Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.10.2004 14:15:42 vasta tsitaadiga

no põhimõtteliselt etkel se logitechi 800dpi on lihtsalt software poolne jura. nagu mina olen aru saanud. tegin testi kah.

800dpi peal oli sens täpselt 2x kiirem. ehk siis 25cm asemel tegi 12,5cm . kui selle parajaks sättisin , siis aga oli suht ebatäpsem , vähemalt tundus nii.
400dpi peal siis mida ma ise kasutan on asi palju täpsem kuid võibolla reageering pole nii kiire kui seda on 800 peal.

mx310st siis jutt. USB auk ja 250hz .
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2004 14:21:22 vasta tsitaadiga

Anonymous kirjutas:

Muide kas kellelgi on kogemusi minu MX700 patakad peavad max 12h vastu ommikul laadijalt ära võtan päevläbi kasutada õhtuks kutud lubatud 7 päevast pole juttugi. kellelgi veel kogemusi, nõu anda?
Kasutan hiirega kaasa tulnud akusi ja windowsi hiirele pakutud drivereid icon_confused.gif icon_question.gif


Omal kasutusel ka veel kaasa tulnud akud, vastu peab nii nädal umbes kenasti, kui punane tuli vilkuma hakkab hommikul/päeval siis jõuab vabalt õhtuni keskööseni veel sellega jurada, kuni magama minnes laadijasse viskad, ning hommikul on jälle täis hiir.
Ei ole eriti keeruline seda just jälgida, punane tuli blingib vägagi tähelepanu nõudvalt ja popup kargab windowsis korra ette ka et battery low.
mx1000 nagu aru sain on VEELGI pikema eluaega ja punase tulega elab ka veelgi kauem ning tal on LI-ION aku, seega kui mõni mats ei suuda kahe nädala jooksul leida ööd kus ta magama minnes hiire laadijasse viskab(võib poolepealt ka laadida) siis on ta lihtsalt ise sooda:)

aga jah, tuleks mingid ässamad GP akud vist osta, ma ei usu et logi siiski väga ülbeid akusid kaasa pani, arvan et kvaliteetsemate akudega peab veelgi kauem kui nädal.

ning ms'i asjad küll nüüd märgatavlt kauemat akuelu ei oma, kuid nende cordless edastuskiirus sakib logi kõrval, kus pole juhtmega vahet.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priithansen
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002




sõnum 12.10.2004 16:35:09 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
Anonymous kirjutas:

Muide kas kellelgi on kogemusi minu MX700 patakad peavad max 12h vastu ommikul laadijalt ära võtan päevläbi kasutada õhtuks kutud lubatud 7 päevast pole juttugi. kellelgi veel kogemusi, nõu anda?
Kasutan hiirega kaasa tulnud akusi ja windowsi hiirele pakutud drivereid icon_confused.gif icon_question.gif


Omal kasutusel ka veel kaasa tulnud akud, vastu peab nii nädal umbes kenasti, kui punane tuli vilkuma hakkab hommikul/päeval siis jõuab vabalt õhtuni keskööseni veel sellega jurada, kuni magama minnes laadijasse viskad, ning hommikul on jälle täis hiir.
Ei ole eriti keeruline seda just jälgida, punane tuli blingib vägagi tähelepanu nõudvalt ja popup kargab windowsis korra ette ka et battery low.
mx1000 nagu aru sain on VEELGI pikema eluaega ja punase tulega elab ka veelgi kauem ning tal on LI-ION aku, seega kui mõni mats ei suuda kahe nädala jooksul leida ööd kus ta magama minnes hiire laadijasse viskab(võib poolepealt ka laadida) siis on ta lihtsalt ise sooda:)

aga jah, tuleks mingid ässamad GP akud vist osta, ma ei usu et logi siiski väga ülbeid akusid kaasa pani, arvan et kvaliteetsemate akudega peab veelgi kauem kui nädal.

ning ms'i asjad küll nüüd märgatavlt kauemat akuelu ei oma, kuid nende cordless edastuskiirus sakib logi kõrval, kus pole juhtmega vahet.


Sa said vist pisut valesti aru mitte, et ma ei leiaks aega hiire laadima panemiseks vaid hiir laeb iga öö ja võimalik hetk aga ikka on õhtuks tühi!
Ms drivereid mainisin sellepärast, et äkki need mõjuvad hiire patareide kasutamisele halvasti samas logitechi omi kasutada ei tahaks seda nn tab nuppu ei kasuta ja ülejäänud töötab ilma. Logitechi driverid keeravad ainult tüksi asju, hiire rulli klikkides enam mingi nipiga uusi aknaid firefoxis ei tulnud jne aga see on juba teine teema.

Mis võib veel olla, et ma ei teinud alguses miskit ülipikka laadimist äkki ei ole need akud oma täit mahutavust saavutanud või midagi? See oleks praegu ainus asi mis loogilisellt nagu saaks viga olla või on mul tõesti praak hiir sattunud...samas täitsa tühjaks ja siis jälle ööläbi laadimist on hiir nüüd korduvalt saanud.

Ehk on kellelgi ettepanekuid?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2004 19:19:41 vasta tsitaadiga

http://www.pcmag.com/article2/0,1759,1641270,00.asp annab kaaluks kuus untsi .mis on 170 grammi.http://www.monarchcomputer.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=M&Product_Code=230536&Category_Code=M4 annab mx 310 shipping weight'ks 0.55 naela .mis on 247 grammi .
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
..::arvikatarn::..
külaline






sõnum 12.10.2004 19:56:07 vasta tsitaadiga

Hei trek ära reklaami sony ericcsoni oma 5 pildil.muidu hiir on vääga hea ka mängimiseks.Sai doom 3 koridorides ja Jedi Academys ilusti vaenlastele vasta päid virutada või tulistada. thumbs_up.gif Kahjuks laeb aku nii kaua icon_sad.gif icon_sad.gif vahepeal akkab igav ju icon_mad.gif icon_cry.gif
tagasi üles
priithansen
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002




sõnum 12.10.2004 20:57:48 vasta tsitaadiga

argentum7 kirjutas:
http://www.pcmag.com/article2/0,1759,1641270,00.asp annab kaaluks kuus untsi .mis on 170 grammi.http://www.monarchcomputer.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=M&Product_Code=230536&Category_Code=M4 annab mx 310 shipping weight'ks 0.55 naela .mis on 247 grammi .


Shipping weight pole päris hiire kaal ka vaid saadetise kaal koos pakendite plaatide ja muu jamaga
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.10.2004 21:02:30 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et 1000EEK eest selline hiir eestist on super pakkumine.

Mõtlesin, et korraldaks selle hiire mass tellimise ameerikast, aga vat mis leidsin:
http://shopper-zdnet.com.com/Logitech_MX_1000___mouse/4014-3148_15-31095326.html

Kui korrutada Dollari hinnaga see summa tuleb hinnaks vähemalt 850.- eeki ning kui liita postikulud, siis ei tule kahjuks midagi välja.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2004 00:07:13 vasta tsitaadiga

Dexter kirjutas:
Ehk on kellelgi ettepanekuid?
ehk saad kelleltki laenata teisi akusi ja nendega proovida?
mul enda mx700-l(ligi aasta vana, kasutatult ostsin) said alles täna õhtul akud tühjaks, viimati laadisin laupäeval.

või tuleb sul see kiire tühjenemine tühjenemine rohkest kasutamisest? enda hiirt kasutasin laupäeval, pühapäeval pea kogu päeva. esmasp ja teisip umbes pool päeva.

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priithansen
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002




sõnum 13.10.2004 00:27:37 vasta tsitaadiga

Leidsin sahtlipõhjast paari 1500mAh ja teise paari 750mAh akusi ei ole küll kõige värskemad akud aga proovin ära mis tulemuse annavad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 19.10.2004 23:06:35 vasta tsitaadiga

Logitech võiks nüüd kiirelt hiire-klaveri kombo ka valmis teha, kahte vastuvõtjat ma nagu ei tahaks ja hind on ka komplektis parem.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 21.10.2004 12:39:06 vasta tsitaadiga

Alan B'Stard, ma just Arvutimaailma tagakaanel nägin icon_smile.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 21.10.2004 13:47:06 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
Alan B'Stard, ma just Arvutimaailma tagakaanel nägin icon_smile.gif


Ma kahtlen, kas komplektis sama hiir on, Logitechi kodulehel selle hiirega kombot küll ei ole... icon_confused.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 21.10.2004 14:31:10 vasta tsitaadiga

no ma otsisin ka logitechi lehelt.. seal ei näinud... aga AM'i tagakaanel minuteada oli... ma veel uurisin klaverit lähedalt ja avastasin, et | pipe'i pole.. nagu enamus meedia klaveritel icon_sad.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 21.10.2004 18:11:42 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
no ma otsisin ka logitechi lehelt.. seal ei näinud... aga AM'i tagakaanel minuteada oli... ma veel uurisin klaverit lähedalt ja avastasin, et | pipe'i pole.. nagu enamus meedia klaveritel icon_sad.gif


Kui tõesti pole, siis jääb vist ostmata. Siiani olen seda A4tech klaverite juures täheldanud.

"Skandinaavia" klaver on niigi paras ergonoomikaõnnetus, eriti paremakäelistele. Kui veel mõni nupp puudu ka on, läheb asi täitsa käest ära.

Oleks miski softijupp, mis AltGr klahvi Alt klahviks ja vasaku Win klahvi AltGr klahviks teeks, saaks paremakäelised veel kuidagi tööd teha, aga siiani ükski proovitud softijupp neid klahve muuta lasknud ei ole. Parema AltGr klahvi saab normaalseks ALT-iks küll, aga Win klahve ümber teha pole saanud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2004 22:22:58 vasta tsitaadiga

kui sa oled miinusteks pannud 1)hind 2)ainult paremakäelistele,
siis minu jaoks on siin ainlt üks miinus icon_smile.gif hind
nimelt olen vasakukäeline, kes kasutab hiirt parema käega. ja kui tahan, siis vasaku käega. harjutasin ennast ümber kohe alguses ning võin öelda, et see on väga lihtne. (paremakäelised proovige mõnda mängu mängida vasaku käega icon_wink.gif)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 22.10.2004 23:02:41 vasta tsitaadiga

mõttetu ost. seda võib juba välja lugeda lausest: maailma esimene.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 24.10.2004 00:01:31 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
no ma otsisin ka logitechi lehelt.. seal ei näinud... aga AM'i tagakaanel minuteada oli... ma veel uurisin klaverit lähedalt ja avastasin, et | pipe'i pole.. nagu enamus meedia klaveritel icon_sad.gif


Vaatasin järele, AM tagakaanel on Logitech Cordless Desktop LX 700
Seesama mis siin:
http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/GB/EN,CRID=486,CONTENTID=9438

See laserhiir pidi mõnedel muuseas aegajalt hüplema, PS/2 pordis hüpleb mõnedel vähem kui USB pordis.
Tundub, et isegi vanad wireless seadmete tegijad oskavad ära unustada niivõrd elementaarse asja, nagu häirete detekteerimise. Või on draiverid lihtsalt veel bugised.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.10.2004 18:38:17 vasta tsitaadiga

see hüppamine esineb mitmetel teister hiirtel samuti... tavaliselt mingi jama driveritega (samas mul aitas PS2 peale vahetamine icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 28.10.2004 19:30:09 vasta tsitaadiga

A4tech RF Wireless Optical hiireke... icon_biggrin.gif töötab igas asjas ülikorralikult, ning patareid käivad sisse(laetavad pealegi), laadija on ressiiveri sees ja... mida veel tahta icon_biggrin.gif ning käe kuju järgi on ka icon_smile.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 28.10.2004 23:58:10 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
see hüppamine esineb mitmetel teister hiirtel samuti... tavaliselt mingi jama driveritega (samas mul aitas PS2 peale vahetamine icon_wink.gif


Vahest mitte draiveri-"jama" vaid "parandatud" draiveritesse pannakse miski hädaparane veakontroll sisse ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2004 00:11:27 vasta tsitaadiga

Nüüd MX1000 ka HinnaVaatluses thumbs_up.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Hiired/22973/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2004 15:34:02 vasta tsitaadiga

Omistasin endale ka selle hiire miski üle nädala aja tagasi ja olen marurahul.Laadisin miskid mõned tunnid ja tänaseni 3 tuld alles põlevad ees, niiet thumbs_up.gif asi.Pärnu enteris kohapeal olemas 1075 eeku.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2004 02:02:33 vasta tsitaadiga

mind huvitaks sama asi bluetoothi peal ning koos klaveriga combo, millal huvitav seda loota võib icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2004 17:24:03 vasta tsitaadiga

klaveriga combo oleks ennastki huvitanud aga bt peaks asja natuke uimasemaks tegema
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2004 12:38:46 vasta tsitaadiga

Mis matti te mx1000 alla soovitate panna`?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.