Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 01.07.2021 12:20:11 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Muhekas kirjutas:
insiderid siis saavad kuna seda w11 täpsemalt alla laadida?
Paar päeva juba. Windows update kaudu. Lasin üleeile peale, töötab väga hästi, ühtegi bugi pole veel olnud. Üht-teist võiks muidugi muuta, aga üldiselt mulle meeldib ja tagasi win10 peale ei tahagi enam minna.


Huvitav, et mul ei ole seda uuendustes olemas icon_eek.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.07.2021 12:29:51 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Vondur kirjutas:
Muhekas kirjutas:
insiderid siis saavad kuna seda w11 täpsemalt alla laadida?
Paar päeva juba. Windows update kaudu. Lasin üleeile peale, töötab väga hästi, ühtegi bugi pole veel olnud. Üht-teist võiks muidugi muuta, aga üldiselt mulle meeldib ja tagasi win10 peale ei tahagi enam minna.


Huvitav, et mul ei ole seda uuendustes olemas icon_eek.gif
Kui sul on Windows insideri konto olemas ja Windowsi all juba aktiveeritud, siis Settings ->Windows update-> Windows insider program -> Choose insider settings, seal valid DEV channeli, siis check for updates ja siis peakski uuendus välja ilmuma.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 01.07.2021 12:36:35 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Muhekas kirjutas:
insiderid siis saavad kuna seda w11 täpsemalt alla laadida?
Paar päeva juba. Windows update kaudu. Lasin üleeile peale, töötab väga hästi, ühtegi bugi pole veel olnud. Üht-teist võiks muidugi muuta, aga üldiselt mulle meeldib ja tagasi win10 peale ei tahagi enam minna.


Huvitav, et mul ei ole seda uuendustes olemas icon_eek.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 01.07.2021 12:43:45 vasta tsitaadiga

Mul ka ei tulnud kuni muutsin täna Insider-i sätingutes, et tahan ka Dev uuendusi vms - peale seda kohe tekkis ka W11 icon_smile.gif .

viimati muutis kris 01.07.2021 12:50:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.07.2021 12:43:46 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
danny, läbune on see start menüü win10 juba. xp ja vist ka 7 oli kuidagi konkreetsem.


Ei olnud, mul oli kõik vajalik ilusti sorteeritud kategooriatena ala fototöötlus, failitöötlus, muud jne.

Aga eks ole algfaas ikkagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.07.2021 13:01:16 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Vael, näita mulle Linuxi distrot mis sobib miljarditele kasutajatele ja miljarditele masinatele üheaegselt ja täidab ilma terminalis elamiseta kõik vajalikud ülesanded...


Siiski raud peab vastama kindlatele standarditele, unix ühilduv või IBM ühiduv, jne.
Mis vajalike ülessannete täitmisse puutub, siis Irix oli selline ( solaris ka). kõik oli olemas, oska aint tellimuses kõiki mõeldavaid soove kirja panna, siis nõiutakse terminalis sinu eest. Praegu saad vaid vundamente, milelle ise pead maja otsa ehitama.

Ega windowsiski terminalist pääse. Hakka temaga midagi tõsist tegema ja otsi juhendeid, saad hulganisti nõuandeid kuidas rakenduse terminalis püütonit tantsitada (vihje ESRI).
ja kui win'i adminne jälgida siis needki ajavad asju läbi CMD akna, on kiirem. või siis teevad kausta GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} //peaks win11 peal ka töötama.
tagasi üles
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.07.2021 13:16:33 vasta tsitaadiga

olavsu1, jah ja mõni eriti esoteeriline süssadminn liigutab faile siiani Norton Commanderis... Ma räägin miljarditest Windowsi kasutajatest kellele Windows sobib rohkem kui Linux. Linux ei saa ilmselt kunagi nii universaalseks ja raua suhtes kõigesööjaks OS-iks nagu seda on Windows.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.07.2021 13:24:15 vasta tsitaadiga

mhm, isegi näinud "spetsialiste", kes neegri kombel avavad mingi lollaka totalkommanderit pool päeva ja vajutavad evaluation period expired 30 years ago pläusta kinni, et üks fail kopeerida mälupulgale selle asemel, et paari sekundiga windows exploreris asi ära teha.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 13:43:06 vasta tsitaadiga

kasutan ka explorerit, aga siiski tunnen vahest just volkov commanderist puudust icon_lol.gif
...nt. seal oli parim hex editor, avas kõiki faile, suurus polnud probleemiks...samuti sai lihtsalt kahte erinevat directoryt omavahel võrrelda, et jälgida failide kattuvusi, siis sai suuruse järgi reastada katalooge, jne jne. nüüd tõmba iga sellise operatsiooni jaoks eraldi programm thumbs_down.gif

aga teemasse, kas tõesti vaja nüüd registris sobrada, et muuta taskbari suurust? saab ikka väikseid ikoone näitama panna ja 'not combine' valik on ikka alles kuskil?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.07.2021 13:52:48 vasta tsitaadiga

Nipi1000, Taskbariga nagu ka Start menüüga ei saa praktiliselt mitte midagi teha ja see on Win11 kõige suurem ikaldus. Loodan, et Windowsi arendajatel tuleb mõistus pähe ja nad teevad taskbari ja startmenüü paindlikumaks.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 14:09:13 vasta tsitaadiga

selge, no siis pole kiiret kuhugi, las arendavad icon_confused.gif
alles eelmine aasta sai win10 peale liigutud, kuna nvidia driverid ei toetanud gsynci freesync monitoridel, muidu istuks vist endiselt 7 peal, et ma võin oodata küll icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 14:12:37 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
kasutan ka explorerit, aga siiski tunnen vahest just volkov commanderist puudust icon_lol.gif
...nt. seal oli parim hex editor, avas kõiki faile, suurus polnud probleemiks...samuti sai lihtsalt kahte erinevat directoryt omavahel võrrelda, et jälgida failide kattuvusi, siis sai suuruse järgi reastada katalooge, jne jne. nüüd tõmba iga sellise operatsiooni jaoks eraldi programm thumbs_down.gif


OT
ja see volkov commander mahtus ära ühe flopi peale. Olid ajad.
Microsofti arendajatel oleks vist kõige lihtsam hello world ka 100+MB ja lisaks nõuaks veel net frameworki ja krt teab veel mille installimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.07.2021 14:38:16 vasta tsitaadiga

napoleon, suurema osa executable failide mahust võtab tänapäeval endale kasutajaliides ehk silmailu... DOS-i programmidel seda vajadust polnud, sellest ka nende väike maht, aga mina küll ei viitsiks enam kunagi DOS-is "möllata"...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 14:41:49 vasta tsitaadiga

OT:
Vondur, ma vbl isegi viitsiks. Linuxis kasutan küll midnight commanderit vahel. Välimuse poolest on see sarnane norton commandetile/volkov commanderile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 14:44:10 vasta tsitaadiga

ühepoolsele 3,5 tollisele floppyle(720kb) mahtus terve op systeem, volkov commander ja paar mängu isegi, olid ajad tõesti... sel ajal siinmail internetti polnud ja tuli kohalikest BBS'dest nänni tõmmata ja ise hex editoriga mänge crackida, muud varianti polnud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 14:58:37 vasta tsitaadiga

Aasta 2021 ja kuula sellist juttu. Nokia 3330 tahaksite WAP-i kah veel kasutada ja arvutile netti infrapunaliidesega jagada? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 15:06:32 vasta tsitaadiga

Betamax natuke nostalgitseda ju võib. Muide Far Manager paistab veel täiesti elus projekt olema ja see jookseb cmd aknas mitte ei kasuta windowsi UI-d. Kui arendatakse, ju siis leidub kasutajaid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 15:16:23 vasta tsitaadiga

just, tuleb uuemale generatsioonile ka teada anda, millest nad on ilma jäänud ja vb ei oska tahtagi. mida aeg edasi, seda vähem kontrolli näib olevat meil arvuti üle, aina kaob seadistus võimalusi, uuendused lendavad ebasobival ajal selga millest keelduda pole võimalik, jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 01.07.2021 16:57:43 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Mul ka ei tulnud kuni muutsin täna Insider-i sätingutes, et tahan ka Dev uuendusi vms - peale seda kohe tekkis ka W11 icon_smile.gif .


Tegin sama ja olemas. Tänud

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 17:05:42 vasta tsitaadiga

Teistpidi muidugi omal ajal kasutasid arvutit need kes oskasid. Tädi Maalil ei olnud arvutit ja ta ei osanud sellest isegi puudust tunda.
Tänapäeval on pea igal tädi Maalil ja lumehelbekesel arvuti ja mõlemal on suhtumine, et tee nii et see fcking asi töötaks, ma ei tea ega tahagi teada mis seal kapoti all on. Samas ei takista see suhtumine neil kõike huupi näppimast kui nad kogemata kapoti peaks avama ja siis tõmmatakse kõne tuttavale it mehele peale, veakirjeldus on stiilis "ma kuskil vajutasin midagi, siis arvuti midagi küsis, vajutasin edasi ja pärast oligi katki" ja on pahased kui IT inimene nende "ülidetailse" kirjelduse peale ei oskagi telefonis juhendada mida edasi teha. Eks selleks need seadistused ära kaotataksegi või siis saab neid ainult registry/group policy kaudu muuta kuhu suvaline dumbuser kogemata ei satu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 19:27:53 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista seda, et kui CPU jääb alla nende nõuete ja dev insider buildid lõppevad, siis kas tõepoolest surub Microsoft kõik sellised tagasi W10 peale? See on ainuke küsimus, miks ma ei julgeks minna dev channeli peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 02.07.2021 07:52:41 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
IdeaPad S540 toimib.

Programmid mida kasutan ala autocad, photoshop toimivad ka probleemideta mis pani mind muretsema. Aga niikaua kui asjad toimivad las olla peal. Harjumatu on start menüü, win10-l oli mul korralikult sorteeritud, nüüd läbune minujaoks, ei leia ka sätteid mis lubaksid nö oldschooli kasutada.

Win10 Classicmode
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.07.2021 11:42:55 vasta tsitaadiga

napoleon, selleks on tglt UAC ja advanced settings ja admin rights/mode olemas. Kes tahab saab lihysalt registri lihtsamalt tühjaks teha. 3 liigutusega vist isegi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004




sõnum 02.07.2021 13:23:28 BSOD vasta tsitaadiga

Blue Screen Of Death - muutub - Black Screen Of Death
https://www.theverge.com/2021/7/1/22559852/microsoft-windows-11-black-blue-screen-of-death-bsod-change

Black Screen Matter!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2021 13:57:11 vasta tsitaadiga

Surnud neeger.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.