Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1100, 1101, 1102 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.11.2019 18:20:53 vasta tsitaadiga

Tundub, et neil oli algusest peale plaanis sulle 1M creda ja 3 premmipäeva anda icon_wink.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 08.11.2019 18:41:11 vasta tsitaadiga

krt mul konto üle 8a vana, pole midagi kinkinud wg
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.11.2019 20:58:16 vasta tsitaadiga

Sama siin, betast saadik, aga mingit tasuta asja pole küll saanud. Krt, isegi töötan WG heaks, aga tutkit icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 08.11.2019 22:24:46 vasta tsitaadiga

Kui siin T-50-2 ja muud väikest nodi jagati neile, kes beetast alates tanki lasknud on, siis sain ka. Tegelikult võiks WG natukese rohkem vaeva selles valdkonnas. Osad varsti pea 9 icon_exclaim.gif aastat seda mänginud on ja vähemal või suuremal määral ka rahaga lajatanud. Kuna peale suve järsult kadus huvi ja pelan ca kuni 3 mängu nädalas, siis WG üritab mind tagasi saada väga nonsense kupongidega, mida pmst iga nädal saan. (Sorry, aga ei huvita x5 xp võidu puhul 15x järjest ja seda saan siis kui kulutan prem shopis üle 30 euri)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.11.2019 23:03:55 vasta tsitaadiga

Ajhaa, T-50-2 sain muidugi, aga see just väga Progetto mõõtu välja ei anna icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 08.11.2019 23:09:15 vasta tsitaadiga

Täna jagati ju kõigile -30% kupong veteranide päeva puhul.

Mis Progettosse puutub siis mul on sügav kahtlus, et kui mul seda poleks varemalt juba olnud, siis oleks mõni muu T8 "kingitud" mis mul garaazis on ja ikka oma kreda saanud. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.11.2019 23:13:28 vasta tsitaadiga

Mis kupong? Kus kupong? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 09.11.2019 00:55:07 vasta tsitaadiga

Aaa sorry, see vist topiti ka selle 5a tähtpäeva puhul ainult mulle. Pikk lohisev kiri oli, jõua sa sealt kõike täpselt meelde jätta. icon_lol.gif
Selles suhtes norm kupong, et kehtib absoluutselt kõigele. Ainult et hetkel pole küll plaani pennigi kulutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 09.11.2019 10:40:26 vasta tsitaadiga

Ise sain hiljuti nelja aasta eest AMX 13 57 ja kuna mul see oli juba, siis 5K kulda kompenseeriti. icon_biggrin.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 09.11.2019 12:51:33 vasta tsitaadiga

Huvitav mille järgi seda siis vaadatakse kes saab ja kes ei saa ning mida saab ja kui palju saab?
Ma ka pole kinke saanud eusa_think.gif Vist oleneb kui palju oled raha sisse pannud WG'sse. Noh ma ka pole ostnud ühtegi nö premium tanki 5 aasta jooksul.
erick kirjutas:
bugbrake, ära muretse, mul läheb 9s aasta ja pole ka midagi saanud, kuigi eurodes pakun ca 1000 EUR kandis puhtalt premmi eest makstud.

Murest on asi kaugel aga millegi järgi ju see valim tehakse. See et WG õnnitleb sind 5 aasta täitumise eest ei ole see kindel kriteerium.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 09.11.2019 16:09:09, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.11.2019 13:40:50 vasta tsitaadiga

bugbrake, ära muretse, mul läheb 9s aasta ja pole ka midagi saanud, kuigi eurodes pakun ca 1000 EUR kandis puhtalt premmi eest makstud.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.11.2019 00:22:43 vasta tsitaadiga

Tõmban aga jälle sae käima ja .....ok, ropendama vast ei hakka aga....

Viimasel ajal on massiliselt tekkinud accrerollereid.
No muidu mul suht suva kuidas keegi oma väikest peenist tahab kompenseerida, aga ära viska sitta tiimi ventilaatorisse!!!!!
Istutakse kuskil tagajoonel oma kuradi op mediumiga ja lihtsalt snaibitakse midagi, selle asemel et anda tiimile tuge või olla abiks flangi hoidmisel!
Sellised piidrid ajavad tõesti sita nii keema, et reaalses elus annaks lihtsalt pasunasse!
Täna isegi üks eestlane sai sõimata! Istus oma top tieri Obj 430`ga eemal ja lihtsalt sügas kotte! Tra kas see statsi number on sulle nii fucking oluline, et pead tiimi keppima????
See mäng on oma xvm`iga nii persse keeratud stasi jahtijate poolt et igasugune tahtmine hakkab kaduma!
Kas tõesti on till nii tilluke, et vaja sedasi kompenseerida????
Mis on üldse selle mõte? Palun selgitage mulle ka!!!! Et sinine värv näeb ilusam välja? Või lillq? Tra siis värvi oma kuradi närune bemm või näkane A4 seda värvi ja naudi terviseks!!!!!
Trastand lasteaed ma ei tea....

Pole ju mingi kunst minulgi teha kontole reroll ja grindida mõni op tank, ja sellega tagaliinil snaipida!!! Ausalt, ei ole probleem! Ja saan ka siniseks! Aga mis kuradi pärast ma seda tegema peaksin?
Igal kuradi tanki tüübil on oma osa mängida selles mängus, kui ma läheks artyga spottima, oleks lahe????
Täna sai nähtud paaril korral EBR ja E5 ning isegi Type 4`ga snaipivaid siniseid vendi! Aaa...EBR oli isegi lilla rsk....
Ma ei tea....haige maailm ausalt!!!
Tänan tähelepanu eest!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 11.11.2019 08:22:32 vasta tsitaadiga

mul eile kah joppas rankedis näha tegelast kes oma ebr105 istus taga koos artydega. Mängu ajal mõtlesin, et meil polegi lighte enam, et keegi ei spoti ja kui olime surma saanud siis see ebr hüppas artyde juurest põõsast välja ja pani punuma. Terve lahing pole teda näha ja siis lõpus suvatseb liigutada oma ebr, pole ime, et raske tiimil midagi teha kui selline istub taga. A noh mis teha kui nii siis nii ja lähed järgmisse lahingusse ja loodad parimat. Eile avastasin, et selles teise ringi rankedis olen seal 9 taseme juures ja seal saab artyga teistele närvidele käia hästi. Enamus aega on ainult avatud kaardid ja miski pärast olen oma t92 ka kaotuse puhul esimene või siis esimese 5 seas, et punkte ikkagi ei kaota.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.11.2019 11:50:54 vasta tsitaadiga

pyroman11, sa oled millestki valesti aru saanud. Kõrget statsi on võimatu saada pidevalt tagaliinil snaipides va üksikute just selleks otstarbeks loodud tankidega (Obj 430 kindlasti pole selline). Seal on mitu põhjust - oled dämmist kaugel, assist dämmi ei anta, tiimikaaslaste mürsud jõuavad enne sinu omi sihtmärgini ja söövad dämmi ja killid eest ära, winrate tuleb sitt sest impacti pole (võitmiseks tuleb kaardil võtta olulisi positsioone ja neid kaitsta või edendada).

Nüüd, miks peaks keegi taga snaipima normaalses mängus? Põhjuseid võib olla mitu - tiim on erakordselt nõrk (ilmselt ei suuda esiliini toetada vajalikul määral), flank on nõrk (st liiga vähe tanke) ja võib langeda, olukord on väga ohtlik. Üldiselt uunikumid ja superuunikumid oskavad seda suht hästi hinnata, kuidas jõudude vahekord on. Kui see on omade kahjuks, siis ongi taktikaliselt korrektne mitte yoloda esiliinile surema.

Raske öelda, mis sul seal toimus, aga tõenäoliselt sa lihtsalt ei mõistnud taktikalist olukorda nii hästi kui see teine vend.

EBRiga arta juures campimisele pole küll mingit vabandust va kui AFK pead olema. EBR töötabki kõige paremini eesliinil tiirutades.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.11.2019 21:37:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
pyroman11, sa oled millestki valesti aru saanud. Kõrget statsi on võimatu saada pidevalt tagaliinil snaipides va üksikute just selleks otstarbeks loodud tankidega (Obj 430 kindlasti pole selline). Seal on mitu põhjust - oled dämmist kaugel, assist dämmi ei anta, tiimikaaslaste mürsud jõuavad enne sinu omi sihtmärgini ja söövad dämmi ja killid eest ära, winrate tuleb sitt sest impacti pole (võitmiseks tuleb kaardil võtta olulisi positsioone ja neid kaitsta või edendada).

Nüüd, miks peaks keegi taga snaipima normaalses mängus? Põhjuseid võib olla mitu - tiim on erakordselt nõrk (ilmselt ei suuda esiliini toetada vajalikul määral), flank on nõrk (st liiga vähe tanke) ja võib langeda, olukord on väga ohtlik. Üldiselt uunikumid ja superuunikumid oskavad seda suht hästi hinnata, kuidas jõudude vahekord on. Kui see on omade kahjuks, siis ongi taktikaliselt korrektne mitte yoloda esiliinile surema.

Raske öelda, mis sul seal toimus, aga tõenäoliselt sa lihtsalt ei mõistnud taktikalist olukorda nii hästi kui see teine vend.

EBRiga arta juures campimisele pole küll mingit vabandust va kui AFK pead olema. EBR töötabki kõige paremini eesliinil tiirutades.


Usu, ma ei ole mitte pime ega päris loll. Jutt käib hetkel mängijatest, kellel mingi max 6K lahinguid tehtud ja just randomis (muid ma lihtsalt ei viitsi).
Päris tagaliinil nad ei istu, vaid tavaliselt seal, kus mõistlikud TD`d sitsivad. Ja usu, nad saavad ka reeglina dämmi tehtud. Seda on lahingu lõpus nähtud.
Ma poleks selle vastu, kui teeksid seda td`ga või mõne sellise ikaldusega nagu need rootsi mediumid või prantsuse heavyd. Nad ei saagi eesliinil olla. Või noh saavad, aga mitte kauaks.
Lahingu alguses nad ei üritagi kuskile mujale mõistlikumale positsioonile minna, vaid võtavad kohe oma tagumise positsiooni sisse.
Samuti ei saa mina neid kuidagi pidada uunikumiks vmv. Selleks et väärida seda nime, peab olema vastavalt statsidele ka korralik lahingu arv. 5K lahinguid ei ole seda mitte! Kohe selgitan miks!
Kui vaadata nende meeste mängitavaid tanke, siis seal on head premmikad või muidu op masinad. Ja nendega siis lastaksegi ringi.

Sa ütled, et taktikalist olukorda ei mõista....kulla mees, seda juhtub ju kuramuse iga päev! Ka siis kui tiimil läheb hästi, ka siis ei tule nad appi eesliinile, vaid sitsivad ohutus kauguses! Kuni viimastena ellu jäävad! Paraku võib siis juba hilja olla.

Ja kui kutsud kedagi appi, siis saad üldjuhul vastuseks klassikalise FU!! Nad ei roni oma pesast välja! Kärvaku või terve tiim! Peaasi, et nemad oma dämmi kätte saavad!
Kordan veelkord, asi ei ole korraliku mängupagasiga tegelastes, vaid just nendes väheste lahinguarvuga tegelastes. Kui nüüd võrrelda neid kahte uunikumi mängu kestel, siis normaalne uunikum on seal kus vaja reeglina, aga need sitapead sitsivad ikka ohutult taga.
Ma ei tea palju sa tavalist randomit mängid, kui vaata teinekord just neid mehi kellest rääkisin!

Täna raske tööpäev ja kui mu jutt jäi segaseks siis küsi üle.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.11.2019 17:54:49 vasta tsitaadiga

Võibolla siin see segadus tuleneb sellest, et ma ei mäleta et oleks kunagi uunikume näinud nii käitumas, aga aeg-ajalt mõni punane-oranž-kollane küll võtab oma top tier heavy'ga sisse positsiooni arta selja taga icon_biggrin.gif

Et meil mõisted oleksid selged, siis uunikum on WN8 2450+ WR 58%+ ja superuunikum WN8 2900+ WR 60%+ (kui palju platoonitud siis pane +2% juurde). Igal juhul ma ütlen, et selline käitumine nagu sa kirjeldad ei aita tuua häid tulemusi, isegi täpselt vastupidi. Dämmi võibolla saad lasu või kaks juurde keskmiselt, aga WR kukub kolinal.

Aga kui ütleme, et jääb mõni silma jälle, ära kõhkle replayd jagamast siia, proovime tõeni jõuda.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 12.11.2019 21:36:12 vasta tsitaadiga

Üldiselt, kui mõni lilla / sninine vend kuskil kaugelt snipib enda hea armoriga. Siis võib vaadata winrate konkreetse tank'iga. Kui see on ikka 60%+, siis ei saa tegelikult halba sõna öelda. Sisult ta enda kämpamisega tassib team'e korralikult..
Samas veidi kahtlane oleks küll mängida 430'ga top tierina ja snipida selle kõvara toruga...krt teab mis seal peas sel hetkel toimus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 14.11.2019 21:45:01 vasta tsitaadiga

@erick - tänud põhjaliku ülevaate eest tehnilise poole pealt. Eks lõpuks taandub kõik rahale ja ka overkillile - samas, see overkill on ju ainult hetkes.. Viie aasta pärast on tänane RTX 2080 vana plönn, mille eest saab järelturul ehk 50 eurot.. Aga ma ise vaatan ikka 2060 poole - tundub optimaalne olevat. 600+ fps annab wot mulle praegugi, vähemalt nii ma ekraani nurgas seda näen.

@erick. Üks küsimus mängu kohta ka. E25 tippkiirus kõigub - mingi kolm-neli päeva on see rangelt 61 km/h (mitte mingi valemiga ei lähe sellest tasasel maal üle) ja siis jälle mõned päevad 65 km/h (mis peakski tema tippkiirus olema). Nii juba paar kuud. Kas see võib olla mingi nerfimise test vms? Kui oled ühe tankiga mänginud 10K mänge, siis see kiiruse vahe on täitsa tunnetatav. Kiirusel 65 km/h jõuad nö platsi keskele ilma avastamata ja teed spottimisega puhta vuugi aga kiirusega 61 km/h (ka kiirendus on aeglasem) ei jõua kuidagi enam platsi keskele ilma, et sind enne välja ei spotitaks. Küsimus on kokkuvõttes kahes-kolmes sekundis, aga see on määrav. Mulle tähendab see kiiruse vahe pm võitu või kaotust. Lihtsalt nii välja timmitud on parimad spottimiskohad, vastase baas jääb wiewrange sisse.
Mingeid muudatusi tankiga ei tee, kõik on sama, aga tippkiirus kõigub ajas.
Kahur on ammu ära nerfitud. Nüüd võtavad kiiruse ka käest. Ainult supercamo ja hea wiewrange ongi veel jäänud. Aga see on siiski minu jaoks ainuke tank, mis mängimist väärt - kõik skillid ja perkid peal ning täiustatud vent ja šokolaad lisaks - camo toob alati muige suule, kui vastased sinust 60 meetri kaugusel meeleheitlikult ennast üritavad põõsa taha peita.
Uusi tanke ma enam ei osta ja grindida ei viitsi. Mugav olen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 15.11.2019 02:31:24 vasta tsitaadiga



3:15
5:15
6:15
6:15
10:14 (cap)
7:15
3:15
4:15
8:15
12:15
10:15

Kisub juba huumoriks. Täna rohkem ei viitsi. icon_lol.gif

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.11.2019 12:33:05 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
@erick. Üks küsimus mängu kohta ka. E25 tippkiirus kõigub - mingi kolm-neli päeva on see rangelt 61 km/h (mitte mingi valemiga ei lähe sellest tasasel maal üle) ja siis jälle mõned päevad 65 km/h (mis peakski tema tippkiirus olema). Nii juba paar kuud. Kas see võib olla mingi nerfimise test vms?


Ei ole kindlasti test. Selleks on test server, kuhu kõik saavad muudatusi proovima minna. E25 kui premium tanki statse üldse ei saa muuta halvemaks - WG peaks siis maksma kompensatsiooni. Seepärast on tal ka jätkuvalt üli OP camo laskmise ajal, mis teistel TD'del juba 3-4a tagasi ära nerfiti.

Minu pakkumine on, et mingi muu faktor mõjutab. Näiteks mängus on kolme pinnasetüüpi (soft, medium, hard) ja mida pehmem pinnas, seda suurem ground resistance ja madalam tippkiirus. Ehk maa võib küll olla tasane, aga tippkiirused on väga erinevad kivisillutisel ja kusagil põllul või jõe ääres.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 15.11.2019 17:11:41 vasta tsitaadiga

miks premmtanki statse kehvemaks ei saa teha, võta või superpershing. Algusega võrreldes kui tuli nagu kaks erinevat tanki.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.11.2019 18:04:29 vasta tsitaadiga

arny, aga siis WG pakkus võimalust selle tanki tagasimüümiseks ka. Peale seda otsustati, et enam kunagi ühtki prem tanki halvemaks ei tehta.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.11.2019 01:59:08 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
@erick. Üks küsimus mängu kohta ka. E25 tippkiirus kõigub - mingi kolm-neli päeva on see rangelt 61 km/h (mitte mingi valemiga ei lähe sellest tasasel maal üle) ja siis jälle mõned päevad 65 km/h (mis peakski tema tippkiirus olema). Nii juba paar kuud. Kas see võib olla mingi nerfimise test vms?


Ei ole kindlasti test. Selleks on test server, kuhu kõik saavad muudatusi proovima minna. E25 kui premium tanki statse üldse ei saa muuta halvemaks - WG peaks siis maksma kompensatsiooni. Seepärast on tal ka jätkuvalt üli OP camo laskmise ajal, mis teistel TD'del juba 3-4a tagasi ära nerfiti.

Minu pakkumine on, et mingi muu faktor mõjutab. Näiteks mängus on kolme pinnasetüüpi (soft, medium, hard) ja mida pehmem pinnas, seda suurem ground resistance ja madalam tippkiirus. Ehk maa võib küll olla tasane, aga tippkiirused on väga erinevad kivisillutisel ja kusagil põllul või jõe ääres.


Jutt on erinevatest päevadest - ühel päeval on pm igal pinnasel 65 km/h saavutatav, teisel päeval ei lähe isegi siledal asfaltteel üle 61 km/h. Lihtsalt ei lähe ja kõik, nagu sein on ees..
Ma ei ole nüüd nii rumal, et ei saaks aru soise pinnase ja põllu ning asfalttee vahest ja et see kiirust mõjutab, seda enam, et kaardid ju korduvad. Ma olen suht kindel, et mingi nerf sealt tuleb/on tulnud ja nad ei vaevu sellest ilmselt isegi mitte teatama. Varsti on spetsifikatsioonides, et tippkiirus ongi 61 km/h. Pole muidugi maailmalõpp, aga häiriv on. Nagu auto, millel turbo aeg-ajalt tagant kaob - sõita ju saab, aga minek pole enam see..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.11.2019 10:20:26 vasta tsitaadiga

See on nii kummaline keiss, et viska replaysid. Kui võimalik, siis samast kaardist.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 16.11.2019 11:22:17 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi üks klassivend, kes rääkis, et nägi, kuidas ühte suurt männipuud üritati korraga seitsme linttraktoriga maha tõmmata (trossid puu küljes ja värki),aga näed! ei õnnestunud.

Ta rääkis veel igasuguseid lugusid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1100, 1101, 1102 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.