Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.01.2007 16:14:58 vasta tsitaadiga

saatsin neile nendele parandused nende mailide sisule ehk tulevikus on selgemalt kirjas laused icon_smile.gif
_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 28.01.2007 02:37:23 vasta tsitaadiga

MINU ARUST SEE TINGIMUSTE PUNKT NEIL ON SEADUSANDLUSEGA VASTUOLUS :

6. Toote tagastamine
Ostetud tooteid saab tagastada vaid juhul, kui saadetud on vale või defektne toode.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.01.2007 02:52:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
§ 56. Õigus lepingust taganeda

(1) Tarbija võib sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Asja puhul algab tähtaeg päevast, mil asi, samaliigiliste asjade kättetoimetamise korral aga esimene osa asjadest, on jõudnud tarbijani ning on täidetud käesoleva seaduse §-s 55 sätestatud kohustused. Teenuse puhul algab tähtaeg lepingu sõlmimise päevast, kui on täidetud käesoleva seaduse §-s 55 sätestatud kohustused.

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=961235

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 30.01.2007 22:49:55 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tsitaat:
§ 56. Õigus lepingust taganeda

(1) Tarbija võib sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Asja puhul algab tähtaeg päevast, mil asi, samaliigiliste asjade kättetoimetamise korral aga esimene osa asjadest, on jõudnud tarbijani ning on täidetud käesoleva seaduse §-s 55 sätestatud kohustused. Teenuse puhul algab tähtaeg lepingu sõlmimise päevast, kui on täidetud käesoleva seaduse §-s 55 sätestatud kohustused.

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=961235


Minu point exactly icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.02.2007 02:22:43 vasta tsitaadiga

siis ostke kiiresti ära, läheb kohe kallimaks.
Vaatasin nii kuu aega tagasi, et ohhoo, seal mulle vajalik printeritint 260 krooni ja paber veel ka lisaks.
Eile vaatasin, et hind 455.- peale hüpanud, nagu enamuses poodides. icon_evil.gif
Pole ju seda tinti mõtet kuivama osta ja kui vaja siis jälle hinnad... icon_cry.gif . No osta tagavaraks või kohe, kui soodsat hinda näed.
Aga tellimine on sealt tõesti arusaamatult keeruline: kasutajaks registreerisin, kaup ostukorvis, aga maksta ei saa.
Kas ootangi nüüd meili või?
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 01.02.2007 09:37:09 vasta tsitaadiga

see leht veits bugine, kuskilt kohast tuli mingi send vms nuppu vajutada, siis tuleb KOHE automatiseeritud mail, peale seda toimi meili järgi...
_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanus007
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2003




sõnum 01.02.2007 17:33:34 vasta tsitaadiga

peaks mainima, et tiba ebameeldiv kogemus. Maksin raha ära juba 13.01.07. Mainivad tarneaega kaks nädalat tagsi ajaks:). Praegu seis selline, et kaks meili saatnud neile, vastuseid null. Mobla eelmine nädal ei vastanud, nüüd välja lülitatud. Lauatelefonile keegi ei vasta (just proovisin). Peaks ütlema, et sean sammud varsti politsei poole. Või mõni neist vene poistest, kes seda firmat pidid pidama, loeb seda foorumit ja ütleb äkki midagi selle kohta?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 01.02.2007 17:57:59 vasta tsitaadiga

Helista vähe varem, pool viis on tööpäeva lõpp tavaliselt juba...
Mul vastas mingi vene näitsik telefonile, ega nad ju sind ignoreerida ei saa (arvad, et vaatavad numbri järgi, et mitte vastu võtta?)

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2007 19:13:08 vasta tsitaadiga

muidu täna jälle positiivne kogemus... üle-eile sai üks switch ja dvd kirjutaja ostetud ning täna toodi kohale ja kõik töötab... Siiani väga positiivne...
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.02.2007 00:25:31 vasta tsitaadiga

Oeh, telefonile ei vastatud, appihüüu meilile ka mitte.
Trikiga on see tellimise kinnitamine küll. Toode ostukorvis, kuid maksma ei saa. Ei tohi teha linnukest kasti JÄTA (mis iganes see ka siis ei tähenda), üldse ei mingeid linnukesi kuhugile, alles siis sain ostukorvist maksmise juurde.
Päris täpselt ei saanud vist ise ka aru, kuidas see täpselt käis.
Tuli vähemalt tasumise kinnituse meil.
Ootan...
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus007
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2003




sõnum 02.02.2007 17:16:37 vasta tsitaadiga

täna sain ikka firmaga ühendust lauatelefoni numbril. ühe jubina saabumine viibis, esmaspäeval pidin kätte saama:). päris nelja nädalat ei lähegi tundub.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 03.02.2007 02:07:25 vasta tsitaadiga

Nüüd siis ka minul netist juppide tellimisega esimene ebameeldiv kogemus... Kuigi tegeldud asjaga juba aastaid.
Prooviost ox.ee-st.
Tellisin neilt Zalmani chipseti passiivjahutaja, 4 tükki Arctic Cooling 8L venti ja ühe sama firma 12L vendi.
Ootasin... 12 tööpäeva möödudes helistasin, öeldi, et arcticu vendid on olemas, pole tulnud Zalmani coolerit. Mainisin, et oleks ju tore teatada, et tellimus viibib. Vastati et "jah, me oleksimegi just täna helistanud". Noh, mina jõudsin ette, 1:0! icon_lol.gif
Veel nädalake, ja pakk tuli kohale (24 jaanuar). Zalman olemas, neli 8L venti kah, 12L puudus... Helistasin uuesti et mis värk? Vastati, et jah... 12L pole võimalik saada. (Kuigi nädal varem oli ta olemas ja puudus Zalmani cooler.
Ja jälle mainisin, et viisakas oleks olnud teatada puuduvast jupist. Mispeale vastati et "täna müügimees pidi õhtul helistama" Jälle! icon_biggrin.gif Ei viitsinud rohkem nendega vaidlema hakata teemal "algul puudus Zalman ja arctic oli, siis arctic kadus ja zalman tuli", laususin "tore" ja soovisin 80 krooni raha tagasi. Öeldi et müügimees saadab "homme".
Homsest on saanud nädal ja raha netu. Telefonitsi ei saa ühendust. (kuigi tihe helistaja ma ei ole, nii et kord paari päeva jooksul üritan)
Emaili SAATMISE TEHNOLOOGIAT seal ei tunta vist üldse. Igatahes peale tellimisel saadud arve pole OX ühtegi teadet saatnud. Kuigi põhjusi oli mitu...
Ja kui võrrelda oma seniste kogemustega netikauplustest tellimisel (kaupa pole, saadetakse teatisega e mail, ja pikema jurata raha tagasi), siis OX.ee-st ei telli ma enam kunagi midagi. Liiga lõtv suhtumine neil asjasse. Ah jaa, arvet tegeliku kauba kohta pole samuti tulnud. Ja olekski vist liiga palju tahta antud kontorilt.
Igatahes ootame, millal need õnnetud 80 eeki minu arvele tagasi jõuavad, kui jõuavad... icon_razz1.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amg
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2007




sõnum 03.02.2007 18:22:00 vasta tsitaadiga

Tellisin jahuti - HV näitas hinda 640, epood 635 ja laoseis , et min 5tk olemas. Linki maksmiseks ei leidnud-avanenud, printisin ise arve välja ja tegin maksekorralduse. Ülejärgmine päev tuli vastus, et tellimuse eest on tasutud ja asjaga tegeleb müügijuht. Aga kaupa veel ei saadetud, tellimuse staatuses näitas 02.02.07 ja tooteinfos, et saadaval alates 05.02.07 ja epoe hind 740. Ootab siis mõned päevad veel ja ehk saab kauba kätte.
Ei hakkaks kohe iga pisiasja pärast teenindajaid tüütama las asjad edenevad.
Muidugi tahaks, et teenindus oleks kiire aga kui liiga palju neile pinda käia siis vb hakkavad jah ignoreerima ja ei vasta päringutele.
Kui otsid odavaimat hinda siis pahatihti tuleb see millegi arvelt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002




sõnum 03.02.2007 18:42:19 vasta tsitaadiga

Ei soovita osta, lubadustest kinni ei peeta, telefoni vastu ei võeta ja malidele ei vastatud ka enne kui ähvardasin tarbjakaitse ametiga. Lõpuks sain siiski mittesobiva toote tagastautud ja raha tagasi.

PS mis kuradi suhtumine see on, et kaupa veetakse laiali peale tööpäeva lõppu. Kas ma pean istuma õhtuti kontoris lootma, et äkki nüüd tuleb....

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.02.2007 01:00:57 vasta tsitaadiga

jah, ärge hirmutage siin icon_neutral.gif .
Sain neljapäeval meili, et raha on neil käes ja asjaga tegeldakse, ootan nädala, ja siis hakkan helistama alles.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 04.02.2007 01:11:54 vasta tsitaadiga

Minu zalmani chipi passiiv tuli ka "kohale" 3 nädalaga, õieti peale 1te nädalat hakkasin algus uurima et kui kaugel siis juba 2nädalat ja pool möödas, ma siis motsin et helistan- helistansingi ning vastus oli a'la :"Me ei saa, ei tule ja koik, saad raha tagasi!" Raha tuli ka kõigest nädalaga- ega te ometi arva et ilma "pind perses" helistamisega, aga muidugi mitte, kurat , närvidele käib, oleks selle ajaga juba endale vesijahutuse ploki ostnud emaplaadile :/ Liigutavad end sama kiirelt nagu tigu mööda märga ***ni.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2007 23:14:03 vasta tsitaadiga

Kahtlane... Nad vist valivad oma kliente... :S Ma olen sealt juba... eem... 5 tellimust teind, kõik tulnud vähem kui nädalaga kohale...
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002




sõnum 04.02.2007 23:58:09 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Kahtlane... Nad vist valivad oma kliente... :S Ma olen sealt juba... eem... 5 tellimust teind, kõik tulnud vähem kui nädalaga kohale...


Kui me räägime väljaspool Tallinna, siis on 3-4 päeva vast isegi aksepteeritav, aga Tallinnas ma eeldan küll, et järgmisel tööpäeval on pakk käes. Krt isegi saksa ebay`st olen paki 3 päevaga kätte saanud.

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2007 00:18:16 vasta tsitaadiga

eks nad peavad ju enne oma leedus (vist) asuvast laost tellima kauba eestisse ja siis saavad alles edasi toimetama hakata... seega 24h oleks vist suti palju tahetud...
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2007 21:21:26 vasta tsitaadiga

Mina tellisin neilt täna emaplaadi, protsessori, mälud ja paki cd toorikuid. Loodan, et saan asjad kenasti kätte. Kui ma oleksin enne neid kommentaare siit lugenud, siis vist oleksin ka tellimata jätnud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.02.2007 22:07:36 vasta tsitaadiga

nii, et neljapäeval tellisin ja esmaspaeval sain kel 14:00 juba kätte.Aga...
kirjas oli, et üks lisa peaks küljes olema, aga polnud. Ja mul seda vaja. Vaatame, mis teha annab.
Postimüügi korral tutvumise ja tagastamise aeg ja.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.02.2007 22:34:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Postimüügi korral tutvumise ja tagastamise aeg ja.


Nemad seda ei aktsepteeri kahjuks:

6. Toote tagastamine
Ostetud tooteid saab tagastada vaid juhul, kui saadetud on vale või defektne toode.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.02.2007 01:04:24 vasta tsitaadiga

globostrat, see on nende mure.
seadus overrideb selle punkti üsna hooga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 06.02.2007 14:34:17 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
globostrat, see on nende mure.
seadus overrideb selle punkti üsna hooga.


Mnjah aga asi võib lihtsalt venida icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2007 13:26:50 vasta tsitaadiga

Huvitav, kaua neil läheb aega, et pakk Leedust siia tuua. Tarneajaks oli minule märgitud 1-3 päeva, tellisin esmaspäeval. Lootsin juba täna kätte saada, aga kullerist pole lõhnagi. Ei tea mis kulleriteenust nad kasutavad?
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.