Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Final Fantasy märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Final Aap
HV vaatleja
Final Aap

liitunud: 08.08.2005




sõnum 08.01.2006 03:25:21 vasta tsitaadiga

Mina sain selle ''haiguse'' sõbra kaudu. Vahetasime mänge ja tema muudkui anus, et ma tema FFVII-t prooviksin (alguses ei tahtnud eriti võtta, proovisin enne paar teist mängu ära) ja siis ma mängisin ja mängisin. Mingi talvine aeg oli (2001 a lõpp). Mängisin lausa ööläbi ja pärast magasin oma teenitud mänguriund icon_razz.gif Siiamaani väga head mälestused, seda mängu võib julgelt pidada Final Fantasy pärliks.

Siis kui seitsmes läbitud oli, sain ka temalt FF8, kuid plaadid olid kuidagi vigased. Mitu korda jäi progress pidama, sest lihtsalt videod jooksid kinni. Kahtlustan, et selles oli süüdi sõbra igivana pleikar. Nende vigaste plaatidega sai siiski kusagile 3. plaadi keskele ära tehtud (kosmosest ei läinud enam edasi, tehku ma mis tahes). Hiljem ostsin ma endale ka päris isikiku FF8 (PS), sellega olen ainult ühe korra läbi teinud.

Final Fantasy IX oli siis järgmine järjekorras. Väga kaasahaarav mäng. Happy ending ja puha. Kaardimäng oli ka mõnusam kui FFVIII imho.

Kuna mul siis ligipääsu PlayStation 2-le ei olnud, hakkasin ma eelnevaid osasid läbi mängima...
Final Fantasy V - battle system suurepärane, story kahjuks kesine.
Final Fantasy VI - fantastiline teos. PS3 peal võiks remake tulla. (I can dream, can't I)
Final Fantasy - klassikaline, sidequeste oleks võinud natuke olla võibolla. Väga hea muidu.
Final Fantasy: Mystic Questi proovisin ka, aga u poole peal lõin käpaga - uskuge mind, see on saast.
Olemas on veel ka Final Fantasy II ja Final Fantasy IV aga pole olnud aega/viitsimist nende mängimiseks. Mitu korda olen küll alustanud aga see selleks.

PS2 peal olen teinud läbi ka veel Final Fantasy X. Teine osa on pooleli. Tegelikult peaaegu läbi aga ma olen liiga nõrk, et Vegnagunile ära teha icon_redface.gif Ja ega see mäng mulle eriti meeldi kah. Liiga palju girl powerit.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.01.2006 03:46:57 vasta tsitaadiga

dstar, soovitaks ikkagi FF9 ka ära proovida, ta on seda väärt...see oli esimene FF, mille ma ise enda raha eest ostsin ja isegi, kui mul praegu PS'i pole, on mul see mäng ikka riiulil (ok, sõbra riiulil icon_razz.gif )...FF9 on head muusikad ja ta on vägagi teistsuguseks tehtud, kui võrrelda FF8'ga, aga samas mulle tunudb, et story poole pealt on püütud FF7 järgi teha (just selle kaasahaaravuse poolest)...väga mitmed kohad mängus olid suured üllatused mulle, selles suhtes story mulle meeldis ja mäng meeldis samuti rohkem kui FF8 (kuid FF7 on siiski lemmik, story poole pealt on ta kindlasti lemmik mäng üldse)
Niih, kuidas ma üldse sattusin FF'i seeria otsa...oi oi, see oli ammu, oma 6-7 aastat tagasi minu mäletamist mööda, võis isegi rohkema aja eest olla...meil Kuressaares oli selline hea koht nagu Nintendo, kus sai siis raha eest igasuguseid mänge mängida ja ka laenutada...tavaliselt kõik nooremad mängisid küll mingeid FPS'e, aga sellised vanemad ja kogenumad mängisid hoopiski mingit rollikat, hakkas ennastki see huvitama ja otsustasin alustada siis sellega...peale seda aega ei suutnud ma uskuda, kuivõrd hea mäng see on, sest selle aja jaoks oli story ja võtlussteenid (muidugi ka videod) suhteliselt hästi arenenud...nüüdseks olen mängu oma 5-6 korda läbi teinud, ka arvuti peal, aga villand sellest ikkagi ei saa, mis siis et tegelased on nagu kuubikud ja sellise graafikaga harjunud ei ole
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2006 12:39:57 vasta tsitaadiga

Mina sattusin FF'de peale niimoodi, et kuskil 11-12a.tagasi peale seda kui RPG pisiku olin külge saanud ja breath of fire, secret of mana, evermore jne.asjad läbi mängitud sattusin jälle mängude poes kus ka kohapeal mängida ja laenutada sai riiulis karpe uurima ja tagant pilte vahtima mis siukesed RPG'sid veel oleks ja siis lihtsalt lambist proovisin FF VI'te.Muidugi oli see usa kasseti peal, vajas adaptrit mis aegajalt seivid ära kustutas icon_evil.gif Läbi ma teda tol ajal ei saanudki.Millalgi paar aastat hiljem laenutasin SNES'i koos FF VI'ga mingiks paariks nädalask ja siis sai läbi tehtud ja ilgelt meeldis.Muidugi igast saladusi ja asju enamusi ei leidnud kuna liiga tatt ja loll olin icon_biggrin.gif Samyuti polnud tol ajal niukest varianti, et viskad krapi tööle ja loed netist kõik infi ja chiidid.Millalgi hiljem tuli FF VII ja see oli muidugi juba lagi.Seda tegin vist mingi 6-7 korda läbi.Paar korda laenutades ja siis ülejäänd korrad juba ise pleikarit ja FF'i omades.Final VIII oli mul poest sada aastat ette ära tellitud ja makstud ja ka see sai mitmeid kordi läbi tehtud.FF IX'le sai tegelt jube hilja käpad taha.Esiteks selle PAL variandiga jõledalt kaua mökutati ja teiseks kuna sõbra juures olin seda näinud siis tundus kuidagi vale - jkust tegelaste tõttu,et mingid veidrikud jne.Üheltmaalt sundisin ennast seda ikkagi ette võtma ja peale paari päeva ei suutnud miski enam eemal hoida enne kui läbi sai tehtud 8) .FF X'i juurde jõudsin alles paar aastat tagasi siis kui omale lõpuks PS2'he ostsin.X-2'te pole veel läbi teind, seisab sada aastat riiulis ja ootab mil piisavalt vaba aega oleks.

Iseenesest on nüüdseks tehtud FF'st kõik osad ingliskeelsed - algsed ka parandatud grafaga ja soovitaks küll kõik osad ka läbi mängida.Ise ootan III osa nintendo DS peal kuna III'st pole mingit normaalset varianti tehtud peale kõige algsema ebamäärase pordi.


viimati muutis Auron 08.01.2006 16:18:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.01.2006 16:16:49 vasta tsitaadiga

Netist sai FF7 kohta hunnikute viisi ülivõrdes arvamusi loetud ja tekkis tahtmine järgi vaadata, kas on nii hea. Oli küll. Peale seda mängitud ka FF8 ja FF9. FF8 on graafika osas küll juba palju kenam, aga FF7 lugu siiski parem. Praeguseks olen hankinud ka varasemaid osasid ja kui aega leian, proovin needki järgi.
FF9 tundus algul imelik. Jooksis seal ringi igasuguseid sulelisi ja karvaseid. Aga karakterid on huvitavad, kuigi lugu tervikuna on nõrgem kui varasematel FF7-l ja FF8-l. Sama ütleks muusika kohta, FF9-s minu jaoks ühtki eriti meeldejäävat lugu polnud. Sellegipoolest julgeks soovitada neile, kellele varasemad osad on meeldinud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.01.2006 17:25:34 vasta tsitaadiga

Final Fantasy XII kohta öeldi et stoory tuleb sama kihvt nagu 7 osal ja võitlus süsteem nagu 10 osal. Siis ei tohiks eriti paha tulla.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2006 17:34:57 vasta tsitaadiga

FF XII japsi variant 16 märts müügis.Tuleb ka mingi popp bundle kus FF XII, mingi edeva graveeringuga PS2, spets PS2'he alus ja veel nipet näpet.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.01.2006 17:37:04 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
FF XII japsi variant 16 märts müügis.Tuleb ka mingi popp bundle kus FF XII, mingi edeva graveeringuga PS2, spets PS2'he alus ja veel nipet näpet.


Nojah seda nipetnäpet kindlasti mitte, hea kui orikagi ostetut saab icon_razz1.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 08.01.2006 20:34:16 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:

Tegelikult, mis värk selle FF9 on? Kas tasub seda üldse enam mängida või on siinkohal tegemist hoopiski FF languse algusega?

Ma räägin ka siis, mulle tutvustas seda FFIX ühikas sõber.Ma alguses ei olnud huvitatud aga toakaaslane hakkas mängima.Ma vaatasin, krt, päris huvitav story.Mis seal ikka, edasi oli juba tavaline, kohe kui tuppa jõuad arvuti taha ja mängima.
See vend kes seda algselt tutvustas mulle on selle mängu mingi 5 korda läbi teinud.Pidas plaani lõpuvend 2 roundiga kutuks teha icon_smile.gif (ma jamasin päris mitu tundi ennem kui hakkama sain).See vend teadis ka suuremat osa salakohti ja aitas mind alati edasi kui kuhugi toppama jäin ja andis vihjeid kust häid asju saab.
FFIX kõige parem osa on muidugi hea lugu, selline kihvt, on nalja, on kurjust, on actionit, on palju ilusat.
Soovitan mängida, story on tõesti hea.

Muide, mu avataril on üks FFIX tegelastest, nimega Vivi, must ,maag, kes on selline väike olevus, kes tegelikult ei ole absoluutselt must, pigem selline äpu kes koperdab igaühe otsa.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003




sõnum 10.01.2006 04:06:05 vasta tsitaadiga

Keegi final fantasy VIII (PC versiooni) kuskil müügis on näinud icon_question.gif icon_question.gif
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.01.2006 22:54:36 vasta tsitaadiga

Sai kah FF9 eimene disc läbitehtut, suht kobe mäng isegi. Alguses tundus see lilleline ja kirju maailm häirivat aga nüüd juba mitte.Tegelasedki pole enam nii vastu, kuid Vivi ja see roosa värgendus on ikka okse . Süžee muutus alles diski lõpupoole huvitavaks, alguses oli lalala blablabla
Beatrix on ikka eriline lits küll icon_evil.gif vihkan kui saan eide käest kolki.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 10.01.2006 23:00:11 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Sai kah FF9 eimene disc läbitehtut, suht kobe mäng isegi. Alguses tundus see lilleline ja kirju maailm häirivat aga nüüd juba mitte.Tegelasedki pole enam nii vastu, kuid Vivi ja see roosa värgendus on ikka okse . Süžee muutus alles diski lõpupoole huvitavaks, alguses oli lalala blablabla
Beatrix on ikka eriline piix küll icon_evil.gif vihkan kui saan eide käest kolki.

mängi ikka asi lõpuni, siis alles anna Beatrixile hinnanguid 8)
jah, algus on FF9 jama, aga lõpupoole nagu eriti ei tahaksi mängimist lõpetada, sest sisu läheb ikka väga huvitavaks
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.01.2006 23:05:06 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:

mängi ikka asi lõpuni, siis alles anna Beatrixile hinnanguid 8)


Oh kättemaksurõõm siis täitsa olemas?

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 10.01.2006 23:19:56 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Djomka kirjutas:

mängi ikka asi lõpuni, siis alles anna Beatrixile hinnanguid 8)


Oh kättemaksurõõm siis täitsa olemas?

ja kuidas veel...aga täpsemalt ma rääkima ei hakka, küll sa lõpuks ise taipad, mida ma kättemaksu all silmas pean icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2006 02:43:55 vasta tsitaadiga

http://www.ffshrine.org/ff9/ff9_tips.php
ff8 mitmeid kordi läbinud
ff9 pooleli praegu, pole aega/viitsimist enam mängida nagu vanasti
ff9 on ikka päris lahe
milline osa ff seeriast parim
paljud kiidavad 7 osa, kas see on pleikaril? kuskilt veel saada ka seda?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 11.01.2006 09:19:08 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
http://www.ffshrine.org/ff9/ff9_tips.php
ff8 mitmeid kordi läbinud
ff9 pooleli praegu, pole aega/viitsimist enam mängida nagu vanasti
ff9 on ikka päris lahe
milline osa ff seeriast parim
paljud kiidavad 7 osa, kas see on pleikaril? kuskilt veel saada ka seda?

7. osa on arvutil ka, endalgi praegu käsil selle mängimine icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2006 09:50:22 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:

milline osa ff seeriast parim
paljud kiidavad 7 osa, kas see on pleikaril? kuskilt veel saada ka seda?


IMHO VI osa kõige parem, ainuke miinus on nüüdseks vana grafa.

FF VII'd usutavalt kuskilt osta saad veel aga pead otsima kuna asi on delisted siis enamustes kohtades praeguseks No longer
available for sale
.Kõige lihtsam kuskilt välismaa netipoest thumbs_up.gif või siis tead isegi...khm khm...kust.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2006 00:15:27 vasta tsitaadiga

nii, soovitage veel mingeid taolisi mänge,
kuangi sai mängitud breath of fire 4, algul tööle pannes ehmatas graafika ja tegelased ära ja plaat jäi seisma
aga kui asjasse korra süvenesin, oli ikka päris hea asi
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2006 13:55:26 vasta tsitaadiga

Veel "kõlblikke" RPGsid soovitada? Vanale hallile PlayStationile Tales of Destiny I ja II, Legend of Dragoon, rohkem märulile orienteeritud Vagrant Story... muidugi Chrono Cross ja Xenogears (esimene plaat, teine oli igavus ruudus), Valkyrie Profile ja Star Ocean (kuigi see viimane sari mulle endale eriti ei istu, kuid heaks peetakse teda siiski).

Final Fantasy fännid ei tohi unustada Final Fantasy Tacticsit, mis minu arvamuse kohaselt on parim FF üldse.

Ise üritasin koguda nii palju FF originaalplaate kui sain ja nii on mul ilusti riiulis PSile FF Anthology (VI ja V), FF VII, FF VIII ning PS2le FF X. Kuuenda ja üheksanda osa magasin kahjuks maha, peab need mingil hetkel ilmselt kuskilt tellima. FF X-2te keeldun sarja osaks tunnistamaks, "Girl Power - The Game" ei ole Final Fantasy -.-;;;
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2006 14:04:26 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
nii, soovitage veel mingeid taolisi mänge,
kuangi sai mängitud breath of fire 4, algul tööle pannes ehmatas graafika ja tegelased ära ja plaat jäi seisma
aga kui asjasse korra süvenesin, oli ikka päris hea asi


Breath of fire 4 oli IMHO saast.3 oli natuke jura nö.otseselt world mäpil puuduvate võitluste poolest(nuh nö.olid kohad kus läksid mingile maalalale ja seal madistasid) aga muidu üsnagi mängitav ja tehtav.Parimad ikka vana hea SNES peal I&II osa.Taolistest veel chrono trigger SNES peal, omalaadne earthbound, bahamut lagoon mis peaaegu fullest tõlgitud tänaseks jne.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Final Aap
HV vaatleja
Final Aap

liitunud: 08.08.2005




sõnum 17.01.2006 00:04:46 vasta tsitaadiga

Keegi Star Ocean: Till the End of Time või Radiata Stories-i kohta oskab midagi head öelda? Muidu ise mänging praegu mingi üheksandat korda FFVII-t, olen juba Cosmo Canyonis icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kultus321
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 17.01.2006 19:51:27 vasta tsitaadiga

Mul hakkas peale kõik sellest ajast peale kui ostsin ff8.Ma mängisin seda üsna kaua ning tegin läbi"btw minujaoks on ff8 kõige rasekm osa olnud siia maale".Siis ostin ff9 ja tegin selle läbi.Siis sain ma omale ff7 mis oli üsnagi raske sest seal oli vaja nuputada ning võidelda tugevate vastastega.Mu sõber sai omale FFX.Käisin sõbra pool seda mängimas(sõbral polnud mälukaarti algul et saveda icon_wink.gif)Mängisime sõbraga nii kaugele et lennuki saime kätte ning saime surma siis ei viitisnud.Siis sai sõber mälu ning tegime mängu läbi.

Ja mul on üks pakkumine....

Müün FF9-t ja FF7-t

Võtke muga ühendust kui te tahate midagi ja hinnats räägime kah PM-l või msnnis!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 17.01.2006 22:03:40 vasta tsitaadiga

Final Aap kirjutas:
Keegi Star Ocean: Till the End of Time või Radiata Stories-i kohta oskab midagi head öelda?

Star Ocean on väga tegija, kindlasti üks selle põlvkonna parima mängitavusega RPGsi millest annab tunnistust ka IGN:
"best battles you'll experience in any RPG on the market" - http://ps2.ign.com/articles/536/536515p1.html
soovitan varuda vähe kannatust kuna mängu algus on suht aeglase tempoga kuid hiljem ei saa enam pidama thumbs_up.gif

Radiata Stories samalt loojalt (tri-Ace) pole küll nii suursugune kuid pakub kena unikaalset mängunaudingut, võitlused on samuti reaalajas kuid mitte nii nauditavad kui SO3, mängus on minuarust liiga vähe kohti salvestamiseks mis kohati väga valusalt tunda annab

Star Ocean on mul orikas, Radiata Stories ei ole - meie regiooni poodides seda ei liigu ja modifitseerimata pleikaris ta niikuinii ei tööta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uranus
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2005




sõnum 18.01.2006 14:07:06 vasta tsitaadiga

Soovitaks veel sellist asja nagu Digital Devil Saga 2 (Shin megami tensei). Minu arvates päris mõnus storyline ja huvitav battlesüsteem. Tegelased on samuti omalaadse disainiga (kui ma ei eksi siis on seal kasutatud toon-shading'ut või anime-shading'ut või kuidas seda nüüd nimetataksegi?), kusjuures näevad väga kenad välja. Tegelikult tuleks enne esimene osa vist käsile võtta, et storyst paremini aru saada (aga noh seda ma algul ei teadnud). Igatahes tasemel kraam icon_smile.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2006 16:10:28 vasta tsitaadiga

mis leveliga ff9s on paras selle deathguise, või mis ta oli, juurde minna. mul level ~50 kõigil(see ahvinimene, vivi, printsess ja freya). need eelmised elukad memorias on lihtsad aga deathguise juures ei jõua ära healida.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2006 16:47:42 vasta tsitaadiga

Tee üks 10 levelit veel.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Final Fantasy mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.