Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2006 19:51:42 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Küsimus "Mis arvuti sul on?" ehk siis mida sellisel puhul üldse vastata?
Lugeda kõik komponendid ette?
noobidele piisab vastusest pentium kolm või pentium 4. icon_smile.gif AMD-st ei tasu juttu teha, pigem kiirelt peas mõelda mis pentiumile vastaks see AMD.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2006 19:58:57 vasta tsitaadiga

noh mullegi üteldud et minu arvuti on windows XP
ja kõrvalt kohe teine tuttav sattus kohe kindlalt vestlusesse et tema arvuti windows 2000 on palju parem...
tuttavad ka koguaeg küsivad et mis mu arvutil viga on? ja kui küsin täpsemalt siis ei osata midagi ütelda...
jne jne jne...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2006 20:13:01 vasta tsitaadiga

mu vanaisa küsis kunagi mult DC plaati icon_redface.gif

siiani naerame seda icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 18.11.2006 20:28:29 vasta tsitaadiga

mu vanaema ütleb selle kohta lihtsalt ketas ja ta mitu korda üritanud seda 2 cd rommi vahelisse pilusse või flopiauku panna xD
_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo704
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 20.11.2006 11:11:58 vasta tsitaadiga

Üks tuttav keskealine naisterahvas ostis laptopi. Ja sattus jubedalt segadusse, kui ei leidnud klaviatuurilt eesti keele täpitähti. Natuke aega tutvus siis selle läpakaga ja siis helistas mulle ja kurtis, et nüüd ei saa klaviatuuriga üldse kirjutada - ainult tärnid tulevad ekraanile, tähti ei tulegi. Tuli välja, et ta trükkis brauseris parooliväljale icon_biggrin.gif

Hiljem helistas uuesti ja ütles, et alla paremasse nurka tuli mingi teade, et "no wireless connection found" vms. Ja küsis, et mida teha, et ta seda ei ütleks. Soovitasin siis võtta läpakas kaenlasse ja jalutada kuhugi, kus on wifi leviala või osta omale wifi-ruuter. Hiljem pakkusin muidugi kolmanda variandi ka välja, et pole vaja muretseda, see tähendab lihtsalt, et sul pole wifi leviala seal ja kuna sul tavaline internetiühendus on olemas, siis pole vaja muretseda.

_________________
...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.11.2006 11:49:55 vasta tsitaadiga

-Miks neti.ee leht ei avane?
-Sul on punkti asemel koma!
-Mis vahet seal on, kui tahan siis panen kasvõi sidekriipsu

www.neti-ee icon_eek.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.11.2006 13:10:27 vasta tsitaadiga

Eem, kui sa mul seda windowsit maha lased siis vaata, et mul meili peale kirjad alles jääks, need on tähtsad.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003




sõnum 20.11.2006 13:23:42 vasta tsitaadiga

Isa tuli kunagi ammu palvega ümber lasta üks film, ühes käes DVD, teises käes just poest ostetud 10 disketti.
Peale seletamist saadeti mind kuu peale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2006 13:37:23 vasta tsitaadiga

igasugu pulle asju on olnud. meiliteema kah. k6ige kummalisemad asajd on need, kus domeeni sisselogimist ei saa teostada kuna klaviatuurijuhe on jalaga kasti tagant 2ra t6mmatud v6i kui arvuti k2ima ei l2he, kuna n2ptiakse ainult monitori power nuppu.. viimane pirn oli kui helistas s6ber ja kysis et " viiruset6rje leidis midagi.. mis ma teen.. ma siis seletan et ta pakub variante arvatavasti.. et delete , heal, skip.. inimene on kyllalt heaq inglisekeele oskaja aga ma siiski pidin talle seletama, mida t2hendab "delete"..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2006 13:56:45 vasta tsitaadiga

Mul monitoril on värvid paigast ära, saad linki anda, kus saab monitori drivereid tõmmata ?!

icon_lol.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 20.11.2006 16:26:32 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
"... Ta ei julge ikka midagi klikkida sest arvab et arvuti põleb maha.
Sama häda mul oma emaga, aga tal reaalne kogemus olemas kui EE trafost 0 ära kadus ja arvutisse 400V sisse tuli, monitor lasi suitsu välja ja külmkapp võttis pöörded üles nii-et vilises ainult.
Peale seda pole lubanud lastel suurt arvutit enda juurde kaasa võtta ...

Inimesed kellel ei ole vaja (olnud) arvuti riist ja tarkvara tunda, hea kui oma veebilehitsejat ja postkasti tunnevad, on ikka terminoloogias täiesti võimatud, telefonis nendest midagi arusaada võib päris raske olla ...
samas kui kuidagi õnnestub probleemi olemusele pihta saada ja tunned inimest, saab telefoni teel ikka lihtsamad asjad lahendatud,
pärast muidugi imestatakse, kust sa tead, mis aknad avanevad ja kuhu vajutama pean, sa ei näe ju...

E:
sleepyhead kirjutas:
samas võib kohe kasutaja kfl kohta rääkima... et kuidas ta küll ei teadnud, et null ei tule mitte EE trafost, vaid sinu majakõrvalt olevast maanduslatist icon_smile.gif ja et külmik ja arvuti 400 volti sai võib olla pigem selle süü, et majas vanad juhtmed, 0 läks katkestusse ja teine faas tuli läbi teise seadme, mis teise faasi otsas rippus ning seega pooled asjad läbi põletas... icon_biggrin.gif

a see oleks puht norimine ja seda me siin ei tee icon_biggrin.gif
tegelikult 0 ja faasi vahel oli 400V tervel trafo piirkonnas olevatel taludes, elektrijuhtmestik- projekt uus ja koos majaga kontrollitud ja vastuvõetud, minu loogika järgi ei saanud see teisiti juhtuda kui tervel trafopiirkonnal 0 ära kaotada, EE küll mingeid selgitusi ei andnud, vahetas ainult kibekähku trafo välja ...
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100


viimati muutis kfl 20.11.2006 19:46:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 20.11.2006 16:43:19 vasta tsitaadiga

veel üks imelik juhtum, leis´dsin postkastist sellise kirja:

tere kas sa aitaksid mind. ma ei saa enam filme vaadata, arvutiks on samsung syncmaster, paksu ekraaniga. et kas sa saad öelda mis ma tegema pean et jälle filme mängiks. kui filmi käima panen siis tuleb mingi asi et open with... ma ei oska seal midagi teha kas sa saad aidata. seal plaadil on nagu sellised imelikud pildid seal ei ole sellised pildid nagu sellel filmil mis sa eelmine kord andsid et on see must nool valge ringi sees ja siis seal ringil on veel omakorda mingid värvid ümber. ja kuidassuptiitreid saab panna filmile


mõni on ikka selline kohe icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepyhead
HV kasutaja
sleepyhead

liitunud: 15.10.2004




sõnum 20.11.2006 17:06:23 vasta tsitaadiga

samas võib kohe kasutaja kfl kohta rääkima... et kuidas ta küll ei teadnud, et null ei tule mitte EE trafost, vaid sinu majakõrvalt olevast maanduslatist icon_smile.gif ja et külmik ja arvuti 400 volti sai võib olla pigem selle süü, et majas vanad juhtmed, 0 läks katkestusse ja teine faas tuli läbi teise seadme, mis teise faasi otsas rippus ning seega pooled asjad läbi põletas... icon_biggrin.gif

a see oleks puht norimine ja seda me siin ei tee icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 20.11.2006 18:24:49 vasta tsitaadiga

1. "Ma tahan endale internetti sisse panna."

2. Neiuke valib endale kaelapaela ja palub teenindajat: "Kas te oleksite nii hea ja paneksite taha ka?" (Teoreetiliselt sümpaatseim vastus võiks olla: "Jah, palun, astuge siia tahapoole")

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 20.11.2006 23:33:12 vasta tsitaadiga

Jumalast lõbus on siin irvitada teiste üle, aga teadmiseks - neutraali katkemisel jääb maja pimedaks, mitte ei tekki lambist 400V. 400V tuleb kahe faasi vahelise pingena - st neutraali asemel pidi olema teine faas. Ja kilbi juurest maa seest tuleb kaitsemaandus, mis on kilbis sillatud neutraaliga (enamusel vanadel majadel ei olegi kaitsemaandust).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2006 23:45:43 vasta tsitaadiga

Täna tuli siis mingi vanake bussijaamas ligi, kui kuulis kõrvalt kuidas sõbraga rääkisin eilsest õhtust ja siis sünnipäeva lapse sünnipäeva järelpeost. Vanake siis astus ligi ja ütles:"Ma tean, et ei ole viisakas teiste juttu pealt kuulata, kuid kas pead ei taha koos minuga parandada" ... icon_lol.gif
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 21.11.2006 00:47:30 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
/Ma tean, et ei ole viisakas teiste juttu pealt kuulata, kuid kas pead ei taha koos minuga parandada/

Meil liigub ka selliseid vanakesi siin... aga pole nad iial sellist asja küsinud icon_rolleyes.gif
välja arvatud see kui mingi vanapäss mult tuld küsis, mina muidugi vastasin et ma ei suitseta...
aga pärast läbu on alati järgmine hommik äge... saab arutatud kes oli täis, kes mitte, ometigi joodi kõik korraga... loogiliselt võtttes olid kõik purjus ja siis hakatakse vaidlema muidugi, kes rohkem oli...

EDIT:

velsa kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Küsimus "Mis arvuti sul on?" ehk siis mida sellisel puhul üldse vastata?
Lugeda kõik komponendid ette?
noobidele piisab vastusest pentium kolm või pentium 4. icon_smile.gif AMD-st ei tasu juttu teha, pigem kiirelt peas mõelda mis pentiumile vastaks see AMD.


Mälust ja kõvakettast ei tasu samuti midagi rääki, aetakse segamini ja hakatakse veel norima et sul on nii vähe kõvaketast... videokaardist piisab kui ütled mitu mb on sest niikuinii ei jaga noobid midagi.


Ükskord pöördutu minu poole: "palun aita mul videokaarti klokkida, vice city tahab 32 saada aga mul on 16 äkki saab 32seks klokkida..."
ja kui ma klokkimist alles avastasin ja katsetasin, hiljem core clockist ja memory clockist rääkisin, küsis "susi (täielik n00000b)", et mitu mb nüüd on et kas tema oma on nüüd lajem vä
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2006 15:02:35 vasta tsitaadiga

Mul on töö juures HP LaserJet 3020 printer-skänner-koopiamasin. Teine põhimõtteliselt sarnane masin (seal on veel faks ka juures) on teises kabinetis. Kokku on skännereid siis kaks. Ja pidevalt tullakse minu juurde sellise palvega: vaja on leht teksti sisse skaneerida ja siis seal teksti muuta. Kui ma nüüd hakkan selgitama, et skaneeritakse BMP või JPEG failiks ehk siis pildiks ja teksti muutmiseks on eraldi tarkvara vaja, siis hakkavad probleemid. Miks see ei ole võimalik? Kunagi sai! Ära lase skaneerida pildina, vaid tekstifailina. Peale 10-minutilist selgitustööd, et ikkagi on vaja spetsiaalset tarkvara selleks, tuleb mõnel inimesel lõpuks meelde, kuidas ta viimasel korral (aastate eest) seda tegi - piraattarkvaraga. Siinkohal jahtutakse maha, kuna firmasse ei saa piraattarkvara osta ja case closed.
Aga imelik on seda selgeks teha. Inimene arvab, et tekst on tekst ja seda saab ekraanil igat pidi muuta, ükskõik, millisel kujul... Kõige nõmedam on vahel see, et inimene läheb närvi ja arvab, et peab saama, sest tema kunagi on saanud, ning mina lihtsalt ei teadvat, kuidas asi käib või ei tahtvat näidata.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.11.2006 15:04:14 vasta tsitaadiga

indre329, aga sa ütle kohe, et saab aga selleks on vaja tarkvara osta, mul sellist raha pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 21.11.2006 21:34:11 vasta tsitaadiga

OT:Ise olen kasutanud ühte lihtsat võimalust skannitud teksti arvutis muutmiseks vms. Muidugi ei saa seda teha mingi käsitsi kirjutatud tekstiga. Nimelt skannida tekst paberlehelt arvutisse ja salvestada PDF failina ja siis Adobe readeri File menüüst valida Save as text ja voilaa olemas tekst *.txt failina. Muidugi kui algmaterjal on kehva võib igasugu imelikke märke sinna kokku visata aga põhimõtteliselt asi töötab.
_________________
Maha Pronkssõdur!1!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.11.2006 21:40:36 vasta tsitaadiga

Natukene tagurpidi (mina palusin abi. icon_razz1.gif)

Mina: Kuule tule aita panna!
Sõber: Keda?

Niipalju siis ruuteri pakkimisest.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.11.2006 21:56:02 vasta tsitaadiga

Muideks, see, mida HV-lane kfl eespool kirjutas "0-ühenduse katkemine", on võimalik reaalselt esineda küll ja vägagi lihtsalt 8) Nimelt on tavaliselt 0-juhtme läbimõõt peenem kui faasijuhtmetel. Ning kui kõikvõimalikud 0-juhet läbivad voolud on suuremad, siis põleb 0-juhe läbi küll thumbs_up.gif
Näitena: äikesega kaasnenud kõrgepinge - suure voolu tõttu.

Tulemus: Elekter tekitab ise läbi trafode uue sund-vooluringi ja selle käigus toimuv "pinge tõuge või tõus faasil" võib olla üsnagi suur. Lisaks veel faaside ebaühtlasest koormamisest tingitud erinevused. Kas see pinge just 400V on, on iseasi, kuid ka 260-280V pingest piisab täiesti vabalt "kodutehnika mahapõletamiseks" icon_biggrin.gif

Ja kes täpsemalt neid asju uurida või arvutada tahab, leiab abi elektrotehnikaõpikust ja Kirchoffi valemitest 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 21.11.2006 22:32:08 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Muideks, see, mida HV-lane kfl eespool kirjutas "0-ühenduse katkemine", on võimalik reaalselt esineda küll ja vägagi lihtsalt 8) Nimelt on tavaliselt 0-juhtme läbimõõt peenem kui faasijuhtmetel. Ning kui kõikvõimalikud 0-juhet läbivad voolud on suuremad, siis põleb 0-juhe läbi küll thumbs_up.gif
Näitena: äikesega kaasnenud kõrgepinge - suure voolu tõttu.

Tulemus: Elekter tekitab ise läbi trafode uue sund-vooluringi ja selle käigus toimuv "pinge tõuge või tõus faasil" võib olla üsnagi suur. Lisaks veel faaside ebaühtlasest koormamisest tingitud erinevused. Kas see pinge just 400V on, on iseasi, kuid ka 260-280V pingest piisab täiesti vabalt "kodutehnika mahapõletamiseks" icon_biggrin.gif

Ja kes täpsemalt neid asju uurida või arvutada tahab, leiab abi elektrotehnikaõpikust ja Kirchoffi valemitest 8)



Kuigi ise igapäevaselt juhtmetega tegelen, pole seni kohanud selliseid " tavalisi" elektrijuhtmeid, millel 0-juhtme läbimõõt väiksem on kui faasi oma .
Kas need on mingi eritoodang mingi firma poolt ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2006 11:22:15 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
indre329, aga sa ütle kohe, et saab aga selleks on vaja tarkvara osta, mul sellist raha pole icon_rolleyes.gif

See võtab vähemalt 5 minutit aega, et mõte kohale jõuaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 26.11.2006 12:19:06 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
margusser kirjutas:
indre329, aga sa ütle kohe, et saab aga selleks on vaja tarkvara osta, mul sellist raha pole icon_rolleyes.gif

See võtab vähemalt 5 minutit aega, et mõte kohale jõuaks icon_neutral.gif

icon_eek.gif No on sul seal tööl alles kaelkirjakud... icon_biggrin.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud. mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.