Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Company of Heroes 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 05.10.2016 13:05:20 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/company-of-heroes-10th-anniversary

Suur sünnipäeva pakkumine soodsate hindadega icon_cool.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2017 22:47:43 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/store/company-of-heroes-2
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.04.2018 13:41:03 vasta tsitaadiga

Mäng üsna vähe populaarne meie riigis. Aga taaskord olen hakanud seda mängima.

Kunagi, 3 aastat tagasi, tegin ühe abi programmi ka selle mängu jaoks. Oma seltskonna jaoks, väga palju vigu ja probleeme oli. Pole suuremasi progeja.
2016/2017 talv sai teda veidi lihvitud.
Paar päeva tegin taas ühe uuenduse. Kui keegi tunneb huvi võite proovida.

Ei mäleta, kas olen varem siin reklaaminud seda.

http://www.ebv.ee/Watcher/
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2018 11:23:01 vasta tsitaadiga

Mis see programm teeb ka?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 26.06.2018 14:02:06 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Mis see programm teeb ka?


Väljastab enne matchi vastaste kohta info, mis rank nad on. Mis riigiga ta mängib, kas vastased team või suvakad. Nime peale vajutades saab veel lisa infi. Kui oled alt+tab'iga desktopil, siis annab heliga märku, et mäng leitud. Tihti tuleb oodata matchi siis hea. Rohkem nagu ei meenugi.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 09.12.2018 12:41:39 vasta tsitaadiga

Põhimäng praegu TASUTA pakkumisel steamis icon_idea.gif

https://store.steampowered.com/app/231430/Company_of_Heroes_2/
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vibration
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2012




sõnum 03.12.2020 06:06:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi teist veel siin cohi pelab? Uus update tuleb välja selle aasta lõpus mis tõstab mängu 32bit pealt 64bit peale, mega upgrade tegelt, siis peaks olema smooth ride. Testisin ise seda 64 versiooni ja jäin väga rahule. Ning uus balance patch tuleb peale uut aastat, mängu hoitakse ikka korralikult elus tänu kommuunile. Here's hoping for CoH3 beer_yum.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 03.12.2020 11:30:54 vasta tsitaadiga

Mängime regulaarselt lanparty'del oma pundiga ja covid kevadel sama kambaga kord nädalas online omavahel. Online teistega me ei julge mängida - seal sellised pro vennad koos, et mei pole lootustki vastaste vastu. Ilmselt oma osa ka mängu pay-to-win mehhanismidel - uurisin, et kõikide doktriinide kõik unlockid maksavad ikka kena kopika mängu sisese ostuna.

Kõige vingem all-inclusive "The Ultimate Completionist Pack" on -50% ja .... 169€ icon_biggrin.gif icon_lol.gif normaalne icon_redface.gif

Head uudised indeed icon_idea.gif thumbs_up.gif

_________________
Eesti WreckfEST - https://discord.gg/bveJQT88Ea | ESTONIA - WreckfEST serverites iga õhtu võidusõidud & romutamine
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 03.12.2020 13:42:35 vasta tsitaadiga

Mängin aegajalt, aga oma "punt" on laiali vajunud. Reeglina ikka MP teiste vastu.

KrikU, See jutt küll nüüd paika ei pea. Ma pole midagi eriti ostnud ja olen olnud 3 kohal lausa vanadel aegadel. Mis unlcokid? Seal ei ole ju midagi erilist ostagi. Mis asjadest sa räägid.
See ultimate pack sisaldab kõiki eelnevaid osasid (COH1 ja tema DLC'sid) ka ja DLC'sid.
Aga kui sa mängid Vanilla CoH2'te siis on sul Axise ja venelasel ju kõik lahti.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2020 13:58:53 vasta tsitaadiga

Kindlasti on mõned commanderid, mis on rohkem meta ja patchide jooksul paremaks/halvemaks läinud, aga tegelikult saab niisama mängides ka siis tavaliste commanderitega võidetud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 03.12.2020 17:06:50 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Mängin aegajalt, aga oma "punt" on laiali vajunud. Reeglina ikka MP teiste vastu.

KrikU, See jutt küll nüüd paika ei pea. Ma pole midagi eriti ostnud ja olen olnud 3 kohal lausa vanadel aegadel. Mis unlcokid? Seal ei ole ju midagi erilist ostagi. Mis asjadest sa räägid.
See ultimate pack sisaldab kõiki eelnevaid osasid (COH1 ja tema DLC'sid) ka ja DLC'sid.
Aga kui sa mängid Vanilla CoH2'te siis on sul Axise ja venelasel ju kõik lahti.


Igatahes meil on konsensus, et online teiste vastu ei mängi kuna tuleb kindel ülesõit meist. No eks me muidugi teeme beer_yum.gif ka tavaliselt jne. Kunagi pole õnnestunud võita, ning mängime ajast kui mäng reliisiti aga jah mitte igapäevaselt.
Ei pea paika sinu argument ultimate packi osas - palun vaata screenshoti, minu jutt on õige (ei ole midagi tegemist COH1 või tema DLC-ga). Ainuke asi on see, et hommikul oli -50% ja praegu screenshoti tegin on -75% icon_lol.gif
On olemas commanderid ja doktriinid kust saab selgelt OP asju võrreldes vanilla mängu valikutega.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Eesti WreckfEST - https://discord.gg/bveJQT88Ea | ESTONIA - WreckfEST serverites iga õhtu võidusõidud & romutamine
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 03.12.2020 17:53:27 vasta tsitaadiga

See ülesõit on harjutamise asi. Ega ma ka esimeses mängus kohe ära ei teinud. Meeletult on vaja õppida klaviatuuri. Kõik Hotkeyd õpid selgeks siis on ülilihtne vägesid juhatada.

KrikU, Ja, aga sa ei pea ostma neid, need ei tee sind kuidagi tugevamaks. Skin'id ei tee sind tugevamaks, vaid eputamise asi. Teiseks neid antakse tasuta ka. Ma pole vist ühtegi factioni commanderit ostnud. DLC'sid küll jah.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 03.12.2020 18:08:13 vasta tsitaadiga

Neid uute commanderite drop'e annab oodata, mõned on aja jooksul tulnud ka muidugi, aga siiski. Ma ei räägi siinkohal skin'dest, neist savi ja eraldi ostes kõik commanderid tuleb ikka kallim kui kogu pakk võtta (juhul kui kõik osapooled on olemas (+3 lisaks vanilla versioonile), ning kõik 5 on mul ka olemas ammu).
Jutt on sellest, et kui kõik 5 fraktsiooni on ostetud on ikkagi mängu sisuliselt poolelt osa asju puudu ning nende spets commanderite/doktriinide jaoks oleks vaja hirmsalt grindida või siis kirve raha eest osta. Ma üllatusin kui huvitavaid commandereid on olemas mis toovad näiteks hea Anti Tank võimekusega sõdurid venelastele.

_________________
Eesti WreckfEST - https://discord.gg/bveJQT88Ea | ESTONIA - WreckfEST serverites iga õhtu võidusõidud & romutamine
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 03.12.2020 19:30:03 vasta tsitaadiga

KrikU, Nii süvenesin natuke.
Vajuta sinna bundle peale ja sa näed mis sul on olemas, rohelise linnukesega. Ma olen enamu kui kindel, et sul on enamus asjad olemas. Seal bundle all on ka vanilla commanderid. Miks need seal on, ma ei tea, ilmselt saab siis selle eest ingame raha siis (millega pole kottigi peale hakata).
Vaatasin järgi, mul on kõik commanderid olemas, aga real money eest pole ühtegi ostnud (ainult koos DLC'ga tulnud). Võibolla on kuidagi seotud online gaming sellega, aga viimased commanderid mis tulid sain ma kohe kõik for free. Ilma dropi ilma mitte millegita, olid lihtsalt new items ja kõik.
Commanderid mida ma kasutan:
Venelasel - kõik vanilla omad
Axis - üks mitte vanilla oma (luftwaffe suplly doctorine)
OKW - üks mitte vanilla oma (fortification doctorine)
USA - kõik vanillad
Britt - üks mitte vanilla oma (Mobile assult Regine)

Ma pole jälle mõnda aega mänginud, aga kui ma meenutan, siis mitte ükski bundle commander pole mul valik nr1. Kuidas siis mina hakkama saan? Pole ju pay 2 win'itanud.
Miks ma vaidlen? Sellepärast et ma ei nõustu faktiga, et tegu on pay-to-win mänguga, pigem on vastupidi. Ostad vanilla mängu ja sa saad kohe kõik head asjad, sa ei pea midagi lisaks enam ostma et mängida heal tasemel. Pigem on see minu jaoks kurb/halb. Miks? Sest Relic on väga suurtes rahalistes raskustes. Vaagub pankrotti äärepeal. Hetkel nad teevad AoE4'ja mis pidi tulema välja juba 2018 lõpp. Tänaseni ei ole isegi closed alphat mille test programmis ma sees olen. Viimane uudis mis googeldades lubati oli 2020 Q4. Ma ei usu enam, et midagi tuleb. Ma olen enam kui kindel, et kui veel kaua AoE4 venib või kui see mäng failib, on selle ettevõttega nägemist ja mingit CoH3 ei tule, never-ever. Seega väike toetamisega sa toetad CoH3'e.
Ma ei taha küll kedagi õpetada firmat juhtima, aga nad pigem hoopis oleksid pidanud tooma natukene sisse seda "pay-to-win" asja, et teenida rohkem raha.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 03.12.2020 20:20:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif aitüma, vaidlust ikka vaja, kuid tugevad argumendid ja analüüs for the win icon_smile.gif Ma uurin ka täpsemalt ja püüan pisut täpsustada mis seis mulle tundub vanilla vs special doktriinid.
_________________
Eesti WreckfEST - https://discord.gg/bveJQT88Ea | ESTONIA - WreckfEST serverites iga õhtu võidusõidud & romutamine
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vibration
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2012




sõnum 04.12.2020 06:00:02 vasta tsitaadiga

Rõõm näha et siin kohe elu lõi sisse. Olen SilQ'ga nõus, ise mänginud CoH'i alates 2006 ja pay to win oli CoH2 mingi hetk, kui Tiger Ace commander oli mega OP ja seda sai ainult raha eest osta. See on nüüdseks ajalugu ja kõik commanderid on enam vähem tasakaalus, nüüd vali oma mängustiili jaoks commander ja ürita leida parim viis kuidas maksimaalselt seda ära kasutada.

Jah Relic tundub suht kadunud viimased aastad, spekulatsioon on et Microsoft on valmis mingi hetk Relic'u Segalt ära ostma, mis oleks CoH'le kindlam tulevik. Aga siiski, CoH2 pole surnud, mille tõestuseks on just 2 nädala vahetust tagasi lõppenud 1v1 turniir kus esi koht sai $10 000 USD. Keep playing guys, ma hea meelega joiniks ka CoHi lan'ile aga ma ei ela juba mõnda aega Eestis. beer_yum.gif

Kriku, eks ta ole kindlasti raskem onlines eriti nüüd kus mäng on väljas olnud nii pikalt, et kõik kes MP pelavad teavad täpselt mida teha. Harjutamine teeb meistriks. icon_cool.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002




sõnum 07.12.2020 02:18:14 vasta tsitaadiga

Ahoi. Kui keegi on huvitatud 3v3 või 4v4 tegemast, siis meil on üks punt vastu pakkuda küll. Leiame, et arenemis- ja avastamisruumi on küllaldaselt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 30.05.2021 17:58:18 vasta tsitaadiga

https://store.steampowered.com/sale/CompanyOfHeroesSale - kellel mängu pole, siis hetkel saab tasuta igaveseks Steami lisada thumbs_up.gif Kasutage võimalust icon_idea.gif
_________________
Eesti WreckfEST - https://discord.gg/bveJQT88Ea | ESTONIA - WreckfEST serverites iga õhtu võidusõidud & romutamine
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2021 20:12:19 vasta tsitaadiga

Company of Heroes 3 Reveal Showcase Livestream
Spoiler Spoiler Spoiler



Lets go icon_eek.gif thumbs_up.gif

https://store.steampowered.com/app/1677280/Company_of_Heroes_3/

Tundub et Pre-alpha preview on kohe saadaval.
https://companyofheroes.com/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2021 11:29:00 vasta tsitaadiga

KrisVr Oleksid võind COH3 teema teha icon_idea.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2021 14:18:43 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
KrisVr Oleksid võind COH3 teema teha icon_idea.gif


No ei viitsi icon_redface.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Company of Heroes 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.