Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Microsoft Flight Simulator X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2014 14:43:31 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on jah, et FSX juba iga arvuti peal ei jookse.
Olen õnnelik, kui juba 20fps-i kätte saan. (i5 3450)

Parimaid tulemusi saab aga vähemalt 2. seeria i7-ga,
mida kellatud üle 4GHz ning Nvidia videokaardiga.

Kes veel ei tea, siis on olemas ka selline sait, mis konfigureerib
sinu lennusimulaatori automaatselt, sõltuvalt sinu masinast.
http://www.venetubo.com/fsx.html

Paar pilti siis ka PMDG noorimatest imelastest:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2014 16:33:36 vasta tsitaadiga

Glensow, lendad VATSIMis kah? Endal pole longhaulimiseks üldse aega, kuid pole raatsinud veel Dash8 ära osta. PMDG 737'st on kah pisut kopp ees, üsna lihtne ja lineaarne.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2014 16:51:12 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Glensow, lendad VATSIMis kah? Endal pole longhaulimiseks üldse aega, kuid pole raatsinud veel Dash8 ära osta. PMDG 737'st on kah pisut kopp ees, üsna lihtne ja lineaarne.


Pigem olen rohkem IVAO fänn. icon_smile.gif
Need niinimetatud pikamaalennud jätan tavaliselt ööseks käima, õhtul tõusen õhku ja hommikul juba maandun,
peab vaid lootma, et FSX vahepeal erroreid pole visanud, nagu sellele mängule tavaks on. icon_biggrin.gif
Endale on aga viimasel ajal aga hoopis QualityWings'i 757 meeldima hakanud, peaaegu sama detailne nagu PMDG,
aga seejuures väga hea fps ning saab teha selliseid keskmise pikkusega lende.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2014 16:52:44 vasta tsitaadiga

VATSIMis pannakse ban kehtima, kui niimoodi ööks simu tiksuma jätad. 1-2h lennuga on muidugi see mõnusam, et enamus käsitsi tehtava osa saab normaalse ajaga saavutada ja heal juhul mõnikümmend minutit automaatlendu teha. Kusjuures, viimased lennud tegingi PMDG JS41'ga. Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama ja saab ilusate scenerytega linnade vahel tõksutada. Profiiliarvutiga Aerosoft Arlanda X + REX pilved + nipetnäpet modi veel on terminalis fps 40+.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2014 17:07:47 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
VATSIMis pannakse ban kehtima, kui niimoodi ööks simu tiksuma jätad. 1-2h lennuga on muidugi see mõnusam, et enamus käsitsi tehtava osa saab normaalse ajaga saavutada ja heal juhul mõnikümmend minutit automaatlendu teha. Kusjuures, viimased lennud tegingi PMDG JS41'ga. Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama ja saab ilusate scenerytega linnade vahel tõksutada. Profiiliarvutiga Aerosoft Arlanda X + REX pilved + nipetnäpet modi veel on terminalis fps 40+.


Tohoh, tundub tõesti, et pean endale ikka vähe kõvema rammuga cpu muretsema.
Praegusel juhul saan Arlandas peaaegu täpselt samade Sinu eelnimetatud lisadega heal juhul 10 fpsi kätte.
Ja ausaltöeldes polegi ma selliseid tunni-kaheseid lende teinud, suured Boeingud on siiamaani mind rohkem võlunud.
Aga tõesti, peaks oma simu üle pika aja uuesti käima ajama ja proovima, hetkel väikseim ja detailseim lennuk on mul Embraer 170.
Peaks uurima, kas ka Eesti Õhu paintjobi sellele kuskilt leiab.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carnauba
HV vaatleja
Carnauba

liitunud: 21.05.2006




sõnum 27.02.2014 21:27:13 vasta tsitaadiga

Glensow kirjutas:
Peaks uurima, kas ka Eesti Õhu paintjobi sellele kuskilt leiab.


Siin on miskit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2014 23:47:10 vasta tsitaadiga

Glensow, kui sul mõni detailne E170 on (mitte see poolik Wilco), siis jaga icon_smile.gif
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevp
HV vaatleja
Kevp

liitunud: 02.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2014 00:15:39 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Glensow, kui sul mõni detailne E170 on (mitte see poolik Wilco), siis jaga icon_smile.gif


Ma nüüd küll ei oska öelda, kui poolik see on, aga igatahes minul on see:
http://www.wilcopub.com/simulator-add-on/modern-airliner/e-jets-series-5754.html

Vähemalt lendab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 28.02.2014 19:03:13 vasta tsitaadiga

Mina kasutan POSKY lennukeid, sest masin ei ole piisavalt hea sellele simule, tähendab simule ta vastab, aga igasugu lisadega kipub lag-i sisse võtma , eriti suurtemates lennujaamades . Rääkige mulle sellest REX pilvedest? Ma hakkasin seda installima, kuid nõuab mingit backup faili, aga seda ma ei leidnud kuskilt. Ja kas see programm peab koguaeg lahti olema või salvestad endale meelepärased settingud ja tekstuurid ja paned REX programmi kinni? Ja ma kasutan FSX Acceleration simu.
Kui Vatsimi kohta uurida, siis mis termineid seal kasutatakse täpsemalt, sest ma ei ole veel kursis sellega ja reaalse ATC Fraseoloogiaga pole harjunud, ühesõnaga võin hätta jääda. Kas on minusugusel mõtet üldse oma nina sinna toppida? Samas FSX-is lendamine ja reaalsed reisilennukid pakuvad mulle vägagi pinget. Lausa armastan neid icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carnauba
HV vaatleja
Carnauba

liitunud: 21.05.2006




sõnum 01.03.2014 00:24:16 vasta tsitaadiga

eero78 kirjutas:
Rääkige mulle sellest REX pilvedest? Ma hakkasin seda installima, kuid nõuab mingit backup faili, aga seda ma ei leidnud kuskilt.


Kas ta mitte lihtsalt ei taha teha olemasolevatest FSX-i tekstuuridest backupi?

eero78 kirjutas:
Ja kas see programm peab koguaeg lahti olema või salvestad endale meelepärased settingud ja tekstuurid ja paned REX programmi kinni?


Kui weather engine-t kasutada ei taha siis jah, sätid omale meelepäraseks ära ja võid kasvõi unustada selle olemasolu. P.s kui sul on kõige uuem REX4 siis sellel nagunii on ainult tekstuurid (Texture Direct), ilmamootori (Weather Direct) osa pole veel välja antud vist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 01.03.2014 00:59:44 vasta tsitaadiga

Carnauba, Asi selles, et ma ei saa hakata ennem sätteid paigaldama, kui backup faili pole ta aktiveerinud, kirjutab midagi , et backup folder või file not complete. Automaatselt ta ei leia Ja käsitsi ta ei anna valikut.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carnauba
HV vaatleja
Carnauba

liitunud: 21.05.2006




sõnum 01.03.2014 21:33:00 vasta tsitaadiga

eero78, mis REXi versioon sul on? Viimase kahe versiooni puhul ei mäleta küll, et oleks installi käigus mingi backupi kohta pärinud. Alles esmasel käivitusel küsis alustuseks FSX-i asukohta (kui automaatselt ei leidnud) ja peale seda tegi siis backupi FSXi tekstuuridest. Kui ei ole veel siis uuri vastava REXi versiooni manuali, seal peaks kõik step-by-step ära seletatud olema kuidas põrgumasin tööle saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 02.03.2014 18:31:52 vasta tsitaadiga

Carnauba,mul on REX 1.02.2008.1126, aga ma sain nüüd tööle, installisin uuesti ja käivitasin administraatorina. Tänud!! Leidsin omale uue lennuki millega nüüd lendan: http://www.fs-freeware.net/downloads/viewdownload/5-cargo-aircraft/2289-fsx-dhl-air-boeing-767-3jhf-package-with-vc
Oskad sa öelda milline see parim ilmamootor võiks olla ja kas Jeppesen, mis on fsx-iga kaasas pole piisavalt täpne? Olen hetkel jeppseniga rahul, kuid paljud räägivad, et ei kõlba sinna kah. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carnauba
HV vaatleja
Carnauba

liitunud: 21.05.2006




sõnum 03.03.2014 13:50:46 vasta tsitaadiga

eero78 kirjutas:
Oskad sa öelda milline see parim ilmamootor võiks olla ja kas Jeppesen, mis on fsx-iga kaasas pole piisavalt täpne? Olen hetkel jeppseniga rahul, kuid paljud räägivad, et ei kõlba sinna kah. icon_smile.gif


Hetkel vast Active Sky Next kõige kiidetum. Lisaks on veel variantideks FS Global Real Weather ja OpusFSX. REXi ei julgeks soovitada, vähemalt seni kuni pole tulnud välja nende uus REX4 Weather Direct. Esimesest kolmest on olemas ka demoversioonid. Endal on Active Sky Next enne mida kasutasin REX Essentials Plus-i aga võrreldes ASN-iga siis REX pani ikka kohati suht segast ilma tegemisel. Hea mulje jättis ka FSGRW, hea lihtne väike programm, mis saab oma ülesandega hakkama. Lisaks toetab see ka paljusi erinevaid platvorme, nii FS2004, FSX, Prepar3D v1.4 kui ka 2.1 ning tulevikus on lubatud lisada ka X-Plane tugi, mis on hea kui on soovi vahetada platvormi. ASN toetab hetkel ainult FSX-i kuigi ka Prepar3D v2 tugi on lubatud tulevikus lisada.

On ka selline variant http://www.plane-pics.de/fsxwx/home.htm mis on tasuta aga ise ei ole proovinud, äkki on siit keegi teine kokku puutunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 06.03.2014 09:41:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi siin PMDG 777-200 LR ka ostnud on?
Vaatan, et hind ei olegi hullu. Netis uurides tuleb kas sõimu või kiitust, kuidas siinsetel pilootidel( icon_smile.gif ) on?

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carnauba
HV vaatleja
Carnauba

liitunud: 21.05.2006




sõnum 06.03.2014 19:32:01 vasta tsitaadiga

Arvan, et igat penni väärt kuigi isiklikult meeldib 737-ga rohkem kärutada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 09.08.2014 11:29:05 vasta tsitaadiga

Keegi veel simuleerib?
Ise harjutan Vatsimiks.

Edit::

Nii, ei keegi?

Edit::
Proovin hakata ehitama PMDG jaoks paari cockpiti detaili.
Plaanis tervet cockpitti teha pole, kuid mõned detailid
Alustaksin suhteliselt kergest EGT APU näidikust.
Vaja läheb: Servomootor, servokaart, hammasrattad, võll, pleksiklaasi, vahtplasti ning nipet-näpet veel.
Kui näidikuga saab edukalt hakkama, proovin teha flapsi näidiku ning siis suunduda laepaneeli tegemise peale.
Hoian tegemistega kursis.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 09.08.2014 13:53:28 vasta tsitaadiga

Pildid ja updated on teretulnud. Ise väga ei lenda, kuid teema on huvipakkuv.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.08.2014 11:40:27 vasta tsitaadiga

Mis erinevused peaks olema Ground Environment Xtreme`il ja MegaScenery Earth`il?

Ma saan aru, et MegaScenery Earth annab uued maapinna tekstuurid aga kas tasuks lisaks veel GEX osta?

Lähiajal plaanis REX4 Texture Direct, MegaScenery Earth California osta ja hiljem ja REX4 Weather Direct (kui see välja tuleb).

FS Global juba on peal, see parandab mesh`e, ehk teeb mäed, orud... reaalsemaks/paremaks

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 24.08.2014 17:05:59 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Rex4 tekstuure, Opuse ilmamootorit ning scenereyd ja terraine, kus ise lendan.

Ehk siis: Tallinn Scenery, Eesti Terrain, Megaairport Helsinki ning Megaairport Arlanda Stockholm.

Kui küsida minu arvamust, siis mina piirduks Rexiga ning võtaks lisaks täpsed konkreetsed Sceneryd kindlatele kohtadele.

Vatsimis visuaali ei harrasta, ainult IFR seega ega sealt pilvede vahelt väga täpset maapinda nii kui nii näha pole. Seega keskendun pigem täpsetele lennujaamadele.

Ebays ning Opencockpitsist vajalikud asjad teele pandud, ootan põnevusega.

Täna tuli välja Tallinnale uus scenery. Lihtaslt vapustab. Üli täpne. Selle eesti ei ole kahju paarkümend eurot välja käia. Olemas ka Demo versioon, kus teksuurid pole nii kõrge resoga, kui fullis.
http://secure.simmarket.com/drzewiecki-design-eetn-tallinn-x-fsx-p3d.phtml
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carnauba
HV vaatleja
Carnauba

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.08.2014 23:14:22 vasta tsitaadiga

liver.97 kirjutas:
Täna tuli välja Tallinnale uus scenery. Lihtaslt vapustab. Üli täpne. Selle eesti ei ole kahju paarkümend eurot välja käia. Olemas ka Demo versioon, kus teksuurid pole nii kõrge resoga, kui fullis.
http://secure.simmarket.com/drzewiecki-design-eetn-tallinn-x-fsx-p3d.phtml


Hah, just mõned päevad tagasi käis peast läbi, et miskine Tallinna scenery kusagilt kellegi poolt tulema pidi ja siin see nüüd ongi. Väga hea uudis, hind ka norm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 25.08.2014 11:23:17 vasta tsitaadiga

Carnauba. Ei ole täpselt aru saanud, kas lendad Vatsimis?

Mõned bugid, mis välja tulnud Tallinn Sceneriga.
1) GSXiga koos ei toimi väravad, need lihtsalt haihtuvad õhku
2) AFCADist on puudu mitmed standid nagu 16 ja 28
3) rajast lõunapoole jääv autogen ja ka scenery puud kaovad
4) erinevad maapinnal olevad tuled kaovad olenevalt vaatenurgast
5) photoreal ala on väike, ülimadala reoslutsiooniga, värvid on väga mööda ja autogen on totakas (nt Mõigus on 10 korruselised hooned) - võimalik parandada asendades poolakate maapind uuega
Nende muudatuste tegemiseks on aga juriidiliselt vaja Poolakate luba.
Hetkel tegelen GSXile Tallinna tekstuuride loomisega

Aga ei ole muretseda. Meil oma FSX kunnid parandavad juba vigu. Eks varsti saame nautida perfect scenerit.
Annan siin teada, kui mingit uudist selle kohta.



Edit:: Esimene detail cockpiti ehitamiseks jõudis Hispaaniast kohale. Tegemist oli siis servokaardiga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carnauba
HV vaatleja
Carnauba

liitunud: 21.05.2006




sõnum 03.09.2014 14:18:00 vasta tsitaadiga

liver.97 kirjutas:
Carnauba. Ei ole täpselt aru saanud, kas lendad Vatsimis?


Kahjuks Vatsimis ei lenda, olen küll mõelnud, et võiks asja ette võtta aga pole aega ja energiat leidnud. Eks ta laiskuse taha pidama jääb nagu ikka.

On küll FSX-i teema aga paljud teist ka veel teisi simulaatoreid kasutavad? Ise leian ennast aina rohkem klikkamast Prepar3D V2 ikooni peal desktopil kui FSX-i. Jookseb minu silmis kõvasti stabiilsemalt ning parema pildiga nö out of box.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 04.09.2014 19:17:01 vasta tsitaadiga

Ise olen FSXile truuks jäänud. Võibolla on asi selles, et minu arust pole lennusimulaatorite mõte pakkuda nii öelda real feeli(mida nii kui nii ükski pakkuda ei suuda, ka FSX), vaid simuleerida erinevaid süsteeme, navigatsiooni ning sidet. Olen kuulnud, et muudele simu platvormidele pole tehtud PMDGga võrreldavaid mudeleid, seega pigem simuleerin eeloetud asju FSXis, VATSIMIS ning PMDGga. Kui midagi lennusimulaatorist õppida, on see rohkem teoreetiline pool.

Kindlasti võta ette VATSIM kui vähegi huvi. Annab kindlasti juurde. Arendab mõtlemist, hoiab mõtte teravana. Hea ajaviide samuti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carnauba
HV vaatleja
Carnauba

liitunud: 21.05.2006




sõnum 11.09.2014 15:32:59 vasta tsitaadiga

Olen nõus, ega seda õiget tagumiku tunnet nagunii ei saa ja ka endal peamine fun süsteemide simuleerimisest aga ega väheke silmarõõmu ka paha tee. P3D puhul tõmbab mind samas juba puhtalt mõte sellest, et asja koguaeg arendatakse ja ka probleemide korral leitakse lahendused reeglina. Mis puudutab PMDG'd siis on see ka peamine põhjus miks mul FSX veel käigus on. PMDG on küll lubanud, et üks hetk nende asjad ka P3D peale jõuavad aga eks näha ole (mingid litsentsiprobleemid vms). Palju kiitmist olen kuulnud Majestic Q400 kohta, mida on PMDG võrreldud ja kohati ka isegi ettepoole tõstetud. Endal plaanis see üks hetk soetada, on keegi siit näppida saanud seda?

VATSIMi koha pealt üritan ikka üks hetk sõprust sobitada, peaks varsti natukene rohkem vaba aega olema siis vaatab uurib.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Microsoft Flight Simulator X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.