Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2017 16:53:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 21.03.2017 20:22:52 vasta tsitaadiga

Olver kirjutas:
mr.Bean kirjutas:
Keegi võiks öelda kuidas target lock maha saada? Saan tihti nii surma, et olen lennukit sihtinud ja järgneva tanki sihtimisel automaatselt liigub torn lennuki suunas tagasi!


Vaata mõnikord ka sellist asja nagu Menu ja Settings. Aitab mõningaid hädasid lahendada.


Ma ei küsiks kui oleks selle sealt üles leidnud!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2017 21:48:31 vasta tsitaadiga

oli vist see
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 26.03.2017 22:46:09 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
oli vist see
Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub, et toimib aga järgmine küsimus mis asi see rangefinder on? Inglise tangil fv 4202 on selline asi aga ei saa pointile pihta?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2017 23:14:40 vasta tsitaadiga

Mõõdab vahemaad, kõikidel tankidel töötab see funktsioon
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 31.03.2017 14:46:02 vasta tsitaadiga

Leopard 2A5

Aga ma arvan, et see 1.aprilli eventi jaoks.



http://warthunder.com/en/news/4616-development-leopard-2a5-shield-of-the-west-en/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.03.2017 16:35:21 vasta tsitaadiga

tundub nii, T-90A visati ka listi koos Mi35 kopteriga.
Loodetavasti saab kõigiga mängida icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 31.03.2017 16:43:14 vasta tsitaadiga

Yep, ma loodan ka. Siis saab näha kuidas modern tankid WT's töötavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.03.2017 17:20:51 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 31.03.2017 17:36:33 vasta tsitaadiga

Ja Middle East map ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.03.2017 20:27:33 vasta tsitaadiga

From 17:00 GMT on the 31st of March till 07:00 GMT on the 3rd of April
open testing for rank IX vehicles
kopterit cockpitist juhtida oleks muidugi väga maru. T90 heli on mõnus
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 05.04.2017 22:21:41 vasta tsitaadiga

see mäng muutub iga aastaga aina rohkem grindiks... ,mis on üllatav, sest ta oli varemgi kõige hullem grind mäng, mida mänginud.
Püüdsin täna 20k teenida, et osta tanki jaoks meeskond. Ei õnnestunud, sest oskused veidi roostes. Iga minu maha lastud lennuk = -5k. Ning iga lennuki kelle mina maha koksan, selle eest saan mingi 3k vist. Ehk ainu võimalus raha teenida on üliettevaatlikult mängida, et oma lennukit ei kaota, muidu on raha läinud. Üli vinge tunne on peale mängu vaadata, et teenisin 15k mängu eest, aga kui lennukit ära paranda oled jälle nullis. Varem ma sellist asja ei mäleta, et oleks olnud.
Panin tähele, et ka RP saamine on nüüd ~x2 aeglasem. Aga õnneks on toredad kaardid onju, mis annavad +15 kuni +150% RP, aga ei. Igal kaardil on ka piirangud peale, mitu mängu nendega mängida saad.
Kogu mäng lihtsalt karjub iga nurga peale "anna pappi", muidu edasi ei saa. Hea meelega annaks, aga kui ma näen, et 60€ eest saaks ma vaid mõned lennukid endal lahti, siis jääb see raha kindlasti minu rahakotti.
Täiesti feil minu arust. Kas tõesti mõned inimesed loobivad pmst isegi tuhandeid selle mängu alla?
Õnneks tankid on praegu huvitavad, sest low-level (tier I-III) tasemel toimub vähemalt mingigi progress.

Rant over. icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2017 00:25:30 vasta tsitaadiga

Pakun, et enamus raha tulebki nö vaaladelt, kes panevad tuhendeid selle mängu alla. Ise sain õnneks vene lennuki ja tanki puu ära grinditud suht lõpuni (ehk vähemalt mõni T5 masin olemas), enne kui täitsa segaseks grind läks.
Aga enam ei ole isu mängidagi grindi pärast...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 06.04.2017 09:17:03 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
see mäng muutub iga aastaga aina rohkem grindiks... ,mis on üllatav, sest ta oli varemgi kõige hullem grind mäng, mida mänginud.
Püüdsin täna 20k teenida, et osta tanki jaoks meeskond. Ei õnnestunud, sest oskused veidi roostes. Iga minu maha lastud lennuk = -5k. Ning iga lennuki kelle mina maha koksan, selle eest saan mingi 3k vist. Ehk ainu võimalus raha teenida on üliettevaatlikult mängida, et oma lennukit ei kaota, muidu on raha läinud. Üli vinge tunne on peale mängu vaadata, et teenisin 15k mängu eest, aga kui lennukit ära paranda oled jälle nullis. Varem ma sellist asja ei mäleta, et oleks olnud.
Panin tähele, et ka RP saamine on nüüd ~x2 aeglasem. Aga õnneks on toredad kaardid onju, mis annavad +15 kuni +150% RP, aga ei. Igal kaardil on ka piirangud peale, mitu mängu nendega mängida saad.
Kogu mäng lihtsalt karjub iga nurga peale "anna pappi", muidu edasi ei saa. Hea meelega annaks, aga kui ma näen, et 60€ eest saaks ma vaid mõned lennukid endal lahti, siis jääb see raha kindlasti minu rahakotti.
Täiesti feil minu arust. Kas tõesti mõned inimesed loobivad pmst isegi tuhandeid selle mängu alla?
Õnneks tankid on praegu huvitavad, sest low-level (tier I-III) tasemel toimub vähemalt mingigi progress.

Rant over. icon_biggrin.gif



Ise olin sama häda käes, kui kunagi USA tankidega mängimist alustasin.
Pidevalt jäin isegi mänguga SL miinusesse.
Siis hakkasin Vene tankidega mängima ja nüüd pidevalt 5-6mil SL olemas.

T34 tankid lihtsalt kõigist üle.

Hetkel kõikide riikidega rank 2 tankid lahti, USA ja Vene omadega olen juba rank 4 all.
Mängimise aeg kõikide tankidega kokku on natuke üle 10 ööpäeva.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 06.04.2017 16:20:16 vasta tsitaadiga

sakslased on vist halb valik mul? icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 06.04.2017 17:16:33 vasta tsitaadiga

Ei mõista seda T34 kiitmist või siis on minu omadele vilets armor sattunud - pidevalt oneshotitakse.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 06.04.2017 18:36:46 vasta tsitaadiga

Sakslased pole halb valik, neil täitsa häid tanke.
Eelistada tasuks AP explosive ammot, sama Vene tankidega.
Saksa omadega tuleb muidugi ettevaatlikum olla, nii kandilised, et suht iga lask pihta tuleb 90 kraadi lähedale ja max läbivusega.

T34 tasub hoida vaenlastele nurgaga, ise proovin vasakpoolset nurka ees hoida. Kõige väiksem võimalus, et midagi tähtsat läbi lastakse.

USA tankidega alustades mängisin suht pohhuilt, ei viitsinud midagi uurida, nüüd aga olen vaadanud raskematel vastastel, et kus laskemoona hoitakse ja kus nõrgad kohad on.
Siin statistika ka tankide kohta.

Top 3 mahub ainult 1 USA tank. Aga nagu näha, siis spawne 352 ja tapmisi ainult 194. Sellega mängides oli peamine taktika ainult kiirelt lipud ära võtta ja loota parimat.
Samas T34 on spawne 770 ja tapmisi 2470.

Brittidel on ka madalates rankides häid tanke, mis liiguvad hästi ja on kiire turretiga, aga tihtipeale jääb laskemoon viletsaks kui just ei tea kuhu sihtida.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 07.04.2017 12:47:03 vasta tsitaadiga

Tener kirjutas:
Sakslased pole halb valik, neil täitsa häid tanke.
Eelistada tasuks AP explosive ammot, sama Vene tankidega.
Saksa omadega tuleb muidugi ettevaatlikum olla, nii kandilised, et suht iga lask pihta tuleb 90 kraadi lähedale ja max läbivusega.

T34 tasub hoida vaenlastele nurgaga, ise proovin vasakpoolset nurka ees hoida. Kõige väiksem võimalus, et midagi tähtsat läbi lastakse.

USA tankidega alustades mängisin suht pohhuilt, ei viitsinud midagi uurida, nüüd aga olen vaadanud raskematel vastastel, et kus laskemoona hoitakse ja kus nõrgad kohad on.
Siin statistika ka tankide kohta.

Top 3 mahub ainult 1 USA tank. Aga nagu näha, siis spawne 352 ja tapmisi ainult 194. Sellega mängides oli peamine taktika ainult kiirelt lipud ära võtta ja loota parimat.
Samas T34 on spawne 770 ja tapmisi 2470.

Brittidel on ka madalates rankides häid tanke, mis liiguvad hästi ja on kiire turretiga, aga tihtipeale jääb laskemoon viletsaks kui just ei tea kuhu sihtida.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ära kasuta M18 AB's. Sellel pole armorit ja + sind nähakse koguaeg. M18 on ülihea RB's ja SB's. Mõni tank ei ole lihtsalt hea AB's.

Siin on minu tankide tulemused.

AB
Spoiler Spoiler Spoiler


RB
Spoiler Spoiler Spoiler


SB
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2017 10:04:41 vasta tsitaadiga

Kas selle MM ongi mingi selline, et kui päeva esimesed kolm mängu oled mänginud end esi kolmikusse, siis järgmised kümme mängu oled kas kõrgema ränkide vastu või saad omale boti laadsed tiimikaaslased, et sind maa peale tagasi tuua?
Spawn killing on ka vinge asi siin muidugi. Mängima hakkasin, siis sõbralt sai küsitud, et kas selline asi siin ka olemas. Naeris ja ütles, et oota millal kõrgemates levelites mängima hakkad, siis muud ei olegi thumbs_up.gif

Suht WOT, ainult, et siin see debiilne kamikaze lennuki värk (võiks vähemalt respawn punkte maha võta, kui eneka teed) ja saab mitu korda spawnida.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 08.04.2017 13:18:54 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kas selle MM ongi mingi selline, et kui päeva esimesed kolm mängu oled mänginud end esi kolmikusse, siis järgmised kümme mängu oled kas kõrgema ränkide vastu või saad omale boti laadsed tiimikaaslased, et sind maa peale tagasi tuua?
Spawn killing on ka vinge asi siin muidugi. Mängima hakkasin, siis sõbralt sai küsitud, et kas selline asi siin ka olemas. Naeris ja ütles, et oota millal kõrgemates levelites mängima hakkad, siis muud ei olegi thumbs_up.gif

Suht WOT, ainult, et siin see debiilne kamikaze lennuki värk (võiks vähemalt respawn punkte maha võta, kui eneka teed) ja saab mitu korda spawnida.


Mul on tunne, et mm sõltub kellaaegadest, ehk kuidas ja kuipalju mängijaid on. Sama paistab silma ka mängijate puhul. Kui päevasel ajal ja hommikul võib ennast suht ässana lahinguväljal tunda, siis õhtupoole ja öösel on kohati ikka päris keeruline ühte killigi saada. Ehk siis laste vastu pole hullu, kuid kui tööinimesed koju tulevad, on jama majas.
Spawn killing ajab jah närvi. Enamasti olen tähele pannud, et seda harrastatakse just eriti siis, kui vastane on ikka juba omadega läbi. Osadel juhtudel vastase spawnis passivad mehed kutsutakse oma meeskonna poolt korrale ja kästakse sealt uttu tõmmata. Aga spawnides on sul mingi 10-20 sekundit aega, mil vastased ei suuda sulle midagi teha ning siis saad neid karistada, kui ülesse leiad.
Ära on nüüd kadunud RBs omameeste killimise võimalus. Varem oli ka omavahelist lõhkumist ikka palju. Ühes mängus üks omamees, nimega kas BravoPutin, või SuperPutin mölises ligi 5 minutit vene keeles, et europiiderõ ja pindoosõ ja sosite hui amerikoosõ. Kui keegi veel chati midagi inglise keeles kirjutas, siis läks eriline sõim lahti. Mul ei pidanud närv vastu ja saatsin IS-2st talle 10 meetri pealt laksu tema T34-85 torni, saates ta parematele jahimaadele. Rahuldus missugune.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2017 20:05:59 vasta tsitaadiga

Suht pointless. Esimesed kaks mängu MM minuga samal tasemel ( mul 2x4.0 ja 1x4.3). Teine mäng hunnik medaleid, lisana parim tiim.
Kolmas mäng ja saad vastasteks 5.3, 5.7 ... Well done thumbs_up.gif

Peab vist Armored warfare peale tagasi minema.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 13.04.2017 23:35:49 vasta tsitaadiga

Üle pika aja sattusin sakslasi mängima. pz4g, wirbelwind ja stug. Kas mul on õige tunne, et nad on nerfi kaela saanud?
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2017 10:14:32 vasta tsitaadiga

Ääää, pika aega mõelnud, et kuidas kõiksugu varjete taga olles mind ära tapetakse. Täna panin niisama Arcade modes sihiku punase teksti keskele, vajutasin ja vastane hävitatud icon_lol.gif
Ja arvake ära mis ma edasi tegin... Ootasin, et keegi tüüpe spotib ja tapsin läbi majade jne icon_lol.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 16.04.2017 15:40:51 vasta tsitaadiga

Kuidas sa siiamaani mängides aru pole saanud, et lahjematest majadest saabki läbi lasta. Ja see kui sa saad tugevamaid vastaseid on halb aga krt see mulle selle mängu juures meeldibki, et ei ole alati võrdsus nagu päris sõjas. Ma ka tikun hädaldama ja vinguma aga sellegipoolest ma pelan seda just sellel põhjusel edasi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2017 17:35:12 vasta tsitaadiga

mr.Bean kirjutas:
Kuidas sa siiamaani mängides aru pole saanud, et lahjematest majadest saabki läbi lasta. Ja see kui sa saad tugevamaid vastaseid on halb aga krt see mulle selle mängu juures meeldibki, et ei ole alati võrdsus nagu päris sõjas. Ma ka tikun hädaldama ja vinguma aga sellegipoolest ma pelan seda just sellel põhjusel edasi.

Ma tahan näha, kuidas sa mingi tankiga läbi maja lased nii, et teisel pool ca 100+ meetrit eemal on tank ja sa selle mürsuga õhku lased thumbs_up.gif
Ehk teed omale selgeks erinevad kokkupõrke jõud, mürskude tüübid jne.

Ja ma ei räägi siin ainult lahjematest majadest, kill cam'ist olesn näinud diagonaalis läbi seina laskmist koos kahe risti läbitud seinast mingi 400m kaugusel. Sorry, pole sulle ühtegi videot võta, ehk sinu mõistes toodan sitta.
Aga jah, mängu füüsika väga piixus.

Kui sa küsid, et miks ma seda mängin, siis see elupunktide puudumise ja crew "koguse" süsteem tõmbab nii väga. Selline tavalisest mängust elupunktidega on minu silmist täitsa teisest dimensioonist. Ja kui tead veel midagi sama teemaga ja parema füüsikaga, siis anna tuld.

beer_yum.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.