Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2019 11:00:44 vasta tsitaadiga

Xiaomid pikalt juba hästi töötanud, korra oli probleem et vasak klapp ei tahtnud end pairida, aga pärast karpi panemist ja uuesti kätte võtmist lahenes iseenesest.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2019 11:43:39 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
mulle hirmsasti meeldib nii öelda tümmi kuulata.
KYGO A9/600 on tümaka klapid. Peas istuvad kindlalt, nii et kannatab ka mingit aktiivset tegevust. Kahjuks need üle kõrva, mitte in-ear'id

Ühed Yamahad veel tollis kinni.. Kui saaks need kah ära testida, lähevad posu klappe müüki ja prooviks ühe paariga hakkama saada

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006




sõnum 11.11.2019 14:47:25 vasta tsitaadiga

Käisin laupäevahommikul Alis ja gearbestis sobramas ja leidsin ka Airdotsid 18,99 USD + shipping eest. Kuna Arvutitargas maksid 23,50 siis ei viitsinud hakata senti saagima ja jaanuarini ootama (praegu tasub juba jõulumöllu saateaja sisse arvestada) siis saigi emotsiooniost tehtud.
Heli on vähemalt sama hea kui suvalistel 20-30 euri eest Euronicsist saadavatel juhtmega klappidel. Mugavad on ka.
Aga! Parem klapp on põhiklapp ja vasak saab signaali paremalt klapilt. Olen eluaeg telefoni kandnud vasakus esitaskus ja seal kandes muutusid klapid pedomeetriks, mis iga sammu peale heli katkestasid. Sealjuures katsetasin kodus, et levi võtab tuimalt läbi kahe seina ja korteri kõige tagumisest otsast välisukseni. Aga näe, liikumist ei kannata.
Minu lahendused:
1. telefon rinnataskusse
2. vahetasin vasaku ja parema klapi kõrvas ära. Jah, klapid on sümmeetrilised mitte ühesugused, kuid minu kõrvad vahet ei tajunud, mõnikord on mul klappide valepidi kandmine isegi mugavam tundunud.
Kokkuvõte: helikvaliteet ja kasutusmugavus ületavad kõiki ootuseid, aga ei osanud karta, et aastal 2019 on probleemiks hakkiv ühendus. Küsiks kohe järgi, et kas udupeente Airpodside ja muudega on vahel sama häda või on põhjuseks tagasihoidlik hind, ehk "saad niipalju kui maksid"?

EDIT: kuna hiina tootjale omaselt valitseb toodangu nime ja tootekoodiga paras segadus, ehk google'st saab selliseid vastuseid nagu otsid, siis täpne mudel: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutid-ja-lisad-Heliseadmed-Korvaklapid-Juhtmevabad-korvaklapid332/455757

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.11.2019 17:00:38 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
degrass kirjutas:

Kuidas soundstage on?

näiteks
> https://open.spotify.com/album/7a78GiEowpaCa7ZJs44xUU


detailsem ja avaram kui ATH-WS99BT, küll aga nt "Mountains" puhul näitas AT madalamat otsa paremini - Solid Bass nimi õigustab end.

Tänane tähelepanek, et talvemütsiga Dalit, erinevalt AT-st, pole mõtet kuulata.


thumbs_up.gif
endal on hetkel kasutuses
https://eu.audio-technica.com/ATH-MSR7 ja Fidelio S2

M6lemad hakavad ära väsima, Dali näib hetkel favoriidina.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.11.2019 17:38:39 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Käisin laupäevahommikul Alis ja gearbestis sobramas ja leidsin ka Airdotsid 18,99 USD + shipping eest. Kuna Arvutitargas maksid 23,50 siis ei viitsinud hakata senti saagima ja jaanuarini ootama (praegu tasub juba jõulumöllu saateaja sisse arvestada) siis saigi emotsiooniost tehtud.
Heli on vähemalt sama hea kui suvalistel 20-30 euri eest Euronicsist saadavatel juhtmega klappidel. Mugavad on ka.
Aga! Parem klapp on põhiklapp ja vasak saab signaali paremalt klapilt. Olen eluaeg telefoni kandnud vasakus esitaskus ja seal kandes muutusid klapid pedomeetriks, mis iga sammu peale heli katkestasid. Sealjuures katsetasin kodus, et levi võtab tuimalt läbi kahe seina ja korteri kõige tagumisest otsast välisukseni. Aga näe, liikumist ei kannata.
Minu lahendused:
1. telefon rinnataskusse
2. vahetasin vasaku ja parema klapi kõrvas ära. Jah, klapid on sümmeetrilised mitte ühesugused, kuid minu kõrvad vahet ei tajunud, mõnikord on mul klappide valepidi kandmine isegi mugavam tundunud.
Kokkuvõte: helikvaliteet ja kasutusmugavus ületavad kõiki ootuseid, aga ei osanud karta, et aastal 2019 on probleemiks hakkiv ühendus. Küsiks kohe järgi, et kas udupeente Airpodside ja muudega on vahel sama häda või on põhjuseks tagasihoidlik hind, ehk "saad niipalju kui maksid"?

EDIT: kuna hiina tootjale omaselt valitseb toodangu nime ja tootekoodiga paras segadus, ehk google'st saab selliseid vastuseid nagu otsid, siis täpne mudel: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutid-ja-lisad-Heliseadmed-Korvaklapid-Juhtmevabad-korvaklapid332/455757
Väga hea! Tänud!

Mul samuti negatiivne kogemus just hakkimise näol. Kas inimkeha on tõepoolest nii ulme blokeerija, et ühest taskust teise liigutamise näol ühendus katkendlik?
Mul endal sama plaan, et ei hakka tellima ning ootama, vaid võtan selle väikese hinnavahega Eestist.

Kuidas bassiga lood? On nagu kilukarbi kõla või saab tsipa litrit ka sealt kätte? Kuulen/loen nii erinevaid arvamusi...
Jah tean, et tegemist on soodsa investeeringuga ning lihtsalt osta võib tunduda kiirem meetod (sest tõesti ei maksa palju), aga mulle ei meeldi nii... Ei meeldi olla rumal tarbija.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2019 17:46:50 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:

Aga! Parem klapp on põhiklapp ja vasak saab signaali paremalt klapilt. Olen eluaeg telefoni kandnud vasakus esitaskus ja seal kandes muutusid klapid pedomeetriks, mis iga sammu peale heli katkestasid. Sealjuures katsetasin kodus, et levi võtab tuimalt läbi kahe seina ja korteri kõige tagumisest otsast välisukseni. Aga näe, liikumist ei kannata.
Minu lahendused:
1. telefon rinnataskusse
2. vahetasin vasaku ja parema klapi kõrvas ära. Jah, klapid on sümmeetrilised mitte ühesugused, kuid minu kõrvad vahet ei tajunud, mõnikord on mul klappide valepidi kandmine isegi mugavam tundunud.
Kokkuvõte: helikvaliteet ja kasutusmugavus ületavad kõiki ootuseid, aga ei osanud karta, et aastal 2019 on probleemiks hakkiv ühendus. Küsiks kohe järgi, et kas udupeente Airpodside ja muudega on vahel sama häda või on põhjuseks tagasihoidlik hind, ehk "saad niipalju kui maksid"?

Variant on proovida veel pükste tagataskuid ja keerutada telefoni - ehk leiad parema levi. Ruumides levib bluetooth paremini kuna peegeldub seintelt jne(vist). Suures ruumis hajub...
Iphone7-l airdotsidega levi probleemi ei olnud ja samsa nutikellaga ka ok...
Apple podsid töötavad apple kraami peal nagu kulda - ju riistvara omavahel klapib. Androidi peal kogemusi pole...
Aga muude tootjate oma sõltub ikka väga palju riistvarast(nii fööni kui klappide omast ja riiete materjalist jne). Mul e8-d, millel ok heli, aga bluetoothi püüab väljas lahjalt jne.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 11.11.2019 23:24:11 vasta tsitaadiga

Läks lappesse veits see 11.11 - sai tellitud Blon 03, kena kaabli https://www.aliexpress.com/item/32929329953.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34cb4c4duMF9PI ja NiceHCK SP12e icon_razz.gif

SHUOER TAPE on veel üks hiina IEM mida haibitakse aga kuna otsene rivaal Tin Hifi P1-le siis ei hakanud vaevuma - ei seedinud see P1 kuidagi üldse. Ei olnud eriti musikaalne, pigem in your face ja liiga "väikse" heliga ehk soundstage oli halb.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2019 00:02:19 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
solistaja kirjutas:
degrass kirjutas:

Kuidas soundstage on?

näiteks
> https://open.spotify.com/album/7a78GiEowpaCa7ZJs44xUU


detailsem ja avaram kui ATH-WS99BT, küll aga nt "Mountains" puhul näitas AT madalamat otsa paremini - Solid Bass nimi õigustab end.

Tänane tähelepanek, et talvemütsiga Dalit, erinevalt AT-st, pole mõtet kuulata.


thumbs_up.gif
endal on hetkel kasutuses
https://eu.audio-technica.com/ATH-MSR7 ja Fidelio S2

M6lemad hakavad ära väsima, Dali näib hetkel favoriidina.
kuidas asi kaabliga kõlab, pole aimugi ja ma ei kavatsegi proovida

tõmbasin 007 Spectre käima
proloogis, kus kõva märul, oli XTZ tublim - andis rohkem sellist kinolikku kärtsu-mürtsu elamust,
aga seevastu tunnusmuusikat oli dalidega nauditav kuulata

telefoni ja klappide vahel häirivat viidet video vaatamisel ei tajunud
aga powerit võiks neil küll rohkem olla

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.11.2019 00:09:28 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Läks lappesse veits see 11.11 - sai tellitud Blon 03, kena kaabli https://www.aliexpress.com/item/32929329953.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34cb4c4duMF9PI ja NiceHCK SP12e icon_razz.gif

SHUOER TAPE on veel üks hiina IEM mida haibitakse aga kuna otsene rivaal Tin Hifi P1-le siis ei hakanud vaevuma - ei seedinud see P1 kuidagi üldse. Ei olnud eriti musikaalne, pigem in your face ja liiga "väikse" heliga ehk soundstage oli halb.
telo klapid on saba andmas ja selle sound stage jutu peale panin pimedat, õnneks 24€ ei murra icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.11.2019 21:11:22 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Läks lappesse veits see 11.11 - sai tellitud Blon 03, kena kaabli https://www.aliexpress.com/item/32929329953.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34cb4c4duMF9PI ja NiceHCK SP12e icon_razz.gif

SHUOER TAPE on veel üks hiina IEM mida haibitakse aga kuna otsene rivaal Tin Hifi P1-le siis ei hakanud vaevuma - ei seedinud see P1 kuidagi üldse. Ei olnud eriti musikaalne, pigem in your face ja liiga "väikse" heliga ehk soundstage oli halb.
ise tegin õige otsuse, et P1-le järgi ei jooksnud, oleks ilmselt ise ka pettunud.

Arvan, et kui saad BL-03`le ja kõrvadele sobivad otsikud, siis nendes sa ei pettu, väga musikaalsed icon_wink.gif Natuke aeglasema elemendiga on kui paremad CLD/graphene elemendiga IEM`id aga samas väga naturaalse heliga.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2019 09:46:59 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Vaatasin neid TWS1, kuid need näevad päris jurakad välja kõrvas...

Ning tsipa häirib, et micro USB kaabel laadimiseks icon_biggrin.gif Tean, et nii öelda pseudo teema, kuid mul enam ei ole ühtegi igapäevaselt kasutatavat seadet, millel oleks micro USB.

Kui viitsid, siis kindlasti anna teada, kuidas bassiga lood - mulle hirmsasti meeldib nii öelda tümmi kuulata.
30-40€ eest asja küll. Kõlavad isegi paremini kui arvasin. Kerged. Hea aku. Bassi on icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 18.11.2019 10:38:42 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
LKits kirjutas:
Vaatasin neid TWS1, kuid need näevad päris jurakad välja kõrvas...

Ning tsipa häirib, et micro USB kaabel laadimiseks icon_biggrin.gif Tean, et nii öelda pseudo teema, kuid mul enam ei ole ühtegi igapäevaselt kasutatavat seadet, millel oleks micro USB.

Kui viitsid, siis kindlasti anna teada, kuidas bassiga lood - mulle hirmsasti meeldib nii öelda tümmi kuulata.
30-40€ eest asja küll. Kõlavad isegi paremini kui arvasin. Kerged. Hea aku. Bassi on icon_biggrin.gif
Ja katkemisi pole? Kui võimalik proovi palun telefoni vastas-taskus ehk kui telefoniga ühendatud parem klapp, siis telefon vasakus püksitaskus. Samuti ehk saad proovida nii öelda õrnalt käega katmist ehk katad peopesaga ühe klapi - kas katkeb ühendus?

Mul juba kahed klapid nii, et mingitel hetkedel täiega hakib, katkeb ja seetõttu on "true wireless" klappidesse usk kadunud... Samas ühed juhtmega omavahel ühendatud BT klapid olemas ning need on head.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006




sõnum 18.11.2019 11:57:47 vasta tsitaadiga

Nädal aega nüüd Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic-utega elanud. Ehk siis vist ikkagi Airdots ka, ikka ei saa aru, sest pole rohkem uurinud ka.
Heli on selline käib-kah. Mõningaid noote on paremini kuulda kui päris odavatega, aga mingeid kohti ei suuda välja mängida. Olen ülitundlik kaablikolina suhtes, ning mõne looga on ka nende puhul sammude õntsumist kuulda. Ei tea, kas loksuvad õrnalt kõrvas või milles asi.
Levi on paras nikerdis, telefon peab olema samal poolel kui peamine klapp, ehk siis minu puhul kas klapid valepidi kõrvas või telefon vales taskus. Saab hakkama, aga nõme on.
Põhihäda on ikka, et kasutamine on nagu hiina veepiinamine - jah, 99% ajast töötab, aga siis ootad seda üht korda kui see lambist katkeb. Ja selleks võib piisata sellest, et paned helitugevust juurde, mille peale telefon taskus 2mm liigub. Samal ajal telefoni püsivalt taskus pihus hoidmine ei tee midagi, väike pöidlaliigutus on see, mis kaameli selja murrab.
20 euri eest käib kah.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2019 12:08:16 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
LKits kirjutas:
mulle hirmsasti meeldib nii öelda tümmi kuulata.
KYGO A9/600 on tümaka klapid. Peas istuvad kindlalt, nii et kannatab ka mingit aktiivset tegevust. Kahjuks need üle kõrva, mitte in-ear'id

Et otsin miskeid üle kõrva juhtmevabu. Et kas need KYGO A9/600 on 'tümaka' jaoks pigem või kannatavad muud muusikat ka?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2019 12:16:36 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
solistaja kirjutas:
LKits kirjutas:
mulle hirmsasti meeldib nii öelda tümmi kuulata.
KYGO A9/600 on tümaka klapid. Peas istuvad kindlalt, nii et kannatab ka mingit aktiivset tegevust. Kahjuks need üle kõrva, mitte in-ear'id

Et otsin miskeid üle kõrva juhtmevabu. Et kas need KYGO A9/600 on 'tümaka' jaoks pigem või kannatavad muud muusikat ka?
klappidega käib kaasas ka äpp https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kygolife.KygoSound
Vastavalt žanrile saad helipilti timmida. Ise pole nendega veel peale 'tümmi' muud kuulanud..

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 18.11.2019 12:59:28 vasta tsitaadiga

Mul AirDotidel pole hakkimist esinenud ja olen heliga väga rahul, kuid basshead peaks ilmselt paremaid alternatiive otsima. Lisaks on maksimaalne helitugevus mõne kuulaja jaoks liiga madal ning kaasasolevad silikoonlutid ei kõlba kuhugi (vahetasin peale 20min kuulamist välja mingite hiinast tellitud memory foam vms otsikute vastu).
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2019 22:35:45 vasta tsitaadiga

https://au.yamaha.com/en/products/audio_visual/headphones/hph-w300/index.html
Heli osas tugev all-rounder. Jazz, trummjabass, filmid - kõik kena
Miinuseks istuvad minu peakujuga kehvasti, touch control on nõme.

Rohkem ei osta

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 18.11.2019 23:00:06 vasta tsitaadiga

Sai omale prooviks soetatud ujumiseks sellised isendid https://www.aliexpress.com/item/4000120375309.html
Sai siis 1400m vabalt tehtud nendega, ütleks nii, et saab hakkama aga vesi jookseb hingamis poolsest natsa vahele ja siis kõrged lännu, rinnuli ujumiseks sobivad hästi.
Tellisin nüüd juurde vähe asisemad ujumis dubsid, ehk hoiavad vee kõrvast eemal icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kes mida ujumiseks kasutanud on ja mida soovitatakse?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.11.2019 13:27:15 vasta tsitaadiga

https://www.qudelix.com/specification - soovitan sellel silma peal hoida, peaks varsti välja tulema ja väidetavalt parem kui Radsone ES100 icon_wink.gif

Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markpyvi
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2019




sõnum 19.11.2019 13:37:02 vasta tsitaadiga

Tahaks mõnel õhtul sporti telekast vaadata (ja ilmselgelt ka kuulata), aga lapsed võiks saada magada. Wireless klappide soovitusi (või mida kindlasti vältida) jagada kellelgi? Kuna hull soundi fänn otseselt pole ja kasutust väga tihti ei leia, siis ei tahaks üle 100€ maksta. Võib ka üle minna, kui mingi oluline eelis (suurem levi ulatus, aku kestvus vms) olemas. Pigem eelistaks vist ikkagi neid klappe, mis saad kõrvade peale asetada, mitte neid kõrvasiseseid pisikesi pudinaid. Tänud ette.

viimati muutis markpyvi 19.11.2019 14:06:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 19.11.2019 13:50:55 vasta tsitaadiga

kõrvade peale, et nagu oleks maksimaalselt ebamugav? Sa mõtled over ear klappe mitte on-ear.
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markpyvi
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2019




sõnum 19.11.2019 13:56:11 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kõrvade peale, et nagu oleks maksimaalselt ebamugav? Sa mõtled over ear klappe mitte on-ear.
Sry, aga pole kursis sellega, mis on nende kahe erinevus. Mõlemad tunduvad olevat need klapid, mis on omavahel kaarega ühendatud (selliseid eelistakski), mitte need, mis sa endale kõrva sisse asetad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 19.11.2019 14:10:21 vasta tsitaadiga

on ear pressivad sulle kõrvade peale ja on ebamugavad, over ear on kenasti ümber kõrva, googelda neid.
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markpyvi
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2019




sõnum 19.11.2019 14:11:33 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
on ear pressivad sulle kõrvafe peale ja on ebamugavad, over ear on kenasti <mber kõrva, googelda neid.
Ok, tänud info eest. Sel juhul on eelistuses over-ear tüüpi klapid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pindit
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2019 14:19:22 vasta tsitaadiga

markpyvi kirjutas:
Tahaks mõnel õhtul sporti telekast vaadata (ja ilmselgelt ka kuulata), aga lapsed võiks saada magada. Wireless klappide soovitusi (või mida kindlasti vältida) jagada kellelgi? Kuna hull soundi fänn otseselt pole ja kasutust väga tihti ei leia, siis ei tahaks üle 100€ maksta. Võib ka üle minna, kui mingi oluline eelis (suurem levi ulatus, aku kestvus vms) olemas. Pigem eelistaks vist ikkagi neid klappe, mis saad kõrvade peale asetada, mitte neid kõrvasiseseid pisikesi pudinaid. Tänud ette.


Sinu enda suurim mure on Latency ja vbl ka Leakage kui lastel nahkhiire kuulmine...
Mõõdetud on neid asju siin: https://www.rtings.com/headphones
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.