe ja üldiselt ei hooli kvaliteedist on bullshit
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 20:31:46 vasta tsitaadiga

2III7, ta vist pigem mõtles, et need inimesed on nii laisad ja pohhuistid, et neid ei huvita et terve rong võibolla ei taha hommikut diskotümpsu või millega iganes alustada, kvaliteet pole üldse teemaksi. Sama lugu on nendega, kes bussis oma klapid põhja keeravad ja tekitavad enda ümber mitmemeetrise "tansusaali". Kui tahate muusikat kuulata, siis kuulake nii, et ainult ise kuulete, mul olid vahepeal KOSS sisekõrva klapid, keera või põhja, kõik läheb kuulmekanalisse ja väljast ei kostu sisse midagi ja vastupidi ka mitte.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008




sõnum 12.01.2010 20:36:00 vasta tsitaadiga

Käigu pealt kuulan iPod Nano't, klappideks Creative EP-830, arvutist kuulan Sennheiser HD202'ga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 12.01.2010 20:39:13 vasta tsitaadiga

Omajagu aega tagasi sai itouch-ga kuulatud, aga kuna käis pinda, et nii telefon, kui ka player taskus, siis sai Gayphone muretsetud endale.
Helikvaliteet piisavalt hea ning laule mahub parajalt peale.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2010 21:53:55 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Omajagu aega tagasi sai itouch-ga kuulatud, aga kuna käis pinda, et nii telefon, kui ka player taskus, siis sai Gayphone muretsetud endale.
Helikvaliteet piisavalt hea ning laule mahub parajalt peale.

enne oli gay-touch? icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 13.01.2010 11:01:07 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
vril kirjutas:
alustaks sellest, et hommikul rongis ajavad mul kuse keema inimesed, kes peavad normaalseks kuulata muusikat telefoni KÕLARIST. kahju, et elektrirongis loomavagunit ei ole, muidu ma kupataks nad kõik sinna.
vaidluses telefon vs meediapleier on tegemist prioriteetide küsimusega. neile, kes kasutavad telefoni on suht suva, mida ja millise kvaliteediga nad kuulavad. seda sorti inimene ei kõhkle nälja korral esimesest burksiputkast endale midagi hamba alla pista. peaasi, et kõht täis saaks. meediapleieri kasutaja aga tahab muusikat (nagu ka kõike muud) NAUTIDA. valides selleks optimaalsed vahendid. põlgamata sealjuures ka seda RASKUST, mida 'liigse kola' kaasakandmine põhjustab. üldiselt on tal ka keskmiselt kvaliteetsemad klapid kui nokia või sony ericsson default punnid.
endal on Cowon D2 + Shure SE 530 setup taskus. muuseas on D2-l parim raadio, mida ma erinevatel pleieritel/telefonidel proovinud olen ja viimasel ajal ma sealt rohkem nagu klassikaraadiot kuulangi. mida soovitan teilegi.
mulle tundub, et sinul on prioriteedid paigast ära kui sa inimesi niimoodi must valgelt liigitada suudad. jah telefoni kõlarist muusika kuulamine ei anna mingit naudingut, aga korralikud klapid telefoni taga teevad oma töö täielikult ära. endal audio-technica ATH-M50 klapid enamasti peas kui telefoniga kuskil väljas kõndides muusikat kuulan ja no ei kurda, täitsa hea heli on + suht normaalne mürasummutus. selline väide, et telefoniga muusika kuulaja kasutab mitte kvaliteetseid klappe ja üldiselt ei hooli kvaliteedist on bullshit


tundub, et sa pole hästi aru saanud, mida ma kirjutasin. või siis pole seda läbi lugenud mõttega. esiteks on minu prioriteedid paigas. teiseks pole ma kuskil oma jutus väitnud, et telefoniga muusikakuulaja kasutab mittekvaliteetseid klappe. ütlesin vaid, et pleieriga kuulaja klapid on reeglina kvaliteetsemad, kui nokia ja sonieeriksoniga kaasaskäivad klapid. kolmandaks olen ma kindel, et head klapid teevad telefoni taga "täitsa head heli" nagu ka burksiputkast võetud burks maitseb näljaga hea.

olles teema üle veidi järele mõelnud, siis arvan ma, et tegelikult kuulatakse telefoniga muusikat, mille juures finessid ja nüansid erilist rolli ei mängigi - pops, tramm&buss jms (kusjuures palju inimesi kuulab sedasama muusikat kindlasti ka pleieriga). ja tore on, ega ma neid selle eest hukka ei mõista. igale kingsepale omad liistud. aga selles olen ma küll kindel, et inimene, kelle muusikaeelistuste hulka kuuluvad klassika, jazz jms, seda telefonist kuulama ei kipu. ja kui ta seda teeb, siis ilmselt häda sunnil.

telefoniga kuulajate lohutuseks võiks öelda, et ka pleieril ja pleieril on suur vahe sees. ning iPod on etaloniks mitte muusika kvaliteedi, vaid kasutusmugavuse ja graafilise liidese suhtes. et suvalise pleieri helikvaliteet on ilmselt sama, mis telefonil. sellistel juhtufdel on pleieri eelistamiseks muud põhjused (maht, telefoniakude säästmine jms)

_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 13.01.2010 11:10:49 vasta tsitaadiga

Mu arvates on mobiilne muusikakuulamine samasugune hädalahendus nagu muusika kuulamine autos. Kvaliteetne ja hea lahendus muusika kuulamiseks autos on osta kiire auto, millega saab ruttu sõita koju, kus on korralik setup ja keskkond muusika kuulamiseks. Autos, ühistranspordis, poes, tänaval on siiski segavat fooni piisavalt palju ja pole mõtet ulmelahendusi ehitada, see on enda narrimine. Endal on viimased aastad olnud telefon MP3-mängijaks, varem oli iPod, mille müüsin maha kuna polnud tahtmist kahte vidinat kaasas vedada.

YMMV.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 13.01.2010 11:36:46 vasta tsitaadiga

Kuna mulle ei meeldi eriti need über telefonid, kus on köögikombain ja rõster sees, siis kasutan iPodi muusika kuulamiseks. Ja mina olen rahul.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 13.01.2010 16:13:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Mu arvates on mobiilne muusikakuulamine samasugune hädalahendus nagu muusika kuulamine autos. Kvaliteetne ja hea lahendus muusika kuulamiseks autos on osta kiire auto, millega saab ruttu sõita koju, kus on korralik setup ja keskkond muusika kuulamiseks. Autos, ühistranspordis, poes, tänaval on siiski segavat fooni piisavalt palju ja pole mõtet ulmelahendusi ehitada, see on enda narrimine. Endal on viimased aastad olnud telefon MP3-mängijaks, varem oli iPod, mille müüsin maha kuna polnud tahtmist kahte vidinat kaasas vedada.

YMMV.


kulla Marko, kas kalliks ei lähe? osta kiire auto ja maksta pidevalt kiiruse ületamise eest trahvi pole odav lõbu. palju soodsam on osta korralikud IEM-klapid, mis muuseas pea 100% lõikavad ära segava müra. lisaks on ilmselt paljudel isu kuulata muusikat ka mujal kui kui kodus diivanil/tugitoolis. nt ühiskondlikku transporti kasutades (ohh, meid luusereid küll) saab IEM-klappide abil ennast kenasti keskkonnast välja lülitada ning rahulikult omi mõtteid mõlgutada.

_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2010 16:27:47 vasta tsitaadiga

vril kirjutas:
ütlesin vaid, et pleieriga kuulaja klapid on reeglina kvaliteetsemad, kui nokia ja sonieeriksoniga kaasaskäivad klapid.

ega need pleieritega kaasas olevad klapid ka teab mis head asjad ju pole? arvan, et vahe Nokia/SE klappidega on marginaalne. keegi ei hakka ju mp3-pleieritega mingeid vingeid kaasa panema, vaid üritatakse toote hind võimalikult konkureeriv/madal hoida. klapid on täiesti teisejärguline, kuna neid saab mõlemi puhul vahetada. huvitaks pigem mõni tehnline võrdlus mp3-pleierite ja telefonide heliväljundi kvaliteedi osas.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2010 16:40:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

klapid on täiesti teisejärguline, kuna neid saab mõlemi puhul vahetada

viimasel ipood nanol vist ei saanud klappe vahetada icon_razz.gif

muidu jah, mind huvitaks ka see tehniline võrdlus. mu telefonil miski DNSe (Digital Natural Sound engine) värk, et kas see kannatab võrdlust eraldiseisvate seadmetega (review'des räägitakse, et igatahes parem kui Nokia N-seeria).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pingu911
HV vaatleja
Pingu911

liitunud: 26.11.2007




sõnum 13.01.2010 17:27:33 vasta tsitaadiga

Minul on käikudel kaasas Cowon D2. Väga bro aparaat icon_cool.gif Telefoni hoian ikka helistamiseks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kuidas kuulad mobiilselt muusikat? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.