Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sennheiser HD202 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 10.11.2006 22:28:58 vasta tsitaadiga

Ca aasta HD-202 õnnelik omanik. Selles hinnaklassis paremaid tõesti ei leidnud, sai proovitud igasugu technicseid ja philipse, sennudele ei saanud ükski neist ligilähedalegi. Minu pea- ja kõrvakujule väga mugavad, kuigi õige "seade" leidmine võttis ca kuu aega, pärast seda aga on veedetud sõna otseses mõttes päevi ja öid klappe peast võtmata. Suur pluss on üsnagi hea välismüra summutamisvõime, lisavidinatest see juhtmepool on väga kasulik, saab kaabli sinna peale kerida kui klappe ei kasuta või kui pole vaja 3-meetrist kaablit, viimane on minu silmis suur pluss - saab toas vabalt ringi liikuda ega pole peadpidi võimendi/teleka küljes kinni (vahel kodus telekat vaadates kasutan neid klappe, kuna telku enda heli (eriti filme vaadates) on puhas s*tt ja k*ka).

Välimusel pole kah viga, mõnusalt tagasihoidlik "utilitaarne" välimus (kes krt tuli mõttele kõik kaasaegse elektroonika väga ligikaudselt alumiiniumit meenutavaks hõbedaseks värvida? icon_evil.gif ), samas piisavalt omapärane, juba kaugelt näha, et tegu sennuga. Konstruktsioon on tugev, liikuvaid osi on vähe, vajadusel saab kopsikud võru küljest eemaldada (selleks lükata need ülemisse asendisse ja tõmmata võru suhtes sissepoole), järelturul saadaval kopsikute pehmendused (kuigi suht mõttetu hinnaga, üle 200.-).

Heli on siin juba küllalt kommenteeritud, lisaks veel niipalju, et üht Opethi laivi nendega kuulates koostöös Winampi Headplug pluginaga tekkis tõepoolest tunne, nagu viibiks kontserdil, nt. selgelt oli eristatav, kui mõni mats vasakul selja taga 2 meetri kaugusel midagi mölises 8) Heli poolest liigitaks need sennud "tumedate" hulka, st. kõrged pole teravad vaid "siidised", bassi on minu arust õiges koguses, võimendi tämbrinupud saab rahule jätta ning kesksagedus on odavate suletud klappide iseloomulikust teravusest, mis nt. metalit ja rokki kuulates koledasti kõrvadele hakkab, vaba.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 11.11.2006 01:01:28 vasta tsitaadiga

purexpure, mul on HD457'med peas hetkel... ise olen nendega ülirahul, bass on ka minu kõrvade jaoks võimas, niiet julgen soovitada... hetkel need mul juba 1.5a olnud ja mitte muffigi pole neil viga, probleeme pole esinenud. Ainult see, et laua peal hoides on mõlema klapi peal kulumisjäljed tekkinud täpselt laua-klappide kokkupuutepunktides icon_smile.gif

SRY for OT icon_redface.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 11.11.2006 01:06:35 vasta tsitaadiga

Tänud vastamise eest... Aga kas keegi oskab öelda, et kas nad on ka paremad kui HD202-ed ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 11.11.2006 01:16:41 vasta tsitaadiga

kunagi ka vaatasin neid klappe, aga ostsin hoopis eh-150-d, kuna noid ei olnud hetkel ja olen täitsa rahul oma ostuga - 1,5-2a juba olnud. ja kahjuks võrrelda ka ei saand nonde klappidega? ega te ei oska öelda kummad paremad oleks olnud eh-150 vs hd202?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.11.2006 23:13:35 vasta tsitaadiga

ise küll rohkem raha juurde leida ei tahtnud ja soetasin HD201, väga asjalikud tõesti ja hinnatakse ka hinna/kvaliteedi suhtelt ühtedeks parimateks.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005




sõnum 12.11.2006 00:28:43 vasta tsitaadiga

Ise ka kasutan HD202 klappe juba ligi 2 aastat, anti kaasa siis, kui basskitarri ostsin icon_razz.gif
Öeldi, et võta need, neil on hea bass icon_lol.gif
Üldiselt olen madala otsaga täiesti rahul, kuigi minu jaoks jääb sellest siiski väheks 8)
Nende 2 aasta jooksul on mul aga õnnestunud ka korra juhe katki teha klapi juurest..see on tõesti
nende isendite nõrk koht..garantiis pidi selle eest 100 eeki maksma..

Üldiselt võib aga HD202'ga täiesti rahule saada, vaevalt selle raha eest paremaid saab beer_yum.gif
Neid peaks vist võrdlema Koss Porta Pro'ga. Oskab keegi võrrelda nende madalat otsa?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2006 13:33:03 vasta tsitaadiga

Kasutasin ka umbes kaks aastat HD202. Head klapid, aga minu jaoks ebamugavad. Läksin hiljuti HD555 peale üle ja terve uus helimaailm avanes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004




sõnum 12.11.2006 14:50:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
klapi juurest murdus juhe ära
Ma panin superliimiga kinni, väga hästi hoiab. Ei ole vaja tinutada ega midagi, aga see tähendab, et märkasin enne kui traat katki läks ja vaid ümbris oli murdunud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 12.11.2006 15:21:29 vasta tsitaadiga

ma mõtlesin ka selle peale, aga kulutasin ikkagi juhtmed läbi, muidu võib mingi juhe ikka ära murduda ja siis nagu "pooled juhtmed hoiavad", mille all helikvaliteet kannatab + siis jootmisega tuleb etiketne välimus jälle.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcneelsonn
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 13.11.2006 09:38:45 vasta tsitaadiga

Imelik , et peaaegu kaks korda rohkem maksnud HD212pro klappidel pole seda juhtme kerijat kaasas - ropult kasulik asi oleks. Kuskilt midagi taolist osta pole võimalik?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2006 16:34:55 vasta tsitaadiga

omg ostsin ise kah sellised põrsad kotis ära ja kvaliteeti pole ju ollagi. Bass on naeruväärselt üle aktsentueeritud, ülespoole jäävad helid jälle ebaproportsionaalselt nõrgad. Totaalne POS. 200 ringis pakutavad philipsid igatahes ausam kaup. Kiitjatele - ostke kõrvad :s
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 17.11.2006 16:38:10 vasta tsitaadiga

me_ kirjutas:
omg ostsin ise kah sellised põrsad kotis ära ja kvaliteeti pole ju ollagi. Bass on naeruväärselt üle aktsentueeritud, ülespoole jäävad helid jälle ebaproportsionaalselt nõrgad. Totaalne POS. 200 ringis pakutavad philipsid igatahes ausam kaup. Kiitjatele - ostke kõrvad :s
irw. 200 krooni juures pakutavad philispid on veel nõrgemad. Omad kogemused. Philips on üldse selline bränd, mida ma edaspidi väldin.

ei tore, et selliseid arvamusi ka on.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 18.11.2006 21:46:51 vasta tsitaadiga

HP 200 ja 250 võiksid olemata olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nis1234
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2006




sõnum 24.12.2006 18:53:57 vasta tsitaadiga

sain täna jõuludeks HD202-d..
esialgu testisin klappe lauaarvuti taga milles originaal helikaart- heli tundus kehv.. vähemalt kehvem kui arvasin. Olin kindel, et asi on minu kehvas helikaardis ning mul oli õigus.. ühendasin arvuti keskusesse ning klapid ka keskusesse. thumbs_up.gif heli on kymnetes kordades parem kui ainult lauaarvuti taga!!
bass on hea thumbs_up.gif kõrgem ots on minujaoks ka täiesi piisav!..

klappidega väga rahul !! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tänud soovituste eest!

Tõnnu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 24.12.2006 19:47:22 vasta tsitaadiga

t6nis1234 kirjutas:
sain täna jõuludeks HD202-d..
esialgu testisin klappe lauaarvuti taga milles originaal helikaart- heli tundus kehv.. vähemalt kehvem kui arvasin. Olin kindel, et asi on minu kehvas helikaardis ning mul oli õigus.. ühendasin arvuti keskusesse ning klapid ka keskusesse. thumbs_up.gif heli on kymnetes kordades parem kui ainult lauaarvuti taga!!
bass on hea thumbs_up.gif kõrgem ots on minujaoks ka täiesi piisav!..

klappidega väga rahul !! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tänud soovituste eest!

Tõnnu
asi oli rohkem selles, et muusikakeskus võimendab rohkem heli kui niisama helikaart.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nis1234
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2006




sõnum 24.12.2006 21:51:13 vasta tsitaadiga

oleks soovitatav mingisugune võimendi vahele ehitada/osta, et sülearvutis kuulates samuti arvestavat heli kätte saada icon_rolleyes.gif ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.12.2006 21:54:58 vasta tsitaadiga

kui kodus siis saab ju läbi musaka... mujale pole suurt midagi soovitada... oki autos saaks ka lihtsalt kui aux või võim, aga mujal natuke keeruline.
muidu aitavad kindlasti "nööbid" kõrva.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 25.12.2006 00:01:11 vasta tsitaadiga

t6nis1234 kirjutas:
oleks soovitatav mingisugune võimendi vahele ehitada/osta, et sülearvutis kuulates samuti arvestavat heli kätte saada icon_rolleyes.gif ?
oleneb kui suur muusika fanatt oled. Kui ikka ei ole väga suur fanaatik, võid jääda ju praeguse süsteemi peale..aga kui tahad midagi enamat, võid uurida tevalo foorumeid, lugeda, otsustada ja siis osta. Muidugi tuleks siis juba ka mingi parem helikaart vahele vaadata. Ma ei ole läpaka helikaartidega tutav, kas neid üldse vahetada saab (interigeeritud??). Muidugi on PC-d muusikale pühendumiseks selles mõttes paremad, et saab vahetada helikaarte.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006




sõnum 25.12.2006 13:43:10 vasta tsitaadiga

Jah,et olen suht kindel et Läpperil ikka helikaarti vahetada ei saa.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2006 17:07:52 vasta tsitaadiga

On väga häid kaarte ka läpparitele, näiteks see PCMCIA pessa käiv variant:
http://www.creative.com/products/product.asp?category=244&subcategory=250&product=10769
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2006 19:46:56 vasta tsitaadiga

s4nder, tuleb ehitada. juhised on chumoy kohta üleval. jupid saab enamus tevalost kätte. samas kui keegi ehitab siis ps. mulle. räägiks pikemalt sellest.
HD202 ei ole ju reguleeritava klapiga, või on?
E: ah lugesin valesti, chumoy on taskuvõim. klapivõime just eraldi vast ei ole. kui koduseks kasutamiseks võid ju mõnesaja kroonise suurema võimukarbi muretseda.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2006 19:53:57 vasta tsitaadiga

Proovitud nii 202 kui ka 201. Ei mõista kuidas 202 peas istub teil? See ju lausa surub kõrvade peale valusalt. 201 sisse istuvad kõrvad aga väga mugavalt. Seepärast ostsingi 201. Heli muidugi mõlemal hea, 201 bass vb natuke vaiksem, aga mitte halvas mõttes.
_________________
HL forever
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Skatch
HV kasutaja
Skatch

liitunud: 05.12.2004




sõnum 19.01.2007 16:53:03 vasta tsitaadiga

Olen ise kasutanud ka juba neid klappe, kes teab mis ajast ehk oma 2-3 a. Ja on siiani kasutusel icon_smile.gif Kuna ei ole olnud millegi üle viriseda, hea heli. Kuid nüüd viimasel ajal on hakanud klappide juhtme ots jamama ja ehk plaanis uued klapid ka sellega seoses soetada.
Aga selles hinnaklassis ei ole näha paremaid klappe ja ega tahaks rohkem raha ka kulutada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2007 22:54:37 vasta tsitaadiga

HD202 on nüüd paar nädalat nö. tööklapiks olnud ja mingisugune mulje hakkab tekkima. Heli on muljetavaldav. Vägagi madalale käiv bass ja ilus delikaatne kõrge. Alguses käima pannes on ikka tahtmine valjemaks keerata, et elamusel lähemal olla icon_smile.gif Kummaliseks läheb asi siis, kui tund kuni kaks kuulatud on. Kinnistele klappidele kohaselt hakkab kõrvadel palav. Ja klapid peast võttes avastan alati, et kõrvad vilistavad. Teadlikult jälgides leian alati selle hetke üles, kui klapid kõrvu väsitama hakkavad. Asi võib olla ka integreeritud jullas, mis töömasinas heli eest vastutab.
Helisummutus on päris hea, kui muusika käib, siis telefoni minu jaoks ei eksisteeri icon_biggrin.gif
Peale soetamist tegin suuremat sorti võrdlustesti 202 ja PortaPro vahel. Originaalplaatide ja hea mahamängija-võimendiga. Porta oli siiski üle heli pehmuse ja detailsuse poolest. Samas pole sennu hinna-kvaliteedi suhtes midagi halba öelda, kindlapeale minek icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005




sõnum 12.03.2007 01:14:41 vasta tsitaadiga

piix, kõrvad on valusad nende kandmisest icon_biggrin.gif

aga saund paneb tahtma klappe uuesti pähe panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sennheiser HD202 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.