Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Roccat Kova märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2010 13:05:47 vasta tsitaadiga

Täna 11:55 tuli vastus photopoindilt, et nüüd ka Kova e-poes saadaval thumbs_up.gif
http://www.photopoint.ee/et/toode/15592/roccat-hiir-kova-roc-11-200
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightscrib
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2010 20:51:58 vasta tsitaadiga

Ostsin ülemiste photopointist selle hiire täna ja esmamulje on väga hea thumbs_up.gif

20% allahindlus oli ka nii et sain 520 eeguga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.01.2010 15:03:31 vasta tsitaadiga

Olen siis hommikust saati kasutanud seda hiirt. Seni häirib mind mängides see, et need kuramuse küljenupud on mõnikord ees. Aga pigem on asi minus, sest haare on mul nö vahepealne - ei mitte päris konksus ega ka päris laotatud üle hiire. Mis teha, tuleb veidi ümber harjuda.
Tilulilukesed lülitasin välja, kuigi ega neid ei jälgi eriti mängimise ajal.

Töötada ja lihtsalt arvutis klikkida saab sellega hästi. veidi harjumatu on tõesti see, et hiir on veits soojem tagumisest osast.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2010 15:17:14 vasta tsitaadiga

Huvitab see, et kuna sellel hiirel pole draivereid siis kas vaikimisi on 500hz või 1000hz? Ja kuna win7 pole veel töötavat accel-fixi tehtud, siis kas sellel hiirel ei ole isegi võimalust accelit maha forceda? (ei ole vaja hakata seletama Control Panelist encached pointer movementi uncheckimisest, see EI eemalda accelerationit täielikult).
Või on võimalus siiski mingeid drivereid/paneeli kasutada, lihtsalt boonus on et pea sama performance saab ka ilma driveriteta kätte?
Igaljuhul mingil põhjusel mind hirmutab teadmine, et ei ole draivereid ning seetõttu vaatan ikka Kone poole (vajadus lihtsalt midagi aegajalt seadistada ja näppida)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 05.01.2010 16:23:06 vasta tsitaadiga

mul endal küll ei ole vajadust midagi seadistada/näppida... panin 3200 DPI ja control panel jne kaudu panin hiire sensitivity alla poole ja kõik on korras... ei oska miskit rohkemat küll öelda... samas sa võid ju selle soetada ja proovida(aega proovida 14 päeva) kui ei siis (14- päeval või ennem) vii poodi tagasi ja vaheta välja nt Kone vastu... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 05.01.2010 16:42:56 vasta tsitaadiga

S-STR kirjutas:
Huvitab see, et kuna sellel hiirel pole draivereid siis kas vaikimisi on 500hz või 1000hz? Ja kuna win7 pole veel töötavat accel-fixi tehtud, siis kas sellel hiirel ei ole isegi võimalust accelit maha forceda? (ei ole vaja hakata seletama Control Panelist encached pointer movementi uncheckimisest, see EI eemalda accelerationit täielikult).
Või on võimalus siiski mingeid drivereid/paneeli kasutada, lihtsalt boonus on et pea sama performance saab ka ilma driveriteta kätte?
Igaljuhul mingil põhjusel mind hirmutab teadmine, et ei ole draivereid ning seetõttu vaatan ikka Kone poole (vajadus lihtsalt midagi aegajalt seadistada ja näppida)


Win7 all saab kah kasutada sellist asja nagu mouse fix, võtab hiire kiirenduse ära.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2010 16:45:34 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
S-STR kirjutas:
Huvitab see, et kuna sellel hiirel pole draivereid siis kas vaikimisi on 500hz või 1000hz? Ja kuna win7 pole veel töötavat accel-fixi tehtud, siis kas sellel hiirel ei ole isegi võimalust accelit maha forceda? (ei ole vaja hakata seletama Control Panelist encached pointer movementi uncheckimisest, see EI eemalda accelerationit täielikult).
Või on võimalus siiski mingeid drivereid/paneeli kasutada, lihtsalt boonus on et pea sama performance saab ka ilma driveriteta kätte?
Igaljuhul mingil põhjusel mind hirmutab teadmine, et ei ole draivereid ning seetõttu vaatan ikka Kone poole (vajadus lihtsalt midagi aegajalt seadistada ja näppida)


Win7 all saab kah kasutada sellist asja nagu mouse fix, võtab hiire kiirenduse ära.


Ma olen proovinud vähemalt 5-t erinevat mousefixi (neid mis töötavad vista/xp all) ja mitte ükski ei eemalda accelit reaalselt win7 all. Võibolla nad midagi teevad, aga accel jääb siiski. Tuhlanud kümnetes eri foorumites ja ei ole töötavat solutionit. Vähemalt mitte 64bit ultimate jaoks.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 05.01.2010 17:33:07 vasta tsitaadiga

S-STR kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
S-STR kirjutas:
Huvitab see, et kuna sellel hiirel pole draivereid siis kas vaikimisi on 500hz või 1000hz? Ja kuna win7 pole veel töötavat accel-fixi tehtud, siis kas sellel hiirel ei ole isegi võimalust accelit maha forceda? (ei ole vaja hakata seletama Control Panelist encached pointer movementi uncheckimisest, see EI eemalda accelerationit täielikult).
Või on võimalus siiski mingeid drivereid/paneeli kasutada, lihtsalt boonus on et pea sama performance saab ka ilma driveriteta kätte?
Igaljuhul mingil põhjusel mind hirmutab teadmine, et ei ole draivereid ning seetõttu vaatan ikka Kone poole (vajadus lihtsalt midagi aegajalt seadistada ja näppida)


Win7 all saab kah kasutada sellist asja nagu mouse fix, võtab hiire kiirenduse ära.


Ma olen proovinud vähemalt 5-t erinevat mousefixi (neid mis töötavad vista/xp all) ja mitte ükski ei eemalda accelit reaalselt win7 all. Võibolla nad midagi teevad, aga accel jääb siiski. Tuhlanud kümnetes eri foorumites ja ei ole töötavat solutionit. Vähemalt mitte 64bit ultimate jaoks.

Sul võib õigus olla, et ta päris sama pole mis XP'ga ja Vista'ga kuna mängudes ma täpselt sama mugavaks ei saa nagu XP all aga paremaks muutub kui päris default.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.01.2010 02:56:49 vasta tsitaadiga

Mul oleks ka üks küsimus et,sry kui ehk ei lähe teemasse aga küsin ikkagi icon_biggrin.gif et endal ka plaanis lähemal ajal uus hiir soetada kuna praegune ei ole ikka päris see mida tahaks ja mängudes pole ka kõige parem (mingi logitechi ilma juhtmeta) hiljuti uurisin seda Roccat kone poes, aga ma ei tea tundus kuidagi suur icon_rolleyes.gif mul suht väike käsi et icon_biggrin.gif oskad sa öelda kas see Kova on väiksem sellest konest ? Milline hiir neist mängudes nagu kõige parem on ? ei tea kas kuskil poes saaks seda nagu oma käega ka proovida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 13.01.2010 13:41:04 vasta tsitaadiga

kova ON konest nõks väiksem, parim mängimiseks on aga vast siiski kone, kuid pole kindel, kuid kova on vast mõnetki praktilisem. Proovida saab ainult Photopoint esindustes(ainus Roccat maaletooja ja esindaja Eestis).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.01.2010 01:59:05 vasta tsitaadiga

Suured tänud icon_cool.gif eks siis astub läbi mõnest Photopoindi poest mõni päev icon_smile.gif


Sain ka enda Kova täna hommiku kätte banana_dance.gif Nüüd õhtu vahetasin siis vana hiire vastu välja.. peaks ütlema et käe all on mugav küll ja üldse väga vägev hiir.... sry olen vaimustuses mul pole kunagi sellist tõelist n.ö mänguri hiirt olnud icon_biggrin.gif aga nüüd tekkisid mõned küsimused et sellel hiirel on usb ühendus aga see otsik tuleb panna arvuti tagapaneelis asuvasse aukus või näitek et mul on arvuti kasti n.ö katusel ka see klapiga paneel kus on 2 usb auku kuhu ma tavaliselt ühendam mp3 mängija jne... et kas ma pean ta sinna panema või või sinna arvuti tagapaneelile kus on need emalplaadi ja muud väljundid ja seal on neid usb n.ö auke päris mitu et kuhu ma täpsemalt nagu võin selle hiire ühendada või see ei ole oluline ? sry kui segane küsimus aga loodan et saite aru icon_redface.gif ja need valgustused nagu vilguvad erinevate värvidega aega ajalt et muutuvad kas siis niisama desktopil olles või neti brauseri ollles,kas see peabki nii olema ? et kas midagi nagu seadistada ka ei ole vaja ? ma juhendi lugesin küll läbi aga veits keeruline ka minu jaoks et seal näitab küll et vajutades üht hakkab seda värvi tuli põlema jne ? icon_rolleyes.gif Hiire kursori liikumine on ka natuke jäik et arvan et peab olema vastav hiirematt ka aga mul on mingi vana matt et kunagi peab parema muretsema küll, arvan et sama mingi Roccati oma et mida nagu soovitaksite muidu ? ette tänades.


viimati muutis Gap 20.01.2010 01:36:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.01.2010 11:48:17 vasta tsitaadiga

Nende nelja nupuga, mis külgedel on, saad nende tulukeste režiimi muuta. Kasvõi välja lülitada.
Karbis on vaata siuke väiksem leht kokku volditud, seal on kirjas, kuidas ja mida vajutada, et seda seadistada.
Endal on tundlikkus 3. astme oma ja tavalise mati peal lippab ilusasti.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 19.01.2010 19:13:05 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Suured tänud icon_cool.gif eks siis astub läbi mõnest Photopoindi poest mõni päev icon_smile.gif


Sain ka enda Kova täna hommiku kätte banana_dance.gif Nüüd õhtu vahetasin siis vana hiire vastu välja.. peaks ütlema et käe all on mugav küll ja üldse väga vägev hiir.... sry olen vaimustuses mul pole kunagi sellist tõelist n.ö mänguri hiirt olnud icon_biggrin.gif aga nüüd tekkisid mõned küsimused et sellel hiirel on usb ühendus aga see otsik tuleb panna arvuti tagapaneelis asuvasse aukus või näitek et mul on arvuti kasti n.ö katusel ka see klapiga paneel kus on 2 usb auku kuhu ma tavaliselt ühendam mp3 mängija jne... et kas ma pean ta sinna panema või või sinna arvuti tagapaneelile kus on need emalplaadi ja muud väljundid ja seal on neid usb n.ö auke päris mitu et kuhu ma täpsemalt nagu võin selle hiire ühendada või see ei ole oluline ? sry kui segane küsimus aga loodan et saite aru icon_redface.gif ja need valgustused nagu vilguvad erinevate värvidega aega ajalt et muutuvad kas siis niisama desktopil olles või neti brauseri ollles,kas see peabki nii olema ? et kas midagi nagu seadistada ka ei ole vaja ? ma juhendi lugesin küll läbi aga veits keeruline ka minu jaoks et seal näitab küll et vajutades üht hakkab seda värvi tuli põlema jne ? icon_rolleyes.gif Hiire kursori liikumine on ka natuke jäik et arvan et peab olema vastav hiirematt ka aga mul on mingi vana lapp et kunagi peab parema muretsema küll, arvan et sama mingi Roccati oma et mida nagu soovitaksite muidu ? ette tänades.


Pista sinna usb auku, kuhu tahad, peaasi et see auk toimib, endal on monitor(molul siis lisa usb augud) ühendatud arvutiga ja molule on sappa lükatud hiir ja gamepad.
Valgustuse, dpi muutmiseks on ka juhend olemas(see kokku volditud paber), kui aru ei saa, siis ülevaates on ka kirjas.
kui õigesti aru saan, siis kursor ekraanil on "jäik" vms? kui jah, siis võid julgelt hiire kõrgematele DPI-dele panna thumbs_up.gif
sellel hiirele on vast parim Roccat Sota, sest mõlemad on üks osa SDMS-st. koos disainitud ja valmistatud. Ka see on ülevaate skirjas icon_lol.gif
Hääd lammutamist mängudes ja mujal beer_yum.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.01.2010 01:35:37 vasta tsitaadiga

Suured tänud teile abi eest icon_biggrin.gif Sain nüüd korda hiire liikumine läks nagu eriti kiireks klikkisin nagu vist selle kõige kõrgema astme peale et need tulukesed on sinised ... ei ma loomulikult lugesin juhendit ka ikka ja ülevaate olen ka mitu korda läbi lugenud icon_biggrin.gif lihtsalt ma veits juhm ei saanud nagu asjale pihta kohe, et mind jääb veel painama see et need tulukesed nagu ikka vilguvad ja muudavad värvi aga kas see peab nii olema ja ta ise nagu ei muuda seda töötamise sagedust või mis iganes see on see dpi ? Hiiremati kohta ka niipalju et kas seda Roccat Sota kuskil müüa ka on ? isepole nagu kuskil veel näinud ? et kas on alles tulemas müüki ? juhtme toppisin sinna auku siis kuhu tavaliselt mp3 mängija pistan... et panin siis kui arvuti töötas ja välja lülitama ei hakanud sellel pole vahet vast? imelik et drivereid sellele hiirele siis üldse nagu pole jah ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.01.2010 12:20:43 vasta tsitaadiga

Tulukeste värv ei näita sul hiire tundlikkust icon_wink.gif
Kas sa lugesid ikka seda voldikut? Või ei saa lihtsalt aru inglise keelest? icon_razz.gif

Tulukeste värv ja vilkumiskiirus ei näita mitte midagi. Neid saad ise sättida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 20.01.2010 13:20:54 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Suured tänud teile abi eest icon_biggrin.gif Sain nüüd korda hiire liikumine läks nagu eriti kiireks klikkisin nagu vist selle kõige kõrgema astme peale et need tulukesed on sinised ... ei ma loomulikult lugesin juhendit ka ikka ja ülevaate olen ka mitu korda läbi lugenud icon_biggrin.gif lihtsalt ma veits juhm ei saanud nagu asjale pihta kohe, et mind jääb veel painama see et need tulukesed nagu ikka vilguvad ja muudavad värvi aga kas see peab nii olema ja ta ise nagu ei muuda seda töötamise sagedust või mis iganes see on see dpi ? Hiiremati kohta ka niipalju et kas seda Roccat Sota kuskil müüa ka on ? isepole nagu kuskil veel näinud ? et kas on alles tulemas müüki ? juhtme toppisin sinna auku siis kuhu tavaliselt mp3 mängija pistan... et panin siis kui arvuti töötas ja välja lülitama ei hakanud sellel pole vahet vast? imelik et drivereid sellele hiirele siis üldse nagu pole jah ? icon_rolleyes.gif


Kreisi kasutaja aga sa ei tea, et selle nö augu nimi on USB
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.01.2010 23:07:50 vasta tsitaadiga

aitäh softis lugesin küll seda voldikut,aga jah päris igast sõnast ei saa aru..et väga hästi ei oska icon_redface.gif


Timo1337 tean küll et USB icon_redface.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.01.2010 16:31:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aitäh softis lugesin küll seda voldikut,aga jah päris igast sõnast ei saa aru..et väga hästi ei oska icon_redface.gif


Timo1337 tean küll et USB icon_redface.gif

aga kas minu kirjutatud ülevaatest ei saa ka aru? kui jah, siis üritan seda parandada, paremini selgitada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.01.2010 02:07:42 vasta tsitaadiga

sain küll aru kõik on korras icon_redface.gif vabandust.... võib-olla ei lugenud korralikult,kiirustasin ehk liiga... mõni lause jäi mulle ehk liiga keeruline sry ma veits pika taibuga ,aga see on juba minu probleem....pea siis ärrituma sellepärast icon_neutral.gif
ülevaatel pole midagi viga kõik on väga hästi välja toodud mis või kuidas peab tegema....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 23.01.2010 14:42:34 vasta tsitaadiga

ega ma ei olegi ärritunud, lihtsalt tundsin huvi, et kas ülevaade on arusaadav või ei, tean siis kas üritan midagi parandada vms... ega see kirjaoskus mul kiita pole icon_sad.gif
aga olen alatio nõus aitama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.01.2010 13:26:25 vasta tsitaadiga

aga üks küsimus oleks et võib olla seal õpetuses kirjutati aga ma nagu ei saa väga palju aru inglise keelest et need tulukesed äkki nagu ise n.ö kustuvad ära et enne nad nagu vilkusid mingi vahega nagu n.ö hingasid.. nüüd nagu jäid äkki lambist kustu .... et kas peabki nii olema? hiir ise muidu nagu töötab. icon_rolleyes.gif

EDIT: sain korda olen ise mängu hoos selle n.ö hingamise nagu välja lülitanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.02.2010 00:45:41 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aga üks küsimus oleks et võib olla seal õpetuses kirjutati aga ma nagu ei saa väga palju aru inglise keelest et need tulukesed äkki nagu ise n.ö kustuvad ära et enne nad nagu vilkusid mingi vahega nagu n.ö hingasid.. nüüd nagu jäid äkki lambist kustu .... et kas peabki nii olema? hiir ise muidu nagu töötab. icon_rolleyes.gif

EDIT: sain korda olen ise mängu hoos selle n.ö hingamise nagu välja lülitanud icon_lol.gif
No midagi rasket ei tohiks olla, settingute muutmiseks tuleb lihtsalt 2 kindlat küljenuppu all hoida. Neid kõige eesmisi (juhtmele lähedamal asuvaid) küljenuppe mõlemal poolel tuleb korraga all hoida. Neid nuppe all hoides saadki valida, kas valgustus on välja lülitatud, sisse lülitatud (full) või hingamise, vilkumise (breathing) asendis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2010 14:40:18 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Logitech LX8 ja tahaks uut (juhtmevaba atm). Niisiis nägin OnOffis Razeri Diamondbacki 595.-, nüüd siin see Roccat hiir. Kumba osta ?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 09.02.2010 13:04:35 vasta tsitaadiga

roccat Kova, millest on ka ülevaade, on juhtmega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2010 18:49:35 vasta tsitaadiga

Kuulsin, et selle hiire kehvaks pooleks on selle rullik. Miks nii? Ja, et mattidel ei pidavat liikuma hästi.

Paljud ütlevad, et osta ikka Razer Diamondback või kui raha rohkem siis Deathadder.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Roccat Kova mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.