Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004




sõnum 09.01.2008 22:38:14 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 09.01.2008 22:42:13 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Sellest nimestikust esineb mul 2 ja kumbki ei põhjusta 500 megahertsise AMD-ga "peavalu":
- Adobe Reader 5.0 ja see suudab senini kõik lehed ära avada.
- IE7 - lidub nii et vähe pole ja ei jooksuta kusagilt masinat kinni.


Proovi veebi teha ning vaata kui kiiresti sa lehe firefoxis korralikult tööle saad, võrreldes IE'ga.

Kogemused, kus firefox näitas lehte täiesti okay, siis IE keeras selle piiksu , eks otsi viga, kuigi kõik on validaatoriga kontrollitud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2008 22:43:16 vasta tsitaadiga

itunesist nii palju, et ju apples pannakse rohkem rõhtu, et osxi peal asi lippaks kiirelt ja korralikult thumbs_up.gif mida minu macidel ka teeb icon_smile.gif
bootacmpiga olen wini all proovinud, kuid kui halb, seda ei mäleta.
välimuse ja keerukuse kohalt ei oska kaasa rääkida.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2008 23:08:45 vasta tsitaadiga

Et natuke nagu pealkirja kallal: et kuidas saavad olla programmid mida sa kasutad tüütud? Et ma saan aru kui nad mind tüütavad ja ma ei oska nendega miskit peale hakata... Et kas nad on just õiged seda tegema, milleks nad on mõeldud, vot see nagu teine teema.
Acrobat Reader on ju see programm, millele viite panevad oma lehele ju enamik "soliidseid" firmasi. Et miks peaks tava kasutaja neid mitte usaldama? On jah kohutvalt lahmakas ja aeglane, aga.. Või siis miks siis need "soliidsed" firmad ei reklaami foxitreaderit? . Vat ma ei tea, ise kasutan foxit readerit...
IE on arvutis sees ja selle asendamine firefoxiga on kasutaja teha. Aga kuidas ta tüütu on?
Itunes - kui kasutad teatud firma riistvara (player jne) siis ju naljalt ilma ei saa ja podcastid jne. Tüütu on tema juures see taskis tiksuv itunes updater ja veel sügavamal Apple mobile device. Et nendest lahti saamine on tüütu.
Outlook - nu ei tüüta, kui pead rahateenimise juures tööandaja poolt nõutud kriteeriumeid täitma (koosolekud kalendris, officist väljas teade jne st exchange)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.01.2008 23:37:06 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Ma pole kunagi kasutanud iTunesi, ei kasuta ka vist kunagi. Samamoodi pole ma kaasa läinud Skype haibiga. realplayer mind ei hirmuta kuna ta ei avane automaatselt, quicktime käib ka vaid siis kui teda vaja on.

kõige nõmedamad ongi need adobe updaterid mis peaaegu pidevalt närvidele käivad ning IE kasutamise vastu pole ka midagi, kuigi kasutan FF'i


QuickTime mul viimasel ajal koguaeg seletab, et ta tahaks iTunes-i installida ja ennast update-ida.
Ma ei viitsi teda konfida, et ta enam ei köhiks.

Eks kingsepal on ikka kingad.....
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 09.01.2008 23:40:10 vasta tsitaadiga

Internet explorer - pidevalt mingeid reklaame loobib...viirusi. Olen sunnitud kasutama teda siis kui ei viitsi FFiga hotmail.comi minna ja vajutan MSNis mailide peale. Auto IE tööle..
Acrobat - koguaeg tahab mingeid uundusi. Mina ei taha. Mulle aitab kui ta tavalisi faile loeb.
Real Player oli ka omalajal tüütu, enam mitte. Ei kasuta lihtsalt enam icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.01.2008 23:49:18 vasta tsitaadiga

quicktime küll tüütu pole
töötab just siis kui teda vaja on ning on kiire ka veel pealekauba
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 01:01:27 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
Outlook (kogemata meili nupul klõpsan tuleb 100 akent ja viisardit kohe lahti)


Mul sama lugu
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 01:10:28 vasta tsitaadiga

Endal samuti neist viiest 2 kasutuses.Acrobat ja IE7.Kummagagi probleeme pole.Mõlemad on praktiliselt viimased(uusimad) versioonid:
Adobe Acrobat:v.8.1.1--Võibolla kord kuus avan mõne PDF-i icon_lol.gif
IE7:

-konservatiivsem väljanägemine ja saab kiiremini vajadustele vastavaks confida kui FF.Teadmiseks:FF on tagavarabrauser mul seega mingi fanboy pole.Kasutan mõlemat icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 10.01.2008 01:13:58 vasta tsitaadiga

acrobat 5.x versioon töötab väga ilusti, 400mhz pentium 2 masinal

ie ei kõlba, kuna suurema pingiga on sellega võimatu netis käia.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 10.01.2008 01:15:34 vasta tsitaadiga

Linuxi all tüüpiliselt ei ole sellepärast probleeme, et tüütud programme lihtsalt ei kasutata - kui midagi tüütuks läheb, siis võtavad usinamad ohjad enda kätte ja teevad sellise versiooni, mis ei ole tüütu. Aga linuxi all on ka vähemalt üks üsna populaarne koletu elukas olemas - OpenOffice. MSOffice + wine on kordades kiirem ja samas parema kasutajaliidese ning funktsionaalsusega. Selles osas ootan huviga kuidas KOffice arendus edeneb, modernse platvormi ja heade arendustavadega on täiesti võimalik teha kordades väiksem ja kiirem soft, mis samas on parem. Acrobat on selles osas hea näide, selle alternatiiv KPDF on lihtsalt müstiliselt kiire võrreldes Acrobatiga ja sealjuures ka muusosas parem kasutada. Ainukesed probleemid on mul hetkel olnud täidetavate PDF ankeetidega, aga väidetavalt lahendatakse ka see osa varsti ära.

Rohkem nišitarkvara valdkonda kuuluvatest asjadest on üks tõsine tüütus Eclipse. Funktsionaalsuselt super, aga oh sa püha jeesus kui aeglane ja mäluõgard see on. On suhteliselt vinget masinat vaja et Eclipse kasutamine üldse talutav oleks.

_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
habe
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2003




sõnum 10.01.2008 01:46:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
habe, istuta end raudvaralise tulemüüri taha, millel on lahti pordidmis on lubatud. kui suvalisi saite ei kliki ja mõningane konf akendele tehtud on, võid ka mõne tasuta tõrejekese alla jätta (kui sul tõrjet pole, võid sa pahaaimamatult nakatatud kraami teistele edasi saata) ja ongi elu lill. ja kõik mis sulle sealt läbi tuleb, tuleb sinu enda , mitte selle pärast, et kuskil on mingi auk.


olemas. samas on mul laptopid ja ega kogu aeg kodus ei istu ju.

ma ei põegi nende kollide pärast mida kinni saab püüda, vaid pigem nende pärast mida püüda ei saa: nn custom troojad. olgem ausad, windows operatsioonisüsteem on ainus põhjus miks mainitud soft mu masinas peab jooksma, ressurssi raiskama ja näiteks kasvõi elektriarvet paisutama jne jne. õnneks on ka selgi korral XP mu masinas kindla eesmärgiga ja seega ajutine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.01.2008 09:06:28 vasta tsitaadiga

Ükski ei häiri, sest tüütuid programme ma lihtsalt ei kasuta. Tüütud funktsioonid on enamasti maha keeratud (Mõned automaatse uuendamise teated vilguvad Winampis, pole viitsinud maha keerata.)
EDIT: See programm, mis netis "mailto:" lingi peale lahti tuleb on üsna tüütu - Outlook ma arvan.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 10.01.2008 11:30:51 vasta tsitaadiga

iTunes mac-i peal. IMHO ei ole tal viga midagi. Teisi ülalpool mainituid jupikesi enam ei kasuta. Kuigi, ma ise tunnen puudust Outlook 2007-st; väga kasutajasõbralik ja kiire (kuigi jah, see spämmi filtreerimine ei toimi tal üldse). Acrobat on tõesti saadanast, RealPlayer on mingi igand aastast 1997. IE7 lippas ka alati nagu loom ja kokku ei jooksnud eales. Nüüd on mac ja teine maailm.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 11:52:21 vasta tsitaadiga

oijah...
kas te siis ei tea, et QuickTime ja Real jaoks on olemas väga "kerged" alternatiivid:
http://www.free-codecs.com/download/QT_Lite.htm
http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative_Lite.htm

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 10.01.2008 12:04:01 vasta tsitaadiga

eino minu kaasaegse arvuti paneks ka surisema icon_rolleyes.gif , nagu seal on spetsis ära toodud, et pentium2 ja 64MB RAM moodi hakkab käituma icon_lol.gif , miks minu arvuti ei sure, siin on ka muud softi...
Kui ei taha neid lisasofte kasutada, ärge installige siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 10.01.2008 12:12:36 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
oijah...
kas te siis ei tea, et QuickTime ja Real jaoks on olemas väga "kerged" alternatiivid
jah, see on winamp 8)
_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.01.2008 12:14:44 vasta tsitaadiga

Adobe Reader avaneb küll mõne sekundiga
itunes on olemas kuid kõik õigused failidele ära võetud peale mov - winamp muusika jaoks
realplayerit pole aastaid omanud - media player classic filmide jaoks
outlooki ei kasuta - selleasemel mozilla thunderbird
IE7 on olemas kuid ainult win update jaoks - muidu FF3.0 beta2

ei tea , ei oma ühtegi probleemi kiirusega. kõik avaneb sekundite jooksul.
pigem oleks aeg masinaid uuendada mitte vanade rontidega uusi asju üritada tööle saada ja siis vinguda et aeglaen.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 12:43:12 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Et natuke nagu pealkirja kallal: et kuidas saavad olla programmid mida sa kasutad tüütud? Et ma saan aru kui nad mind tüütavad ja ma ei oska nendega miskit peale hakata... Et kas nad on just õiged seda tegema, milleks nad on mõeldud, vot see nagu teine teema.
Acrobat Reader on ju see programm, millele viite panevad oma lehele ju enamik "soliidseid" firmasi. Et miks peaks tava kasutaja neid mitte usaldama? On jah kohutvalt lahmakas ja aeglane, aga.. Või siis miks siis need "soliidsed" firmad ei reklaami foxitreaderit? . Vat ma ei tea, ise kasutan foxit readerit...
IE on arvutis sees ja selle asendamine firefoxiga on kasutaja teha. Aga kuidas ta tüütu on?

Adobe Reader ja Quicktime tulevad näiteks paljude sülearvutite Windowsiga kaasa. Ja tavakasutajale on need päris tüütud oma autostartide ja autoupdate'idega.
IE võib samuti tüütuks liigitada, kuna täielikult pole sellest võimalik vabaneda - millega siis tavakasutaja Windows Update'i teeb? Samas pole ju seda paljudele üldse vajagi.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 10.01.2008 13:12:36 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Adobe Reader avaneb küll mõne sekundiga
KPDF avaneb sekundi murdosaga.
_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 14:23:18 vasta tsitaadiga

IE7 on mul igatahes kiirem kui Firefox...
FF on mul kah arvutis olemas ja uuendan kui tuleb uus välja kah kuid siiski avaneb IE7 kiiremini ennast ja lehekülgi avab kah kiiremini ning üldse jookseb vähem kokku kui FF...FF on eriti hull veel igast flash lehtedel kus ta liigub nagu tigu ning kui juba mingi 6 tab'i lahti on siis elu uimane...mälu võtab kah sitaks rohkem kui IE7.
Arvuti kah mingi jama pole, et ei suudaks korralikult jooksutada...
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 14:28:58 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
Skeptik kirjutas:
oijah...
kas te siis ei tea, et QuickTime ja Real jaoks on olemas väga "kerged" alternatiivid
jah, see on winamp 8)

winamp avab veebis olevat active content'i ka?
näiteks seda: http://www.apple.com/trailers/newline/semipro/large.html

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 14:42:38 vasta tsitaadiga

Adobe Acrobat on tõepoolest väga tüütu ja kogu jutt selle kohta on seal minu arvates tõsi. Teiste kohta väga nuriseda ei oska või siis lihtsalt ei kasuta neid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 15:58:52 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
IE võib samuti tüütuks liigitada, kuna täielikult pole sellest võimalik vabaneda - millega siis tavakasutaja Windows Update'i teeb? Samas pole ju seda paljudele üldse vajagi.

See võib olla case XP all icon_smile.gif .Vista all on Windows Update ja IE7 kaks eraldi asja ja minuteada ühe eemaldamine teist ei tohiks mõjutada.Eemaldada saab vLite-ga(sama mis nLite XP puhul)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 18:29:10 vasta tsitaadiga

Mul isiklikult poleks nende programmide vastu mitte midagi, kui neil poleks vaikimisi sisse lülitatud autostarte ja automaatseid uuendusi. Need tõmbavad kogu masina jõudluse alla.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.