Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia 4G võrgus saavutati sideoperaatorite võrdluses kõrgeimad keskmised alla- ja üleslaadimise kiirused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.02.2017 12:47:15 vasta tsitaadiga

Ma olen võrdlemisi pettunud. Oleks vähemalt , siis iperf vms kasutanud, mitte FTP sidekanalit.

Teema on selles, et nad said sim kaardid sideteenusepakkujate käest. Siin on samuti võimalik sohki teha.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 12:51:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis värk selle SIM kaardi päritoluga muidu on?
Võimalik määrata kindlale sim kaardile eelisõigused jne. Ehk siis kindla sim-kaardiga on võimalik "nautida" kiiremaid kiirusi kui tavauseri poest ostetud kaardiga.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 13:09:07 vasta tsitaadiga

OK, seda võib täpsustada ja saadan vastava päringu.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.02.2017 13:14:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mis värk selle SIM kaardi päritoluga muidu on?


Kuna mängus on kõrged panused, tekib operaatoril kiusatus TJA'le antud SIM kaarte (või õigemini neile kaartidele omistatud profiile) veidi "tuunida". Kuni sinnamaani välja, et kui selline kaart levialasse satub, lüüakse plats teistest klientidest puhtaks. Ma ei ütle, et seda tehakse, kuid selline tehniline võimekus (ja kiusatus) neil suure tõenäosusega on. Sellepärast peakski TJA kleepima vuntsid ette, käima läbi kõikide operaatorite kontoritest, liituma kiireima eraisikule kättesaadava paketiga, ootama näiteks kaks kuud ja seejärel mõõtmisi teostama. Seda võiks teha kasvõi professionaalsest huvist, kas tulemused erinevad või mitte. LTE-Advanced jah omakorda moonutab tulemusi, sest kui teostada mõõtmisi ainult valdavalt väga hea leviga kohtades (põhimaanteedel) kombineeritakse mitut sagedust ja tehakse muid trikke, mis tavakasutajale kättesaamatud on. Vähemalt teenusepakkujate endi pakutavaid ruutereid kasutades. Praegusel juhul näitab TJA test seda, milline on ühe või teise operaatori teoreetiline võimekus ideaaltingimustes ja võimaldab ühel neist siis kireda, kui viimasepeal nad on. Mina olen endiselt arvamusel, et Opensignal annab tegelikust olukorrast tunduvalt adekvaatsema pildi, kui ükski TJA poolt teostatud mõõtmine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 25.02.2017 13:26:21 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ei Hiid , uuemast abi ei ole. Pigem aitab Sind äärmisel juhul suundantenn , mis välistab madalama sagedusala üldse.

see on mul juba mitu aastat doh.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.02.2017 13:31:17 vasta tsitaadiga

2m kõrguselt auto katuselt? No see on alati olnud selge, et TJA enda testid ei peegelda seda, kuidas me inteneti tegelikult kasutame. Autos sees, toas sees, trollis, bussis jne. Seal on sellest kõrgest sagedusest alles ainult nohu.

Aga heiteritele vastu - Eesti mobiilse interneti kvaliteet on endiselt naabritest üle ja üldiselt väga kuskil hätta ei jää. Loomulikult on kõigil mingeid auke ja sama palju kui teie võite siia üles panna kiirusteste 5mbit-ga, võin mina panna 130ga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.02.2017 14:12:25 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
Mis värk selle SIM kaardi päritoluga muidu on?


Kuna mängus on kõrged panused, tekib operaatoril kiusatus TJA'le antud SIM kaarte (või õigemini neile kaartidele omistatud profiile) veidi "tuunida". Kuni sinnamaani välja, et kui selline kaart levialasse satub, lüüakse plats teistest klientidest puhtaks. Ma ei ütle, et seda tehakse, kuid selline tehniline võimekus (ja kiusatus) neil suure tõenäosusega on. Sellepärast peakski TJA kleepima vuntsid ette, käima läbi kõikide operaatorite kontoritest, liituma kiireima eraisikule kättesaadava paketiga, ootama näiteks kaks kuud ja seejärel mõõtmisi teostama. Seda võiks teha kasvõi professionaalsest huvist, kas tulemused erinevad või mitte. LTE-Advanced jah omakorda moonutab tulemusi, sest kui teostada mõõtmisi ainult valdavalt väga hea leviga kohtades (põhimaanteedel) kombineeritakse mitut sagedust ja tehakse muid trikke, mis tavakasutajale kättesaamatud on. Vähemalt teenusepakkujate endi pakutavaid ruutereid kasutades. Praegusel juhul näitab TJA test seda, milline on ühe või teise operaatori teoreetiline võimekus ideaaltingimustes ja võimaldab ühel neist siis kireda, kui viimasepeal nad on. Mina olen endiselt arvamusel, et Opensignal annab tegelikust olukorrast tunduvalt adekvaatsema pildi, kui ükski TJA poolt teostatud mõõtmine.


Siis mul tekib küsimus kas kõik kolm operaatorit tegid korraga sohki?
Igas tugijaamas on erinevad tulemused ning sõltuvalt asukohtadest oli iga operaatori tulemus erinev, kord üks kehv siis teine parem ja kolmas keskmine, need muutusid igas asukohas.
PS. need numbrid ei ole midagi ulmelist. Test pidigi paljastama seda, kas levid on olemas ja kas võrgul ka mingi mõistlik läbilase on. Kindlasti ei näita see seda, et kui kasutaja on tugijaamast kaugemal metsatukas oma antenni ja ruuteriga või ainult nutitelefoniga oma ahjumüüri taga, peaks need kiirused samad olema.

Kui nüüd ise erakliendi simiga käia mõne kaardistatud tugijaama lähenduses siis on vähemalt päevasel ajal iPhone7 telefoniga millel samuti LTE-A cat9 siis lihtne speedtest läheb vabalt üle 100Mbit/s. Enamasti sõidu pealt proovitud ja tugijaamast 500M kaugusel.
Kahe meetri kõrgusel ja kindlasse kiiresse serverisse testitud tulemuse järgi võivad need keskmised reaalsed olla küll.
Samas eks võib ju paranoiliseks muutuda küll, kui kodus selliseid kiiruseid ei näe. TJA ise mingit kasu siin lõigata ei saa, keegi neile raha ei paku paremate numbrite eest. Oluline oli teha test võrdsetes tingimustes, ühe ja sama tootja seadmetega ühes ja samas kohas ning ühte ja samasse serverisse.
Opensignal ei suuda tihti kiirete ühenduste korral maksimaalset kiirustki kuvada kui samas kohas teha test speedtesti või FTPga. Samuti ei ole kontrollitud millise operaatori kliendid kõige rohkem opensignalit kasutavad ning millises asukohas. Seega kui panna üle eesti kolm telefoni tugijaama kõrvale mõõtmisi tegema (kasvõi operaatori enda poolt) siis on tulemus ette teada, väga hea.

Loogiline on see, et õhtuks on kõikide operaatorite kiirused 3x madalamal sest siis kasvab tarbimine kordades.


viimati muutis indrpo 25.02.2017 14:15:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.02.2017 14:15:48 vasta tsitaadiga

kõige õigema tulemuse saab ilmselt siis, kui üheks päevaks kõigil kasutajatel piirangud maha tõmmata ja kästa kiirustest teha - auhinnaks ma ei tea, soodustus vms natukeseks ajaks. icon_biggrin.gif oleks omamoodi pull projekt.

EDIT: ah, krt, ei toimi nii ka, siis peaks kõigile fancyd telefonid andma
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.02.2017 14:16:57 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
kõige õigema tulemuse saab ilmselt siis, kui üheks päevaks kõigil kasutajatel piirangud maha tõmmata ja kästa kiirustest teha - auhinnaks ma ei tea, soodustus vms natukeseks ajaks. icon_biggrin.gif oleks omamoodi pull projekt.

EDIT: ah, krt, ei toimi nii ka, siis peaks kõigile fancyd telefonid andma


Mobiilsed internetid on kõigil operaatoritel vist ilma kiiruse piiranguta ehk piduriks jääb vist ainult telefon ja levi ning see kui koormatud see tugijaam samal hetkel on.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.02.2017 14:21:56 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
RustyZ kirjutas:
kõige õigema tulemuse saab ilmselt siis, kui üheks päevaks kõigil kasutajatel piirangud maha tõmmata ja kästa kiirustest teha - auhinnaks ma ei tea, soodustus vms natukeseks ajaks. icon_biggrin.gif oleks omamoodi pull projekt.

EDIT: ah, krt, ei toimi nii ka, siis peaks kõigile fancyd telefonid andma


Mobiilsed internetid on kõigil operaatoritel vist ilma kiiruse piiranguta


ei ole
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 14:52:09 vasta tsitaadiga

Noh vähemalt Räpina ja põlva osas võin kinnitada, et sinna kanti numbrid saab ka reaalselt kätte nagu seal kaardil märgitud @ Tele2 võrgus
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.02.2017 14:54:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Siis mul tekib küsimus kas kõik kolm operaatorit tegid korraga sohki?


kuna kõik operaatorid on selle koha pealt vait, kui kult rukkis, siis miks mitte? Või äkki tegi see sohki ainult see, kes selle iludusvõistluse võitis? Me ei tea ja ilmselt ei saagi teada. Sellegipoolest on see üks võimalus, mida TJA võiks arvesse võtta. Lisaks muidugi kellaajad, seadmed jms. Tundub, et TJA on teinud kõik endast sõltuva, et tulemus ilus välja paistaks.

tsitaat:
Kui nüüd ise erakliendi simiga käia mõne kaardistatud tugijaama lähenduses siis on vähemalt päevasel ajal iPhone7 telefoniga millel samuti LTE-A cat9 siis lihtne speedtest läheb vabalt üle 100Mbit/s.


just nimelt, selle ühe LTE-A seadmega ja mõne tugijaama läheduses.

minuteada ei paku ükski operaator LTE-A toega ruuterit või pulka, iPhone7'ga jätkub seda 450M netti pooleks tunniks (enne, kui aku tühjaks saab) ja sellise kiirusega pole telefonis sellega mittemidagi peale hakata. Enamus kliente elavad tugijaamast üldiselt ikkagi kaugemal, kui 500m, jne, jne. Seega on selle testi kasutegur tavakasutaja seisukohalt nullilähedane. Ainuke, kes sellisest testist kasu saavad, on operaatorid. Isegi, kui seda võistlust ei võideta, siis väidetavalt erapooletu ja sõltumatu organistasioon on teinud testi, mis näitab väga häid keskmisi kiirusi. Paremat reklaami pole olemas ja veel täiesti tasuta. See paistab välja ka antud teema esimesest postitusest, kus riikliku organisatsiooni pressiteate kõrval ilutseb Telia logo ja eneskiitust täis reklaam.


viimati muutis netmaster 25.02.2017 15:03:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.02.2017 14:58:00 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
Siis mul tekib küsimus kas kõik kolm operaatorit tegid korraga sohki?


kuna kõik operaatorid on selle koha pealt vait, kui kult rukkis, siis miks mitte? Või äkki tegi see sohki ainult see, kes selle iludusvõistluse võitis? Me ei tea ja ilmselt ei saagi teada. Sellegipoolest on see üks võimalus, mida TJA võiks arvesse võtta. Lisaks muidugi kellaajad, seadmed jms. Tundub, et TJA on teinud kõik endast sõltuva, et tulemus ilus välja paistaks.

tsitaat:
Kui nüüd ise erakliendi simiga käia mõne kaardistatud tugijaama lähenduses siis on vähemalt päevasel ajal iPhone7 telefoniga millel samuti LTE-A cat9 siis lihtne speedtest läheb vabalt üle 100Mbit/s.


just nimelt, selle ühe LTE-A seadmega ja mõne tugijaama läheduses.

minuteada ei paku ükski operaator LTE-A toega ruuterit või pulka ja kliendid elavad tugijaamast üldiselt ikkagi kaugemal, kui 500m. Seega on selle testi kasutegur tavakasutaja seisukohalt nullilähedane. Ainuke, kes sellisest teastist kasu saavad, on operaatorid. Isegi, kui seda võistlust ei võideta, siis väidetavalt erapooletu ja sõltumatu organistasioon on teinud testi, mis näitab väga häid keskmisi kiirusi. Paremat reklaami pole olemas ja veel täiesti tasuta. See paistab välja ka antud teema esimesest postitusest, kus riikliku organisatsiooni pressiteate kõrval ilutseb Telia logo ja eneskiitust täis reklaam.


viimase väitega olen nõus. Ehk - oli võimalus avaldada TJA pressiteade/artikkel. Selle asemel avaldati Telia kiidulaul. Ilmselt kõik saavad aru, miks see nii on, täpsustama siin vast ei pea. ($$$$$$)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 15:11:37 vasta tsitaadiga

Lugupeetud RustyZ ja teised,
Me oleme siin rubriigis avaldanud kõikide sideoperaatorite pressiteateid, ja ilma igasuguse tasuta. Logo paigaldamine pressiteate algusse on kuulunud asja juurde.
Ma ei kujuta ette, mis kuradi paranoiat te suudate siit välja imeda?! TJA uudisest polnud ma käesoleva pressiteate avaldamisel teadlik.
Võin samahästi ka selle praeguse pressiteate asendada TJA uudisega, kuigi uudise sisu ja mõte jääb ju samaks. Teen ära?

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 15:32:23 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
kui kult rukkis


Oled jahimees?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.02.2017 15:39:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
TJA uudisest polnud ma käesoleva pressiteate avaldamisel teadlik.


eks Telia sellepärast antud "uudise" edastaski.
Valdav enamus (side)ettevõtete edastatud uudistest ja pressiteadetest on mõne infokilluga reklaam.

tsitaat:
Võin samahästi ka selle praeguse pressiteate asendada TJA uudisega, kuigi uudise sisu ja mõte jääb ju samaks. Teen ära?


Sõltub, kumba sa rohkem presenteerida soovid, kas TJA või Telia pressiteadet. Kummagi näitamist ei saa sulle keegi keelata. Minu subjektiivne arvamus on, et kuna jutu sisu räägib siiski TJA mõõtmistest, siis oleks võinud see ood Teliale seal olemata olla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 15:45:17 vasta tsitaadiga

netmaster, võta nüüd teadmiseks, et sihilikult ei promota ega oodita siin foorumis kedagi, oleme kõikide firmade ja partnerite suhtes neutraalsed.
Saadetud pressiteadete mõte muidugi ongi firmale reklaami teha, kuid kuna meil artiklite ja uudistekirjutajaid väga palju ei ole, siis avaldamegi neid siin suht üks-ühele ja teema on kõigile aruteluks avatud
Juhin tähelepanu, et tegemist on uudiste rubriigi eraldi Pressiteated alamfoorumiga. Kui sulle Pressiteadete formaat siin foorumis ei sobi, on sul võimalus ju vastavat alamfoorumit ignoreerida. Problem solved?
Ärge nähke tonti seal kus seda pole.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.02.2017 17:01:03 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
netmaster, võta nüüd teadmiseks, et sihilikult ei promota ega oodita siin foorumis kedagi, oleme kõikide firmade ja partnerite suhtes neutraalsed.
Saadetud pressiteadete mõte muidugi ongi firmale reklaami teha, kuid kuna meil artiklite ja uudistekirjutajaid väga palju ei ole, siis avaldamegi neid siin suht üks-ühele ja teema on kõigile aruteluks avatud
Juhin tähelepanu, et tegemist on uudiste rubriigi eraldi Pressiteated alamfoorumiga. Kui sulle Pressiteadete formaat siin foorumis ei sobi, on sul võimalus ju vastavat alamfoorumit ignoreerida. Problem solved?
Ärge nähke tonti seal kus seda pole.


ära nüüd ülearu erutu. Keegi polegi väitnud, et sina selle oodi sinna lõppu lisasid või kedagi muud moodi eelistaksid. Tegemist on siiki üdini neutraalse TJA pressiteatega, mille sappa kirjutas Telia oma reklaami ja väljastas oma pressiteate pähe, selle arvestusega, et enamus selle taasesitajatest ei viitsi süveneda, millega tegelikult tegu on. Antud teema kontekstis on Telia reklaam seotud pigem sellega, kellele antud testi tegemine kasulik oli ja kuidas seda kasu realiseeritakse. Keegi ei kahtle sinu erapooletuses, sa lihtsalt neelasid alla nende poolt seatud sööda, sest keegi meist poleks seda "pressiteadet" muidu Telia kodulehele lugema läinud. Ma lihtsalt avaldan arvamust, et võibolla oleks olnud ajakirjanduslikult eetilisem avaldada antud pressiteate originaal ilma Telia graneeringuta. Uudise sisu, kui ka foorumi täituvuse seisukohalt poleks mingit vahet olnud, aga tulemus oleks olnud veelgi erapooletum. Kuid kuna sa avaldasid justnimelt Telia pressiteate, siis ilmselt ei ole paljudele päris selge, ka sa tegeled siin Pressiteadete alamfoorumis ajakirjanduse või äriga. Sellest ka mõningane arusaamatus. Kui su eesmärgiks on siin avaldada valimatult kõik pressiteated, siis oleks võinud olla ka TJA oma eraldi.

Mind isiklikult ei häiri see kõik vähimalgi määral ja üldiselt ma neid pressiteateid ei loe, sest nende väärtus infoallikana on praktiliselt olematu. Antud juhtum paneb mind pigem mõtlema, kui madala enesehinnanguga peab Telia (või persoon, kes seal selliseid asju avaldab) olema, et ennast niimoodi ümber nurga kellegi teise pressiteateid ringi kirjutades reklaamida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 17:14:06 vasta tsitaadiga

netmaster, ärritun ikka küll, kui siin hakatakse lahmivalt süüdistama, süüdistades mind kasusaamises ja ma ei tea milles veel.
Krt, ma olen pea 20 aastat üritanud seda portaali võimalikult neutraalselt teha ja siis selline "tänu" elutööle.
Anyway sul on võimalus anda oma panus ja hakata neutraalseks uudistekirjutajaks thumbs_up.gif
Kus viga näed laita, seal tule ja aita thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.02.2017 17:16:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
netmaster, sul on võimalus anda oma panus ja hakata neutraalseks uudistekirjutajaks thumbs_up.gif
Kus viga näed laita, seal tule ja aita thumbs_up.gif


kahjuks olen ma väga konservatiivne inimene ja minu elus on väga vähe teravaid elamusi ja muid erutavaid uudiseid. Teiste uudiseid keegi ka mulle rääkimas ei käi. Niiet jääb vist ära...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 17:17:00 vasta tsitaadiga

Nojah siis, mis me teeme siis. Teiste tööd on väga lihtne kritiseerida.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.02.2017 18:03:31 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et kisa tekib alati siis kui tegemist pole just endale sobivate tulemustega, ükskõik mis selle põhjuseks siis ka pole.
Iga operaator teeb kohe pressiteate kui selgub, et ta on millegagi teistest parem. Seda enam, et tegemist on tõepoolest erapooletu testijaga, mitte mõne äriettevõtte tellitud testiga nagu see Pemetel vms.
Seekord jõudis Telia oma pressiteatega TJAst ette ja selle uudise ka Tanel, avaldas.

erapooletust näitavad kõik sarnased uudised:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=610201
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=682977&highlight=
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=679312&highlight=
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=693109&highlight=
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=694214&highlight=
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=643053

Kui keegi tahab Tanelit süüdistada siis süüdistage selles, et ta tekitab avalike pressiteadete näol siia lisa klikimagneteid uudistest mida HV kasutajad kindlasti teada ja lugeda tahavad. See omakorda aktiviseerib foorumit ja ehk tuleb ka kopikas bänneri reklaamilt. See kõik ongi selleks siin, et meie saaksime siin teemat arendada.

Ma ise arvan, et Telial pole väga vahet kas pealkiri on siis TJA mõõtmistulemustest või siis on pealkirjas Telia 4G võrgus saavutati.....
Mujal on see info juba olemas ja reaalselt ei kaota ega võida sellest pealkirjast keegi midagi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.02.2017 18:14:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nojah siis, mis me teeme siis. Teiste tööd on väga lihtne kritiseerida.


keegi ei kritiseeri sind. Mul on täiesti mõttetu sind kritiseerida. Mina saan ainult kasutajana arvamust avaldada ja ma omaarust üritasingi väga viisakalt selgitada, mis toimub, miks toimub, mis oleks võinud teisiti olla ja kuidas selliseid asju saaks soovi korral edaspidi vältida. Ei maksa kolli otsida sealt, kus seda ei ole.

Ma olen ka olnud mitmete pool-avalike teenuse administraator juba üle 20a. ja saan suurepäraselt aru, et lõpuks on iga foorum administraatori, mitte kasutajate nägu. Olles maha pidanud mitmeid veriseid lahinguid oma kasutajatega, ei ole ma kunagi olnud "ülearu erutunud", ega ka mingit tänu oodanud. Minu arvamustel, otsustel ja tegudel administraatorina on alati mõni ratsionaalne põhjendus. Kuigi ma sinu oma antud teema osas veel kuulnud ei ole, siis eeldan ma, et see on olemas ja sellepärast ütlengi veelkord, et ju sa ise tead, mis sa teed. Pole minu asi sind kritiseerida.

Läheb väga käest ära see teema meil siin ....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2017 18:27:06 vasta tsitaadiga

netmaster, kasutaja, indrekp juba tõi välja. Peace. icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
intsice
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 26.02.2017 10:33:57 vasta tsitaadiga

Minurust peaks keegi tegema viletsaima KIIRUSTESTI ja selle pressiteatena avaldama icon_smile.gif Tarbija seisukohast oleks sellel kõige rohkem kaalu. Või spetsiaalne koduleht nagu ilma ennustus kus näidatakse reaalajas mõõdetud tulemusi mingi kindla intervalliga. Sisuliselt teema ju võrreldav ilmaga kus iga päev midagi muutub ja on pidevalt erinev statistika. Igasugused sellised pressiteated tunduksid suht piinikud selle taustal ja võibolla muutuksid vähem kirevateks.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia 4G võrgus saavutati sideoperaatorite võrdluses kõrgeimad keskmised alla- ja üleslaadimise kiirused mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.