Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech Harmony 525 Advanced Universal Remote märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 24.10.2006 10:27:44 vasta tsitaadiga

Mis mõte sellel on, kui pärast kahetunnist mittenäppimist äkki hiilgama hakkab? Tuled koju ja esimese asjana ei pane mitte tuld põlema vaid hakkad pulti näppima? Või siis hiilgab pidevalt päev läbi, kui mul naine lapsega kodus on ja telekat üldse ei vaatagi?!
ähh... saadi jälle linnuke kirja lahtrisse "first....".
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2006 12:38:30 vasta tsitaadiga

2korda2, mis sa jahud ? Helendama hakkab ikka siis, kui liikumissensor mingi liikumise avastab ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 25.10.2006 19:58:01 vasta tsitaadiga

DigeBeni, sul ilmselt lapsi pole? Kujutad sa tõesti ette, et üks terve laps üle 5 minuti paigal püsiks? Ja kui päeval pulti ei näpita, siis ongi kogu päeva vältel pult pime ainult lapse lõunauinaku ajal (mis kestab ca 2 tundi ehk....) ja õhtul, kui ma reaalselt pulti näpin. Kaua sellisel juhul patareid kestavad?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2006 00:25:42 vasta tsitaadiga

Kui tundlik tal see liikumissensor siis on? Siit saan aru, et pult ei reageeri mitte ainult puldi katsumise, vaid ka lihtsalt toas kõndimisele... icon_neutral.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2006 09:55:31 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
DigeBeni, sul ilmselt lapsi pole? Kujutad sa tõesti ette, et üks terve laps üle 5 minuti paigal püsiks? Ja kui päeval pulti ei näpita, siis ongi kogu päeva vältel pult pime ainult lapse lõunauinaku ajal (mis kestab ca 2 tundi ehk....) ja õhtul, kui ma reaalselt pulti näpin. Kaua sellisel juhul patareid kestavad?

... ja otseloomulikult jätad sa puldi lapse tegevusraadiusesse, kui sind kodus pole ? Milleks kaevata välja mingeid pseudoprobleeme piisab, kui paned puldi lihtsalt kuhugi, kus laps seda ei mõjuta n. sahtlisse, kui puldi helendamine sind tõpoolest sedavõrd häirib. Pealegi, kui helendabki aeg-ajalt, mis see siis nii hullu on ? Endal on pult umbes pool aastat nendesamade patareidega funktsioneerinud, mis pakendis kaasas olid, seega ei ole see helendus ka kuigi energianäljane. Vedeleb suvaliselt seal, kus juhtub ja helendab siis, kui heaks arvab, ning ei ole see kedagi veel häirinud ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2006 17:54:06 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Kui tundlik tal see liikumissensor siis on? Siit saan aru, et pult ei reageeri mitte ainult puldi katsumise, vaid ka lihtsalt toas kõndimisele... icon_neutral.gif

icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.10.2006 12:11:48 vasta tsitaadiga

Sai ka ostetud selline pult.Softi üle väga ei kurdagi ja puldi välimus meeldib väga kuid konstruktsioon on tõesti masendav.Pole nii nagisevat ja painduvat asja vist käes kunagi hoidnudki.Seda liikumissensori asja ma ei teadnudki.Polnud veel avastanud.Iseenesest hea lisa.Väike kala on ka sees:Kui activiti alt käivitan "Vaata TV'd" siis hakkab kõik kenasti tööle aga kui valin vahepeal väljalülitamiseta järgmisena näiteks "Kuula CD'd" siis TV lülitab välja aga digibox'i unustab tööle.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2006 12:27:27 vasta tsitaadiga

... huvitav, endal toimib küll kenasti st. lülitab mittevajalikud seadmed välja, probleem võib olla ehk digiboxi poolne, kuna see nõuab suht täpset suunamist, et reageeriks ja vahest lihtsalt ei reageeri ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 27.10.2006 12:35:21 vasta tsitaadiga

DigeBeni, hakata spetsiaalselt puldi mahutamiseks endale sahtlit muretsema on siis normaalne lahendus?
Pult asub kas a) telekalaual (kui ma olen kodus ja kasutan) või b) teleka peal (kust laps seda kätte ei saa). Nii on pult alati nähtaval, käeulatuses ja ei kao ära.

Mul pole puldi vastu midagi (pole teist käes hoidnud, seoses sellega ei oska ka hinnangut anda). Lihtsalt konkreetse funktsionaalsuse mõttekuses ma küll sügavalt kahtlen. Oskad sa ehk nimetada mõnda reaalset, piisavalt tihti esinevat situatsiooni, kus sellest kasu oleks?
Minu väide on lihtsalt, et on pandud külge tüüpiline "kellad ja viled" asi, mis tarbimise kohapealt on küsitava väärtusega.
Kas seda asja välja lülitada saab?

Scorps. Otsustades DigeBeni vastuse järgi (pane pult sahtlisse), hakkab pult tõesti helendama ka lihtsalt toas ringi liikudes. Ühes minu eelmises postituses on toodud viide ülevaatele (kummaline muidugi, et sellest kõndimisele reageerivast osast seal juttu polnud).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.10.2006 13:03:59 vasta tsitaadiga

Juu siis jah probleem digiboxis kuigi suunamist ta küll ei vaja(püüab signaale imehästi).Äkki viga just nendes puldi signaali edastamisajastustes, et digibox signaali kätte ei saa?Peab veel proovima.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 27.10.2006 13:19:26 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
funktsionaalsuse mõttekuses ma küll sügavalt kahtlen. Oskad sa ehk nimetada mõnda reaalset, piisavalt tihti esinevat situatsiooni, kus sellest kasu oleks?
Minu väide on lihtsalt, et on pandud külge tüüpiline "kellad ja viled" asi, mis tarbimise kohapealt on küsitava väärtusega.
Kas seda asja välja lülitada saab?
... Ühes minu eelmises postituses on toodud viide ülevaatele (kummaline muidugi, et sellest kõndimisele reageerivast osast seal juttu polnud).

Efekti annab ehk pimedas toas, kui pult tarvis üles leida. Aga pooleldi olen ka nõus, et üks "vile" see on. Välja ei saa lülitada liikumistuvastust.
Aga sinu viidatud ülevaate koostajad pole läbinud kohustuslikku sammu RTFM. Manuaali lk4: "Note: Shaking or tilting the Harmony remote will not light up the display backlight. Users must press the Glow button to light up the display backlight. The remote will go into Deep Sleep mode when the remote detects no motion for two hours. The remote will begin motion sensing in Deep Sleep mode, and any motion or movement in front of the remote will trigger the glow."

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2006 13:39:44 vasta tsitaadiga

2korda2

... ei no eriline tähenärija icon_smile.gif minupärast pane see pult, kuhu soovid ja üldse, tänapäeva maailmas jääks sul 90% asju ostmata, kui funktsioonide osas nii piinlikult kriitiline oled. Sahtel oli lihtsalt täiesti suvaline näide, sama hästi võid selle n. teleka peal suunata nii, et toas toimuv liikumine puldi ette ei satuks. Minule see helendamine igal-juhul meeldib, kuna tuba pidevalt suht hämar, siis ei paneks pulti hoobilt tähelegi, kuid kui pult aeg-ajalt liikumise peale helendab, siis püsib asukoht kenasti meeles ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 27.10.2006 16:37:14 vasta tsitaadiga

AHHAAA! YRO toodud tsitaadis on üks väga oluline koht: "...and any motion or movement in front of the remote will trigger the glow."
Seega võin puldi panna teleka peale "otsaga vastu seina" ja hiilgamist ei oleks?! Samas tekitab see küsimuse - milleks kurat seda siis üldse vaja on, kui pean puldi EES hüplema. Sellisel juhul ma juba tean, kus pult asub ju?
Ah las olla, eks see ole siniste-ledidega-vent-on-nii-lahe põlvkonnale mõeldud lisavidin muidu ehk norm puldi küljes.
Üldiselt ma tõesti valin asju üpris pikalt, enne kui ostma lähen. Päris tükk aega tundus, et peale Pronto seeria midagi normi ei pakutagi. Tolle hind on aga liiast. Nüüd otsin juba pea pool aastat odavamat varianti aga ikka ei leia sobivat icon_razz.gif[/b]
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 27.10.2006 16:48:53 vasta tsitaadiga

küsimus ei ole selles et sa ei teaks kus ta on vaid et sa leiaks ta täpselt üles icon_smile.gif
ja mul helgib näoga vasta seina ka vahel. go figure.

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 08.11.2006 10:38:28 vasta tsitaadiga

Keegi küsis alternatiivi.
http://www.audiocenter.ee/?op=body&id=658
Selline tore pult:õpetatav(õpib originaal puldilt - ei mingit:topi juhtmed,installeeri, downloadi, upgrade, next,next, finish värki), makrod, taustvalgus, käes mugav, loogiline nuppude paigutus, aasta töötanud probleemivabalt, korralik koostekvaliteet, võimas IR saatja, ristkasutus(põhjaks on võetud võimendi - ehk kui CD/DVD/tuuneril on näiteks vol/mute nupud defineerimata siis vol/mute nupu vajutamisel saab signaali võimendi. Pole tarvidust eraldi võimendi rešhiimi minna).
Miinused - taustvalgus imeb patareid 2 kuuga tühjaks kuid seda saab välja lülitada ning siis on ~aasta mureta. Rohkem ei oskagi midagi halba öelda...no muidugi külaliste ees sellega ei eputa - pealtnäha tavaline, hall puldijurakas icon_wink.gif .

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 12:02:03 vasta tsitaadiga

... erm, tahad öelda, et manualis näpuga järge ajades ja puldil klaverit mängides on lihtsam pulti progeda, kui graafilise kasutajaliidese ja digitaalse kasutusjuhendi, ning juhendaja abiga ? Ma pakun, et keskmise inimese jaoks on arvuti abiga puldi progemine märksa lihtsam tegevus.
Juhtmetega manipuleerimine pole keerulisem, kui suvalise digifotoka puhul, kuna juhe ise on standardne (mini-USB - USB) ja mina kasutangi sama juhet nii puldi, fotoka kui ka PDA -ga suhtlemiseks.
Samuti ei saa ma aru, kuidas saab olla puldi tarkvara uuendamise võimalus taunitav või häiriv omadus.
IR saatja on Harmony'l piisavalt võimas ja laia spektriga, et mina pole veel sattunud seadme peale, mida Harmony õppida ei mõistaks ja ei pea ka pulti ülemäära suunama, et juhitav seade signaali kätte saaks.
Seadmete ristkasutus on kaasaegsete universaalpultide puhul juba täiesti elementaarne võimalus, ei midagi erilist. Harmony puhul saad progeda 4 erinevat ristkasutusprofiili, mille aktiveerimise nupud on puldil näha ekraani külgedel. Loomulikult on võimalik seadmeid ka üksiti juhtida, kui vaja kasutada n. mõnda spetsiifilist funktsiooni, mida pole mõtet üldisesse ristkasutusprofiili integreerida. Eriti hea on selle juures, et kõik toimingud on nähtavad puldi ekraanilt, seega ei teki segadust, mis režiimis pult hetke on või mis funktsioonid aktiveeritud, kasutatavad.
Kaasas olnud patareid pidasid vastu umbes ~4 kuud, hetkel on sees akupatareid, eks näis, kaua need kestavad ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 08.11.2006 12:20:57 vasta tsitaadiga

to: DigeBeni
Said vist valesti aru, NAD pult õpib signaali järgi - valmisolek->signaal mingi seadme puldilt->universaalpuldi nupu kinnitus, mitte mingite koodide sisse toksimine.
Ehk võimalik on suvalise(garaažiuks vms.) IR puldi signaali salvestada suvalise nupu alla. Ka Logitechil on täpselt sama võimalus.
Vaatasin isegi ostmismomendil Logitechi poole kuid siis oli eestis hind ~1700 ning seda, oli liiga palju küsitud. Hetke ~1000 eeku on mõistlik hind.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 13:04:02 vasta tsitaadiga

... seda hullem, paljudel seadmetel on ju klahve rohkem, kui klaveril ja pole just kuigi mugav neid üksiti sisse toksida. Harmony puhul aga valid online nimekirjast õige seadme, salvestad pulti ja oledki omadega mäel. Profiili lisamine võtab natuke rohkem aega, kuid ma pakun, et see peaks olema tänu graafilisel liidesele siiski märksa lihtsam/mugavam, kui mingeid nupukombinatsioone kasutada, mis ei seisa reeglina kunagi meeles ja kui vaja neid kasutada, siis on kasutusjuhend alati kadunud icon_smile.gif

... hind oli ka minu jaoks määrav (samas ma ei mäleta, kuna see pult viimati 1.7k maksis icon_rolleyes.gif), kuid märksa olulisem oli siiski võimalus pulti arvuti vahendusel progeda ja ekraani olemasolu puldil. Üdini ära tüüdanud need vanad universaalpuldid, millel pead kogu aega kastusjuhendit nagu kulda alles hoidma, muidu ei mõika hiljem sellega enam midagi teha ja see tüütu pimesi progemine/tippimine icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 08.11.2006 14:50:16 vasta tsitaadiga

OT:
mitukümmend õpetatavat universaalpulti sul olnud on siis, millede kaustusjuhendite alleshoidmine on "üdini ära tüüdanud" icon_lol.gif ? Ning loomulikult saab vaid kasutusjuhend(mis on ka tootja kodulehel olemas) ära kaduda kuid kunagi ei kao mõni ühenduskaabel või installiplaat...Võibolla on osake su rünnakutest (hullem;vana;tüütu;segane) tingitud sellest, et NAD on sinu jaoks tundmatu kaubamärk - no see on juba isiklik probleem icon_wink.gif .

Teemasse:
NAD pult on lihtsalt üks alternatiividest Logitechile. Ja mõni otsis alternatiivi. Tõsi küll, pole pooltki nii hea välimusega kui Logitech kuid siiski selle raha eest, täiesti asjalik aparaat.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 15:16:48 vasta tsitaadiga

... mis see kaubamärk siia puutub icon_confused.gif sinu idee oli vaid kaubamärgile reklaami teha ? Universaalpulte on minu valduses lisaks Harmony'le tervenisti 3tk. 2 neist on tegelikult seadmete originaalpuldid, kuid kuna nad on suht advanced, siis on see nö. universaalsus lisaks kõigele muule. Üks on sama masti universaalpult, nagu sinu pult, aint' saab lisaks otse õpetamisele ka koode sisse taguda, kuid ristkasutamist minuteada ei mõista. Kahjuks pole neist ühegi kohta tootja lehel kasutusjuhendeid saada ehk vaid mingite kahtlaste vahendajate kaudu saaks midagi. Samas, kui Logitech uuendab oma tarkvara pidevalt ja pole ilmselt hirmu, et juhendid/tarkvara internetist kuhugi ära kaoks ka siis, kui tootel juba rohkem, kui 1-2 aastakest turjal. CD võib rahumeeli ära kaduda, kuna kõik on olemas tootja kodulehel, sama ka juhtmega, kui juhe kaobki, siis pole see mingi probleem, kuna tegemist standardse juhtmega ja võin kasutada fotoka oma või poest iga kell uue osta, USB standard ei kao veel niipea kuhugi. Ma leian, et sinu promotud pult pole lihtsalt oma hinna ja funktsionaalsuse suhte poolest kuigi arvestatav alternatiiv ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 08.11.2006 16:02:01 vasta tsitaadiga

OK. NAD on kvaliteetfirma ja kasutusjuhend on üleval ning klienditugi on olemas. See ei ole mingi Novaluxi kaubamärk.
Ma ei promo seda pulti, tõin näite, millest ise tean rääkida. Sinu väide on täiesti põhjendamata "pult pole hinna ja funktsionaalsuse suhte poolest kuigi arvestatav " ning põhineb teoorial "Mis mul on, see on hea. ülejäänud on saast."
Kõik, mida oodata õpetatavalt universaalpuldilt, on seal olemas. Kes on huvitatud, see vaatab ise. Kes pole kasutanud sellel pole mõtet argumenteerida, et saast.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2006 16:25:21 vasta tsitaadiga

... ära pane mulle sõnu suhu ja ära leiuta teooriaid, ma pole kordagi väitnud, et NAD oleks saast ja kui ma midagi väidan, siis olen võimeline seda ka põhjendama icon_evil.gif Jah, ma pole sinu viidatud konkreetset pulti kasutanud, kuid olen kasutanud Harmony't ja muid sarnaseid pulte, ning viidatud NAD'i tüüpi pultidel on võrreldes Harmony'ga minu silmis 2 olulist miinust - ei saa läbi lihtsa kasutajaliidese arvutis progeda ja puudub ekraan, mis teeks puldi kasutamise märksa ülevaatlikumaks ja mugavamaks, ning just sellepärast ei peagi ma nimet' pulti päris otseseks rivaaliks Harmony'le !
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 08.11.2006 17:33:36 vasta tsitaadiga

Tuleb DigeBeniga nõustuda: arvuti kaudu kogu seadme signaalid korraga puldile sisse lugeda ON lihtsam, kui nupu kaupa koode õpetada. Lisaks on võimalik Logitechi puhul oma puldi konf salvestada ja puldi vahetuse korral (läks katki vms) saad sama konfi kohe uude pulti sisse lugeda. Ei oma aga olen lugenud piisavalt ülevaateid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 09.11.2006 16:32:28 vasta tsitaadiga

Sulgpall on parem, kui keks!

DigeBeni räägib asjalikku juttu. Omalt poolt kinnitan ka seda, et ekraan annab selge ülevaate, millega masinad parasjagu tegelevad. Kiire online-abi on mu arust ka väga tervitatav. Ja ma ei loe ka kuskilt välja, et NADil oleks võimalik reageerimisaegu muuta.

OT/ Kui keegi tuleb välja mingite avaldustega, et see on parem kui teine, ilma omapoolsete kinnitusteta, siis on selle asja nimi möga. Kui on seade, mida peaksid kõik omama, siis tuleb kirjutada ülevaade ja põhjendada igat aspekti. Muidu võtab vaidlus naeruväärsed mõõtmed a la 15 aastat vana BMW on parem, kui uus "jaapanlane". Iga asi ikka vastavalt vajadustele.

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2006 11:34:14 vasta tsitaadiga


... ühelt reklaamibrošüürilt leidsin sellise puldi nagu Philips SRU9600.
Mõnel uuemal Philipsi LCD telekal see ka juba komplektis on kellelgi kogemusi ?
Hinnaks on sellel puldil meie poodides ~1.3k, seega suht ahvatlev alternatiiv neile, kes arvutiga progemist oluliseks ei pea ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech Harmony 525 Advanced Universal Remote mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.