Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
capmoq
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2009




sõnum 18.09.2009 15:34:51 vasta tsitaadiga

Mul endal kodus Medusa 5.1. Kasutan klappe koos Fatal1ty Pro Gamer helikaardiga ja asjaga rohekemgi kui rahul. CSS-is kutsutakse kogu aeg walleriks :s, sest kuuled teiste samme väga kaugelt. Tegelikult on Medusal üks omadus, mida 70% kasutajatest tegelikult ei tea. Sellel on bass vibration, mis on kõige kõvem asi, mis siiani tundnud olen. Tekitab tunde, nagu kuulaksin oma Z-5500 kõlaritega. Selle omaduse leidmiseks läks mul 5 tundi heliseadete kruttimist. Seega kõik inimesed, kellel Medusad on, hakake oma heliseadeid kruttima (tavaliselt annab see tunda "deep bass" või "bass boosteri" põhja panemise järel) icon_biggrin.gif . Võib-olla igal inimesel ei olegi võimalik seda tööle saada, sest läpakal mul see ei õnnestunud icon_sad.gif
Igatahes 1 miinus ongi see, et Medusad rõhuvad kõrvu (mõni kord ka pead). Selles suhtes annaks nagu midagi parandada, aga muidu 10/10.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 18.09.2009 16:26:23 vasta tsitaadiga

qzxcs, Oled klappe nüüdseks juba mõnda aega omanud. On mõningaid lisa arvamusi tekkinud. Tekkis isu just need kalpid osta. Hind ka reaalne( http://www.photopoint.ee/et/toode/15058/roccat-kave-korvaklapid-mikrofon ).

Või kannatab isegi need võtta http://www.photopoint.ee/et/toode/14824/speedlink-medusa-station-5-1-sl8796

Tänud.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 18.09.2009 20:27:14 vasta tsitaadiga

Erasmus kirjutas:
qzxcs kirjutas:

s4nder
Ma räägin Gaming Headset-st ehk siis mängimiseks mõeldud kõrvaklappidest.
tegu on Gaming ehk siis mängimiseks mõeldud klappidega(Kave), samas saab kasutada neid ka filmide vaatamisel ja muusika kuulamsel(praeguseks olens seda teinud ikka üksjagu ja olen täiesti rahul ja enamgi veel) sennheiser hd555 POLE mõeldud mängimiseks vaid muusika kuulamiseks ja ka filmide vaatamiseks mingil määral... kui võrrelda neid klappe kave-ga siis mängimisel jäävad need alla, filmide vaatamise puhul oleksid suht võrdsed, kuid tänu sellele et kave-lon 5.1 jääb kave siiski peale. ja muusika kuulamise kohapealt ma vastu ei vaidle et sennheiser on selles parem(selleks on nee dju mõeldud).

Olen proovinud paari "GAMING" headsetti kuid tavalised sennheiserid tegid neile igaljuhul silmad ette. Kahtlustan et ega need Koned paremad ei ole. Eks see üks rahalüpsmise viis on.

Oskad mõne erinevuse sisi tuua näiteks tavaliste ja mängimiseks mõeldud klappide vahel?


tegu on Kave-ga mitte Kone-ga, Kone on Roccat-i hiir...
mängimiseks mõeldud klappide puhul on keskendutud mängu helidele mitte musikale vms peale. hea näide on muidu SteelSeries 5hv2, pelada on küll hea, kuid kui muusikat kuulata, seda juba lihtsalt ei tee.


Suur_Raul kirjutas:
Tegemist on mingi haibitud tootega vähemalt välimuse järgi. Kui nad gigaübermega klapid oleks siis oleks vast need otsikud ka üle kullatud. No nt razer kuldab küll isegi oma nö mänguri hiirtel otsad üle, mis poes odavamalt saada on kui need samused klapid (okei veidike teisest vallast aga põhimõte jääb). See millest sul see kujutlus, kui headest klapidest võis tekida. Võrreldes kõlaritega on tingitud vast sellest, et klappe kasutades tulevad sulle helid koheselt kõrva. Kõlarite puhul võib sul juba ruum rikkuda selle heli. Pms ma saan asjast nii aru, et kuni pole saanud paremat siis on hetkel olev parim. icon_biggrin.gif
Btw tseki oma lauseehitust ja kirjavigu reviews.
Ja ma ei usu et nt eluski sul klappide bass paneb koduaknaid värisema seega kõlarid ikka nagu efekti mõttes real deal. icon_biggrin.gif


kas otste kuldamine nii väga annab midagi juurde, kui ülejäänud juhtmed seda pole?(ise arvan et nii pole, võin ka eksida. samas, kas see on ka siis märgatav vahe?)
kirjavigade kohapealt ja lasuehitus on mul kuis on, annan endast parima, peaasi et aru saab...sa ju ometigi peaksid teadma, et kirjakeel on mul üks väga nõrk külg...
klappide bass ei peagi koduaknaid värisema panema, kui seda teeksid ja need sul peas on, siis sa oleksid kurt.

Cb4 kirjutas:
qzxcs, Oled klappe nüüdseks juba mõnda aega omanud. On mõningaid lisa arvamusi tekkinud. Tekkis isu just need kalpid osta. Hind ka reaalne( http://www.photopoint.ee/et/toode/15058/roccat-kave-korvaklapid-mikrofon ).

Või kannatab isegi need võtta http://www.photopoint.ee/et/toode/14824/speedlink-medusa-station-5-1-sl8796

Tänud.


kui võimalik, soovitan neid korraks pähe panna(võimaluse korral ka pikemaks ajaks). vb ei sobi nagu kremka oli, et higistama ajab ja kõrvad hakkavad vaiku ajama, mida minul küll ei esine.
klappidel on väike sahin juures, sest vool, mis kõlaritele antakse, on sama olenemata millisel helitugevusel klapid mängivad.
cod4-jas olen mõnel korral ka täheldanud, et kaugus kust heli tuleb ei ole täpselt määratletav, (kas 4m või 10m, päris nii ikka ei ole et kas 2m või 20m nagu kremka ütles), kuid sedagi harva.
miskit muud negatiivset ma ei leia nende klappide juurest.

rakvere kanti satud(kadrina, kus lean, on 15km rakverest), siis laseksin sul neid proovida
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 18.09.2009 21:08:40 vasta tsitaadiga

NJah, aga ega ennem aru ei saa kui mängid nende klappidega. Muusikat kuulan kõlaritega. Kuid korteris elades ei saa korralikku mängu heli nautida. Eks peab mõtlema.
Muidu kõrvad mul ka väga tundlikud surumise kohapealt. Teagi kas need või see medusa. icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 18.09.2009 21:57:10 vasta tsitaadiga

Häid klappe on palju, endal päris palju erinevaid olnud. Philipsid, Sonyd. Steelseries... nüüd oman Logitechi G35'te. Ei ole mugavamat klappi peas olnud. Tunduvad suured, kuid tegelt on kerged ja pehmed. Sound on ka hea. Eriti filmides ja mängudes. Muusika kuulamine on ka kõvasti paremaks läinud viimase uuendusega. Tahaks võrdluseks neid Kave'e proovida... icon_rolleyes.gif Kuid kahtlustn, et siiski mulle sobivad G35 paremini. Kuna ei meeldi klapid mis pigistavad ja ajavad higistama.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 19.09.2009 14:48:18 vasta tsitaadiga

ei usus et need klapid kõiki higistama ajavad, endal pole provbleemi, vend proovis, polnud ka seda jama.. pigistamise kohapealt oleneb peakujust...aga ise ei ütleks et pigistaks...
kui võimalik on astuge photopoindist läbi ja vb lasevad pähe proovida...

ise vaatasin ka mingil hetkel seda g35-t, kuid osad ülevaated väitsid et need pigistavad... kuid siiski suht palju oleneb peakujust... ühele sobivad vot need klapid, teisele hoopis miskid muud...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2009 16:50:57 vasta tsitaadiga

huvitav kuidas konkureeriksid need klapid: Link?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 20.09.2009 17:50:17 vasta tsitaadiga

Sebisin ka endale need klapid ja siiamaani rahul. Keskmisest raskemad on nad küll jah (ainuke miinus mis neile praegu saaks kirja panna) aga ma arvan kõige paremini tasakaalustada saab seda nii kui on peatoega tool. Igastahes praegu ei saa veel öelda, et kael oleks ära väsinud.
Higistamist pole ette juhtunud... ka mitme tunniste sessioonide puhul mitte.
Vibratsioon on veel hästi lahe lisa.
Tavaliselt nendel gaming klappidel on need mikrofonid küljes ja hästi nõmedaks või koledaks muudavad välimuse mu arust aga sellel kui mikrofoni ei kasuta tõmbad otsast ära ja asi korras. thumbs_up.gif

edit: Ah ja see kohin ka millest siin osad räägivad, mis tuleb isegi siis kui pole sisse plugitud... see tuleb ju sellest noise-shielding'ust, et mõne masina või tänava müra mis muidu tavaliste klappidega kuuled läbi ja oled harjunud, ei pane tähelegi, siis see shielding muudab selle vaiksemaks kohinaks mida kuuleb kui klappidest ei tule midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2009 18:23:31 vasta tsitaadiga

jancool, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=279121
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 22.09.2009 01:42:52 vasta tsitaadiga

Erasmus kirjutas:
qzxcs kirjutas:

s4nder
Ma räägin Gaming Headset-st ehk siis mängimiseks mõeldud kõrvaklappidest.
tegu on Gaming ehk siis mängimiseks mõeldud klappidega(Kave), samas saab kasutada neid ka filmide vaatamisel ja muusika kuulamsel(praeguseks olens seda teinud ikka üksjagu ja olen täiesti rahul ja enamgi veel) sennheiser hd555 POLE mõeldud mängimiseks vaid muusika kuulamiseks ja ka filmide vaatamiseks mingil määral... kui võrrelda neid klappe kave-ga siis mängimisel jäävad need alla, filmide vaatamise puhul oleksid suht võrdsed, kuid tänu sellele et kave-lon 5.1 jääb kave siiski peale. ja muusika kuulamise kohapealt ma vastu ei vaidle et sennheiser on selles parem(selleks on nee dju mõeldud).

Olen proovinud paari "GAMING" headsetti kuid tavalised sennheiserid tegid neile igaljuhul silmad ette. Kahtlustan et ega need Koned paremad ei ole. Eks see üks rahalüpsmise viis on.

Oskad mõne erinevuse sisi tuua näiteks tavaliste ja mängimiseks mõeldud klappide vahel?


yhel on micer kyljes teisel mitte see ongi vahe icon_smile.gif suht palju kasutavad hd555 m4ngimiseks ja kasutavad eraldi micrit, ise tellisin muidugi pc350-ned

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.09.2009 04:04:31 vasta tsitaadiga

Fatal1ty kirjutas:
Erasmus kirjutas:
qzxcs kirjutas:

s4nder
Ma räägin Gaming Headset-st ehk siis mängimiseks mõeldud kõrvaklappidest.
tegu on Gaming ehk siis mängimiseks mõeldud klappidega(Kave), samas saab kasutada neid ka filmide vaatamisel ja muusika kuulamsel(praeguseks olens seda teinud ikka üksjagu ja olen täiesti rahul ja enamgi veel) sennheiser hd555 POLE mõeldud mängimiseks vaid muusika kuulamiseks ja ka filmide vaatamiseks mingil määral... kui võrrelda neid klappe kave-ga siis mängimisel jäävad need alla, filmide vaatamise puhul oleksid suht võrdsed, kuid tänu sellele et kave-lon 5.1 jääb kave siiski peale. ja muusika kuulamise kohapealt ma vastu ei vaidle et sennheiser on selles parem(selleks on nee dju mõeldud).

Olen proovinud paari "GAMING" headsetti kuid tavalised sennheiserid tegid neile igaljuhul silmad ette. Kahtlustan et ega need Koned paremad ei ole. Eks see üks rahalüpsmise viis on.

Oskad mõne erinevuse sisi tuua näiteks tavaliste ja mängimiseks mõeldud klappide vahel?


yhel on micer kyljes teisel mitte see ongi vahe icon_smile.gif suht palju kasutavad hd555 m4ngimiseks ja kasutavad eraldi micrit, ise tellisin muidugi pc350-ned

Ise kasutan HD485+Eraldi lauamikker.Ei kurda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2009 13:46:48 vasta tsitaadiga

Mida see kaasa pandud ID kaart annab, ostsin ka need Roccati klapid Photopointist, kuid pakend oli avatud ja ID kaart ei toiminud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.09.2009 17:25:47 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Mida see kaasa pandud ID kaart annab, ostsin ka need Roccati klapid Photopointist, kuid pakend oli avatud ja ID kaart ei toiminud icon_rolleyes.gif

Oman ka seda ID kaarti, kuid ma ei viitsinud sellega algselt miskit teha. kuid kui nüüd vaatasin sain teada, et see kood seal pea sammutil ei toimi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja
tonka

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2009 21:57:26 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Mida see kaasa pandud ID kaart annab, ostsin ka need Roccati klapid Photopointist, kuid pakend oli avatud ja ID kaart ei toiminud icon_rolleyes.gif


Kust PP-st ostsid?

_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2009 18:08:15 vasta tsitaadiga

Ostsi Pärnu mnt PP-st icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 25.09.2009 00:25:36 vasta tsitaadiga

Kirjutasin Rocca-le mitte töötava ID-kaardi numbi asjus ja vastais sedasi, et nad saadaksid uue ID-kaardi, kui ma saadan(e-kirja teel) neile pildi sellest kaardist.

Ega mul selle vastu otseselt miskit pole, kui sedasi nõus, siis aga palun icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007




sõnum 27.09.2009 16:17:59 vasta tsitaadiga

Gaming headsets SteelSeries 5H v2 USB vs Roccat Kave icon_biggrin.gif oman ise Steel Seriest.
_________________
Special boy


viimati muutis Mr Jason 27.09.2009 16:27:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 27.09.2009 16:26:18 vasta tsitaadiga

Steelseries 5Hv2 oli väga hea minumeelest. Väga korralik heli ja kerged klapid. Samas praegused G35'd meeldivad nats rohkem.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2009 18:51:17 vasta tsitaadiga

sai ka need klapid täna ostetud, aga win 7 peal kui panen 5.1 heli seadete alt, siis need tagumised (külgmised) kõlarid ei funka icon_confused.gif emaplaat ex58-ud5


See rear nupu alt ei tule halligi heli, äkki keegi oskab öelda milles point, või see peabki nii olema


Edit: nädalavahetus on liiga pikaks veninud, panin rear juhtme valesse auku ja siis imestan miks heli ei tule eusa_wall.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 02.11.2009 13:05:04 vasta tsitaadiga

Heh, thumbs_up.gif

Ma kaalu ja mõtlen, kuid ikka pole veel ostma jõudnud icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 02.11.2009 16:34:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sai ka need klapid täna ostetud, aga win 7 peal kui panen 5.1 heli seadete alt, siis need tagumised (külgmised) kõlarid ei funka icon_confused.gif emaplaat ex58-ud5


See rear nupu alt ei tule halligi heli, äkki keegi oskab öelda milles point, või see peabki nii olema


Edit: nädalavahetus on liiga pikaks veninud, panin rear juhtme valesse auku ja siis imestan miks heli ei tule eusa_wall.gif


NAISSS! icon_lol.gif

Cb4 kirjutas:
Heh, thumbs_up.gif

Ma kaalu ja mõtlen, kuid ikka pole veel ostma jõudnud icon_neutral.gif

Käisin tallinnas digifestil, oleks saanud korraldada asja nii et saaksid proovida... olin ainsu roccat kave kasutaja sellel lanil, mõni julges proovida te- ütles sitaks head on peas, sõber zcool, ütles et selle vibraga vms-ga harjuks ära(väga heas mõttes-meeldis) icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2009 22:09:53 vasta tsitaadiga

klapid on very nice bounce.gif , algul kahtlesin et kas tasub osta sellise hinnaga (1490.-), et äkki võtaks hoopis mingid 400 kroonised icon_lol.gif

Naisele ei hakanud hinda ytlema, et sitta kah, ega ma klappe kavatse iga päev osta whistle.gif


Edit: Mis selle ID kaardiga teha saab?


Ostsin ka photopoingist ja id kaart ka juba kasutuses icon_evil.gif , aga pakend oli igatahes kinni.
Ostsin Rakvere Põhjakeskusest

Saatsin neile kirja, äkki annavad uue kaardi.
Kirjutasin , et pole esimene sama probleemiga eestis, kes on ostnud need klapid PP icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
survepuks
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2005




sõnum 07.11.2009 19:04:47 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan peaks LED tuli mikri küljes põlema siis kui mikker sees on. Millegi pärast mul vastupidi. Kas on see äkki kuidagi moodi seadistatav?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 07.11.2009 20:41:21 vasta tsitaadiga

nagu ma ise aru saan sa oled millegist valesti aru saanud....
kui mikker on väljalülitatud(mute) siis mikril tuluke põleb, et oleks lihtsam märgata seda pisiasjam(vähendaks seda jama, et mikker on mute ja sa ei märka seda)... icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
survepuks
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.11.2009 12:28:54 vasta tsitaadiga

Olgu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.