Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 11.10.2004 00:37:01 vasta tsitaadiga

no offence aga minu jaoks tundub see hiir liiga utoopiline, ma ei ole aru saanud, et mingi laser seda täpsust niipalju juurde annaks, et kuskil mängus vms midagi kardinaalselt paremaks läheks. mina lasen mx310 peal rõõmsalt edasi ja ütlen et see on über alles. muidugi lisanuppe on ju palju, aga ega mul sadat sõrme ei ole et iga nupu jaoks näppu jätkuks.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 11.10.2004 10:57:47 vasta tsitaadiga

Mina ostsin ka selle hiire, ja ta on jube mugav.... mx310-t pole kasutand niiet sellekohapealt ei oska adekvaatselt hinnata kuid olen omand mx510-t ja 700-t ja mugavam kui need, ja üllatavalt kerge... soovitan teistelegi...ja kel pappi pole niipalju välja käia siis tõesti kasutage vanu hiiri, need on ka ju head:P
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0-zero
HV vaatleja
0-zero

liitunud: 19.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2004 12:38:21 vasta tsitaadiga

Hehe mul on Logitech BJ69 ja aitab küll, laseb täpselt jne, töötab ilusti laua peal ja norm aluse peal, kui on krobeline siis hakkab jamama jne. Ma ei näe põhjust miks peaks 1000 krooni hiire peale raiskama, selle raha eest saab näiteks need kõllid: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5larid/14793/ või selle kõvaketta: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad%20IDE/10871/ või kui veidi otsa panna saab lihtsa vesjahutussüsteemi (mingi 1200-1300 kr, iseasi palju postikulu tuleb icon_biggrin.gif) aa eks igal mihklil oma veidrused mida vajatakse jne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.10.2004 12:41:19 vasta tsitaadiga

liialt kallis on jah... mul ka see BJ69 ja kärab küll... vennal mingi 500-600kr akudega(sai sõbralt, sest too ostis kallima)... mulle tundub enda 200kr'ne logitech mugavam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.10.2004 13:37:44 vasta tsitaadiga

yldjuhul cordless polegi midagi head ja 'täpset'

MX510 , MX310 ja MX300 on hiired mis ON parimad 'geimerile'

kuju on maitseasi , tehnilised näitajad on erinevad aga suht vahet pole.
endal 310 ja väga rahul. enne seda kasutasin seda n.ö. tavalist logitechi optilist. vahe on väga tuntav.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 11.10.2004 13:51:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab seda võrrelda ka mx900-ga kas on vahetamist väärt?
tagasi üles
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 11.10.2004 14:35:15 vasta tsitaadiga

nno seda sa ei sa öelda sa ise ei ole nx1000'ty kasutand, ega vahe ei peagi olema mäe suurune.. ongu ju et kõige parema juppi ning asetuselt 2 vahel on suur hinnavahe tavaliselt, et kui tahad parimat saada siis maksa rohkem.. . loogiline et arvad et selline junn mis täpselt kätte mahub on parem..
räägime siis ikkagi kogemustest.. ning kuidas keegi harjub sellise hiirega
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.10.2004 14:48:27 vasta tsitaadiga

ma ei väidagi et se oleks mõttetu ost. cordless hiirte kohapealt on ta kindlalt parim , võrreldes mx700/900'ga mille reageerimine ja täpsus on alla igasugust arvestust mängimise kohapealt. AGA 510/310 siiski usun , lähevad gamerile paremini peale.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 11.10.2004 16:33:21 vasta tsitaadiga

cordlessil ja cordiga hiirel logitechi viimaste mudelite juures ei ole mingit signaali liikumise kiirusest sõltuvat vahet.
Küll on vahe kui kiire sebimise juures jääb hiirejuhe molujala taha kinni ja "hõkkk!!1" bang.
thumbs up juhtmevabadusele, ise ostaksin selle küll, põhjuseks praeguse mx700 vastu ütleksin pikema akukestvuse, muud midagi. ahjaa, mulle kuskil pildil tundus et tal oli on-off nupp all, ööseks või nii jääb mx700 koguaeg standby'sse tõmblema mis on üsna mõttetu. seda nuppu oligi vaja.
nüüd vaja oodata kuni nad selle hiirega cordless klaveriga kompletki välja käivad:) ei saa hiirt üksinda ära müüa, kuna praegugi komplekt omal:P
tagasi üles
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 11.10.2004 17:47:45 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
EHK numbrid ei pane t2psemini laskma
ikka paneb küll... oman 800dpi logitechi. wolf'i mängides on hiire resolutsioon nii nõrk, et minimaalne "samm" on mitu pikslit lai... täiesti võimatu on sihtida nii.

cordless hiirtest nii palju, et proovisin MX700 hiirt, väga läägine hiir... refresh rate paistab üliväike olema icon_sad.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.10.2004 17:51:49 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
InterFace kirjutas:
EHK numbrid ei pane t2psemini laskma
ikka paneb küll... oman 800dpi logitechi. wolf'i mängides on hiire resolutsioon nii nõrk, et minimaalne "samm" on mitu pikslit lai... täiesti võimatu on sihtida nii.


pigem settingute (kasutaja?) viga lihtsalt :]

mul näiteks pole mitte yhegi hiirega probleemi olnud ET's . ja enamus kes asjast jagavad midagi teavad kes ma olen icon_razz.gif . sai isegi ükspäev mingi 7 aastat vana munaga hiirega pelatud, suhteliselt sama mis MX310'ga lähedalt. kaugelt oli muidugi vahe sees. lihtsalt ühega on mugavam mängida kui teisega . no muidugi jah, ka täpsuse tunneb ära , just eriti kaugelt lastes . aga põhimõtteliselt sellist viga nagu sina kirjeldasid, ei ole mitte yhelgi hiirel. ning see 800dpi on tegelikult by software, ehk siis draiverid emuleerivad lihtsalt kiiremaks . mul on se kenasti 400 peale lastud ja on way parem .

samuti USB pandud 250hz (500hz kahjuks ei olnud selle hiirega stabiilne ja 1000hz ei hakanud proovima ) peale jooskma ja winnist accel maas ( negatiivset ei ole samuti tajuda ) .

võlu peitub õiges confimises :]

aga noh , kuna sai nagunii mängimine nüüd peale 3 aastat 'wolfimist' niiöelda 'maha jäetud' ja ka arvuti maha müüdud. soetasin läpaka , siis ilmselt vist hangin ka selle hiire endale . kuigi seda veel vaatab, wifi ruuter on ka tore asi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 11.10.2004 19:07:09 vasta tsitaadiga

ok ,tehku vingeid hiiri, aga krt pangu juhtmed ka taha. ei salli seda patakate teemat kohte mitte icon_neutral.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.10.2004 19:14:23 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
ok ,tehku vingeid hiiri, aga krt pangu juhtmed ka taha. ei salli seda patakate teemat kohte mitte icon_neutral.gif


no mx1000 akuteema vist eriti ei sega. peab kaua vastu aga pigem ei usu ma eriti sellesse wireless teemasse. vanemad hiired tekitasid mingit lagi . on se nüüd siis täielikult eemaldatud? et pole vahet kas on juhe või mitte.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 11.10.2004 19:57:40 Re: 24h vasta tsitaadiga

xxx900000h kirjutas:
omale saate siit tellida : http://www.infinite.xchaosx.com/page.php?tz=125 thumbs_up.gif


hea noob keegi võiks selle lingi ära kustutada - sealt ei saa kohe kindlalt midagi tellida kuigi tüüp nii väidab
tagasi üles
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2004 09:41:01 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
ok ,tehku vingeid hiiri, aga krt pangu juhtmed ka taha. ei salli seda patakate teemat kohte mitte icon_neutral.gif


Tegelt eelistaksin kah seda, et juhe oleks taga, koguaeg powered and stuff.Ei meeldi eriti mõte, et peale arvuti kinnipanemist vaja hiir ka välja lülitada, et akut säästaks ja siis kui aku keset päeva tühjaks saab ongi peetis, pane miskiks 12h'x laadima.Kindlasti on harjumuse asi ja hiljem ei pane tähelegi aga ikkagi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2004 10:00:08 vasta tsitaadiga

... keegi ei keela ju varem laadima panna, akumahumõõdiku (selline vigur võiks tegelikult kõigil akuhiirtel olemas olla) järgi peaks üsna aegsasti õige aja ära tabama icon_rolleyes.gif Samas, pooldaks mina tavalisi AA pulkasid akudena, kuna nende puhul annab sellist halba üllatust, et akud ükshetk tühjaks saavad, suht hõlpsasti vältida, kuna alti võib ju hoida ühe paari laetuna varuks ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2004 10:01:47 vasta tsitaadiga

siis peab liht miskine teine rott varuks olema igaksjuhuks...
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.10.2004 10:44:48 vasta tsitaadiga

hm, võiks ju olla miski sellise variandiga hiired, et eesotsas on väike auguke ka USB juhtme jaoks - et kui aku annab otsad, siis saab kasutada kui tavalist hiirt. Teoreetiliselt ei tohiks ju keeruline olla. Ja laeb ka sealt kaud samal ajal, nii et varsti saab juhtme jälle ära korjata.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2004 10:51:00 vasta tsitaadiga

väga thumbs_up.gif idee
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 12.10.2004 11:26:56 vasta tsitaadiga

Hmm ja mina kurat jõudsin ikka napilt enne MX700 ära osta ja veel 200eek kallimalt kurat icon_mad.gif

Muide kas kellelgi on kogemusi minu MX700 patakad peavad max 12h vastu ommikul laadijalt ära võtan päevläbi kasutada õhtuks kutud lubatud 7 päevast pole juttugi. kellelgi veel kogemusi, nõu anda?
Kasutan hiirega kaasa tulnud akusi ja windowsi hiirele pakutud drivereid icon_confused.gif icon_question.gif
tagasi üles
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 12.10.2004 11:31:55 vasta tsitaadiga

Imelik, et Logitech-i juhtmeta hiirte akud peavad nii vähe vastu.

Minu Microsoft IntelliMouse Explorer 1.0A omad (1800mAh) peavad ikka paar nädalat (päevas ~10h kasutamist) vastu icon_razz.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nic
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2003




sõnum 12.10.2004 12:21:19 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
hm, võiks ju olla miski sellise variandiga hiired, et eesotsas on väike auguke ka USB juhtme jaoks - et kui aku annab otsad, siis saab kasutada kui tavalist hiirt. Teoreetiliselt ei tohiks ju keeruline olla. Ja laeb ka sealt kaud samal ajal, nii et varsti saab juhtme jälle ära korjata.


sellised on olemas küll,
" io gear " on brand...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 12.10.2004 13:32:17 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
pigem settingute (kasutaja?) viga lihtsalt :]
mitte viga vaid eelistus. kellele meeldib hiirega suuri tiire teha, kellele meeldib täpselt "näppudega" sihtida. icon_wink.gif
tagasi üles
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.10.2004 13:34:41 vasta tsitaadiga

hmm ma sihin ka 'näppudega' . aga põhimõtselt lugesin ma sealt tekstist välja et hiir liigutab end yle mitme pixgli ja väikseid / täpseid liigutusi võimatu teha või hiir ei teegi yldse. ning sellepeale vastasin ka et confimise viga icon_razz.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 12.10.2004 14:02:17 vasta tsitaadiga

paistab, et hiiremaailm hakkab kaheks minema ja mõlemad pooled sõdivad hirmsasti icon_razz.gif ühel poolel logitechi pooldajad koos oma hiirerevolutsioonidega, teisel pool hi-sens playerid, kellel pole selle 800dpi või 400dpi'ga midagi peale hakata. umbes nagu AMD vs. Intel teema icon_razz.gif õnneks on tulemas Razer'i uus hiir DiamondBack, mille tehnilised näitajad on 1600 hardware dpi'd, 6400fps framerate(5.8MPix/s), 15g kiirendus, ning veel mõningaid suuri numbreid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.