Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer DeathAdder märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.05.2007 03:15:47 vasta tsitaadiga

täna saagisin kuuris selle välja. ei täitsa sile on icon_razz.gif
lihtsalt aruvtilaua se hiire "koht" on liiga väike ja matt ei mahtund ära.

igatahes. võta mängus mingi ese vms. pane sihik peale , liiguta näiteks vasakule aeglaselt hiirt mingi ma ei tea , 200 kraadi? ja siis väga väga kiiresti paremale tagasi (et hiir oleks matil samas kohas kus alguses). kui sihik on millimetripealt täpselt samas kohas siis ei ole ei + ega - accelerationit. kui on - accel siis hiir ei jõua samasse kohta tagasi. miski nagu "hoiab kinni" kui kiiresti liigutada.

hiire kohapealt. iga pühapäeva mängija ei tunnegi mingit vahet ja ka kuuliga rotiga saan a 45acci teha vabalt 1000 kuuli kohta kuid kõik on kordi raskem kui näiteks DAga icon_smile.gif

olen ca 6a toksind online FPS millest ütleme 4a võistlustaandil. eurocupil mõned korrad esinenud ja natuke lanne võit. seega päris metsaadu ma ei ole sellise teema kohapealt icon_razz.gif hiirel ja hiirel ON vahe sees.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 30.05.2007 03:38:23 vasta tsitaadiga

Seda minagi... kui ikka MX518 sain siis oli suht "veider" tunne mängus... sutsu cheetimis tunne tekkis icon_lol.gif Endal on iga rotiga kah see viga et esimene paar päeva kui uus rott laual käsi valutab... pikapeale harjub ära.

aga küsiks uuesti et kas razer il mingi "mängu keskel" tundlikuse muutmis võimalus on? Või peab ise kusagilt maha kruttima. Näiteks vahest on snipriga tava tundlikus liiga erk vms siis hea kui saab hiire peal ühe nuppuga asja muuta endale sobivaks.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.05.2007 04:23:10 vasta tsitaadiga

nuppe saab progreda ju. topid mõne alla DPI switcheri.

näiteks võtan Mouse4 lahti siis "click , menu, universal scroll , doubleclick , advanced func , dpi settings , switch profile , on-the-fly sensitivity "

ei saand kohe vastata näedsa. käisin jüris õlle järel icon_biggrin.gif tekkis hirmus isu

EDIT: niivõrdkuivõrd üldse hiirt saab "testida" ja tulemust mingitesse numbritesse panna siis parim näide sellest oleks:
http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1300293&page=5

hetkel vähemalt omab kõik muud ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 31.05.2007 00:32:05 vasta tsitaadiga

DPIi 450 , hz 1000 on siis kõige parem ET's ? Endal dpi 900 ja hz 1000 , windowsi hiire optionidest põhjas hiire kiirus ning ET's sens 1.00 ja on-the-fly sens 6 peal.
Winpoinet keskele tähendab seda et panen tundlikuse windowsi seadedest keskele?

Mis sul need seaded on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.05.2007 00:55:33 vasta tsitaadiga

win pointer speed (ehk control panel > mouse) tuleks panna täpselt keskele e. 6/11. siis ei toimu mingit filtreerimist (suuremaks või väiksemaks).
razeri driverites peab sensitivity olema põhjas , et 10. vähem kui see tähendab , et jagab DPId väiksemaks
hz kindlasti 1000. mida suurem seda kiirem (1ms antud juhul)
dpi panna 450 sest milleks rohkem vaja on ? tekib ainult suurem oht neg. accelerationile ja windosiski suht kehva olla kui asi nii kiireks aetud.

ehk siis:

450dpi , 1000hz , win sens 6/11 , razer sens 10 + lisaks tasuks windowsi no-accel fix peale lasta!.
ja kindlasti vaadata ,et razer driver v1.05 ja firmware 1.10 oleks.

ETst rääkides - sens 3.5 ja fov 105 ehk mingi 26cm 360 kraadi jaoks
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 31.05.2007 01:27:40 vasta tsitaadiga

kuidas tee üldse selle tundlikuse enda jaoks paika panete?

endal tavaline reegel fps ides, et kui kui hiire matti ühest (kõige pikemast) otsast teise otsa hiir viia siis teeb mängus onuke täis tiiru. Madalama tundlikusega on sutsu raske mängida nii väikse matika nagu seda on keskmine Qpad (vist oli XXL vms mis suurus see keskmine oli)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.05.2007 05:07:11 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kuidas tee üldse selle tundlikuse enda jaoks paika panete?

endal tavaline reegel fps ides, et kui kui hiire matti ühest (kõige pikemast) otsast teise otsa hiir viia siis teeb mängus onuke täis tiiru. Madalama tundlikusega on sutsu raske mängida nii väikse matika nagu seda on keskmine Qpad (vist oli XXL vms mis suurus see keskmine oli)


tundlikus paika sellega mismoodi käele hea on , et palju hse tuleks.
360kraadi jaoks on mul alati olnud 24-30cm vahel midagi. vahest muudan mõni cm üles või allapoole.

aga se on ka ainult number mõõtmiseks. kõikide eelmiste mattide peal ma vasakult paremale täistiiru ei saand teha (ja milleks üldse vajagi) . vaja on et 180 kraadi saaks ära teha ja se on maximum. viimane, qpad ct medium , mis nüüd on. sellel jääb nii umbes pool senti puudu , et saaks teha täisringi icon_razz.gif pole enne nii suurt matti olnud
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 31.05.2007 21:54:05 vasta tsitaadiga

Kust ma seda no-accel fix tõmmata saan?

Iff pane õpetus kuidas seda no-accel fix teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.05.2007 22:35:51 vasta tsitaadiga

boodi safe modesse

http://www.zone.ee/interface/accelfix.exe

tee ära. et oleks disabled
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 31.05.2007 22:44:30 vasta tsitaadiga

sry et vales teemas küsin aga kas MX518 kah mingi viga küljes millele fix olemas?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.06.2007 01:23:03 vasta tsitaadiga

accelfix on universaalne. kõigile hiirtele.
eemaldab windows xp enda jama
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2007 22:34:09 vasta tsitaadiga

see hiir omab! diamondback, mx518 ei saa lähedale kaa ^^ thumbs_up.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.06.2007 17:59:55 Ülevaade: Razer DeathAdder & QPAD|CT Medium 4mm vasta tsitaadiga


Umbes pool aastat sai kasutatud Logitech G1'e, mis oli suhteliselt normaalne hiir, kuid viriseda andis reageerimiskiirusega + natukene liiga väike minu käe jaoks. Otsustasin uue osta, kuna viimasel ajal rohkem mängima ka hakanud. Valikuvõimalusi oli palju, kuid otsustasin Razer Deathadderi kasuks, mis on kindlalt parim praegu saadaolev hiir.

Spetsifikatsioonid:

1800dpi Razer Precision 3G infrapuna sensor
6400 fps (5.8 mpx) sensor
1000Hz Ultrapolling e. 1ms reageerimine
5 programmeeritavat libisemisvastast nuppu
16bit data kanal
kannatab 15g kiirendust
teflon jalad
12,8cm x 7cm x 4,25cm

Hind: 945.-

Kuju on sigamugav, nupud head suured ja peamine osa on kaetud libisemisvastase kihiga. copperheadi rõvedad küljenupud mida põhimõtteliselt kasutada ei saa on kadunud ja asendatud superhästi paigutatud kahe küljenupuga.

kaal on täpselt selline paras (g1 pealt tulles oli alguses muidugi natuke harjumatult raske) ning tänu teflon jalgadele liigub ülilibedalt.

razeri driverid on muidugi väga prod. kõiki asju annab näppida ja nupper programmeerida. ise kasutan 450dpi, 1000hz , win pointer keskel ja razer sens 10.

ei ole suutnud mitte ühegi pinna peal ega sensiga veel skippima panna seda hiirt. samutu puudub täielikult neg. accel icon_smile.gif
trackimine on lausa lust.

kuid miski pole perfektne. mouse2 alla vajutades käib se vastu scrolli ja tänu sellele ei liigu scroll korralikult . üks tüüpvigadest .
teflon jalad on natukene liiga õhukesed tänu millele käib põhi vastu matti ühe koha pealt (lisatakistus ju). selle saab fixitud uute hyperglidedega mille juba ära tellisin. http://www.hyperglide.net/?hg=rz_skates_1

Plussid:

ülimugav kuju ja nupud
libisemisvastane pealmine kiht
reageerimine on superb , samuti täpsus
programmeeritavad nupud ja väga pro tarkvara kõige muutmiseks

Miinused:

mouse2 käib vastu scrolli
jalad õhukesed ja põhi käib vastu matti
hind on parajalt suur

Kokkuvõtteks nagu ikka, razer on teinud järjekordse turu parima hiire mis tõesti väärib oma hinda. igaüks kes natukenegi kahtleb , ütlen , et seda ei ole vaja icon_smile.gif ostke ja teil on hetkel parim hiir.

-----------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------

Koduleht: http://www.qpad.se

Materjal: kummipõhjal pehme Hydratek pealiskiht
Paksus: 4mm
Suurus: 33cm x 25,5cm
Hind: 438eek (soomest)

Aeg oli siis ka uue mati jaoks. Eelnevalt poolt aastat kasutasin QPAD XLi mis jäi suhteliselt väikseks ja oli ka parajalt ära kulunud ning räpane. Võibolla ka natuke liiga aeglane minujaoks. Tahtsin midagi uut. Kaua valima ei pidanud ja võtsin "uuendatud qpadi" , ehk siis CT.

kuna Eestis keegi peale originaal QPADi ei müü ja netist tellides oleks hind sama olnud mis ise soome järgi minna siis ka tegin seda. ostsin ühe soodukampaania edasi tagasi laevapileti ja läksin helsinkisse level7 netcafesse - tõin padi ära icon_smile.gif

uue pealiskihi tõttu on ta palju libedam ja natuke ka kõvem kui eelmine - täpselt see mis vaja on.
suurus on paras medium sensitivityga mängijale nagu mina (umbes 25cm 360 kraadi) ja ruumi on küllalt.
parajalt pehme ja samas kõva ning ühtlaselt päris libe. kui hyberglided kätte saan siis vaatab kuidas asi muutub , hetkel ju hiirel lisatakistus kuna põhi käib vastu.

Plussid:

kindlasti hind , üks parimaid "progaminggeari" seas.
selline keskmine hea , piisavalt pehme ja samas kõva
suhteliselt veekindel
saab rulli keerata
parajalt libe

Miinused:

ei leia ühtegi icon_smile.gif




Koduleht: http://www.razerzone.com
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007




sõnum 06.06.2007 19:22:45 vasta tsitaadiga

Normaalne ülevaade thumbs_up.gif

Endal Deathadder umbes 2 kuud juba olnud ning kõik töötab nii nagu peab icon_wink.gif
MOUSE2 ei käi kuhugile vastu ja põhi ka mitte.

Muidu täitsa hea hiir soovitan thumbs_up.gif


btw. siin mingid testid kah
http://esreality.hexus.net/?a=longpost&id=1300293&page=5
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2007 19:47:28 vasta tsitaadiga

Kas hyperglided tellisid sealt lehelt w?Mul endal ka hiir,veel vastu ei käi,aga vaata et nad on väga õhukesed et peaks juba valmis midagi panema.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 06.06.2007 21:04:26 vasta tsitaadiga

Kas seda hiirt overclockida ka saab;)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 06.06.2007 21:54:42 vasta tsitaadiga

Kuidas see matt saobib hiirega? http://www.photopoint.ee/toode.php?id=7056
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XTeCh
HV kasutaja
XTeCh

liitunud: 21.03.2005




sõnum 06.06.2007 23:28:25 vasta tsitaadiga

Vello. kirjutas:
Kuidas see matt saobib hiirega? http://www.photopoint.ee/toode.php?id=7056


Mina ei soovitaks, aga eks ise tead, oli kunagi see mat kui mul oli razer db, tundus nagu laseks liivapaberi peal, eriti control poolega icon_rolleyes.gif

Ostsin ka endale siis selle deathadderi ära.

Väga rahul kahjuks ei ole, mouse2 blockib scrolli, kuigi minul põhi ei käi vastu matti.

Tekkis küsimus, et mis drivereid te kasutate ? Et endal väike probleem et viskab vahest kursori lambi kohta, ei tea kas asi beta driverites või odavas hiire matis icon_sad.gif Või on mingisugune mängu poolne viga, esineb põhiliselt warcraft 3's ei ole cs'is veel tähele pannud...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2007 23:37:42 vasta tsitaadiga

driver 1.05 ja firmware 1.10.Ja mina ka ei soovitaks exactmatti,osta parem mantis.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 07.06.2007 00:38:28 vasta tsitaadiga

Progamergear on kohati ülimõttetu asi. Arvan, et 1/25-st inimesest, kes raha selle alla paneb, ka selle eest mingit skilli juurde saab.
Ok, hiir on optiline täpsusasi ormst sellised asjad ongi kallid, aga ma ei saa aru mismoodi saab hiiremati ja mingite plastjullade eest sellist summat küsida? Aga lisaks omaltpoolt, et soft on talutav, nii sitta softi kui logitechil annab teha. Aga hind oli ka vastav: 350.- .
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 07.06.2007 01:09:34 vasta tsitaadiga

Ise ka paar kuud selle hiire omanik. Alguses võttis aega, et kohaneda, kuid hetkel olen väga rahul. Tõepoolest, kui scrollides paremat hiirenuppu all hoida, siis ta natuke takistab, kuid mitte nii palju, et sellest mingeid probleeme tekiks. Hiirematt on mul Razer Mantis Control ning toimib suht hästi. Nii et julgen soovitada FPS mänguritele küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 07.06.2007 09:56:35 vasta tsitaadiga

[quote="XTeCh"]
Vello. kirjutas:
Kuidas see matt saobib hiirega? http://www.photopoint.ee/toode.php?id=7056


Mina ei soovitaks, aga eks ise tead, oli kunagi see mat kui mul oli razer db, tundus nagu laseks liivapaberi peal, eriti control poolega icon_rolleyes.gif

Vaidleks natuke vastu icon_smile.gif See ecaxtmat, mida kasutasid oli tõenäoliselt oma aja juba ära elanud ja pind kriibitud või olid hiire teflonpadjad läbi. Uuena ja vähemalt peale aastast kasutust on razeri hiire ja ecaxtmat-i koostöö ikka väga super. Liivapaberist on asi kaugel, pigem on pind nii takistusevaba, et laud peab loodis olema, muidu jookseb hiir matilt maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2007 16:44:05 vasta tsitaadiga

http://www.hyperglide.net/?hg=rz_skate

sellel lingil klõpsates , hakkas sireen hüüdma ja Avast hoiatas sissetungi üritanud scripti eest. icon_evil.gif
See on küll esmakordne juhus, kus nägin seda Script Blockerit toimimas.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006




sõnum 07.06.2007 17:59:42 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Progamergear on kohati ülimõttetu asi. Arvan, et 1/25-st inimesest, kes raha selle alla paneb, ka selle eest mingit skilli juurde saab.
Ok, hiir on optiline täpsusasi ormst sellised asjad ongi kallid, aga ma ei saa aru mismoodi saab hiiremati ja mingite plastjullade eest sellist summat küsida? Aga lisaks omaltpoolt, et soft on talutav, nii sitta softi kui logitechil annab teha. Aga hind oli ka vastav: 350.- .



Aga need hiired,matid,särgid,värgid ON paremad kui mingi suvaline optiline/laser hiir. Ma ei hakkagi küsima kas oled üldse näppinud neid asju sest tean et vastus tuleb kindlasti mingi OFKOORS OLEN! laadne.


Teema algatajale :

Ülevaade on hea aga kerge OT minu poolt. Miks ainult 450 DPI'd kasutate? Sama hästi võibki ju G1-te kasutada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 07.06.2007 18:17:13 vasta tsitaadiga

ise omast käest tean et Qpad + MX518 on kõvasti paremad kui mingi kalts matt ja odav hiir... isegi inimene kes ei mängi ja ainult net+texti töötlust masina taga teeb ütleb et parem on (kui ta minu arvuti taha pääseb icon_razz.gif ... mx310 igatahes virutas mult ära) Hiir reageerib korraliku mati peal paremini ja "reaalsemalt" ei ole mingeid takerdumisi vms jama. Hiir läheb sinna kuhu tal käsed ja mugavalt.

Ise igatahes ei koli enam iialgi mingi odava rotti ja matti peale tagasi... icon_neutral.gif

Ainuke asi mille täieliku mõtet enda jaoks veel ei leiaks on need hiire all käivad "liugur" vms padjakesed... kui ma tahaks et hiir paremini libiseks paneks läbipaistva tebi alla icon_lol.gif

Mängude koha pealt niipalju et alguses kui selle qpad i jura sain siis tekkis tunne et cheedin mängus... lihtsalt kuramuse mugav ja täpne oli kogu see jama. + Suurem matt = mugavus kuna enam ei pea hiirt edasi tagasi matil tõstma et midagi teha kusagil... ning low tundlikusega mängida ei ole eriti kerge kui su hiire matt on väike ja rott on vana piix millel kohati "lag" sees. Endal võttis ainult sutsu aega enne kui täiesti low peale sai mindud ja matti võlusid ära kasutama hakkasin (alguses mängisin sellise tundlikusega et kui hiirt liigutad väheke teeb kaamera igavese järsu tiiru vms jama).

Ehk siis kui korralik rott mis käele sobib jms rahul + korralik rotti matt siis on väiksem võimalus et need sind kusagil mängus pidurdama hakkavad. + mugavam on kogu see värk kui masina taga olen...

logutecku kohta niipalju et nende uusim setpoint tarkvara on jah võimatult piixus. Aga 310 versioon on suht korralik ja selle peale vast jäängi icon_razz1.gif Kui kunagi huvi ja liigset raha tekib proovin ka mõnda Razer rotti.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer DeathAdder mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.