Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  statiivide arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.01.2007 19:02:36 vasta tsitaadiga

no kas ta on murdunud või kuidagi ebaloomulik, või ongi tehasest selline tulnud?

pilt oleks abiks

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 06.01.2007 21:46:12 vasta tsitaadiga

to inger:
paistab siiski sirge olevat
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2007 14:19:07 vasta tsitaadiga

Räägiks veel statiividest. Tekkinud endal ka lõpuks vajadus millegi asiseme järele, eriti seetõttu et praegune sai ühte kaugesse kohta maha unustatud. Aga eks see üks nüssakas oli ka.


Ühe valikuna ongi sõelale jäänud Sherpa 750R
http://photopoint.ee/toode.php?id=2540

Lisaks on eriti ahvatlev oma kaalu poolest Sherpa 435
http://photopoint.ee/toode.php?id=11334

435 on küll madalama, aga see-eest on jalgadel ka vähem lülisid, mis võiks veidi stabiilsemaks asja muuta.

Ja noh siis veel loomulikult terve pesakond Manfrottosid. Kuigi minu hinnapiiri sisse neid väga palju muidugi ei mahugi. 190x oleks muidugi üsna põnev, aga Eesti poodide hinnakirjas seda pole ja ma kahtlustan, et kui oleks, siis hind oleks üsna krõbe.


On kellelegi mingeid konkreetseid soovitusi. Eks ma loomulikult lähen ja näpin ja proovin neid poes nagunii, aga põhimõtteliselt võiks mõned variandid eelnevalt juba olemas olla.

kriteeriumid umbes sellised:
statiivi kaal: max 2-2,5 kg
kandevõime: minimaalselt 2-3 kg
Hind: 2-2,5K
Kõrgus: min asend nii madal kui võimalik ja max vähemalt 1,6 m, et peaks ainult mõõdukalt küürutama
Pea: mitmesuunaline, kiirkinnitusplaadiga (aga kindlasti mitte kuulpea)


Tegelikul olen vaadanud ka Velboni Ultra Maxi seeria poole
http://photopoint.ee/toode.php?id=3703

jah, ma tean, et kergus ja stabiilsus ei sobi kokku, aga kuna mul mingeid hulle torusid pole plaanis kasutama hakata, siis on kerge statiiv igal juhul parem kui mitte midagi. Sest mis kasu on statiivist, mida raskuse tõttu ei viitsi kaasas tassida. Samas, jah, päris mänguasja ka ei taha.


Nii et jagage omi kogemusi. beer_yum.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003




sõnum 02.03.2007 14:52:04 vasta tsitaadiga

ultra maxi sinu soovitud kandevõimet küll ei luba vist?
Endal on Sherpa 750n ehk eelmine mudel. Seda julgeks soovitada küll aga samas puuduvad mul eelnevad pikemad kogemused muude statiividega kui antud sherpa.

_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2007 15:33:17 vasta tsitaadiga

No seal 2 kg kandis on. Nii et teatud mööndusega sobib. Hetkel planeeritud komplekt jääb max sinna 1,5 kg kanti, seda juba ka lisadega.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004




sõnum 02.03.2007 15:58:47 vasta tsitaadiga

Praegu ise tegelen 600R-ga, mille hiljuti soetasin, ja kui ausalt ütlen, siis paremat ei oskagi tahta. Kiirkinnitusplaat, jalad kiirelt kinni/lahti, mitte midagi juurde ei oskaks tahta. Superstabiilne ja sigaheast materjalist. 750 ees võtsin 600, sest vähem lülisid ja vändata ja ODAVAM icon_razz.gif. 435 ei meeldi üldse see kaheharuline pea, tundus selline habras ja mitte eriti mugav. Baseerusin enamasti netiarvustustele ja enamasti kiideti kas 600R või too 750, mina valisin selle, mis mulle paremini sobis ja kohe üldse ei oska kahetseda icon_razz.gif.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2007 16:03:16 vasta tsitaadiga

Hmm, 600R pole ka paha variant tõepoolest. Transa asendis küll pea 15 cm pikem... aga jalgadel lülisid vähem ka.

Töökõrgus on parem, ei pea nii palju keskmist sammast välja tõmbama, et silmade kõrgus kätte saada. Ja ausalt öeldes vändast ei tunne ma ka puudust.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fanatic
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2005




sõnum 02.03.2007 16:30:07 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
Praegu ise tegelen 600R-ga, mille hiljuti soetasin, ja kui ausalt ütlen, siis paremat ei oskagi tahta. Kiirkinnitusplaat, jalad kiirelt kinni/lahti, mitte midagi juurde ei oskaks tahta. Superstabiilne ja sigaheast materjalist. 750 ees võtsin 600, sest vähem lülisid ja vändata ja ODAVAM icon_razz.gif. 435 ei meeldi üldse see kaheharuline pea, tundus selline habras ja mitte eriti mugav. Baseerusin enamasti netiarvustustele ja enamasti kiideti kas 600R või too 750, mina valisin selle, mis mulle paremini sobis ja kohe üldse ei oska kahetseda icon_razz.gif.


Kõik õige jutt.
Kasutan ka Velbon Sherpa 600. Peale poes käega katsumist tundus omas hinnaklassis parim, töökõrgus ka kõrgem kui 750
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004




sõnum 02.03.2007 18:23:31 vasta tsitaadiga

namstoop, kaasas on ka mugav kott, mis kaalu kegemaks teeb veel, pealegi mina ei hoia statiivi seljakoti küljes ega kuskil, ega tunne ka puudust 15cm lühemast variandist. Muidugi halba ei teeks, aga selle arvelt peaks pidevalt silmade kõrgusele saamiseks kesksammast tõstma, mis võtab ka aega tsipa.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.03.2007 21:00:49 vasta tsitaadiga

Käisin ja näppisin veidike statiive Pärnu mnt Photopointis. 600 jättis tõepoolest parema mulje kui 750. Kuidagi tugevam ja stabiilsem. Vändasüsteem on 750 kesksamba peeneks teinud. Ja kesse ikka viitsib vändata, mida rohkem liikuvaid osi, seda kindlam, et midagi tuksi läheb. 600 on selline mõnusalt lihtne ja robustne.

Tegelikult oleks isegi ära ostnud, aga kuna ühtegi müüjat mu sealolek ja statiivide lahti ja kinni lappamine ei huvitanud, siis ei huvitanud mind sealt ostmine ka enam.

See, et kott ka kaasas on, on hea inf. Ma juba vaatasin seal müügilolevaid, et võiks vist ka võtta. See mure siis vähem.


Aga keegi mõnda sellist kohta, kus palju Manfrottosid kohapeal olemas on, ka oskab öelda? Selles Photopointis oli küll hädine. Vbl mõnipäev vaatan Ülemistesse, seal ka suur pood neil.

Manfottode kohta lahkus PS teel huvitavat infot, vaataks veidi neid ka.


Ahjaa, ja siis jäid silma veel National Geographicu statiivid. Kahju, et selline vahepealne ~2K versioon puud on, on kas väga väikesed ja hädised ja odavamad või siis juba nö pro klassi omad. Nii hinna kui ehituse poolest. Üks neist suurtes oli küll väga huvitava peaga, selline vabalt igas suunal liikub. Aga hind muidugi ka vastav.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 03.03.2007 12:04:12 vasta tsitaadiga

namstoop, Velboni Ultra Maxi seeria ehk http://photopoint.ee/toode.php?id=3703 on hea kui sul on vaja seda matkal või rattaga sõites kaasas vedada. Aga kui sa vähegi autoga liigud siis soovitan midagi tugevamat.

Mul endal on toosama statiiv ning kui talle panna kilo-paar peale siis võib hakata tudisema, Zeniit + 500mm'iga näiteks oli võimatu öösel pilti teha. Samas kui teda kasutada natuke teisiti siis on väga hea valik. Näiteks keerata madalamaks, mitte teha tele ja pika säriga pilte(lühema säriga ehk siis miski 1/60 või nii saab pilti küll) või kasutades peeglilukku. Eriti hea oleks muidugi omada kahte statiivi, üks suur, raske, kergelt-kiirelt liikuva kuulpea ja muude heade omadustega ja teine siis toosama Ultra Maxi nendeks hetkedeks kui iga gramm on arvel. Hiljutisel Lapimaa retkel õnnestus igasuguseid statiive praktikas töötamas näha ning suur&raske on ikka mõnus küll. Samas 600-700 meetri kõrguse mäe otsa veetakse meelsamini siiski kergem statiiv. icon_smile.gif Ning kokkuvõttes saadi pilte mõlemal viisil.

Ahjaa - Ultra Maxi peale ma ise üle kilo-pooleteise ei paneks. Ehk siis enda näitel K100D koos 16-45'ga on paras aga üle poole kilo raskemat asja peale ei paneks kui statiiv on täies pikkuses lahti keritud.

Kui tahad siis võin sulle seda statiivi laenata mõneks ajaks, saad ära proovida.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.03.2007 18:13:04 vasta tsitaadiga

Mark0, tänud pakkumast ja kommenteerimast. Ultra seeria ikka jääb vist veidi liiga väikeseks.

Käisin täna Ülemistel Photopointis. Ja seal oli ka Sherpa 435 olemas. Tundus ka isegi täitsa mõnus. Muidugi mitte nii tugev kui 600 ja 750, aga see-eest kergem. Pea on jah selline veidi kahtlane, iseeneset muidugi mugav ja loodid on ka vahel kindasti abiks, aga samas normaalselt transaasendit raske leida, ikka jääb mingi käepide turritama.


Seal oli Manfrottosid ka väljas... pani mõtlema. See 190X seeria on täitsa asjalik... hind läheb küll koos peaga tiba kallimaks, mingi 3000 kanti kisub, aga samas...


Nii et kui Manfrottode koht keegi oskaks midagi kosta?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 03.03.2007 18:47:36 vasta tsitaadiga

namstoop, Fotex peaks Manfrotto maaletooja olema. Neil ka kauplus Rocca Al Mare kaubanduskeskuses.
http://www.fotex.ee/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.03.2007 19:47:52 vasta tsitaadiga

beastbeats, juba avastasin selle koha jah.

Samas hinnad on kohati kallimad kui Photopointis.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2007 12:01:48 vasta tsitaadiga

Aga keegi Manfrotto peadest oskab rääkida. Või siin kõik Velboni koolkonnast.

Endale on silma jäänud

460MG
http://www.manfrotto.com/Jahia/site/manfrotto/cache/offonce/pid/2332?livid=80&lsf=80&child=1

ja

804RC2
http://www.manfrotto.com/Jahia/site/manfrotto/cache/offonce/pid/4432?livid=80&lsf=80&child=1

Hind jääb mõlemal sinna 1000-1500 kanti, 460MG on loomulikult kallima, aga ka kergem ja tundub, et veidi mugavam kasutamiseks. Aga kas piisavalt mugavam, et mõnesejakroonist hinnavahet kompenseerida.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2007 13:44:09 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud 460MG'd ja üldiselt ei soovita. Esiteks on teda äärmiselt ebamugav kasutada, kogu aeg krutid kolme nuppu. Need nupud ei ole just kõige ergonoomilisemad kah. Pano jaoks mina seda pead tasapinnale ei saanudki. Lõppkokkuvõttes murdus korpus alumise kinnituse juurest üldse pooleks, kusjuures eriliselt suurt jõudu nupust pingutamisel oma arvates ei rakendanud. Nüüd vedeleb see pea riiulis, kui tahad võin sulle anda. Ainuke positiivne omadus oli kaal. Ma soovitaks küll nendest kahest pigem 804RC2 vaadata.
Ise kasutan hetkel 322RC pead, sellega olen palju rohkem rahul.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 04.03.2007 14:01:25 vasta tsitaadiga

erko, kas annad 460MG (mis sul riiulis vedeleb) "äitah" eest ära, või soovid väikest kompensatsiooni saada icon_question.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2007 14:15:52 vasta tsitaadiga

Kui üldse, siis väga väikest kompensatsiooni. 6-pack näiteks icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2007 14:57:39 vasta tsitaadiga

Käisin Fotexis. Krdi mõttetu pood, mingi paar pead oli ainult kohapeal.

Õnneks sai 460MG-d näppida. Ainuke pluss vist on kaal jah, horisontaali ajamine on ilmselt üsna komplitseeritud, sest tald liigub ka allapoole ja tagasi ja ei jää normaalasendisse. Nii et hetkeseisuga läheks 804RC2 peale välja.

Kahjuks küll ühetgi 804RC2-d kohapeal olemas ei olnud. Nagu ka ühtegi statiivi... Masendav. Hinnakirjad on kõikidel jube uhked, aga osta nagu põrsast kotis.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 05.03.2007 10:09:23 vasta tsitaadiga

endal siis manfrotto. nimelt 055PROB ja 488RC2. väga thumbs_up.gif.
kui manfrottot valida, siis kas 190PROB või 055PROB, sest see horisontaalse tugisamba kasutamine vertikaalsena on väga kasulik. vähemalt mulle.
enne, kui 190 seeriat osta, tuleks vaadata, et ega see lühikeseks ei jää.
ja peadest soovitan ka 488RC2'te vaadata. sellega võimalik ka panoraame teha. et, kui kuul ära lukustada, siis saab liigutada 360* teda veel.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.03.2007 10:17:49 vasta tsitaadiga

Olen sama kõrgusega statiivi näppinud, ei ta jää lühikeseks midagi. Pea ja ka kaamera annavad ju veel ka juurde.

Manfrottol on nüüd juba uus 190XPROB statiiv, sellel on kesksamab horisontaali liigutamine üksjagu lihtsam kui oli eelmisel mudelil.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 12.03.2007 17:22:45 vasta tsitaadiga

Velbon Sherpa 600 vs. 750

isiklikult kaldun 600 poole kuna kõrgem aga teie arvamused on oodatud icon_smile.gif

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.03.2007 17:26:19 vasta tsitaadiga

Niipalju kui mina neid mõlemaid näppisin, siis 600 jättis igal sajal juhul parema mulje. Kui sulle just väntamine ei meeldi.

Ülalpool avaldasin juba arvamust ka muidugi.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004




sõnum 12.03.2007 17:42:41 vasta tsitaadiga

sputnik, ise võtsin ka 600. Ei anna mulle midagi see veidi kompaktsem kuju, kui selle arvelt max kõrgust maha võetud. 600-ga ei saa eksida icon_razz.gif, kui just mingi 300 f2.8 ees pole.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2007 22:29:41 vasta tsitaadiga

ise soetasin just hiljuti 055PROB + 804RC2 koosluse ja siiamaani igati rahul
p2t3r1 kirjutas:
enne, kui 190 seeriat osta, tuleks vaadata, et ega see lühikeseks ei jää.

isegi sai neid 190 seeria omi vaadatud.
lühikeseks jäämine ei olnud aga mitte üldse see põhjus, miks tsipa kallima 055 seeria valisin - 190 on 055'ga võrreldes ikka hulka "vedelam". Ma muidugi ei tea, kui pikki torusid namstoop sinna otsa kruvida kavatseb, aga täies pikkuses tundus isegi poepõrandal suht kahtlane olevat.

Kui ostuks kisub, vaata Fotoluksi - võrreldes Photopointiga sain sealt selle komplekti u 300.- odavamalt
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  statiivide arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.