Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: Battlefront märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad mängu?
Jah.
10%
 10%  [ 13 ]
Ei.
54%
 54%  [ 66 ]
Jah, kui tuleb soodustus.
35%
 35%  [ 43 ]
hääli kokku : 122

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.04.2015 18:21:28 vasta tsitaadiga

Oleks ju rumalus anda tiimile, mis andis meile BF3/4 ja mootori, millele on rajatud kogu EA tänane impeerium, vähemalt võimaluse näidata oma uut ja vägevat. Mäng jooksis Star Wars Festil suletud uste taga ja ajakirjanikud ning ports fänne nägid mängu oma silmaga, kinnitades et gameplay oli just selline nagu announce trailer.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 21.04.2015 11:19:08 vasta tsitaadiga

http://www.ign.com/articles/2015/04/17/star-wars-battlefront-heres-everything-you-need-to-know

Enam vähem sama jutt mis varem. Prequel triloogiast midagi mängus pole, tuleb ka DLC, mis sisaldab lahingut Jakkul aasta peale Endorit ja on niiöelda "sild" vana triloogia ning uue filmi vahel.

Atmospheric combat on teemaks. Ehk siis (minu sügavalt subjektiivsel arvamusel) DICE ei ole suuteline oma mootoriga looma suuri kosmose kaarte ja võime seda battlefronti võtta kui Battlefield 4ja expansionit. Lihtsalt kui see "on rails" peaks ka olema sees.. noh, bomber oli BF seerias ka railidel.

Hetke info põhjal on "Must buy" vajadus kadus ära kadunud. Ootan release'i ja DLC ära ning siis vaatan, mis mängijaskond kommenteerib.

Tuleb ikka loota Star Citizeni peale, et saada oma next gen space combati vajadus rahuldatud. Nad vähemalt liiguvad õiges suunas (jah, võtab plaanitust kauem aega, aga ise oleme süüdi, et raha viskame stabiilselt nende suunas icon_biggrin.gif). Tahest tahtmata tuleb praegu see viimase Simcity fail ja Cities:Skylinesi success meelde, et tn kordub sama analoogia siin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2015 14:07:52 vasta tsitaadiga

karvane - eneseväljendusoskus, analüüsioskus. Su postitust oli huvitav lugeda. Loodan ka tulevikus samas stiilis kommentaare näha.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.05.2015 15:57:28 vasta tsitaadiga

http://www.vg247.com/2015/05/06/star-wars-battlefront-will-not-have-aiming-down-ironsights/

Noh, hakake whinema.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.05.2015 16:10:06 vasta tsitaadiga

Ei.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.05.2015 10:31:59 vasta tsitaadiga

http://www.vg247.com/2015/05/11/star-wars-battlefront-classes-squads-partners-pc-ps4-xbox-one/

Hop hop, ruttu whinema. Milline võimalus!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.06.2015 00:08:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2015 03:58:23 vasta tsitaadiga

gameplay trailer on ülikõva!
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.06.2015 09:43:11 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
gameplay trailer on ülikõva!


Ole nüüd! Eelmisel lehel võtsid ju eksperdid kõik kokku ja tulemas on täis-saast.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.06.2015 11:46:19 vasta tsitaadiga

Ausalt minu jaoks paistis silma audio ja kunstiline suund, ehk SW, muu nagu väga ei imponeerinud..
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2015 15:08:12 vasta tsitaadiga

vaatasin öösel e3 asju kahe star warsi fänniga ja kui see tuli, siis üks neist tahtis õhku lennata, teine oli teemas kuid liiga väsinud, et megaemotsioone näidata... teine on bf3 ka mänginud, mille mootoril see põhineb ja millega palju sarnasusi nägin... tundub tulevat päris kõva mäng, mille ostu võiks isegi kaaluda sõjamängu vahelduseks... SW fänn ma eriline ei ole icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 16.06.2015 17:55:04 vasta tsitaadiga

Neid trailereid vaadates tundub see kõik mulle ... nii vale.

Saan aru, et see on minu enda isiklik tragöödia, ootused olid hoopis teistsugused, mäng pole must buy juba siis, kui lekkisid detailid mängu kohta ja trailerid ainult kinnitavad seda.
Fännan seda SW universumi, aga mulle ei meeldi see BF4 expansioni feeling.

Olen nõus, et graafiliselt on asi kena, kuid see on nagu ainult väike osa kogu pildist.

Esimesena nende kahe traileri põhjal torkas silma just see sihiku mitte kasutamine. Sul on crosshair ekraanil ja kõik. Relvadel on aga sihikud peal peal... See muudab juba mängu põhilist olemust minu jaoks. Ja paistab, et see 3rd person on vist konsoolide
tõttu väga esile toodud.

Vaenlased kuidagi tuimalt liiguvad, oli rohkem selline lase neid aga omas tempos maha, nad sulle midagi eriti ei tee.
Vaenlase poolt taktikalist liikumist polnud ollagi (õhus kohapeal hõljuv stormtrooper ei loe), tundus väga puine minu jaoks, eriti ei harrastatud coverit ja oli rohkem selline avatud alal pihta laskmine.

AT-ST lasti püstoliga sodiks, armas, äkki ta tõega oli 1% peal ning AT-AT mahavõtmine paistis olevat quicktime event, mingit skilli seal polnud vaja, et harpuun jala külge pihta lasta vms.

Hothi videos jäi silma ka see, et pole see lahinguala midagi suurem, kui BF3-4's.. eeldan, et seal maavägede jaoks mingi osa keelatud, aga õhus siis "lennukitele" rohkem ruumi. Tundus lihtsalt see hothi kaardil shield generaatori ja lahingu välja vaheline ala väga tühi.

Nad oleks võinud siis vähemalt minna seda teed, et võtnud kasutusele mingid atmosfääris lendamiseks mõeldud sõidukid, mitte ikoonilised xwingid ja tie fighterid. Rebelite poolel oli küll T-47 airspeeder, aga millegipärast
nad tn topivad sinna ka erinevad "wingid", mis siis kõik pisikese combat zone sees ringi tiirlevad.

Ma isegi vist ei taha teada, milline nende dev build võis enne välja näha, kui nad hakkasid funkstionaalsust välja rookima, shadereid eemaldama, et see kõik konsooli peal jookseks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.06.2015 18:50:59 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:

Esimesena nende kahe traileri põhjal torkas silma just see sihiku mitte kasutamine. Sul on crosshair ekraanil ja kõik. Relvadel on aga sihikud peal peal... See muudab juba mängu põhilist olemust minu jaoks. Ja paistab, et see 3rd person on vist konsoolide
tõttu väga esile toodud.


The hell? Sa oled ikka eelnevaid Battlefronte mänginud või? Tegu on tõupuhta Battlefronti seeria mänguga, mitte reskinned Battlefieldiga. Battlefrontis ei ole iron sighte ja mängitaksegi enamasti third personis.
---


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 19.06.2015 04:50:36 vasta tsitaadiga

ISSAND JUMAL... sain just hetk tagasi Star Wars Battlefronti mängida. Asi on ikka ÜSNA hea. Gameplay on väga solid, väga fun. Mulle kui inimene keda Star Wars pole kunagi väga huvitanud tiris see küll ligi. Ragdoll ja hit detection on mõnus, tunned ikka, et kuul tabas vaenlast icon_biggrin.gif
Graafika korralik, splitscreenis mängisin mingi suvalise kutiga icon_biggrin.gif

Olen siis E3 2015-l hetkel Los Angelesis.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 19.06.2015 21:05:53 vasta tsitaadiga

see relvade pewpewpew on nii haige, aga muidu thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 19.06.2015 21:25:14 vasta tsitaadiga

http://www.destructoid.com/dice-s-star-wars-battlefront-feels-like-a-half-assed-battlefield-mod-294292.phtml

Called it
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.06.2015 21:29:05 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
http://www.destructoid.com/dice-s-star-wars-battlefront-feels-like-a-half-assed-battlefield-mod-294292.phtml

Called it


Viis kuud enne release'i kui mäng pole alfaski ilmselt aga gratz, you called it. Pole vist teist nii whiny bitchi siin foorumis atm liikvel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 19.06.2015 21:43:35 vasta tsitaadiga

Mulle küll mingi modina ei tundunud. Mängisin 10min midagi splitscreenis ja väga nice oli. Ise kindlasti ostan. Kuigi jah wavede tapmine pole mu teema just, muutub igavaks kiiresti. Kuid täis mängus on palju palju muudki
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 21.06.2015 14:40:51 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
http://www.destructoid.com/dice-s-star-wars-battlefront-feels-like-a-half-assed-battlefield-mod-294292.phtml

Called it


Yep, tundub, et on selline üleüldine arvamus asjast.

http://www.pcgamer.com/star-wars-battlefront-fun-sprawling-and-worryingly-simple/

tsitaat:
‘Please don’t be Battlefield with a Star Wars skin,’ I said to myself over and over again. Well, Battlefront is definitely not Battlefield in a Star Wars skin. It lacks the impact and precision of Battlefield’s guns and the weight of its movement.


tsitaat:
Battlefront’s charm was in its goofiness and the way it pulled in expanded universe material. Without that silliness, the simplicity of the new Star Wars Battlefront ends up feeling a bit shallow.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 21.06.2015 15:20:54 vasta tsitaadiga

Kogu graafilise headuse kõrval, tundus gameplayd vaadates, et sigavana Jedy Academy on ikka infantry gameplay poolest peajagu üle. Academy oli omal ajal ikka ülivõrdes mäng (saber combat, ka tps/fps relvad ei tundunud out of place). Kas on siis raske sellist asja integreerida?
E3 gameplay video põhjal tundub kõik kuidagi jube on-rails.
Kuskil infot on, et kuidas on jedi/sith kasutamine reguleeritud? Mingi ülim OP klass mida saab korra 10 minuti jooksul üks per tiim valida? Jälle tooks võrdluse Academyst, kus oskuslikud "tavasõdurid" võisid ka "jõu"kasutajaid oma relvade nüpeldada. Balanss oli muhe. Force powerite kohta mingit infot?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 21.06.2015 16:38:22 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:

E3 gameplay video põhjal tundub kõik kuidagi jube on-rails.


Sa nägid spetsiaalselt E3 jaoks kokku pandud sizzle reeli. Mida täpsemalt sa siis seal ootasid? Ma ei usu, et mänge reklaamiks eriti spawnreipi või 10 minutit mööda tühja välja jooksmisega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 22.06.2015 03:24:22 vasta tsitaadiga


Link


TotalBiscuit & Co räägivad mängust, ei ole midagi väga positiivset. Ma kardan, et DICE ei suuda eriti midagi enam päästa, vähemalt lennumehaanikas, kui nad just ei tee seda tükk aega ümber.

Hothi kaart pidi olema masendavalt väike, kui pead lendama. Tundub, et see pole teadlik valik, et sa tahadki kaardil lennata, vaid saad powerupi lahingu ajal ja see annab sulle lendamise võimaluse. Vähemalt niipalju ma lugesin nende jutust välja.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 22.06.2015 10:43:35 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:

Hothi kaart pidi olema masendavalt väike, kui pead lendama. Tundub, et see pole teadlik valik, et sa tahadki kaardil lennata, vaid saad powerupi lahingu ajal ja see annab sulle lendamise võimaluse. Vähemalt niipalju ma lugesin nende jutust välja.


Lendamise jaoks on täiesti eraldi kaardid ja mode aga see selleks. Whine away! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Online

sõnum 22.06.2015 11:12:08 vasta tsitaadiga

Virisejad leiavad alati virisemiseks põhjust. Kui mäng tuleb välja selline, et 99%-le meeldib, siis alati on keegi, kes ütleb, et mäng sakib, sest ei ole nagu Assassin's Creed.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.07.2015 12:35:03 vasta tsitaadiga

Alfa vastukaja on siiamaani küll väga positiivne. Vast lekib mingi hetk ka videot ja muud materjali.
---

Live alfa kaamera https://www.youtube.com/watch?v=g9anIzr5X8c
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: Battlefront mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.