Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.08.2019 11:34:20 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
NATAS999, sellega nüüd ütlesid seda et HIFI = solkimine?

kogu taasesitav tehnika peab helikonservi esitama nagu see on. mitte nii et mingi osa paneb omaltpoolt midagi juurde.
mitte solkimine, vaid erinev karakteristik. keskmised sagedused peavad stutsi omadel täpsed olema, see tuleb kõrgete ja madalate arvelt, ehk siis kuulamiseks nad kõige paremad tõesti ei ole. samas kui natuke harjuda nendega, siis pole ka suurt häda midagi. kõrged on üsna karmid neil, selle pärast neile lobotoomiat tehakse. oma hinna eest on neid klappe küll ja rohkem. olen kuulnud ka 1000€ hinaklassi kõrgkvaliteetseid klappe, no nende heli ei kannatand mitte mingit kriitikad. sellise odava hiina ineari sahisev/krigisev jura kõrgsagedustel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 25.08.2019 11:59:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

keskmised sagedused peavad stutsi omadel täpsed olema,



ma arvan, et see peaks kehtima ka mitte stuudiotehnika kohta ja kogu sagedusala ulatuses.

Muidu juhtub nii, et tekib inimesi kelle arvates sümfooniaorkester mängib a capella valesti ja kodus kuulatud konservid on paremad.
https://www.elfafoorum.ee/threads/74801-V%C3%A4likontserDi-heli-kvaliteet?p=591103&viewfull=1#post591103
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.08.2019 12:21:02 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
tsitaat:

keskmised sagedused peavad stutsi omadel täpsed olema,



ma arvan, et see peaks kehtima ka mitte stuudiotehnika kohta ja kogu sagedusala ulatuses.

Muidu juhtub nii, et tekib inimesi kelle arvates sümfooniaorkester mängib a capella valesti ja kodus kuulatud konservid on paremad.
https://www.elfafoorum.ee/threads/74801-V%C3%A4likontserDi-heli-kvaliteet?p=591103&viewfull=1#post591103
kui teemat rohkem lugeda, siis seal seltskond vingupliiatseid, kes näpuga igas suunas vehkides kisavad "halb, paha, kehvasti." ei tundu selle kamba arvustus just kõige usaldusväärsem olema.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 25.08.2019 12:40:46 vasta tsitaadiga

neil on kodudes pedantliku täpsusega lihvitud HIFI tehnika. ju see muudab nende kuulmist.
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.08.2019 12:44:34 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
neil on kodudes pedantliku täpsusega lihvitud HIFI tehnika. ju see muudab nende kuulmist.
stuudio salvestus kodu tehnikaga on paratamatult teise saundiga, kui päris live konsal ise kohal olla. erinev != halb.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.08.2019 16:09:21 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
libe kirjutas:
raha võib igasuguse prügi eest küsida, kuid korra neid õigeid häid klappe kuulnud oled, millel hind põhjendatud, siis on mõru maik meelel küll


Ma ei saanud hetkel aru kas tegid odavaid klappe maha või mitte. icon_smile.gif
Tegelikult on nii, et igaühele oma. Kui palju keegi on nõus maksma ja millised nõuded kellelgi on.
Kuna ma olen vaene, siis ma ei osta kunagi 200+ maksvaid klappe. icon_smile.gif
eks sõltub kuulmismälust, kuid kui oled korra head heli kuulnud klappidest, siis võtab üksjagu aega enne, kui harjud oma risuga

õnneks vananedes niikuinii kuulmine kahjustub ja tuleks keskenduda ajas siiski kõnekvaliteedi säilitamisele icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2019 12:18:22 vasta tsitaadiga

Sellised klapid siis pidasid vähem kui aasta vastu:
https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

Jällegi üks klapp annab kohati kontakti, täpselt sama teema mis juhtmega klappidel icon_rolleyes.gif

Mida nende asemele vaadata nii max u 50€ kandis? Xiaomi airdots pro tundub huvitav, aga aku võiks laadimisega ikka 4-5h ikka ära olla. Ma juba kardan, et klappidel ei tohiks sentimeetritki juhet küljes olla, sest kasutades õnnestub see ikka kuidagi mittekontaktiandvaks mudida.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2019 11:30:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2019 19:58:49 vasta tsitaadiga

Valituks osutus HAVIT TWS G1 Pro versioon
https://www.prohavit.com/products/g1-series-tws-true-wireless-earbuds/

Selel raha eest midagi ideaalset ei saa, aga ülevaated annavad lootust, et väga käkid ka pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.09.2019 10:17:05 vasta tsitaadiga

Vahepeal selline IEM kõva haipi kogunud nagu BLON BL-03. Kusjuures ka inimestelt keda helifoorumites usaldan. Sai endalegi ära tellitud.
Pidavat sarnane Kanas Pro-ga olema kuid "pehmem". Eks annan tagasisidet kui kätte saan. Kuna sain naisele ka DX50 (tasuta icon_biggrin.gif) millel riistvara ja tarkvara ära tuunin, siis hakkas naisest kahju ZSN`i kriipivate kõrgete tõttu kui ta pikemalt kuulata tahab.
Eks näis kuidas CNT elemendid (carbon nanotube) heli teevad. Pidavat väidetavalt täpselt samad elemendid olema kui Tanchjim Oxygen, tõestust ei ole otseselt leidnud aga keegi kes on hiinakate tootmisega kursis väitis seda. Igatahes Harman Target`le ligidal tuuning pidavat olema, mis mulle sobib icon_smile.gif
https://www.aliexpress.com/item/33052121536.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3b254c4dc6yk3L


Kui kätte saan teen mõned võrdlevad FR mõõdistused ka oma süsteemi ja paremate IEM`idega.

https://www.head-fi.org/showcase/blon-bl-03.23894/reviews

https://medium.com/bedrock-reviews/blon-bl-03-review-5a0fc7908fee

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis CoiL 15.09.2019 11:08:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 15.09.2019 10:51:22 vasta tsitaadiga

Kuna mu ATH-M50 üks kõlar otsustas lõpuks töö lõpetada (vaatasin siit teemast, et 23.06.2009 said need ostetud icon_smile.gif ), siis vaja uusi klappe. Hind kuni 200€ ja ideaalis võiks ju juba juhtmevabad ka olla, aga siiski kaabelduse võimekusega, et saaks nt PS4 või Xboxi puldi külge ühendada. Noise canceling väga teemaks pole, kuna suured klapid koduses kasutuses ja väljas käin IEM-dega.

Mulle tundus esimene loogiline valik ATH-M50xBT osta (M50 siiani meeldinud), aga äkki mingit muud head soovitada icon_smile.gif Mul pole Chi-Fi klappide vastu ka miskit.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.09.2019 11:10:48 vasta tsitaadiga

Mina sinu asemel võib-olla vaataks isegi neid erinevaid BT/APTX adaptereid mille saad lihtsalt tavaliste juhtmega klappide auku panna ja siis telefoni või juhtmevabat võimaldava DAPiga ühendada. Eelis on see, et sinu valik klappide suhtes muutub lõputuks icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 15.09.2019 11:34:08 vasta tsitaadiga

No mis hinnalt silma jäänud ja võiks ehk huvitavad olla (st teistmoodi kui M50)
https://drop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-hd-58x-jubilee-headphones-eu?utm_source=linkshare&referer=DUNKAU
https://drop.com/buy/massdrop-x-hifiman-he4xx-planar-headphones-eu?utm_source=linkshare&referer=DUNKAU
Pisaratega pooleks ehk kannataks ka selle osta https://drop.com/buy/massdrop-x-akg-k7xx-red-edition-eu?utm_source=linkshare&referer=DUNKAU
Või siis K712 Pro?

Võibolla lihtsustaks asja see, kui ma ütleks, et mulle meeldis see, kuidas M50 kõlasid, kõrvad on mul kõrgete sageduste osas üpris tundlikud.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kreisa
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2008




sõnum 15.09.2019 13:02:51 vasta tsitaadiga

Julgen soovitada AKG BT Y50BT klappe.

What Hi-Fi poolt kõrgelt hinnatud ja pikalt soovituste topis olnud: https://www.whathifi.com/akg/y50bt/review

Koostekvaliteet on nii ja naa. St tunduvad käes hoides kuidagi õrnakesed, veel ei ole ptüiptüiptüi midagi juhtunud, aga tahavad ilmselt veidi rohkem hella hoidmist kui mõned muud.
Eri lehtedelt tagasisidet lugedes jõuab ka järeldusele, et nii mõnelgi on nendega mõni mure olnud.

Endalgi on käsil teine paar. Esimene sai möödunud oktoobris Teliast 99€ eest. Nendel lakkas esmalt juhtmega üks pool mängimast, suva, kasutasin BT pealt edasi. Siis aga hakkas üks pool ka BT pealt veidi vaiksemalt mängima, siis viisin Teliasse "remonti". Tunnistati vigaseks, paraku olid neil need otsa saanud. Võtsin sealt raha tagasi, sest ei viitsinud hakata taas uurimustööd tegema ning olin (olen) nende klappidega sigarahul.
Ostsin Amazoni vahendusel mõned kuud tagasi uued, läks 109€.

Muus osas on kõik super, kahtlen, et selle raha eest paremat saada võiks.

Võrrelnud olen neid sõbra Audio-technika klappidega, (täpsemat mudelit ei tea, aga omaduste järgi on võimalik, et need samad ATH-M50) ja Sony WH-1000XM3-ga. Mõlemast on helipilt tunduvalt klaarim. Peamiselt kuulan rokilaadset muusikat, aga ka elektroonilist muusikat on nendega lust kuulata.

Ma ise arvan, et selle raha ja heli eest tasub risk (kooste)kvaliteedi osas ära, aga ilmselt pole halb mõte osta kuskilt, kus võid kindel olla, et garantii toimib.

Ahjaa, üks asi veel. Nimelt on nad ju nö kõrvapealsed. Alguses olin ise vääga skeptiline, aga harjumine võttis vast nädalakese kui sedagi. Enne kasutasin kõrvasiseseid või igivanu Phillipsi klappe mis käisid üle kõrva. Olen ka päev otsa nende klappidega olnud, praeguseks kõrvad täiesti harjunud. Kõrvapealsus aitab ka mürarikkamas keskkonnas veidi kaasa, kui see argument on.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2019 14:36:48 vasta tsitaadiga

Kuulge, soovitage sellist universaalset muusika kuulamise lahendust, mis töötaks nii trennis kui basseinis.
Mulle endale tundub, et boneconduction oleks hea valik, aga enamasti neil pole sisseehitatud mälu, aga telefoni/playerit kehale ei tahaks + basseinis pole see realistlik.
Boneconductioni eelis on see ka, et ei pea muretsema, et vesi tuleb kõrva/klapi vahele + joostes nt ei ole maailmast isoleeritud ja ikka kuuled ümbritsevaid hääli ka vajadusel...

URL: link

Need on hetkel kõige lootustandvamad:
https://www.amazon.com/Tayogo-Conduction-Waterproof-Headset-Swimming/dp/B016CVHVQQ/ref=sr_1_6?keywords=Audio%2BBone%2B1.0%2Bheadphones&qid=1568545802&s=gateway&sr=8-6

...aga päris mitu 1 tärni ratingut on, kus inimesed kurdavad just heli kvaliteedi üle icon_sad.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2019 15:58:37 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Kuna mu ATH-M50 üks kõlar otsustas lõpuks töö lõpetada (vaatasin siit teemast, et 23.06.2009 said need ostetud icon_smile.gif ), siis vaja uusi klappe. Hind kuni 200€ ja ideaalis võiks ju juba juhtmevabad ka olla, aga siiski kaabelduse võimekusega, et saaks nt PS4 või Xboxi puldi külge ühendada. Noise canceling väga teemaks pole, kuna suured klapid koduses kasutuses ja väljas käin IEM-dega.

Mulle tundus esimene loogiline valik ATH-M50xBT osta (M50 siiani meeldinud), aga äkki mingit muud head soovitada icon_smile.gif Mul pole Chi-Fi klappide vastu ka miskit.
ATH-WS99BT jäi kättesaamatuks?
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2019 02:23:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi neid kõige uuemaid bose mürasummufavaid ka proovinud on?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 23.09.2019 16:43:10 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Kuna mu ATH-M50 üks kõlar otsustas lõpuks töö lõpetada (vaatasin siit teemast, et 23.06.2009 said need ostetud icon_smile.gif ), siis vaja uusi klappe. Hind kuni 200€ ja ideaalis võiks ju juba juhtmevabad ka olla, aga siiski kaabelduse võimekusega, et saaks nt PS4 või Xboxi puldi külge ühendada. Noise canceling väga teemaks pole, kuna suured klapid koduses kasutuses ja väljas käin IEM-dega.

Mulle tundus esimene loogiline valik ATH-M50xBT osta (M50 siiani meeldinud), aga äkki mingit muud head soovitada icon_smile.gif Mul pole Chi-Fi klappide vastu ka miskit.
ATH-WS99BT jäi kättesaamatuks?


Jäid tookord ostmata jah.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 24.09.2019 08:01:13 vasta tsitaadiga

ülepea juhtmevaba klappe sportimiseks/vabaajaks oskab keegi soovitada?

proovisin nööpe aga need kukkusid jõusaalis välja koguaega kui vähegi higistama hakkasid

_________________
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 260
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2019 20:45:19 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
solistaja kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Kuna mu ATH-M50 üks kõlar otsustas lõpuks töö lõpetada (vaatasin siit teemast, et 23.06.2009 said need ostetud icon_smile.gif ), siis vaja uusi klappe. Hind kuni 200€ ja ideaalis võiks ju juba juhtmevabad ka olla, aga siiski kaabelduse võimekusega, et saaks nt PS4 või Xboxi puldi külge ühendada. Noise canceling väga teemaks pole, kuna suured klapid koduses kasutuses ja väljas käin IEM-dega.

Mulle tundus esimene loogiline valik ATH-M50xBT osta (M50 siiani meeldinud), aga äkki mingit muud head soovitada icon_smile.gif Mul pole Chi-Fi klappide vastu ka miskit.
ATH-WS99BT jäi kättesaamatuks?


Jäid tookord ostmata jah.

Kui kõikse esimeste BT klappide, mis olid 20-30€ in-ear Edifierid, sound ei meeldinud (ja ega hästi kõrvas kah mul ei istunud), siis hakkasin maad uurima. Õnneks valik nii lai pole kui juhtmetega klappidel, kuid siiski parajalt suur, et reha peale astuda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8922713#8922713 seal postitatud linki sai kordi ja kordi uuritud ning sai Divine ära ostetud. Sound oli mega.
Nüüd siis kui külmkapp sai Divine'idest võitu, võtsin uuesti head-fi lahti ning lappasin soovitusi. Seekord otsustasin ATH-WS99BT ära proovida. No krt, ei ole üldse nii hea. Peaks EQ'ga kallale minema.. Nii vanale mudelile AT poolt äppi aga pole ..

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2019 15:20:41 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
ülepea juhtmevaba klappe sportimiseks/vabaajaks oskab keegi soovitada?

proovisin nööpe aga need kukkusid jõusaalis välja koguaega kui vähegi higistama hakkasid


Ma vaatan ise hetkel selliste poole:
1. https://www.amazon.com/AfterShokz-Xtrainerz-Conduction-Headphones-Diamond/dp/B07PPD1PZ8/ref=cm_cr_arp_d_pdt_img_top?ie=UTF8
2. link
3. https://www.amazon.com/Tayogo-Conduction-Waterproof-Headset-Swimming/dp/B016CVHVQQ
4. https://www.amazon.com/Upgraded-True-Wireless-Earbuds-Built/dp/B07KVKZS87/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 01.10.2019 09:57:15 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Vahepeal selline IEM kõva haipi kogunud nagu BLON BL-03.
Eks annan tagasisidet kui kätte saan.


Kas oled saanud kätte ja kuidas tunduvad. Kuna pole plaanis iem peale väga investeerida siis vaagin CCA c10/12, Tin 2 ja nüüd need bl-03 ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006




sõnum 10.10.2019 12:15:29 vasta tsitaadiga

Üsna standardküsimus, aga kuna pakutud linke-variante on siit ikka tööstuslikus koguses läbi jooksnud, siis küsiks uuesti, ärge pahaks pange. Aga oleks selliseid 20-40€ suurusjärgus IEMe vaja. Made in China sobib suurepäraselt, teema leidsin Xiaomi Pistonite kohta infot otsides. Helimaailma puristidele, kes sellise hinnakategooria peale tõrva pritsima hakkavad, võin kohe ära öelda, et mul on häid klappe kodus rohkem kui kahvleid köögisahtlis ja nende käitamiseks Fiio x3ii, aga oleks just selliseid vaja, et saab kalli pleieri koju jätta ja odavad klapid taskupõhja visata.
Seni ära proovitud:
Vsonic VSD1 - heli oli väga hea, aga ebamugavad, klapid ise lagunesid suht kiiresti. Liimisin kuni juhe maha suri.
Brainwavz Delta - heli pea sama hea kui VSD1, aga metall ei pidanud talvel õues käimisele vastu ja lagunesid ka tükkideks. Lisaks langes helikvaliteet esimese ja kolmanda paari vahel märkimisväärselt, lisaks oli neil hea heli siis, kui klapp näpuga kõrva suruda, aga nii kui vabaks lasta, kadus bass ära. Ükski otsik seda ei lahendanud. Samuti hakkas kummist juhe aastaga "higistama", muutus rõvedaks ja kleepuvaks ning kui uued klapid kõrvale panna, siis vanad ei olnud enam kirsipunased, vaid lõheroosad.
Senz Isolate - heli ok, aga juhtme küljest ära käivad klapid oli täiesti mõttetu featuur. Jooksin põõsasse puruks icon_biggrin.gif
Ainsad, mis ei sure, on Euronicsist ostetud kõige odavamad Sonyd https://www.euronics.ee/t/60502/audio-ja-mp3/korvaklapid-sony-ex15lp/mdrex15lpb-ae
Proovisin mingeid 30-euriseid Sonysid ka euronicsist, mis olid helipildilt halvemad kui eellingitud. Aga need kadusid ära kuskile icon_biggrin.gif

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 13.10.2019 22:39:57 vasta tsitaadiga

Mis oleksid kõige mõistlikumad "parim raha eest" juhtmevabad nööpkõrvaklapid nutitelefonile muusika kuulamiseks?
Muidu kasutan "üle kõrva" kõrvaklappe arvuti taga, aga neid on lihtsalt ebamugav ja tülikas liikudes kasutada, lisaks on need ka juhtmega.
Võivad ka hiinakad olla (varasemalt olen kasutanud KZ toodangud, täpsemalt siis ZS5 ja ZS10, aga mõlemal tekkisid lõpuks kaabliga probleemid ehk üks pool lakkas töötamast)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 19:50:13 vasta tsitaadiga

Juhtmega over the ear klappe muusika kuulamiseks otsida, siis mida osta... Sony MDR-V6 (kui bassisemat heli tahta) / Sony MDR-7506 (kui tahta selgemat heli)?
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.