Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 21.01.2013 12:49:03 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Maldur, jälle rebid lauseid kontekstist välja. See "Miks mina Aune`ga meeletult suurt vahet kuulen, nagu öö ja päev!? " käis integreeritud emaplaadi heli vs. Aune T1 kohta ja nende vahe ON nagu öö ja päev - lisame jälle igaks juhuks - minu kõrvadele.
tsitaat:

Kes vähegi süveneb, saab aru et kõik väited ja andmed põhinevad faktidel, millest enamuse on avaldanud PinkFloyd aka Mike.

Et Mike`i arvates on siis see lamp seal mõttetu kõrin nagu sina ütlesid? Mine palun ütle seda RG foorumis Aune T1 teemas ka icon_lol.gif

Pista nüüd oma demagoogiline jama sinnakohta tagasi kust see tuli ja palun ole natuke aega vait eusa_wall.gif


"Kõrin" on MINU HINNANG kõrinale, täpsemalt minu silmis ebamõistlikule materjalikasutusele, RG kasutaja candyk ütleb selle kohta diplomaatiliselt "entry-level DAC icon_smile.gif". Mike avaldas detailide loetelu ja hea pildimaterjali millest loeb kogu vajaliku kenasti välja. Mike avaldas faktid. Mind ei huvita tema arvamus sest TA EI OLE ERAPOOLIK selles asjas - tema huvi on teenida selle pealt. Mul puudub vajadus tsiteerida Mike arvamusi. Ja ei tsiteeri ka.

Mul on õigus avaldada OMA arvamusi teema subjekti suhtes - samapalju nagu sinul. Ei ole sinu öelda kas ma olen see või teine või vait. Tee endale oma foorum ja kiitle ning kamanda seal kuidas tahad. Poogen.

-------------------------------------------------------------

NATAS999 kirjutas:
oskab keegi öelda, palju võiks maksma minna bi-amp võimendus 2.0 süsteemile.


Vaata ka siia. Ma tean et Vladimir ehk "Tehnofriik" kasutab seda icon_smile.gif.
http://www.minidsp.com/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 21.01.2013 13:14:52 vasta tsitaadiga

Mina võtaks Malduri jutu kokku niimoodi - kui saaks mõõta erinevate komponentide helikvaliteeti skaalal 0...1 siis tulemused oleks midagi sellist:
NE5532 mikroskeem 0,99
DAC PCM1793 baasil 0,99
OPA2134 0,99
Lamp 1
Järjestikku ühendatuna on signaali kogukvaliteet komponentide kvaliteetide korrutis seega lamp ei muuda tulemust.

PS: Numbrid on omavoliliselt valitud sellised, mis toovad loogika paremini välja. Tegelt pole mul aimu, kas teistel komponentidel võiks olla see number 0,9 või 0,999999, aga see, et nad kokku korrutuvad on kindel ja selle loogika alusel lamp objektiivselt signaali ei paranda. Lamp võib lisada ainult kõrvale meeldivat ühtlast müra.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.01.2013 14:00:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lamp võib lisada ainult kõrvale meeldivat ühtlast müra.

tsitaat:
...lamp ei muuda tulemust

No ma ei tea, kui nimetada sedasi lampide vahetusega tulenevaid muutusi helipildis (detailsus, ruumilisus, pillide eristatavus), siis olen küll vist pea peale kukkunud ja kõrvavärdjas. Aga no olgu see lamp siis teie jaoks kõrvale meeldiv ühtlane müra. Meeldiv on küll, täitsa nõus aga see ülejäänu...
Olen järeldusele jõudnud, et siinsete helipedenduse teoreetikutega on mõttetu vaielda, sest nad ei kuula absoluutselt kõrvadega vaid teavad kõike niisama, ilma asja reaalselt proovimata, mõistuse ja teooria põhjal. Geeniused! icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 21.01.2013 15:02:42 vasta tsitaadiga

Noh, egas iga lamp praktikas 1 vääriline kah ei ole icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.01.2013 15:46:18 vasta tsitaadiga

hervor kirjutas:
Noh, egas iga lamp praktikas 1 vääriline kah ei ole icon_smile.gif

Lampide poolt tekitatud mürasid on võimalik mõõta ja siis saab valida sellise isendi, mille müra on kõige väiksem.

Vanadel headel aegadel, kui raadiod-makid-telerid kõikvõimalikke lampe icon_smile.gif sisaldasid, siis käis tihti lampide valimine, et sobivat leida. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 21.01.2013 17:16:27 vasta tsitaadiga

Ma proovin konstrueerida näite kuidas heli kvaliteet üldiselt mis iganes seadmes degradeerub.

Ütleme - 100% kvaliteedis signaal on seadme sisendis. Nüüd pärast sisendit toimetav aktiivelement mis käsitleb kuidagi signaali, lisab oma moonutusi, kahinaid, sageduskarakteristiku sõltuvusi jne. Üldises kvaliteedis siis tegelikult langeme protsentskaalal allapoole - ütleme 0,5% (samuti juhuslik tinglik arv), sest erinevus originaalist suureneb. Sellest järgmine element omakorda saab kätte juba esimese elemendi lisanditega signaali ning "täiendab" seda oma signatuuriga. Ja nii edasi kuni ahela lõpuni. Sisendis olnud 100% järjest kahaneb ja kahaneb, sedamööda mida pikem ja keerulisem on signaalitee. Siit nähtubki et kui tahta võimalikult kvaliteetset heli, peab proovima hakkama saada võimalikult lühikese ja lihtsa lahendusega.
Mõelgem nüüd nendele kes kasutava fullrange kõlareid, võimendeid kus on vaid Volume ja Power nupud... see on nii just seepärast et vältida kõike ülearust.

Lamp vs transistor on vaidlus väga pikka aega olnud. Minu meelest on lambil eeliseid täiesti olemas, ilma trafota võimendil on suurepärane kasvukiirus (=transiendid on moonutamata), tema moonutuse iseloom on üsna erinev transistoris omast.
Viimased tekitavad rohkem paarituid harmoonilisi, lambil aga on ülekaalus paarisharmoonilised - mis teadaolevalt on inimese kõrvale meeldivamad kuulata, ta lepib nende olemasoluga lihtsamalt. Nimetame seda "soojaks heliks".

Võibolla oli see näide mõistetav.
Kui me liidame ühte seadmesse mõlemaid tehnikaid, siis saame tulemuseks et saadav signaal sisaldab MÕLEMA tehnoloogia puudusi, lambi ühe eelise (kasvukiirus) aga "sööb" ära mõni transikogum, näiteks NE5532. Moonutused liituvad, mürad võivad ka summeerudes väheneda aga mürade "värv" ei jää enam valgeks. Signaali kasvukiirus määratakse ära kõige uimasema elemendi järgi...

Ei vaidlegi et see võib meeldida ja mitte meeldida - see on ja jääb individuaalseks eelistuseks, kindel aga on et iga juurdetulnud jupikesega kaotame tegelikult helis. Julm öelda aga seda protsessi ei huvita mitte kellegi arvamus meeldivast või mittemeeldivast.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.01.2013 18:36:57 vasta tsitaadiga

behringeri x-over ja nad 4ch võim tundub piisavalt lihtne ja lollikindel kooslus olevat thumbs_up.gif kusjuures seda nad'i võimu olen ma varemgi mõelnud, aga x-overit ei leidnud kuidagi, nüüd asi selge ja võib oma utoopilise projekti tõsisemalt ette võtta.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.01.2013 22:17:23 vasta tsitaadiga

Maldur, vot see oli esimene asjalik post millega olen igati nõus. Tõsi see on, et mida rohkem vidinaid seda rohkem helis kaotame. Aga kui suur on see kadu reaalselt kõrvale ja kumb tekitab inimese jaoks loomulikuma/reaalsema helipildi - lamp või transs - see on tõesti vägagi individuaalne. Minu jaoks kõlab lambi poolt töödeldud heli hulka loomulikumana ja tunnen ennast rohkem muusika sees olevat, see ümbritseb minu nn. headspace`i ruumilisemalt ja detailid/instrumendid on selgemini eristatavad - siinkohal mängib muidugi ka rolli millist lampi kasutada - põhjus miks ma ka teisi lampe testimiseks ostsin. Ja uskuge või mitte aga lamp muudab selles Aune T1 võrrandis väga palju helipilti. Ise suhtusin alguses samuti skeptiliselt, et kui palju ikka üks lamp muuta võib aga üllatus oli suur kui kuulsin lampide erinevusi. Omasin jah Juli@ kaarti mõnda aega tagasi kuid helisüsteem on sama ja ka ruum on sama (isegi sama mööbliga) ja mingi osa sellest on ilmselt ka natuke pseudoefekt nagu ka teemas eespool kirjutasin, kuid sellist elavat, ruumilist ja detailset heli kohe kindlasti Juli@ ei teinud. Lisaks kui rääkida SNR numbritest ja mürast, siis vähemalt minu kõrvadesse küll mingisugust müra ei jõua T1`ga aga ilmselt mõtleme siin erinevaid asju müra all - teie teoreetilist müra ja moonutusi (kvaliteet) kui nii võib öelda ja mina konkreetselt salvestusest mittetulenevat kuuldavat sahinat jms.

tsitaat:
Ei vaidlegi et see võib meeldida ja mitte meeldida - see on ja jääb individuaalseks eelistuseks, kindel aga on et iga juurdetulnud jupikesega kaotame tegelikult helis. Julm öelda aga seda protsessi ei huvita mitte kellegi arvamus meeldivast või mittemeeldivast.

Nõus. Inimeste eelistused, kuulmine ja taju on erinev. Kes usaldab rohkem oma kuulmist ja sellest tulenevat naudingut, kes mõistusest ja teooriast mõjutatud naudingut.
Tsiteerin veelkord iseennast:
tsitaat:
Muinasjutt või teooria, pseudoefekt või reaalne test - kuulad mõistuse või kõrvadega? - igaühe oma valik.


Ja vabandust kui vahepeal liiga isiklikuna tundusin aga olen selline inimene kes võtab iga sõna väga konkreetselt ja mulle ei meeldi kui teine inimene ei austa minu isiklikku arvamust ning kukub seda maha tegema. Kipun sel juhul samaga vastama.

Igaljuhul PEACE! beer_yum.gif

e: Homme saan Tungsram PCC88 lambi ka kätte icon_smile.gif

e2: Tungsram PCC88/7Dj8 (NOS, 1972. made in hungary) käes ja testitud. Palju kommenteerida seekord ei ole. 6922EH lambiga väga sarnased.
Helipilt, ruum ja instrumentide eristatavus/detailsus on minu kõrva järgi samad. Ainuke erinevus mis kuidagi suutsin aru saada on see, et 6922EH`l tundub väga kübeke rohkem kõrget otsa olevat mis teeb ka helipildi kübeke õhulisemaks. Bass tundub Tungsramil olevat kübeke tihedam ja rohkem lööki kuid tõesti vahe on imeväike, põmst. olematu. Aga tegu kokkuvõttes hea lambiga T1´le beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 23.01.2013 12:46:19 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
behringeri x-over ja nad 4ch võim tundub piisavalt lihtne ja lollikindel kooslus olevat thumbs_up.gif kusjuures seda nad'i võimu olen ma varemgi mõelnud, aga x-overit ei leidnud kuidagi, nüüd asi selge ja võib oma utoopilise projekti tõsisemalt ette võtta.


Eelpool viidatud miniDSP koos miniDigi blokiga on tegelikult asisem. Ise seda küll ei kasuta - mul on Berri 2300 (vanem ja väidetavalt parem versioon 2310-st) - aga sai söbralt proovimiseks laenatud kunagi. Hoiatan, et päris plug-and-play aktiivsüsteem pole, möötemikker ja -tarkvara (HolmImpulse) on soovituslik aksessuaar. Miljon üks vöimalust heli peeti keerata, kui ei tea, mida teed. Samas mingit erilist alkeemiat ka pole.

Vöimendi ei pea olema 4- kanaliga. Nagunii kesk-körgetele reeglina nii vöimast vöimu pole vaja. Klass-D (Hypex, Tripath) bassile ja klass-A ülejäänule tundub suht öige tee olema.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.01.2013 17:27:17 vasta tsitaadiga

vladimir, tänud, eks neid variante tuleb veel ilmselt üle vaadata ja läbi mõelda, võimalik, et otsustan jätta süsteemi tavalise 2 kanaliga stereo võimu toita (integrated amp.) Selle jaoks on filtrid teadjameeste poolt välja mõeldud.

4-kanaliga võim minu talupoja mõistusega võttes tundub natukese lihtsam üles seada, kuna saund ja võimsus peaksid omavahel paremini klappima. Muidugi selles suhtes olen täiesti teadlik, miks erinevat tüüpi ja erineva võimsusega võime bi-ampis kasutatakse, aga just seda klapitamist kardan rohkem olevat erinevate võimudega, kuna mängu tuleb rohkem muutujaid. Tegelikult kogu projekt on üsna ambitsioonikas nii teostuselt kui finantsiliselt. Mingit tähtaega pole endale selle jaoks seadnud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 23.01.2013 23:04:53 vasta tsitaadiga

Võibolla kõige mõistlikum koht kuskohast küsida et 5.1 arvutiga ühendatud süsteemi puhul kuidas võimalik youtube panna muusikat mängima ainult stereos, et ei kasutaks keskkõlarit? Kaob kõik muusika fun ära keskkõlariga. (Ressist pandud "Straight")
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 24.01.2013 00:52:00 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
oskab keegi öelda, palju võiks maksma minna bi-amp võimendus 2.0 süsteemile. tarvis on selleks eelvõim+2ribaline aktiivfilter ja 2 stereo lõppvõimu ja kus kohast üldse saaks valmis lahendusi. Valmis lahendusena pean silmas minimaalselt seda, et ei pea ise jootma hakkama ja trükkplaate valmistama jne. olen googeldand küll päris palju, aga lõpuks viivad kõik teed ikkagi DIY peale. jootmine ise polegi ehk probleemiks ja hädaga saaks trükkplaadi ka tehtud, aga pärast skeemis igast trimmpotede sättimine ja lõpuks korpuse ehitamine asjale ei paku absoluutselt pinget. ehk kellelgi siit kogemust selles vallas.


Mul on kokku pandud miniDIGI + 2*miniDSP + MeanWell impulsstoide + hiina TK2050 D-klassi võimud.
Arvutist tuleb digi signaal (coax ja optiline mõlemad olemas). Potekaga regullib voluumi tarkvaraliselt - ehk nivood on 100% paigas. Midagi joota pole vaja.

Tore asi, aga võiks olla odavam ja vägevam. MiniDIGI plaat võiks üldse olemata olla, miniDSP plaat võiks ühte coax sisendit lisaks omada ja rahu majas.

Tahaks mingit odavamat ja vägevamat tri-amp süsteemi. Usutavasti võtab keegi kätte ja teeb ühe mõnusa Raspberry Pi lahenduse millel on peal lineaarsed EQ-d, filtrid ja faasikõverate sättimise võimalused. Vot siis hakkaks looma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2013 01:14:36 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Võibolla kõige mõistlikum koht kuskohast küsida et 5.1 arvutiga ühendatud süsteemi puhul kuidas võimalik youtube panna muusikat mängima ainult stereos, et ei kasutaks keskkõlarit? Kaob kõik muusika fun ära keskkõlariga. (Ressist pandud "Straight")
Ressiiveril "stereo" valikut pole?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2013 14:46:55 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Aga minul on Sound Blaster ViBRA16. Stock.


Ma lootsin, et keegi asjatundja hakkab mu kaarti maha tegema, aga võta näpust...

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 25.01.2013 22:29:11 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Smith kirjutas:
Aga minul on Sound Blaster ViBRA16. Stock.


Ma lootsin, et keegi asjatundja hakkab mu kaarti maha tegema, aga võta näpust...


endalgi selline, miks peaks maha tegema. see on hää toorik FM sündi jaoks

http://www.ucapps.de/midibox_fm.html
tagasi üles
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 28.01.2013 21:01:55 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Võibolla kõige mõistlikum koht kuskohast küsida et 5.1 arvutiga ühendatud süsteemi puhul kuidas võimalik youtube panna muusikat mängima ainult stereos, et ei kasutaks keskkõlarit? Kaob kõik muusika fun ära keskkõlariga. (Ressist pandud "Straight")
Ressiiveril "stereo" valikut pole?


Muidugi on, aga samamoodi on ka arvutis stereo valik, kuid miks ma pean igakord oma helisüsteemi ümber seadistama kui ma tahan muusikat youtubest kuulata? Peaks ju mõistlik olema et muusika tuleb stereos, mitte läbi keskkanali?
Arvutist valitud output 5.1 kui filme või mänge jooksutada siis tuleb neil heli nii nagu neil ette nähtud, kas siis stereos või 5.1
Kuid kas võimalik browseris või youtubes ise seadistada stereo peale?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 13:19:56 vasta tsitaadiga

Vaata oma helikaardi driver üle, korja igasugune virtuaalne pask välja. Mis kaabliga ühenduses on arvuti ja ressiiver?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 29.01.2013 16:43:57 vasta tsitaadiga

Kõik jama välja lülitatud (Disable enchantments) Ning ühendus HDMI kaabliga.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 18:45:00 vasta tsitaadiga

Ja ikka mängib keskkõlarist stereo allikas? Siis ressiiverist mingi imeasi sisse lülitatud.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 29.01.2013 19:03:37 vasta tsitaadiga

Noname, Selles point ongi ju et mozilla ei anna youtube stereos. Kõik muu mis stereos peab töötama töötab. Sa ei lugenud korralikult läbi mu algset posti.
Ressis on mul "Straight" ehk siis nii mängib nagu kanalid tulevad.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.01.2013 21:41:34 vasta tsitaadiga

Syncmahv, pane siis 2ch stereo või kasuta normaalset brauserit, see mozilla ei kõlba karupe****gi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.03.2013 19:56:02 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel huvitatud Aune T1 kuulama tulemisest, siis andku PS-is teada. Olin vahepeal pikalt haige ja seetõttu ka takkajärgi tööga hõivatud ja igasugu muud jamad.
Vahepeal igatahes kokku 10 lampi kogunenud ja 6 neist väga head. Elektroonilise mussi jaoks: 6922EH, Tunsram PCC88. Rock/metal/jazz: Amperex 6DJ8/ECC88, Mullard ECC88, Philips PCC189.
Ja erinevate nö. segu-stiilide kuulamiseks Mazda PCC189 üsna hea. Parimaks lambiks pean siiski 1969 Amperex 6DJ8/ECC88 (GAC, Heerlen Holland, delta9F3, single support leg, dimpled disc getter).
Head-Fi foorumist samuti välja juurunud, et Amperex "orange globe" 6JD8/ECC88 üks parimaid lampe Aune T1-le. Järgmisena eelistatakse Mullard ECC88`t (odavam philips PCC189 on sama helipildi ja omadustega). Endal rohkem lampe plaanis osta ei ole kuna olen leidnud sobivad. 2 Lorenz PCC189 lampi pole veel kohale jõudnud, peaksid tõenäoliselt samad olema mis Philips PCC189, lihtsalt teise brändi logoga.

Ahjaa, vahepeal uuenes helisüsteem niipalju, et sai odavalt ostetud Onkyo TX-SR304E ressiiver ja lairiba elemendid millele plaanis tammest "kastid" ehitada.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2013 22:18:35 vasta tsitaadiga

sonabite asemel heco victa II 301 seeria riiulikõllid. VÕimendab ikka technicsi su-x933. Plaan 2 võimu osta ja elemente eraldi võimendada.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 05.03.2013 22:48:38 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
sonabite asemel heco victa II 301 seeria riiulikõllid. VÕimendab ikka technicsi su-x933. Plaan 2 võimu osta ja elemente eraldi võimendada.

Ja aktiivfiltriks mis? Mõnel on Behringeri, mõnel miniDSP, mõnel peenem aparaat, mõnel DIY kit.
Ilma aktiivfiltrita, pole asjal erilist jumet. Lisaks suht odavad kõlarid ka - kas tulebki olulist vahet?
edit: ja siis veel mõõtemikker koos võimendiga... biamp kipub sinna 200+€ kanti +võimendi ... + ajakulu sellega jändamisel.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 07.03.2013 22:59:47 vasta tsitaadiga

NI Audio 8 + Beyerdynamics DT770 Pro.
Võin rahus surra.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.