Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1098, 1099, 1100 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.10.2019 20:27:25 vasta tsitaadiga

On ikka hirmus kui keegi su kasutajanime teab, eks? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 14.10.2019 20:35:21 vasta tsitaadiga

Ei ole hirmus. Ma ei kannata kaebajaid eha kitujaid. Kui inimesed ei austa isiklikku privaatsust. Naistest saan ma aru, aga mees võiks ikka mees olla. Aga no kui ei ole mune, siis ei ole. Selliseid mehi ennegi nähtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2019 22:01:15 vasta tsitaadiga

Pole siin vaja teisi süüdistada, oled ise piisavalt palju vihjeid andnud, et kasutajanimi ära aimata -> Palju lahinguid E25 mis tähendab ilmselt kõrget kohta reitingus, tier X JgPz E100, ligi 60% WR overall.
Vähegi kogenud mängijal mõne minutiga käes.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2019 22:58:03 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Ei ole hirmus. Ma ei kannata kaebajaid eha kitujaid. Kui inimesed ei austa isiklikku privaatsust. Naistest saan ma aru, aga mees võiks ikka mees olla. Aga no kui ei ole mune, siis ei ole. Selliseid mehi ennegi nähtud.


Miks naised peaks olema kehvemad kui mehed, aru ma ei saa? icon_smile.gif
No, et naistele on nagu käkikeeramine lubatud, aga meestele kohe mitte?


Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 14.10.2019 23:49:58 vasta tsitaadiga

FastPotty, keegi pole su kasutajanime mulle avaldanud. Aga kuna IT ja andmetöötlus toob mulle leiva lauale ja vorsti ka sinna peale siis juba professionaalsest huvist tegin kiire otsingu WG lehelt.
Algandmed selleks andsid sa ise oma kiitlemisega - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10200415#10200415

Kusjuures sa ise oma nüüdseks juba kustutatud postituses alustasid selle WR jutuga kuidas see on kõigil juba WG poolt ette ja paika ära määratud ja suurt teha pole midagi.
Huvitav muidugi, et WoT justnimelt kõrgemates tierides sul tavatanke mängida ei lase aga vot madalates tierides ja "preferential MM" ning muidu OP tankidega laseb. icon_wink.gif

Ma ei kahtle et sa mängida oskad aga oma fantaasiavaldkonda kuuluva bottide ja ettemääratuse jutuga võid sa puu taha kerida.

FastPotty kirjutas:
Kui te eeldate, et naine peaks selliseid mänge sama hästi oskama kui mehed, siis olgu nii. Enesehinnangu küsimus.
1/3 WoT-i striimeritest keda ma jälgin on naissoost. Teevad lõdva randmega oma oskustega enamusele meestest ära. icon_lol.gif
Ega see mingi reaalseid füüsilisi oskusi vajav mäng pole et meestel mingi eelis oleks. Pigem on naised alalhoidlikumad ja suudavad seetõttu kauem mängus sees püsida.
Meestel võib küll ülihäid mänge rohkem ette tulla aga samas ka ärakukkumisi esineb sagedamini kus liigne risk end ära ei tasunud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.10.2019 10:38:13 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
arny kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Sa tõsta oma Skorpion G WR ka 45% pealt 60% peale ja siis räägi edasi...
E25, Panzerjäger I, Pz.Kpfw. B2 740 (f) pole väga pädevad WR näitamiseks.


Aga miks mitte, wr on ikka ju olemas ja kuidas sa seda teed on ju vaba voli selles mängus. Mõned kasutavad parema wr nimel igast modegi. Viimases Clausi videos mainis kah mitu korda, et see mis sina selles mängus teha saad on sõita ringi jne, mäng otsustab kas ja mis su lask teeb. Kas läheb üldse pihta ja kui palju dmg teeb.


Kuna ainult Erick teadis minu teist mängijanime, siis pole väga raske arvata, kust sa tead, et ma E25, PzJag ja B2 mängin. Ok, Thomak28 teadis ka. Kumb neist külamutt on? Mune ka teil on, mehed?
Eriti hale on see, kui otsitakse mingi eriti madala WR tank üles, mida wot lihtsalt ei lase mängida ja siis ilgutakse. Ausalt, ma olen ise naine, aga teiesugused mehed on lihtsalt labased, mannetud Kuidas ma sulle varba peale astusin? Kui te eeldate, et naine peaks selliseid mänge sama hästi oskama kui mehed, siis olgu nii. Enesehinnangu küsimus.
Aga Arny. Aitäh sulle. Sina tundud mees olevat siin.


Ilmselgelt, nagu tuleb välja su postitusest, oled sa ise see külamutt icon_wink.gif

Kui sa vähegi oskaksid mängida ka tier 8-10 tanke, siis võiks juba öelda, et Eesti parim naismängija WoTis (59%, WN8 1715). Aga ometi, kui võtta kõrvale nt LauraOlen (53% WR, WN8 1666), ja vaadata korraks, mis toimub kõrgemate tieride masinatega, siis pole isegi võrrelda midagi. Üks teeb parimate tankidega 2000-3000 dam ja teine 1500 ringis. Kusjuures, Laura alustas veel arty mängijana ka, niiet lasi alguses kohe korralikult põhja oma statsid.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 15.10.2019 12:26:26 vasta tsitaadiga

srry aga ikka ei saa aru miks on kellegi wr võrreldav aga kellegi teise oma mitte. Ma olen võrreldes enamustega lasknud vähem skill moona ja mänginud ilma premm kontota. Mind ei saa ka ju siis teiega võrrelda sest selles kategoorias olen ma ju parem kui teie sest te teete midagi mida mina ei tee. Mis see point on näpuga näidata mida keegi teeb kui mäng seda võimaldab. Mingi aeg tagasi olid väga head mängijad teistest paremad kuna kasutasid aimboti, mõned siiani paraku kuna neid õpetusi on kuidas mängu kaustades midagi muuta jne. See kellegist parem olemine on ikka eestlasele omane, et kui keegi on parem siis ju ikka pätti teeb ja hakkame urgitsema.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 15.10.2019 12:33:57 vasta tsitaadiga

arny, kuna sa algset FastPotty postitust (mille ta ära kustutas) tundub ei lugenud siis soovitan rohkem sel teemal sõna mitte võtta. Küsimus pole absoluutselt kahe mängija WR võrdlemises. Ei viitsi sel teemal rohkem vaielda ega seletada...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 15.10.2019 13:26:54 vasta tsitaadiga

eeeee, mis vahet sellel on kes mida kus kirjutas kunagi. Praegu loed teksti ja on ju asjakohane tekst. Kui keegi kirjutab midagi lolli siis oleks mõistlik ju mitte vastata. Hetkel käib jauramine selle üle kes kuidas kellegi wr võrrelda saab, et kes ikka parem on. Poleks olnud siis mõtet jaurama hakata kui ei ole otustavat otsust välja tuua miks keegi on parem ja miks kellegi wr on võrreldav või kelle oma mitte. icon_cool.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.10.2019 16:28:49 vasta tsitaadiga

arny, vaadates su kontot on selge see, et damage on sul ju hea (st probleem pole selles). Näiteks keskmise mängija kohta väga viisakas WN8 1880 ja 2050 dam Obj. 140ga ei käi kuidagi kokku 46% WRiga mis sul selles tankis on. See on ju tomati tasemel WR. Lihtsalt su WR kuidagi väga mitu sammu taga dämmiga võrreldes. Mis viib mind paratamatult mõtteni, et su WRi probleemid on tõenäoliselt tingitud muudest faktoritest peale dämmi ja selle, mis moona sa kasutad. Seega otsid tonti valest kohast.

Kui sa tahad, võid saata nt oma viimase aja mängudest mingi 10 replayd (lihtsalt jutti, nt 10 viimast mängu, kasvõi pane wotreplays.eu üles ja saada lingid). Vaadates need kiirelt üle, oskaks ilmselt täpsemalt osutada, kuidas WRi tõsta ilma et peaksid üldse kuldmoonale mõtlema.

PS - LauraOlen on pooled oma mängud üldse mänginud artaga (~7500 / 15 000), mis on kõige nõrgema carry poweriga ja madalaima WRiga klass mängus. Samadel alustel, miks LittleLotti WRi ei saa tõsiselt võtta (metsik buustimine 3 low tier tankiga), tuleb aru saada, miks LauraOlen WR ei väljenda tema reaalset oskuste taset. Ja kokkuvõttes tulebki Tier X masinatega välja, kumb on tegelikult kõrgema WRiga ja tugevam mängija.

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 15.10.2019 16:30:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.10.2019 16:30:04 vasta tsitaadiga

Mis sellest WRist niiväga taga ajada? Mul on overall 53,9% aga viimasel ajal Rootsi masinatega mängides on nendega wotstati andmetel WR vaid 40% kandis heal juhul... WN8 nendega on aga 2000+ icon_rolleyes.gif No eks muidugi palju mänge nädalavahetuseti annab oma osa...

(Peale selle muidugi, et võidu eest saab rohkem pappi ja xpd)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 16.10.2019 02:04:27 vasta tsitaadiga

Täna siis ajasin oma Skorpioni garaažist välja ja üsna kasutu tunne tekkis seal põõsas cämpides. Põhjus selles, et ma sain päris kindlasti vastasele pihta, mäng aga arvas, et mürsk tuleks läbi vastase tanki saata. Ja nii juhtus kolmel korral. Ei mäleta, et selline asi minuga varem üldse juhtunud oleks.

http://wotreplays.eu/site/5058442#mines-twyxter-rheinmetall_skorpion_g

14.23 (T54E1 torn)
13.38 (Caerna torn)
13.16 (Caerna torn)

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 16.10.2019 07:22:30 vasta tsitaadiga

tänud eric, et soovid aidata aga mul sellest wr suht suva. Ma mängin kui viitsin ja nagu tuleb. selle obj 140 ma pole õieti mänginudki. Algul veits proovisin ja siis hiljem kui teiste rahvustega ei lähe siis mõned korrad lihtsalt vene tanki omapärasid ära kasutanud. Mõtlesin nende replayde peale ka, et kas tegelt neid faile nagu omavahel ka lihtsalt jagada saab, et siis saab teine oma arvutis neid vaadata kui tahab. Sinna üles laadides peab ju ka alla laadima.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.10.2019 15:22:40 vasta tsitaadiga

arny, võid ka need failid winrariga kokku pakkida ja nt Upload.ee-sse üles laadida. Saadad lingi mulle PSi kaudu ja ongi thumbs_up.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005




sõnum 16.10.2019 18:45:06 vasta tsitaadiga

kellelgi veel Rudy meeskonna vahetus ebaõnnestub? No ei saa kudagi poolakaid sinna tanki, saadan venemehed kuuri pauka jääb alles, aga “Neli tankisti ja koer” ei saa kuidagi toimima.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 16.10.2019 19:24:53 vasta tsitaadiga

Margo18 kirjutas:
kellelgi veel Rudy meeskonna vahetus ebaõnnestub? No ei saa kudagi poolakaid sinna tanki, saadan venemehed kuuri pauka jääb alles, aga “Neli tankisti ja koer” ei saa kuidagi toimima.


Saada Laika kosmosesse nagu Kuldse Trio loos. icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 18.10.2019 11:00:37 vasta tsitaadiga

Tõesti naera herneks. Arty lasi end vast laterna posti surnuks ja siis kv3 ja elc hüppavad mäest alla ja ei midagi.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.10.2019 15:58:01 vasta tsitaadiga

QB räägib plaanitavast HE nerfist:


Link


Minu arust tal on õigus seekord.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 18.10.2019 17:10:40 vasta tsitaadiga

dez rääkis kah hommikul sellest. Veider jah kui vana hea 183 või fv4005 teeb max 450 dmg. Ja mingi kv2 või t49 lased heal juhul 300.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 18.10.2019 19:09:38 vasta tsitaadiga

Üleüldse ei saa aru mida nad seal WG tarbivad, et sellised mõtted ja ideed tulevad - kahe toruga tank (ja otseloomuluikult peab see oleme vene tank), HE moona nerf.
Võiks alustada sellest kas või, et igasuguste auhinna tankidega ei saaks osa võtta edenemistest ja klanni lahinguteks jne. võiks jääda kasutusse ainult randomite jaoks (näiteks Object 279 e).

Mis puutub laskude ära kadumisse ja läbistamisse (või siis mitte läbistamissse) siis selleks on väga hea mod olemas millega saab nii mõnigikord aru ja selgeks kuhu lask läks ja miks damage't ei tulnud - Battle Hits mod

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 18.10.2019 22:11:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 18.10.2019 19:16:09 vasta tsitaadiga

https://console.worldoftanks.com/en/encyclopedia/vehicles/ussr/R54_KV-5_Dragon/
https://console.worldoftanks.com/en/encyclopedia/vehicles/usa/A45_M6A2E1_Swamp/
https://console.worldoftanks.com/en/encyclopedia/vehicles/germany/G119_Panzer58_Wraith/

Millist soovitate võtta?

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.10.2019 21:29:16 vasta tsitaadiga

Oh jummel. Konsool? Seal on vist teistlaadi meta kui arvutil.

Arvutile võtaks sellest valikust M6A2E1. Aga konsooli kohta ei tea...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.10.2019 00:03:36 vasta tsitaadiga

KV-5 oleks minu valik, toodab rohkem meeme icon_smile.gif Teatavasti sellega saab väga edukalt vastaseid reverse sidescrapeda nii, et radistitornikesed esisoomusel on varjus. Tagasoomus on 140mm ja küljesoomus 150mm, normaalse nurga alla panna siis tier 8 ja alla naljalt keegi läbi ei lasegi.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 19.10.2019 08:08:43 vasta tsitaadiga

tegelt see he nerf on seotud vene tankidega. Tava moonaga neist väga ei lase ja siis lastakse HE ja need suured torud teevad haiget vahest. Teeme nerfi HE ja vene tankid on veel paremad sest enam ei pea kartma, et mingi fv teeb haiget.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwarri0r
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2017




sõnum 21.10.2019 17:09:44 Käed eemale HEst! vasta tsitaadiga

Kui HE nerfi saab, siis nii enam ei tee:

https://www.upload.ee/files/10623949/My_Movie.mp4.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1098, 1099, 1100 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.