Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2016 18:29:58 vasta tsitaadiga

windows 10 update history (microsoft)

edit:
krt, peale viimaseid update on mul mitmes masinas häda sellega, et väljalülitatud monitorist tagasi tulles on kursor kadunud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.02.2016 19:23:31 vasta tsitaadiga

Vägisi jääb tunne, et ma tegelikult ei kasuta ikka üldse arvutit sihipäraselt icon_redface.gif
Üle ühe on kasutajatel "kalad kalade otsa". Mina lihtsalt panen koju jõudes masina käima ja tuttu minnes kinni. Insideriga tuleb update juulist saati ja ei lihtsalt ei õnnestu probleemide otsa sattuda. Ometi on changelog`id ka nö olemasolevate vigade listiga. Küllap olen ikkagi väga tagasihoidlik tarbija icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2016 20:08:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vägisi jääb tunne, et ma tegelikult ei kasuta ikka üldse arvutit sihipäraselt
Üle ühe on kasutajatel "kalad kalade otsa". Mina lihtsalt panen koju jõudes masina käima ja tuttu minnes kinni. Insideriga tuleb update juulist saati ja ei lihtsalt ei õnnestu probleemide otsa sattuda. Ometi on changelog`id ka nö olemasolevate vigade listiga. Küllap olen ikkagi väga tagasihoidlik tarbija



uskumatu kui yhtemoodi me oleme.ei tegelt mul yks kala on. nimelt mul on monitoriks telekas ja see on pandud 2 tunnipärast kui nuppe ei näpi end välja lylitama mis omakorda ajab videodriveri lolliks , et kui telekas uuesti sisse lylitada siis paneb pilt villast triibutab ja hyppab ja teeb muud pulli , aitab restart
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 10.02.2016 20:27:38 vasta tsitaadiga

est11, sul äkki mingi hdmi-cec kala?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.02.2016 21:03:20 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
tsitaat:

Vägisi jääb tunne, et ma tegelikult ei kasuta ikka üldse arvutit sihipäraselt
Üle ühe on kasutajatel "kalad kalade otsa". Mina lihtsalt panen koju jõudes masina käima ja tuttu minnes kinni. Insideriga tuleb update juulist saati ja ei lihtsalt ei õnnestu probleemide otsa sattuda. Ometi on changelog`id ka nö olemasolevate vigade listiga. Küllap olen ikkagi väga tagasihoidlik tarbija



uskumatu kui yhtemoodi me oleme.ei tegelt mul yks kala on. nimelt mul on monitoriks telekas ja see on pandud 2 tunnipärast kui nuppe ei näpi end välja lylitama mis omakorda ajab videodriveri lolliks , et kui telekas uuesti sisse lylitada siis paneb pilt villast triibutab ja hyppab ja teeb muud pulli , aitab restart


Nu mul ka 1 kala on, eraldiseisev helikaart. Sleepist või shutdown`ist läheb masin igaljuhul uuesti käima 100%, aga see puhtalt Asuse draiveri kala/suutmatus ja ASRock emaplaadi ja tolle helikaardi kokkusobimatus. Samas olen harjunud juba, et peale shutdown tegemist kui vendid jne vakka jäävad, siis toitel lüliti OFF. Tülikas. Aga win10 ise käib nagu kulda icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 10.02.2016 21:37:20 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Vägisi jääb tunne, et ma tegelikult ei kasuta ikka üldse arvutit sihipäraselt icon_redface.gif
Üle ühe on kasutajatel "kalad kalade otsa". Mina lihtsalt panen koju jõudes masina käima ja tuttu minnes kinni. Insideriga tuleb update juulist saati ja ei lihtsalt ei õnnestu probleemide otsa sattuda. Ometi on changelog`id ka nö olemasolevate vigade listiga. Küllap olen ikkagi väga tagasihoidlik tarbija icon_smile.gif

Sul on lihtsalt riistvaraga vedanud, ka enda käsutuses on mõni selline arvuti millel pole ainsatki probleemi, paned kaane kinni, läheb ise uneasentise, avad kaane kõik töötab edasi, ei ole WiFi kadunud ega ekraan must, aga on ka teistsuguseid arvuteid millel just sellised probleemid esinevad.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.02.2016 22:11:29 vasta tsitaadiga

Marie, täiesti arusaadav ja mõistan! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2016 22:16:42 vasta tsitaadiga

Endal suhteliselt palju asju kinni keeratud.
Probleemideks olnud/siiani on:
*Sleepist üles äratades peab ühe korra viiest lohistama selle "Pildi" eest, et saaks parooli sisestada. Tavaliselt hiire klõps või suvalise nupu vajutus klaviatuuri teevad triki ära.
*Sleepist üles äratades praktiliselt iga teine kord ei ühenda koheselt wifisse ära (ca 10-15 sekundit või käsitsi connect ning mure murtud). Olen täheldanud, et probleem tuleb just siis, kui levialas on vähemalt kaks wifit, millel on sul juurdepääs olemas.
*Exloreris oli "Quick acces" kinni keeratud ja seadistatud käsitsi. Eelviimase uuendusega tuli tagasi ja ei viitsinud enam jebida, et las olla. Täna update ja taas kadunud icon_lol.gif

Ülejäänud kompott jookseb kui kulda. Üllataval kombel töötavad ka pakutavad draiverid ilusti ja suhtkoht kiirelt saab up to date olla ilma erilise vaevata (ei pea sõrmega järge ajama kodukatelt, et kas midagi uut välja). Sellega seose sai ka läpaka enda updater maha lastud (pole enam lihtsalt vajadust selleks).

My two cents.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2016 22:32:42 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
tsitaat:

Vägisi jääb tunne, et ma tegelikult ei kasuta ikka üldse arvutit sihipäraselt
Üle ühe on kasutajatel "kalad kalade otsa". Mina lihtsalt panen koju jõudes masina käima ja tuttu minnes kinni. Insideriga tuleb update juulist saati ja ei lihtsalt ei õnnestu probleemide otsa sattuda. Ometi on changelog`id ka nö olemasolevate vigade listiga. Küllap olen ikkagi väga tagasihoidlik tarbija



uskumatu kui yhtemoodi me oleme.ei tegelt mul yks kala on. nimelt mul on monitoriks telekas ja see on pandud 2 tunnipärast kui nuppe ei näpi end välja lylitama mis omakorda ajab videodriveri lolliks , et kui telekas uuesti sisse lylitada siis paneb pilt villast triibutab ja hyppab ja teeb muud pulli , aitab restart
kui muu ei aita, siis pane windowsist monitori sleepi lükkamine mingi 1h45 peale, teler lülitab ennast niikuinii iseseisva timeri peale välja

kasutan isegi telerit teise monitorina ja teleril on pandud 15 min ajaks, mil signaalita pilt ära kaob ja 4h vast, kui sittagi ei liiguta
samas arvuti monitor on pandud 10min tegevusetuna kinni lülituma, ehk siis videokaart peatab kuvamise, mistõttu ka teler signaali ei saa - multimeediat vaadates seda ei juhtu, kuid poodi minnes ja ekraan põlema jätta, siis tagasitulles on monitor standby's ja teler ennast kenasti välja lülitanud
sama ka muidugi tukkuma jäämisel icon_lol.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 10.02.2016 23:57:33 vasta tsitaadiga

Veel veidi mõtisklemist vandenõuteoreetikutele õhtu lõpetuseks. Nimelt tegin ühe dokumendi LibreOfficega, kus oli Istanbuli Sinise mošee pilt. Kui win10 masinaga välja printisin, oli pildi asemel must ruut. Logisin siis Ubuntusse, sealt printis sama dokumendi normaalselt välja. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2016 00:01:43 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Veel veidi mõtisklemist vandenõuteoreetikutele õhtu lõpetuseks. Nimelt tegin ühe dokumendi LibreOfficega, kus oli Istanbuli Sinise mošee pilt. Kui win10 masinaga välja printisin, oli pildi asemel must ruut. Logisin siis Ubuntusse, sealt printis sama dokumendi normaalselt välja. icon_evil.gif
kasuta siis microsoft officet ja prindib ilusti välja thumbs_up.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 11.02.2016 03:34:10 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:

*Sleepist üles äratades praktiliselt iga teine kord ei ühenda koheselt wifisse ära (ca 10-15 sekundit või käsitsi connect ning mure murtud). Olen täheldanud, et probleem tuleb just siis, kui levialas on vähemalt kaks wifit, millel on sul juurdepääs olemas.

Tegemist driveriga, mis pidurdab. Võid katsetada seda uncheckida:


Täna sain rõõmu osaliseks - arvuti notification centerisse ilmus teade, et telefonis on vastamata kõne. (WP10)

Lippasin siis teise tuppa ja ajasin asja korda. Ilus oleks muidugi olnud arvutis oleva phone äpiga üle wifi telefoni ühendust kasutades helistada...
Mul on nimelt cortana nii arvutis, kui telefonis enabletud, kuid vahel on location maas ja cortana ei tööta (kas siis telefonis või arvutis) ning varasemalt sellist teadet mulle tulnud ei ole...
Igatahes väga rahul, pean vist rohkem peal hoidma Cortanat...

Ses suhtes Õunaseadmetel on see üpris hästi lahendatud, kunagi sai iPadi nokitud ja iPhone oli taskus, kui järsku ipläädi peal pliks plaks oli kõne ees.
Samas täna hommikul just õunaseadet korraks näppides ajas ikka närvi küll, kui ühes äpis olles tahtsin kella vaadata ja pidin selleks kogu ülemise menüü alla venitama icon_biggrin.gif
Ehk siis see pisike asi iOS-il jääb alla paljudele muudele featuuridele WP peal

_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 11.02.2016 17:35:55 vasta tsitaadiga

Kui soovin ümber kolida SSD peale kas see protsess toimub muretult või pistab kisama, et uus arvuti jne.
Kas saab otse win10 fresh install peale panna?

Kellelgi vast kogemust seoses sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 11.02.2016 18:43:12 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kui soovin ümber kolida SSD peale kas see protsess toimub muretult või pistab kisama, et uus arvuti jne.
Kas saab otse win10 fresh install peale panna?

Kellelgi vast kogemust seoses sellega.


Mina kloonisin Samsa Migration Toolsiga HD pealt SSD peale ja mingit köhimist ei olnud, köik toimis edasi nagu enne

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmbs
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2016 19:23:06 vasta tsitaadiga

2x sellist asja ette tulnud juba: windows 10 automatic repair (loop) ..ja edasi ei lähe. Tekkinud siis kui windows 10 peal, koige aktuaalsemad uuendused installitud ja siis restart tehtud ning pärast seda hakkab ringiratast käima...- automatic repair..ja sellest edasi ei saagi :/

Kas on mingit voimalust kuidas seda viga lahendada?

http://www.top-password.com/blog/fix-automatic-startup-repair-loop-in-windows - proovitud, aga tulemus null

Pole mõtet formatit ka teha, ehk viga konkreetses wini buildis +uuendustes, mis läpkaga (SSD) lolliks ajab?


viimati muutis xmbs 11.02.2016 22:02:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2016 20:26:04 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Pihv kirjutas:
Kui soovin ümber kolida SSD peale kas see protsess toimub muretult või pistab kisama, et uus arvuti jne.
Kas saab otse win10 fresh install peale panna?

Kellelgi vast kogemust seoses sellega.


Mina kloonisin Samsa Migration Toolsiga HD pealt SSD peale ja mingit köhimist ei olnud, köik toimis edasi nagu enne


See siis eeldas Samsungi enda SSD-d?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 11.02.2016 22:32:08 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
sulomile kirjutas:
Pihv kirjutas:
Kui soovin ümber kolida SSD peale kas see protsess toimub muretult või pistab kisama, et uus arvuti jne.
Kas saab otse win10 fresh install peale panna?

Kellelgi vast kogemust seoses sellega.


Mina kloonisin Samsa Migration Toolsiga HD pealt SSD peale ja mingit köhimist ei olnud, köik toimis edasi nagu enne


See siis eeldas Samsungi enda SSD-d?


Minul oli jah EVO 850, aga kloonimisprogesid on piisavalt, et saada suvalise SSD-ga hakkama

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.02.2016 00:01:18 vasta tsitaadiga

samsungi data migration vidin on väga lihtne ja kasutajasõbralik asi kloonimiseks, eeldab sihtkettana samsungi ssd-d.
liigutasin ise alles w10 süsteemiketta sellega 840 pro pealt 950 pro peale.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.02.2016 00:04:50 vasta tsitaadiga

xmbs kirjutas:
2x sellist asja ette tulnud juba: windows 10 automatic repair (loop) ..ja edasi ei lähe. Tekkinud siis kui windows 10 peal, koige aktuaalsemad uuendused installitud ja siis restart tehtud ning pärast seda hakkab ringiratast käima...- automatic repair..ja sellest edasi ei saagi :/

Kas on mingit voimalust kuidas seda viga lahendada?

http://www.top-password.com/blog/fix-automatic-startup-repair-loop-in-windows - proovitud, aga tulemus null

Pole mõtet formatit ka teha, ehk viga konkreetses wini buildis +uuendustes, mis läpkaga (SSD) lolliks ajab?



Võib vabalt viga masinas olla. Soovitaks kuidagi masinasse sisse saada ja event logist peale hakata...

_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 00:26:21 vasta tsitaadiga

SSD tootjad pakuvad tihti oma kodukal tasuta kloonimistarkvara või muid programme migreerimiseks. Tasub tootja kodulehelt oma SSD mudeli supporti vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2016 01:07:20 vasta tsitaadiga

Oh god ma täitsa kardan: http://www.techradar.com/news/software/operating-systems/microsoft-confirms-there-will-be-no-windows-11-1293309

Arvestades seda , et Win10 on täiesti katki ja 100x hullem kui Vista ja ME kokku siis RIP. Tõesti loodan, et paari aasta pärast see OS töötab nagu praegu 7 seda on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.02.2016 01:42:51 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Oh god ma täitsa kardan: http://www.techradar.com/news/software/operating-systems/microsoft-confirms-there-will-be-no-windows-11-1293309

Arvestades seda , et Win10 on täiesti katki ja 100x hullem kui Vista ja ME kokku siis RIP. Tõesti loodan, et paari aasta pärast see OS töötab nagu praegu 7 seda on.


Mida sa kardad? Et numbrid enam ei muutu?
Windows on Windows, vahet ei ole kas uuendusega muutub ta nime järgi olev number või mitte. Võid ju hakata nüüd buildide järgi versiooni üle järge pidama...
Tõenäoliselt jäävad ikka olema turvauuendused, väiksete vigade parandused ja ka need suured, hala ja kisa tekitavad, uuendused.

_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 12.02.2016 02:42:29 vasta tsitaadiga

lõppkokkuvõttes muutub ainult see, et praegu saavad buildid uuenduse ugrade käigus, aga tulevikus võib juhtuda nii, et eri aegadel välja lastud win-ga eelinstallitud masinatel on eri buildi versioon peal. mis tähendab erinevusi nii featuurides, kui ka bugfixides ja muudes olulistes näitajates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.02.2016 02:55:19 vasta tsitaadiga

...mis kõik lahenevad esimese uuenduste installiga? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 12.02.2016 13:16:59 vasta tsitaadiga

See automaagiliselt peale roniv W10 on küll äärmiselt paha - eriti kui draivereid pole ega tule:
https://communities.intel.com/thread/77802?tstart=0

Arrandale omanikud, vaadake ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.