Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marut6bi
HV vaatleja
marut6bi

liitunud: 01.06.2004




sõnum 14.09.2006 20:42:35 vasta tsitaadiga

Oman ka MX1000-ndet ja olen selle aku kohapealt mõelnud ja minu arust võiks logitech selle aku seisu näitaja, mis asub hiire peal teha hiire all asuva nupuga kuvatavaks, mitte nii et 3 led'i põlevad sajaga kogu aeg. Ma usun, et need samased led'id ongi akuröövlid. Eriti kui aku hakab tühjaks saama, siis punane led põleb isegi kui hiir on sleep'is .... Mina leian, et ilmne aku raiskamine.

OT:Kuigi jah kuna ma mac'i kasutaja ja mac'il tuli välja wireless mighty mouse, mis töötab tavaliste aa patakatega. Vahet pole kas paned ühe või mõlemad ikka töötab icon_biggrin.gif ja kasutab veel Bluetooth'i ka, mis mx1000 puhul oli võimalik vaid siis, kui ostad komplektina koos klaviatuuriga, mida mul läpaka puhul vaja ei lähe.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 14.09.2006 23:11:18 vasta tsitaadiga

Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2006 00:04:01 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu.


Kui sinu arvamus on selline, siis see ei tähenda, et kõigi arvamus selline on. Ning väide, et mugavad ei ole ja mängimiseks ei sobi on küll väga vale. Paistab, et sa pole kordagi sellist käes hoidnud. MX1000 on käes vägagi mugav.

Niiet, loll möga suhu tagasi eks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.09.2006 00:13:16 vasta tsitaadiga

Niih, hiir nüüd mõned tunnid olemas olnud ja senine kogemus on küll vägagi positiivne icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 16.09.2006 00:25:27 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
lighT kirjutas:
Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu.


Kui sinu arvamus on selline, siis see ei tähenda, et kõigi arvamus selline on. Ning väide, et mugavad ei ole ja mängimiseks ei sobi on küll väga vale. Paistab, et sa pole kordagi sellist käes hoidnud. MX1000 on käes vägagi mugav.

Niiet, loll möga suhu tagasi eks.
Lowsens-ga 6h nonstop mängida ja su arvamus muutub.
Pealegi pole ükski hiir sellist summat väärt, olgugi, et seal võimas tehnika sees on.
MX1000 on umb. 3x raskem ja 2x suurem. Mismoodi ta mugav saab olla? + veel juhtmeta, mis teeb 0.1sek delay ja poole mängu pealt tühjenev aku.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2006 12:16:56 vasta tsitaadiga

lighT, poole mängu peal tühjenev aku võib olla ainult su enda lolluse süü icon_exclaim.gif (seda siis MX1000 ja muude tipklassi hiirte puhul)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 16.09.2006 12:24:03 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
MiXeR kirjutas:
lighT kirjutas:
Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu.


Kui sinu arvamus on selline, siis see ei tähenda, et kõigi arvamus selline on. Ning väide, et mugavad ei ole ja mängimiseks ei sobi on küll väga vale. Paistab, et sa pole kordagi sellist käes hoidnud. MX1000 on käes vägagi mugav.

Niiet, loll möga suhu tagasi eks.
Lowsens-ga 6h nonstop mängida ja su arvamus muutub.
Pealegi pole ükski hiir sellist summat väärt, olgugi, et seal võimas tehnika sees on.
MX1000 on umb. 3x raskem ja 2x suurem. Mismoodi ta mugav saab olla? + veel juhtmeta, mis teeb 0.1sek delay ja poole mängu pealt tühjenev aku.


No õnneks minu G7'mel pole nagu põhimõtteliselt ühtegi seda probleemi. Delay'st ma nagu aru ei saa, aku vahetamine on 2 sekundi asi, kui vaatad, et näitab punast, siis võib igal vabal mängu hetkel vahetada ning kuna tagavaraaku on olemas, on hiir ise tehtud üsna kergeks, sest pole oluline kui kaua aku kestab, peaasi et oleks kerge ja mugav.

See mis on 2x suurem, ei tähenda, et kehvem, see on minu käe järgi täitsa ning pärast, kui ühte 100EEK'ust optilist katsusin, tundus too nagu teerulliga üle sõidetuna.
Kuigi siin pole sisse-ehitatud akud, paneb mind ikka veidi muretsema, kust tagavaraakusid saada, kui akude tööaeg peaks langema laadimisajast allapoole kunagi hiljem tulevikus.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2006 12:30:39 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
MiXeR kirjutas:
lighT kirjutas:
Mis mõttega te neid hiiri ostate omale? Midagi nad ju juurde ei anna.. Vana mx300 ront on ikka hea, ise hetk. oman g1 gamingu mille ma mingi paarisaja eeku eest endale soetasin. Pealegi need hiired pole üldse mugavad ja mängimiseks nad ei sobi nad mitte ja ma ei saa aru, miks artikli autoril oli vana juba niigi kallis mx1000 vahetada, millegi veelgi mõttetuma vastu.


Kui sinu arvamus on selline, siis see ei tähenda, et kõigi arvamus selline on. Ning väide, et mugavad ei ole ja mängimiseks ei sobi on küll väga vale. Paistab, et sa pole kordagi sellist käes hoidnud. MX1000 on käes vägagi mugav.

Niiet, loll möga suhu tagasi eks.
Lowsens-ga 6h nonstop mängida ja su arvamus muutub.
Pealegi pole ükski hiir sellist summat väärt, olgugi, et seal võimas tehnika sees on.
MX1000 on umb. 3x raskem ja 2x suurem. Mismoodi ta mugav saab olla? + veel juhtmeta, mis teeb 0.1sek delay ja poole mängu pealt tühjenev aku.


Oi ma olen mänginud küll ja küll ja isegi üle 6h ning mu arvamus on ikka sama.
Raskus?? Mis sa vehid selle hiirega õhus või? Või on käelihased 24/7 nolifemisest nii nõrgaks jäänud, et hiirt ei jõua liigutada?
Nagu veiks ütles, suur ei tähenda alati ebamugavust. Mu MX1000 just sobib ilusti käekujuga. Need väiksed suvalised optilised nässakad on madalad ja väiksed, mängida võimatu, nagu mängiks ilma hiireta. Ja see 0.1sek delay asi, kas sa tõesti märkad seda? Võibolla mingi überleetpr0pwneryeahgamer märkab, aga tavaline mängija seda küll ei märka imo.

Aku sul nüüd poole mängu pealt küll ei tühjene kui sa loll pole.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.09.2006 13:54:29 vasta tsitaadiga

Hiire kuju on asi millekallal ei tohiks keegi kraaksuda kuna sellepuhul asi ju individuaalne. Kel pisikesd plika käed sellel muidugi mingi MX1000 või G7 suur ja raske ning võib ebamugavamaks osutuda. Kellel suured käed sellele sobib ka suurem ja kõrgem hiir paremini kuna väiksema ja madalaga lisaks hiire hoidmisele hoiad veel sõrmedega kätt kahh üleval kuna ei saa hiirele toetuda.

veiks kirjutas:
aku vahetamine on 2 sekundi asi, kui vaatad, et näitab punast, siis võib igal vabal mängu hetkel vahetada


Väga õige. Võib vahetada kohe kui näitab punast või kui parajasti mingi action käimas siis niikaua kuni matš lõpeb peab vabalt vastu ja siis saab ikka vahetada.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 16.09.2006 22:25:27 vasta tsitaadiga

disain on mx1000-l ikka kõvasti soliidsem. maitse asi loomulikult, jah. icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2006 14:14:05 vasta tsitaadiga

... mugavus oleneb ka sellest, kuidas ollakse harjunud hiirt käes hoidma, kui sellel terve käelabaga seljas elada, siis ilmselt on tõepoolest parem suurem ja kaalukam hiir, kuid kui hiirest ainult näppudega kinni hoida nii, et käelaba praktiliselt ei puudutagi hiirt, siis on parem siiski võimalikult väike ja kerge hiir seega, ei pane käe suurus sugugi mitte alati paika, kui suur hiir just olema peaks, et mugav tunduks ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2006 03:26:24 vasta tsitaadiga

Tundub asjalik hiir. Aga kuidas on tema kaal võrreldes MX1000'ga? Viimast õnnestus mul paar nädalat kasutada ja selline tinatükk, et anna olla... icon_mad.gif Paremal pool polnud sõrmele tuge ka, kui hiirt õhku tõsta. Muidu oli kujult ülimugav ja lausa sulas kätte, ainult see kaal rikkus üldmulje ära. No scrolli keskmine klikk oleks ka täpsem võinud olla..

Kirjelda palun lähemalt ka scrolli tööd. Millal ta vabalt liikuma hakkab? Kaua pöörleb, kas inertsist või mingi mootori jõul? Jms. Pole siiani täpselt selle põhimõttest aru saanud.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanakurat
HV vaatleja
vanakurat

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2006 12:17:36 vasta tsitaadiga

Scrolli käitumist saab softist ise määrata, erinevatele programmidele erinevad seaded panna. Samas ka rattale vajutades läheb vabalt pöörlemise asendisse.
Endal kah antud isend juba mõned päevad laual ja siiani ülihea mulje asjast. Scroll pöörleb inertsist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2006 14:23:57 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Tundub asjalik hiir. Aga kuidas on tema kaal võrreldes MX1000'ga? Viimast õnnestus mul paar nädalat kasutada ja selline tinatükk, et anna olla... icon_mad.gif Paremal pool polnud sõrmele tuge ka, kui hiirt õhku tõsta. Muidu oli kujult ülimugav ja lausa sulas kätte, ainult see kaal rikkus üldmulje ära. No scrolli keskmine klikk oleks ka täpsem võinud olla..

Kirjelda palun lähemalt ka scrolli tööd. Millal ta vabalt liikuma hakkab? Kaua pöörleb, kas inertsist või mingi mootori jõul? Jms. Pole siiani täpselt selle põhimõttest aru saanud.

Kaal suht sama. vähemalt mina küll erilist vahet ei täheldanud icon_razz1.gif 8)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 30.09.2006 19:59:33 vasta tsitaadiga

Rääkige parem mulle, kui suur on selle hiire sensori täpsus ?

Sama laser mis mx 1000 ( 800 dpi ) ?

Või on juba vähe täpsem laser ?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 02.10.2006 16:52:03 vasta tsitaadiga

aga kas keegi pole soetanud endale selle hiire laptopi varianti. kas neil võib olla mingi erinevus peale selle et 1 on laptopile ja teine arvutile???
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 02.10.2006 21:11:54 vasta tsitaadiga

rebin ka sellisega ringi ja minumeelest on asi ikka oma nime väärt icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 06.10.2006 17:31:04 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
Rääkige parem mulle, kui suur on selle hiire sensori täpsus ?

Sama laser mis mx 1000 ( 800 dpi ) ?

Või on juba vähe täpsem laser ?


Tundlikus peaks olema sellel Revolutionil 2000dpi`d

Ning VX Revolution ülevaade siin.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2006 15:52:17 vasta tsitaadiga

kas keegi on mingi lahenduse leidnud nn "middle click" probleemile? Ehk siis kuidas avada FireFoxis kerge vaevaga leht uues tabis.
Kuna ma seda searchi nuppu sihtotstarbeliselt nagunii kasutama ei hakka, siis mõtlesin, et progeks selle middle-click 'iks. SetPointis üldiselt selline optsioon puudub. Kõige lähedasem oli AutoScroll, mis isegi toimib enam-vähem nii, nagu vaja... ainult et miskipärast peab lingi peal 2x klikkima, et avaneks...

EDIT:
heh... ise küsin - ise vastan!
uberoptions lahendas probleemi! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2006 21:40:12 vasta tsitaadiga

Kas sellel hiirel siis rullil keskmist klikki pole?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
slegg
HV kasutaja
slegg

liitunud: 09.02.2004




sõnum 02.11.2006 18:21:17 vasta tsitaadiga

On ikka, aga kui "Smart Shift" sisse lülitatud, siis omistatakse rulliklõpsule automaatselt "Manual Shift" ehk valimisvõimalus kahe erineva scrollimismeetodi vahel. Kui "Smart Shift" välja lülitada (seda saab teha ka aplikatsioonipõhiselt) saab rulliklõpsule omistada mis funktsiooni iganes.
Ise ka alul olin ehmatanud harjumupärase rulliklõpusu puudumisest. Siis konffisin vanal kombel tagasi. Hiljem aga ikkagi leidsin, et vaikimisi seatud funktsinaalsus meeldib mulle rohkem ja keskmist klikki panin asendama otsingunupu. Uberoptions on muidugi ka väärt installimist.

See on ikka hämmastav, kui täpselt saab iga nupu ja tegevuse käitumist timmida. Vaikimisi seatud valikud pole pahad, aga eks päris oma käe järgi sättimine võtab ilmselt veel päevi.

_________________
Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2006 20:15:09 vasta tsitaadiga

Krt, ajate isu peale... Kas keegi tore AHV Tallinnast oleks nõus mulle toda rotti näiteks beer_yum.gif eest natuke katsuda laskma? icon_rolleyes.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 03.11.2006 08:55:22 vasta tsitaadiga

Sama siin. Tallinnast / keilast keegi näppida ei saaks anda?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 03.11.2006 09:58:47 vasta tsitaadiga

Keilas võin näppida anda. Pühap. näiteks.
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2006 01:37:36 vasta tsitaadiga

Aga Tallinas pole mõnda sõbralikku inimest, kes katsuda lubaks? icon_rolleyes.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.