Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson Xperia X1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 14.11.2008 18:21:22 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Vanquish, HTC X1 (Sorry, Sony Ericsson kleepeka peab peale kleepima) on ikkagi Windows Mobile. Windows Mobile ei ole sulle kui sulle ei meelde telefoni ise twiikida ja taga mängida. Windows Mobile pole sarnane üldse Windowsiga tavaarvutites. Ning siin tuleb ikkagi rohkem küsimus: Kas iPhone OS või Windows Mobile. Mina ei kaldu kummagi poole (Ka mitte Androidi). Pealegi kui sa oled juba raisanud 14K telefonile, miks maksta samapalju veel?


Tweakimine jms meeldib, kuid iPhone kasutusmugavust SE-st vist ei saa? Ja see touchscreen tundub ka kuidagi kehv, st iPhone soojusetundlik touchscreen paistab ikka palju sümpaatsem(kellelgi, kellel on reaalseid kogemusi mõlemaga võiks seda kommenteerida). Lihtsalt WM omab tõenäoliselt rohkem igasuguseid võimalusi ja kaamera on parem + salvestab normaalset videot.

Rahast niipalju,et saaksin oma iPhone selle xperia vastu vahetada.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2008 00:12:07 vasta tsitaadiga

Avastasin pisikese rakenduse nimega XperiaTweak, mis lubab igast asju registri kallale minemata näppida.
Näiteks suurendada kõvasti Cache'de suurusi, mille järel paneelid ei jõnksuta.
Kontaktide nime kuvamise järjekorda näppida ei soovita, minul pärast ei näidanud enam ainult firmanimega kontaktaktide juures midagi.
http://www.cliffords.nu/

Proovisin korra TouchFlo3D'd kah, kuid millegipärast ei tahtnud see horisontaalvaates korralikult skaleeruda. Iseenesest päris mugav ja ilus asi. Ei saanud enam maha seda ning pidin factory reseti tegema. Arvestades, et telefon oli peale seda kiirem ja veidi teistsugune, kui karbist võttes, kahtlustan endiselt, et Tele2's oli seda enne müüki näpitud.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paheero
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2006




sõnum 18.11.2008 19:18:16 vasta tsitaadiga

Just jõudsin P1i-ga ära harjuda kui septembri lõpust alates läks kolmandat korda garantiiremonti icon_evil.gif Täna sattusin Xperia peale poes ja ostsin pikemalt mõtlemata ära icon_rolleyes.gif Akukate on poole päeva jooksul 3 korda ära kukkunud icon_evil.gif Nii tatiselt on kinni, et anna kannatust, need nagad, mis kinni peaks hoidma on tõeliselt mikroskoopilised. Paar päeva veel proovin ja kui jääbki ära kukkuma siis on mul juba 2 SE äriklassi telefoni garantiiremondis ja elu aitab elada elementaarnokia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 18.11.2008 20:17:16 vasta tsitaadiga

Paheero, mida sa telefoniga teed, et see tagakaan sul ära teed? Lennukit mängid taga või?
Vanquish, twiikimise all mõtlen ma sellist ebamugavat asja nagu romi üle laskmine iseküpsetatud romiga, pidev programmide pisimuutmine jne.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paheero
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2006




sõnum 19.11.2008 00:23:11 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Paheero, mida sa telefoniga teed, et see tagakaan sul ära teed? Lennukit mängid taga või?
Vanquish, twiikimise all mõtlen ma sellist ebamugavat asja nagu romi üle laskmine iseküpsetatud romiga, pidev programmide pisimuutmine jne.

Lambist kukub kättevõtmisel ära. Ehk siis lihtsalt ei püsi kinni. Painutasin natuke katte külgi sissepoole, jäi nagu paremini pidama nüüd, eks näis

Edit: Kas keegi on leidnud tavalise automaatse klahviluku üles? ilma pin koodi või passwordi sisestamiseta avamiseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 01:08:49 vasta tsitaadiga

WM'il üldiselt ei olegi normaalset klahvilukku. Mõnel device'il on seepärast riistvaraline "hold" nupp. See oli üks nõmedatest asjadest, mis mulle WM juures ei meeldinud...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.11.2008 04:09:47 vasta tsitaadiga

Paheero, klahviluku asemel kasuta seda et kui standbyse läheb, siis lukustab nupud ja ekraani, ning sisse saab lülitada ainult ühe nupuga. Ära muretse, telefon ärkab ülesse telefonikõne peale icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 09:29:58 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
WM'il üldiselt ei olegi normaalset klahvilukku. Mõnel device'il on seepärast riistvaraline "hold" nupp. See oli üks nõmedatest asjadest, mis mulle WM juures ei meeldinud...

... väga julge väide, kindlasti on, WM peal suht kõik mõeldav olemas, endal pole küll seda vaja läinud, kuna FS LOOX C550 pihuarvutil on juba selline rakendus FS poolt juurde lisatud, PIN koodiga ja puha ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.11.2008 09:56:15 vasta tsitaadiga

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=412418
Slide 2 Unlock on päris hea lahendus muidu lukustamiseks.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 12:27:27 vasta tsitaadiga

Paheero, akukate käis algul mulle kah pinda. Kas ma olen nüüd instinktiivselt õppinud seda paremini hoidma, aga enam pole väga esinenud.
Kuidas sul P1i'ga nii kehvasti siis vedanud on? Mul oli üks esimesi müüki jõudnud mudeleid ja nurisemata elas kuni X1i'ni.
Klahvilukuks on minul juba käe sisse harjunud Standby nupp. See jääb täpselt näpu alla kah.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 14:49:56 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... väga julge väide, kindlasti on, WM peal suht kõik mõeldav olemas, endal pole küll seda vaja läinud, kuna FS LOOX C550 pihuarvutil on juba selline rakendus FS poolt juurde lisatud, PIN koodiga ja puha ...

Nojah, kui sadat mälusistuvat lisavidinat kasutada, saab igasugu asju lisada. Aga sellist iseenesestmõistetavat native lukku tal ju pole. Kui standbysse lasta, siis ei saa jällegi lisaprogramme käitada. Miskit GPS-loggerit või MP3-mängijat vms. Ma olen mitu kuud WM seadet oma põhitelefonina kasutanud ja sinna kõikmõeldavaid lisasid katsetanud, selle sügavaimaissegi alammenüüdesse kaevunud, registry't häkkinud... - ma usun, et ma tean ta plusse ja miinuseid päris hästi. Minu jaoks oli igapäevase telefonina kasutamiseks miinuseid rohkem. Mänguasjana või siis ka tõsist tegelemist pakkuva asjana muidugi fun. Aga ta ei ole selline loomulik intuitiivne kaaslane, nagu mobiililt ootaks - peadki temaga kogu aeg tegelema, üle päeva laadima, installima, konfima, pulgaga torkima... kui esimene vaimustus möödas, siis pikapeale muutub tüütuks. Siis tahaks Nokia 1100 välja kaevata. icon_biggrin.gif

Läpakat ta ka ikkagi ei asenda, suvaline päriswindowsiga EeePC on poole odavama raha eest peajagu üle.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 15:23:53 vasta tsitaadiga

rex, kellele mänguasi, kelle töövahend, mina kasutan CE platvormil pihuarvutit juba aastaid nii töö kui ka isiklikuks otstarbeks. Xperia puhul ongi tegemist rohkem pihuarvuti, kui telefoniga, telefon ja mobiilne andmeside on lisafunktsionaalsus, mitte niiväga põhiomadus. Seetõttu pole Xperial ka mitmeid funktsioone, mis tavalisel telefonil juba ajapikku enesestmõistetavaks kujunenud. Samas on WM platvormi idee sama n. PC peal WinXP -ga - kui midagi puudu, siis installid selle ise ehk minul pole küll millestki vajaka jäänud, kõige jaoks on mingi programm leidunud. Seega, kui sa ootad Xperiast rohkem telefoni, kui pihuarvutit, siis oled valinud vale seadme. Jah, pole päris arvuti aga sellegi poolest märksa rohkem, kui tavaline telefon ja oluliselt väiksem, kui ükskõik milline võrreldava funktsionaalsusega tavaarvuti ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 17:03:50 vasta tsitaadiga

Tegelikult mobiilseks tööriistaks on ta tõesti okei. Paraku kipub nende äriseadmete ostjaskond olema samasugune, nagu maastikuautodel - 1/10 ehk neist satub õigetesse kätesse. Kui sedagi. Ülejäänud ostetakse, kuna on fun, prestiižne, hetkeks lõbu pakkuv vms. Või et oleks kaas-ahvidele näidata, et näete, pole veel õieti müügilgi, aga mul on juba olemas! icon_razz.gif Ma ise olen ilmselt kuskil seal vahepeal. Otseselt ühtki tööd mul sellise seadme puudumise tõttu tegemata ei jääks, samas on mugav märkmeid ja todo'sid hallata, suvalisel tänavanurgal netist midagi otsida ja viimasel ajal loomulikult üha enam ka navigeerimisfunktsioon.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 09:58:56 vasta tsitaadiga

Programmisoovitus: TodayAgenda
http://tiews.info/index.php?show=software%2Ftodayagenda&lang=en

Minu lemmik kalendri kuvamiseks Today ekraanile. Kui tavaline WM calendar näitab sulle heal juhul 3 järgmist kohtumist, siis selle programmi abil näidatakse sulle nii mitu taski ja kohtumist kui ise tahad ja täpselt nii nagu sa ise neid näha tahad. Natuke näppimist vajab, et enda jaoks kõige mõnusamaks seada, kuid tiheda päevakavaga inimese jaoks minumeelest asendamatu tasuta programm.

Ootaks teistelt ka soovitusi programmide (soovitavalt tasuta jagatavate) kohta, millega oled rahule jäänud.

EDIT:

Küsimus teistele X1 kasutajatele:
Kuidas katkestate 3G andmesessiooni? (Terveks päevaks 3,5G peale jätta ühendus lahti peaks ju akut sööma väga karmilt).
Varasemalt TyTN II puhul kui vajutasid ühenduse logo peale (näiteks '3G') siis tekkinud "pilves" oli valik "Disconnect", X1 puhul pole.
Kas tõesti on praegu ainus valik avada "Connection manager" ja sealt alt Data connection sulgeda?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 20.11.2008 10:02:15 vasta tsitaadiga

Draqula, kas kõne lõpetamise nupu pikk allhoidmine ei katkesta?
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 10:36:50 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
Draqula, kas kõne lõpetamise nupu pikk allhoidmine ei katkesta?


Kõne lõpetamise pikk allhoidmine paneb telefoni lukku. (Samal nupul on ka väike võtme pilt)

Aga leidsin vist teise lahenduse: http://www.1800pocketpc.com/2008/03/19/auto-disconnect-gprs-on-ppc.html
Ei ole veel proovida jõudnud kas töötab.

Testisin. Töötab. Total Commander on programm, millega muutsin registrys:
HKEY_LOCAL_MACHINE\ControlPanel\Phone\

Lisasin Flags2 (string tüüpi, valisin huupi) millele andsin väärtuse 8 (mis peaks tooma disconnect nupu, kuid mul lisandus ka ühenduse kestuse näit).

Seega nüüd saan samamoodi katkestada aktiivset ühendust kui vana HTC peal, vajutan ühenduse ikooni (just vasakpoolset, kus pole seda pisikest antenni) ning olemas on "Disconnect" nupp.
Sel lehel on juttu ka automaatselt ühenduse katkestamisest, kuid vähemalt TyTN II peal ei töötanud see (KaiserTweaki abil vähemalt mitte). St osadel programmidel ei saanud programm aru, et ühendus peaks veel lahti jääma ja kasutatakse, näiteks läbi Java Opera mini kasutades.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 22:58:34 vasta tsitaadiga

SMS-d tulevad rõvedalt üksteisejärel kokku nagu ühe sõnumi alla. Ei tea kas on võimalik ka sättida, et nagu P1i-l ja teistel tuleks?
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2008 21:43:24 vasta tsitaadiga

Jaanus, vaata XperiaTweaki. Mulle tegelikult täitsa meeldib, ei pea sadade sõnumite sees (paari kuu asi) õiget otsima vaid ainult kontakti teadma.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paheero
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2006




sõnum 22.11.2008 19:29:17 vasta tsitaadiga

järgmine puhtpraktiline küsimus: kas P1i backupi kontaktid saab mingi valemiga xperiasse meelitada? SIMil on 246 kohta aga kontakte on 800 ringis, ei viitsi hästi käsitööd tegema hakata. SE kodulehelt mingit Suite'i või vms x1-le ei leidnud icon_sad.gif
Hea kui saaks kuidagi, kas läbi mõne tabeli (excel v openoffice calc vms) või kuidagi otsemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2008 19:56:17 vasta tsitaadiga

Süngid Outlook'i ja sealt edasi uude telefoni. On ühtlasi kohe ka universaalne backup olemas, kui telefon mingi hetk kaduma võiks minna.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paheero
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2006




sõnum 22.11.2008 20:50:43 vasta tsitaadiga

krt siis peab selle viiruse ikka käima panema, muidu meilikliendiks Thunderbird.... Ja teha saab seda alles siis kui P1i "kõrgema taseme garantiiremondist " tagasi jõuab, ehk siis nii u 3-4 nädala pärast. Esimene kord käis kah seal, selles kõrgemas tasemes (mis sisuliselt tähendab vist Soome saatmist) ja tagasi tulles oli factory reset tehtud....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2008 20:53:16 vasta tsitaadiga

Paheero, n6ustun rexiga. Elu keskpunktiks on Outlook ja k6ik vidinad syncivad sellega. Pole probleemi, kui telefon 2ra kaob v6i vahetub.
Ning justnimelt Outlook v6i Lotus Notes, sest muu kraam, sh. Thunderbird/Sunbird pole enamasti toetatud. Kuigi P1i puhul olid isegi Outlook Express ja Windows Mail/Contacts toetatud. X1i puhul seda isegi ei eeldaks.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2008 17:49:53 vasta tsitaadiga

Kas te oma X1-le olete kaitseks mingi ekraanikile ka ostnud? Mida soovitate...
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2008 18:17:23 vasta tsitaadiga

Pole vajadust näinud, ekraan on päris tugev.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2008 22:33:03 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Pole vajadust näinud, ekraan on päris tugev.


Sama siin. Ekraanikilet pole muretsenud.

Küll aga ootaks soovitusi koti osas. Ülevaadete põhjal SE nimekirjas olev ametlik kott hästi ei istu.
Saksamaal jagati SE lehel registreerunutele nahast mingeid taskuid, kahjuks see pakkumine oli ainult Saksamaa piires.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson Xperia X1 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.