Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss Porta Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 15.03.2006 23:51:30 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Keegi, kes The Plug'e omab võiks ka ehk sekka kommenteerida...? (need siis need Koss'i kõrvaorgid)

Nagu mainisin, mul Plugid ka. Tüütu kõrva toppida ja mõne tunni pärast hakkavad natuke väsitama. Kaasas (vist) 4 erineva kujuga punni, aga need ei mõjuta heli, lihtsalt vali kõrva kuju järgi. Neil niuke 'slow memory' shvamm ümber. Dünaamika OK, sest eristavad täielikult sind välishelidest. Bass veenev, keskmised-kõrged mu meelest kahtlased. Kuna nad ruumi ei võta, siis pikemele reisile minnes võib ikka taskusse pista -- pikk bussi, rongi või lennukisõit nt. Kui kord kõrvas, siis püsivad hästi. Põhiklappideks ei soovita küll. Oleksin Porta Prod enne Eestist leidnud, poleks Pluge ostnud. Aga ega küll küllale liiga tee 8)

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004




sõnum 16.03.2006 00:02:41 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Keegi, kes The Plug'e omab võiks ka ehk sekka kommenteerida...? (need siis need Koss'i kõrvaorgid)

---

Saatsin just Tartu Tevalole palve, et äkki saadavad Tallinna laost Sporta/Porta Pro'd ka kohale, saaks ise ka kuulama minna. Tuleb ootele jääda icon_biggrin.gif


irw, sai ka tellitud ühed
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 16.03.2006 00:39:35 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:

Antud ülevaate klapid meenutavad mulle miskit retro-punaseid kõrvaklappe mis mul pööningul on icon_smile.gif aga see metall-teema ei meeldi mulle ja niuksed kõrvade peale käivad padjad imho kipuvad ära libisema. See comfort-slide vms teema näeb ka ilgelt suur ja kohmakas välja . Heli poolest võib muidugi hea olla.

kusjuures need retrod omasid ju - metall just - maha kukub vms, siis pole karta et puruks läheb. kui lähebki veits kõveraks, painutad sirgeks ja läheb edasi. need tänapäeva plasmassjunnid-võrud on ikka nii mõttetud, et ei saa isegi normaalse kasutamise juures neid tervena hoida.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 16.03.2006 09:56:36 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Keegi, kes The Plug'e omab võiks ka ehk sekka kommenteerida...? (need siis need Koss'i kõrvaorgid)

Ostsin need omale, kuna MP3 pleieriga kaasas olnud pulgad ei sobinud kõrva ning teiseks oli Euroopa turule mõeldud pleieril helitugevus väga ebarahuldav. Kossi The Plug troppidel oli kättesaadavatest kõige parem S/N ning pehme kõrvatropi põhimõttel toimimine peaks sobima kõigile. Tõepoolest, heli on nendega kuulates, lisaks tänu välismüra summutamisele, igati korraliku tugevusega.

Erinevalt igasugustest kõvast plastmassist kõrva käivatest "nööpidest" need ka minu kõrva lähevad ja kõrvas seisavad, isegi sportimisel. Komplektis on neli erinevat otsikut, millest saab endale sobiva valida, või millega asendada kui eelmine ära kulub.

Helide koha pealt tundub, et bassi on pisut ülepingutatud ja keskmised veidi madalad, nii et ideaalne oleks ekvalaiseriga mängija. Ka oleks tundide kaupa kuulamiseks paremad tavaklapid, nagu Porta Pro.

Mina olen igatahes täiesti rahul, sest väljas jooksmise ajal kuulamiseks sobivad nad imehästi, ning ainult 200 krooni eest on heli ikka väga hea.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 16.03.2006 13:33:22 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
:[Noodle]: kirjutas:

Antud ülevaate klapid meenutavad mulle miskit retro-punaseid kõrvaklappe mis mul pööningul on icon_smile.gif aga see metall-teema ei meeldi mulle ja niuksed kõrvade peale käivad padjad imho kipuvad ära libisema. See comfort-slide vms teema näeb ka ilgelt suur ja kohmakas välja . Heli poolest võib muidugi hea olla.

kusjuures need retrod omasid ju - metall just - maha kukub vms, siis pole karta et puruks läheb. kui lähebki veits kõveraks, painutad sirgeks ja läheb edasi. need tänapäeva plasmassjunnid-võrud on ikka nii mõttetud, et ei saa isegi normaalse kasutamise juures neid tervena hoida.


Omasid küll jah metalli.. ja sigalahedad klapid, aga keegi idioot saagis minuomadel juhtme pooleks ja duck-tape-actionit ei viitsi teha.. välimus oli kena lihtsalt ja peas tundusid ka mõnusad kuigi rasked icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deppar
HV kasutaja
deppar

liitunud: 16.06.2002




sõnum 18.03.2006 09:51:36 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Keegi, kes The Plug'e omab võiks ka ehk sekka kommenteerida...? (need siis need Koss'i kõrvaorgid)


Oman 'The Pluge' ja siiani olen küll väga rahul. Püsivad korralikult kõrvas ja minu mp3 pleierist annavad ikka jube hea soundi välja. Porta Prod Tevalos ülihea hinnaga ju, vaatasin neid Stockholmis ja hind oli 450 SEKi.

_________________
seda ma kartsingi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 21.03.2006 10:28:50 vasta tsitaadiga

Ostsin ära eile Porta Prod, on ikka korralikud asjad küll, rahul thumbs_up.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006




sõnum 23.03.2006 20:01:24 vasta tsitaadiga

Tunduvad igati korralikud klapid olevat ja väga mõistliku hinna eest kah. Kui oleks uute klappide ostu plaan siis neid tasuks kindlasti uurida ja ehk isegi soetada.

Eks jah, Sennheiseritega kipuvad sellised mured olema et kui välimus on ilus siis heli on sitt ja vastupidi. Endal hetkel kasutusel Sennheiser HD 200, millel on küll välimus suht vanaegne aga heli on see-eest supper! Hind on küll veidi mõistlikuse piiridest väljas - ON OFFis maksavad 1100eeku. Aga head klapid igatahes.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 24.03.2006 04:07:55 vasta tsitaadiga

Kummad valida?
Kas Koss the plug? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=30-241-89
Või midagi sennheiseritest? mx200 mx500?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 24.03.2006 10:34:45 vasta tsitaadiga

Junnide eest ei tasu maksta kaks korda suuremat hinda, kuna heli ikka kaks korda parem pole (koss vs sennu). Pmst kui lükkad vaakumiga kõrva, siis teevad nad kõik täitsa head heli - mina võtaks selle kumb odavam on, samas kossul on need torud ka mis kõrva lähvad. Eks teised tea paremini soovitada...
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oudseisy
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2006




sõnum 26.03.2006 01:30:15 vasta tsitaadiga

Mul endal ka ühed kõrvaklapid koss´i omad ja ma pean mainima et neil on parim bass mida ma olen kuulnud.
Nagu on tunda et ümbab mõnusalt. eriti head !
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2006 23:23:26 vasta tsitaadiga

omal Need Koss the plug-id, kõrvast kukuvad küll, aga kui kõrvasaavad siis on heli suurepärane ja suurim pluss on just takistus, mis on 16 oomi, nendel ülevaate omadel on 60 oomi, mis tähendab siis ka keskmisest suuremat helitugevust. Teadagi, kõvem heli = battery drain
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 27.03.2006 01:32:48 vasta tsitaadiga

See ju loogiline ka, et junnidel on takistus väiksem icon_rolleyes.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 29.03.2006 16:48:17 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Kummad valida?
Kas Koss the plug? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=30-241-89
Või midagi sennheiseritest? mx200 mx500?
keegi veel oskab midagi öelda ?icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 30.03.2006 16:30:16 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
lighT kirjutas:
Kummad valida?
Kas Koss the plug? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=30-241-89
Või midagi sennheiseritest? mx200 mx500?
keegi veel oskab midagi öelda ?icon_razz.gif

soovitan creative ep630 (enteri poes müügil)
vahepeal olid sarnased sony tropid, kuid need lagunesid 2 kuuga ära thumbs_down.gif (mdr fe51)
creative omad mängivad palju valjemini võrreldes sony omadega ja tunduvad üldse parema kvaliteediga olevat ehitatud. bass on väga hea ning kõrged on selged.
miinuseks on muidugi soolane hind. (590.-)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.03.2006 18:39:05 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
lighT kirjutas:
lighT kirjutas:
Kummad valida?
Kas Koss the plug? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=30-241-89
Või midagi sennheiseritest? mx200 mx500?
keegi veel oskab midagi öelda ?icon_razz.gif

soovitan creative ep630 (enteri poes müügil)
vahepeal olid sarnased sony tropid, kuid need lagunesid 2 kuuga ära thumbs_down.gif (mdr fe51)
creative omad mängivad palju valjemini võrreldes sony omadega ja tunduvad üldse parema kvaliteediga olevat ehitatud. bass on väga hea ning kõrged on selged.
miinuseks on muidugi soolane hind. (590.-)
kahjuks jah hind on tugevasti üle minu piiri.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 30.03.2006 18:43:40 vasta tsitaadiga

590 on üle mõistuse ikka selliste asjade eest icon_neutral.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 03.04.2006 11:25:52 vasta tsitaadiga

täitsa üllatav uudis, et neid klappe ikka veel saab. mäletan väga hästi Soome Suosikki lehest review'd aastal 1984-1985, kus ülistati neid klappe taevani, et maailma parimad jne. Tahtsin ise ka toona neid väga. Nüüd lähen kindlalt ja ostan ära, kasvõi nostalgia pärast icon_biggrin.gif Pole küll mingit mp3 pleiarit, peab vist selle ka juurde muretsema icon_razz1.gif
_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 03.04.2006 17:26:38 vasta tsitaadiga

Olen kuulanud nüüd nendega umbes 2 nädalat ja überhead klapid on thumbs_up.gif Pähe käivad väga kergesti (asi on kõik käeshoidmises, pöidlaga lükkad üles ja alt hoiad harki ja peas, 5 seki kulubki nagu tavaliste klappidega) ja heli kvaliteet on väga hea, kuulatud on kõike: jazzi, triphopi, rocki, ambiente, chillouti ja ka dnb, hardcore ehk siis kõike saab kuulata (bass on tõesti hea ka selliste jaoks). Heli võimendas ka korralikult minu muidu vaikse kõvaketas-pleieri puhul, pole märganud ka mingit kaootilist aku kulu, täitsa samma auku paistab aku kestvus olevat (ennem olid nööbid, muidugi peab lihtsalt aku vähem pidama).

+Helikvaliteet
+Mugav
+Helivõimsus
+Väikesemahuline
+Hind, 450.-
+Juhtme pikkus, seistes maani

-Võibolla mõni häbeneks metallosa mis üle pea käib

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 10.04.2006 07:10:04 vasta tsitaadiga

mul on KTXPRO1 klapid, täitsa rahul olen heliga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulpihu
HV kasutaja


liitunud: 14.04.2003




sõnum 19.04.2006 23:43:11 vasta tsitaadiga

Kas need Koss Porta Pro klapid liiga pisikesed pole? Disain on kift, aga just mõõdud hirmutasid mind kodulehel ära. Läheks viskaks isegi pilgu Tevalos peale, aga ajaga tiba kitsas.
_________________
Naudi päeva!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 20.04.2006 01:27:56 vasta tsitaadiga

Väga buenolt sobib peale! Ehk siis piisav suurus ja bussis valjemalt kuulates pole mull bussi masina häält kuuldagi, tegelikult korralikult summutavad ikka imo ka. thumbs_up.gif kellegagi looduses (kus on võrdlemisi vaikne) rääkides hoian volüümi umbes 1/3 peal või nats enam (20/60'st siis vol. mp3pleieril).
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paulpihu
HV kasutaja


liitunud: 14.04.2003




sõnum 23.04.2006 09:34:38 vasta tsitaadiga

...faak...tevalos on kurjad hinda tõstnud icon_sad.gif
_________________
Naudi päeva!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 23.04.2006 16:28:29 vasta tsitaadiga

Hah, 100 krooni võrra lausa icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paulpihu
HV kasutaja


liitunud: 14.04.2003




sõnum 06.05.2006 11:48:41 vasta tsitaadiga

Pildipeal tundusid need klapid tõepoolest suuremana, aga ma ei nurise. Ei nurise ka selle üle, et klappidest kuuleb siiski välja rohkem kui ma arvasin. Ja välishelisid kuuled ka kui muusika mängib, aga need absoluutselt ei sega kuulamist icon_smile.gif. Välimus on seeeest väga super. Mina ostsin need klapid ära ning olen rahul täpselt niipalju, et 8 punni kümnest.

p.s...mis kuradi nupud need külje peal on?

_________________
Naudi päeva!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Koss Porta Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.