Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 Tweaking arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2009 01:00:12 vasta tsitaadiga

Tweakerid, leidke viis, kuidas tegumiriba vooluprofiilide nimistusse võluda rohkem kui 2 profiili (näiteks 3, nagu Vistas). Vahetan nende vahel pidevalt ning oleks tunduvalt mugavam menüüdesse mitte sukelduda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2009 08:55:30 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Tweakerid, leidke viis, kuidas tegumiriba vooluprofiilide nimistusse võluda rohkem kui 2 profiili (näiteks 3, nagu Vistas). Vahetan nende vahel pidevalt ning oleks tunduvalt mugavam menüüdesse mitte sukelduda.

Ehk siis täpsustad mis on need "vooluprofiilid" mida sa silmas pead.Esimest korda kuulen sellist väljendit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2009 09:19:18 vasta tsitaadiga

tomorrow, Balanced, Power saver, High performance
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2009 21:29:43 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tomorrow, Balanced, Power saver, High performance

See see on kui kui inimesed kasutavad Eesti keelt arvutiterminoloogias icon_lol.gif

Igaljuhul siin paketis on vajalikud shortcutid olemas.Need saab lohistada taskbarile ja siis ühe klõpsuga vahetada profiile:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5329437#5329437



Lisaks saab varundada profiili sätted ja uues arvutis/installis importida sealt failist.Lisaks saab kustutada ebavajalikud profiilid thumbs_up.gif
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT 10.10.2009:

Avastasin, et Win7 tahab väga ühte faili kogu aeg kirjutada peale bootimist icon_razz1.gif .
Failiks on C:\Windows\System32\wdi\LogFiles\BootCLCK.etl

Avastasin, et kirjutab seda kuskil ~10min ja lõpuks kasvab 100MB peale.Kuna kellelgi suurt vaja pole seda ja ainult aeglustab arvutit, siis lisage see nt CCleaneri clean listi.Korra olete kustutanud ei tohiks enam tagasi tekkida aga ma pole kindel selles...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT2:

Mitteametlikud Win 7 Updated(10.10.2009):

x86:
http://www.megaupload.com/?d=4KOS5HDC
x64:
http://www.megaupload.com/?d=EL3LXXTG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2009 21:58:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Avastasin, et Win7 tahab väga ühte faili kogu aeg kirjutada peale bootimist icon_razz1.gif .
Failiks on C:\Windows\System32\wdi\LogFiles\BootCLCK.etl

Avastasin, et kirjutab seda kuskil ~10min ja lõpuks kasvab 100MB peale.Kuna kellelgi suurt vaja pole seda ja ainult aeglustab arvutit, siis lisage see nt CCleaneri clean listi.Korra olete kustutanud ei tohiks enam tagasi tekkida aga ma pole kindel selles...

Mul see fail vaid 6528KB icon_rolleyes.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2009 22:17:16 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:


Avastasin, et Win7 tahab väga ühte faili kogu aeg kirjutada peale bootimist icon_razz1.gif .
Failiks on C:\Windows\System32\wdi\LogFiles\BootCLCK.etl

Avastasin, et kirjutab seda kuskil ~10min ja lõpuks kasvab 100MB peale.Kuna kellelgi suurt vaja pole seda ja ainult aeglustab arvutit, siis lisage see nt CCleaneri clean listi.Korra olete kustutanud ei tohiks enam tagasi tekkida aga ma pole kindel selles...

Mul see fail vaid 6528KB icon_rolleyes.gif

Ei tea kahtlane igatahes icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2009 16:31:19 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:


Avastasin, et Win7 tahab väga ühte faili kogu aeg kirjutada peale bootimist icon_razz1.gif .
Failiks on C:\Windows\System32\wdi\LogFiles\BootCLCK.etl

Avastasin, et kirjutab seda kuskil ~10min ja lõpuks kasvab 100MB peale.Kuna kellelgi suurt vaja pole seda ja ainult aeglustab arvutit, siis lisage see nt CCleaneri clean listi.Korra olete kustutanud ei tohiks enam tagasi tekkida aga ma pole kindel selles...

Mul see fail vaid 6528KB icon_rolleyes.gif

Ei tea kahtlane igatahes icon_neutral.gif


Mul läpakal on 160MB ja boodib nagu tatt... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.10.2009 12:59:00 vasta tsitaadiga

tomorrow kas esimene mitteametlik update pack on ka vaja enne teist mitteametlikku update pack`i installida või ei? Esimese pack`i lingid ei tööta enam.
Btw, kuidas krt ma sealt 2share vms. lehelt alla laadida saan? Seal ei ole mingit nupukest ja teksti kuhu klikata ett dlida icon_neutral.gif

e: nvm, leidsin selle pisikese downloadimise teksti üles... nagu krdi piltmõistatus icon_lol.gif

e2: Tänud selle sinise riba eest thumbs_up.gif Palju mõnnam imo beer_yum.gif Nüüd suundun service listi kallale...

e3: Siit lingilt saab ka W7 service kohta palju infi ja settinguid: http://www.blackviper.com/Windows_7/servicecfg.htm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2009 16:23:05 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
tomorrow kas esimene mitteametlik update pack on ka vaja enne teist mitteametlikku update pack`i installida või ei? Esimese pack`i lingid ei tööta enam.

Ei.Esimest pole vaja alla laadida.Teisest piisab.Teist kohendasin nii,et see sisaldab ainult vajalikke(seega väiksem)+uusi updatesid
Kui update on juba installitud siis see skipitakse ja hakatakse järgmist installima thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 18.10.2009 16:37:41 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tomorrow, Balanced, Power saver, High performance


Kuidas ma üldse saaks seda vooluprofiili värki taskbarile? Ei taha mingit lisapakki installida, kunagi XP ja W98 ajal tuli teha linnuke kuskil seadete all, et näitaks ikooni taskbaril, vistal oli mul automaatselt

Leidsin üles koha kust seda saaks lisada aga ta on seal mitteaktiivne

http://www.upload.ee/image/229620/clipboard_upped.png

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2009 16:40:53 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Skeptik kirjutas:
tomorrow, Balanced, Power saver, High performance


Kuidas ma üldse saaks seda vooluprofiili värki taskbarile? Ei taha mingit lisapakki installida, kunagi XP ja W98 ajal tuli teha linnuke kuskil seadete all, et näitaks ikooni taskbaril, vistal oli mul automaatselt

Leidsin üles koha kust seda saaks lisada aga ta on seal mitteaktiivne

http://www.upload.ee/image/229620/clipboard_upped.png

Laadi minu shortcut pakk alla ja lohista vajalikud shortcutid taskbarile thumbs_up.gif

Kõiki ei saa taskbarile(OS Limitatsioon) aga enamuse peaks saama k.a power profiilid thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 18.10.2009 16:49:01 vasta tsitaadiga

Taskbarile küll aga tahaks neid sinna alale kus on heli-võrk-messenger jne ikoonid icon_redface.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2009 16:58:04 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Taskbarile küll aga tahaks neid sinna alale kus on heli-võrk-messenger jne ikoonid icon_redface.gif

Hmm siis ei saa vist.Muidu lauaarvutites peaks olema see power ikoon nö "greyed out" aga läpakates peaks toimima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.10.2009 21:42:01 vasta tsitaadiga

Fully functional Recycle Bin on taskbar

e: teine moodus veel: http://www.tech-recipes.com/rx/4203/windows-7-put-a-recycle-bin-shortcut-on-the-taskbar/ ...taskbar ei ole nö. fully functional.
Endale istub see viimane variant paremini.

e2 (muudetud): Kuidas My Computer Taskbar`le saada?
___________________________________________________________________________________
***********************************************************************************

1. Right click on desktop > new > shortcut

2. Copy-paste one of the following code and click next

%SystemRoot%\explorer.exe shell:MyComputerFolder

or

%windir%\explorer.exe shell:MyComputerFolder

3. Type My Computer and click Ok.

4. right click on created shortcut > change icon > paste following code:

%SystemRoot%\system32\imageres.dll

5. Press Enter and choose My Computer Icon or locate your own icon > Apply & Ok.

6. Drag shortcut into taskbar and enjoy!

___________________________________________________________________________________
***********************************************************************************

Eelmine variant viskas vahest miskipärast kaks akent korraga lahti. Uuendatud variant peaks ok olema beer_yum.gif

e3:
tsitaat:
Lauri0112 kirjutas:
gadgets kudagi hiirele nähtamatuks ei saa teha? et kui hiirega peale lähed, ei tee gadget midagi ? icon_rolleyes.gif

Ennastki huvitab!

Keegi teada saab kuidas seda teha andku kindlasti siin teemas teada!


viimati muutis CoiL 16.02.2010 13:28:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2009 20:02:01 vasta tsitaadiga

Leidsin viisi kuidas offline image-s kinni/lahti keerata featuure ja eemaldada mõningaid pakette icon_biggrin.gif
Seega nt Internet Explorer,Gadgets,Mängud,Media Center,WMP12 jne kinni juba kui esimest korda boodid desktopile icon_razz1.gif

Pmst läheb vaja Powershell+DISM

Teema on siin:
http://forums.mydigitallife.info/showthread.php?t=9682

Ja minu post siin:
http://forums.mydigitallife.info/showpost.php?p=163479&postcount=100

Kompileeritud nimekiri:

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.10.2009 13:48:08 Re: Windows 7 Tweaking arutelu vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Lisaks kolmas tweak:
Väike tweak minu poolt Windows Sidebar jaoks.Nimelt ei viitsi paremklikkmenüüs surkida ja muud meetodid on palju aeganõudvamad Sidebari käivitamiseks ja sulgemiseks
http://www.2shared.com/file/7018822/c4b052e0/Manage_Sidebar_Beta.html

Ehk siis kaks shortcutti mis tuleb panna desktopile (e by CorsairX: või taskbarile).
Üks paneb Sidebar-i käima ja teine paneb selle kinni.

Ise toppisin need shortcutid taskbarile. Ikoonid ei meeldinud ja tegin paremad ikoonid: http://www.upload.ee/files/231864/W7SBONOFF.zip.html
Vast kellelegi meeldib beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2009 15:03:11 Re: Windows 7 Tweaking arutelu vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
tomorrow kirjutas:

Lisaks kolmas tweak:
Väike tweak minu poolt Windows Sidebar jaoks.Nimelt ei viitsi paremklikkmenüüs surkida ja muud meetodid on palju aeganõudvamad Sidebari käivitamiseks ja sulgemiseks
http://www.2shared.com/file/7018822/c4b052e0/Manage_Sidebar_Beta.html

Ehk siis kaks shortcutti mis tuleb panna desktopile (e by CorsairX: või taskbarile).
Üks paneb Sidebar-i käima ja teine paneb selle kinni.

Ise toppisin need shortcutid taskbarile. Ikoonid ei meeldinud ja tegin paremad ikoonid: http://www.upload.ee/files/231864/W7SBONOFF.zip.html
Vast kellelegi meeldib beer_yum.gif

Ma loodan, et võtsid ikoonid Windowsi enda resurssidest?.Vastasel korral on teistel lihtsalt ikoonita shortcutid icon_smile.gif
Need ikoonid panin, sest need Def Sidebar omad aga njah maitse asi

Upload.ee ajuvaba koht, ma ei saa sealt seda alla laadida.Annab lihtsalt valge lehe icon_lol.gif
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Täna(küll öösel) sain valmis ka custom Autounattend.xml faili.Nüüd installides sisestab automaatselt keele,input formaadi.Skipib võtme küsimise jms.Partitsiooni osa jätsin tühjaks(st peab manuaalselt sisestama).Krt ei taha, et mul kõik pardid puhtaks teeks icon_lol.gif
OOBE osa kah automaatne:sisestab time zone,update allalaadimise ja teeb minu nimega administraatori konto automaatselt.Lisaks tõmbab automaatselt sidebari käima esimesel käivitusel ja laeb vajalikud gadgetid

Pakun, et kuskil 3 min säästab installi pealt nüüd aega.Lähemalt kümnele minutile icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.10.2009 15:34:17 Re: Windows 7 Tweaking arutelu vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Ma loodan, et võtsid ikoonid Windowsi enda resurssidest?.Vastasel korral on teistel lihtsalt ikoonita shortcutid icon_smile.gif

Ei võtnud Windowsist neid ikoone. Tegin ise uued ikoonid (mitmest erinevast ikoonist kompa) ja lihtsalt vahetasin shortcutil ära. Sinu sidebar on/off faile ei puutunud ega twiikinud. Lihtsalt panin siia imo natuke paremad ikoonid nende jaoks üles icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2009 15:40:03 Re: Windows 7 Tweaking arutelu vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
tomorrow kirjutas:

Ma loodan, et võtsid ikoonid Windowsi enda resurssidest?.Vastasel korral on teistel lihtsalt ikoonita shortcutid icon_smile.gif

Ei võtnud Windowsist neid ikoone. Tegin ise uued ikoonid (mitmest erinevast ikoonist kompa) ja lihtsalt vahetasin shortcutil ära.

Shortcut ise tegelikult ei sisalda ikoone vaid seal on väärtus mis viitab ikoonide asukohale kettal.Seega kui sul eraldi ikoonifaile(.ico) seal pakis kaasas pole siis on tulemuseks ikoonita shortcutid
Algul oli endalgi sellega probleeme.Oma arvutis oli ja nägi välja kõik ok aga nii kui teise arvutisse ümber tõsta siis oli generic icon_neutral.gif

Lahenduseks vast ikoonifailide panemine C:/ kettale

Sel põhjusel ma kasutasingi oma paketis Windowsi enda ikoone, et kasutajatel poleks jamamist custom ikoonifailidega thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.10.2009 16:08:01 vasta tsitaadiga

tomorrow, aga oskad sa öelda kuidas enda custom ikoone sinu failidele külge pookida? Tahaks endale ära teha, et teinekord hea plaadilt võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2009 16:38:03 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
tomorrow, aga oskad sa öelda kuidas enda custom ikoone sinu failidele külge pookida? Tahaks endale ära teha, et teinekord hea plaadilt võtta.

No võid nii teha, et enda piltide kausta teed ikoonifailide jaoks kausta.
Sinna paned kõik custom ikoonifailid mida tahad kasutada
Siis navigeerid shortcuttide juurde ja muudad igalühel ikoonid ära nii, et valid custom ikoonid sealt kaustast
Shortcutid võid pakkida aga vaata pakitud fail üle,et shortcutid ikka oleks kujul Shortcut1.ink jne.Valesti pakkides on ainult üks shortcut seal

Edaspidi siis isegi kui OS Clean install teha peaksid kõikidel shortcuttidel custom ikoonid olema alati eeldades, et ketaste tähed pole muutunud(C:/;D:/ jne)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.10.2009 16:56:57 vasta tsitaadiga

tomorrow, sedasi ma oskan teha aga mõtlen ,et kuidas sinu failidel ikoon ära muuta nii, et see alati teise arvutisse tõstes ja lahti pakkides ka alles jääks?
Et lahti pakkides ei oleks kaustas eraldi ikooni faile vaid ainult sinu shortcutid minu ikoonidega. Selleks vaja vist koodi tunda ja mingi lisavärk regeditis vms. teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2009 17:19:53 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
tomorrow, sedasi ma oskan teha aga mõtlen ,et kuidas sinu failidel ikoon ära muuta nii, et see alati teise arvutisse tõstes ja lahti pakkides ka alles jääks?
Et lahti pakkides ei oleks kaustas eraldi ikooni faile vaid ainult sinu shortcutid minu ikoonidega. Selleks vaja vist koodi tunda ja mingi lisavärk regeditis vms. teha?

Kahjuks nii peab ikkagi mingil viisil ikoonifailid panema kuhugi inimese enda kettale.Win7 ikoonidega pole muret sest need igas arvutis olemas kus Win7 on.

Nt võin teha ise lahtipakkiva exe mis paneb ikoonifailid nt C:/Icons .Kasutaja ei pea muud tegema kui topeltklikk exe peal ja võib ikoonid lahti pakkida ja kasutama hakata
Shortcutid siis vaatavad vaikimisi C:/Icons ja kui leiavad sealt siis kasutavad custom ikoone thumbs_up.gif

C:/ kõige lollikindlam kasutada sest 99.9% on see olemas thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 22.10.2009 14:14:57 vasta tsitaadiga

Üldse ei meeldi, et kursorit ikoonil hoides näitab seda suurt preview latakat. Hoopis kinni keerata ka ei taha. Ons võimalik seda tweakida, et ta näitaks ainult akna nime?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.10.2009 14:25:42 vasta tsitaadiga

janek87 kirjutas:
Üldse ei meeldi, et kursorit ikoonil hoides näitab seda suurt preview latakat. Hoopis kinni keerata ka ei taha. Ons võimalik seda tweakida, et ta näitaks ainult akna nime?


Ma panin prooviks mingi teise Theme'i ja siis näitas vaid nime.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 Tweaking arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.