Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 925, 926, 927 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 25.03.2017 15:34:11 vasta tsitaadiga

Kas te ei ole märganud, et sessiooni keskmise WR hoidmiseks ei teeseldagi enam, et MM ei ole tasakaalus?
Kui oled ikka 10K mänge mänginud ainult ühte liini, siis hakkab see hästi silma. Kui aastajagu aega oli ikka tasavägiste mängude hulk märkimisväärne(viimase hetkeni võis lõpp olla päris põnev ja prognoosimatu) ja oli isegi tunne, et sinust midagi sõltub - vähemasti jäeti selline tunne -, siis nüüd viimased nädalad (või juba kuu) on 14-0, 12-0 ja 10-0 mängud (kord ühele, siis teisele) nii tavapärased, et mänguisu hakkab ära kaduma. Mulle isiklikult ei paku küll mingit pinget võita vastaseid 14-0. Selline võitmine on lihtsalt kole igav, kui vastased on 7-8 tieri mängu tulnud sisuliselt 50 mängu baasilt ja meenutavad kangesti botte, kes sihitult ringi liiguvad ja igaks juhuks pauku teevad. Ja see ei tekita minus tunnet, et wow kui hea ma ikka olen. Sest tegelikult pole ju asi minus, vaid vastastes. Järgmine mäng ju kaotad ise samasuguse tulemusega..
Sest järgmise mängu kaotad täpselt samasuguse meeskonnaga - võitled seal meeleheitlikult üks-ühe vastu ja kolm meeskonnakaaslast on "igaks juhuks" 50 meetri kaugusel maja nurga taga peidus ja ootavad tulemust - kas ma saan vastasest jagu või ei saa.. Kui olen lõpuks surma saanud, siis põgenevad sealt maja nurga tagant kõik kolm kabuhirmus minema. Ja nende kolme nimi on "platoon". Pärast vaatad, et platooni keskmine WN8 on 50 ja keskmine dämm 47 punkti.. 7 tieris.. No mida sa seal teed või oled?
Viimane mäng oli meeskonnas 11 nullipoissi. Üksteist!
Õnneks on suvi tulemas ja ehk ongi see hea, et see asi on nii nagu ta on - pääseb ehk oma elu ka elama icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 25.03.2017 18:25:03 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Kas te ei ole märganud, et sessiooni keskmise WR hoidmiseks ei teeseldagi enam, et MM ei ole tasakaalus?
Kui oled ikka 10K mänge mänginud ainult ühte liini, siis hakkab see hästi silma. Kui aastajagu aega oli ikka tasavägiste mängude hulk märkimisväärne(viimase hetkeni võis lõpp olla päris põnev ja prognoosimatu) ja oli isegi tunne, et sinust midagi sõltub - vähemasti jäeti selline tunne -, siis nüüd viimased nädalad (või juba kuu) on 14-0, 12-0 ja 10-0 mängud (kord ühele, siis teisele) nii tavapärased, et mänguisu hakkab ära kaduma. Mulle isiklikult ei paku küll mingit pinget võita vastaseid 14-0. Selline võitmine on lihtsalt kole igav, kui vastased on 7-8 tieri mängu tulnud sisuliselt 50 mängu baasilt ja meenutavad kangesti botte, kes sihitult ringi liiguvad ja igaks juhuks pauku teevad. Ja see ei tekita minus tunnet, et wow kui hea ma ikka olen. Sest tegelikult pole ju asi minus, vaid vastastes. Järgmine mäng ju kaotad ise samasuguse tulemusega..
Sest järgmise mängu kaotad täpselt samasuguse meeskonnaga - võitled seal meeleheitlikult üks-ühe vastu ja kolm meeskonnakaaslast on "igaks juhuks" 50 meetri kaugusel maja nurga taga peidus ja ootavad tulemust - kas ma saan vastasest jagu või ei saa.. Kui olen lõpuks surma saanud, siis põgenevad sealt maja nurga tagant kõik kolm kabuhirmus minema. Ja nende kolme nimi on "platoon". Pärast vaatad, et platooni keskmine WN8 on 50 ja keskmine dämm 47 punkti.. 7 tieris.. No mida sa seal teed või oled?
Viimane mäng oli meeskonnas 11 nullipoissi. Üksteist!
Õnneks on suvi tulemas ja ehk ongi see hea, et see asi on nii nagu ta on - pääseb ehk oma elu ka elama icon_smile.gif


Mina olen agaja selles mängus , kuid selline seis mängu lõpuks on tõesti tavaline ja kui ei , siis 15 -8 ja vastupidi on küll tavaline ..
Sama tavaline on tõesti see .. saan surma ja vahel vaatan seda või toda mängijat , meie tiimis .. Ja vaatangi , et ennäe imet .. Üks jorss maadleb kolmega vaenlasega ja võibolla isegi nõrgema tankiga , kuid on näha , et neil on mingigi ettekujutus , kuidas endast suurem maha saada .. Aga see meie jorss ( keda vaatan )ei tee väljagi appihüüetest , kuigi oli mapil ka just viimane vaenlane tükimaad kaugemal ja surmasaamine poolel teel pole suur ..

Mis tundub üha enam häirivam - on see , et varsti on kõikidel mingi mod peal , mis aitab sel või tollel moel ja eriti hull asi tundub olevat selle moodiga , mis näitab , kui vingete või " vingete " jorssidega pead vastasele vastu hakkama ..

Siis hakkab see hale hala pihta , kus näiteks meie tugevaim T-29 'x ja kutt karju , et meie arti talle otsa peale teeks icon_smile.gif

Siis aga samas tean mina , et no persse - surma saame ikka , kuid aitan , nagu oskan ..
Naljakas ongi siis tegelikult olukord , kui vastas on näiteks 2 x IS-3 ja IS-6 ja meil siis T-29 , 2x T-34 ..
Muidugi on need tobedad olukorral vahel - mitte alati icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 25.03.2017 22:42:43 vasta tsitaadiga

hea lugeda kuidas tahetakse arta muutmisega mängu reaalsemaks teha. Kaotage hoopis ette joonistatud siluett ära. Otsige nt puude vahelt nõrkasi kohti. Siis oleks reaalne. praegu.. istud põõsa taga.. oksad terve tanki ulatuses ees.. ja sihtur näeb lasta vastase 10x10cm auku 300m pealt. Reaalne vai mis. Warthunder on selle koha pealt ikka peajagu eespool. Wot on kõige ehedam arcade mäng.
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.03.2017 23:12:38 vasta tsitaadiga

Selline mäng on juba olemas, War Thunder nimi. Mine mängi seda.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 25.03.2017 23:24:51 vasta tsitaadiga

olen mänginud. Ja päris nauditav. Aga pole loobunud ka woti arty lahingutest.
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 26.03.2017 07:32:16 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
olen mänginud. Ja päris nauditav. Aga pole loobunud ka woti arty lahingutest.


War Thunder ..

See mäng on ju sisuliselt sama , nagu Battlefield mängud .
Reaalsusest jääb seal puudu juba tänu võimalusele olla platsis tagasi peale surma saamist .
Selles mängus käib korralik " just temale teen tagasi " taktika icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_seapea_
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2014




sõnum 26.03.2017 12:50:46 vasta tsitaadiga

Huvitav,miks mulle Skorpion G rendile antud kolmeks päevaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 26.03.2017 14:10:50 vasta tsitaadiga

_seapea_ kirjutas:
Huvitav,miks mulle Skorpion G rendile antud kolmeks päevaks?


Selle pead nüüd mulle edasi andma , kuid siiski jäädavalt icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iRock
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2006




sõnum 26.03.2017 15:45:06 vasta tsitaadiga

Boonuskood kaduma läinud tunni eest:
Spoiler Spoiler Spoiler

+100% exp per battle 1h
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.03.2017 16:21:15 vasta tsitaadiga

Koodi laseb muideks mitu korda sisestada icon_lol.gif
Ei tea kas tuleb ka vastav arv booste?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 26.03.2017 16:22:30 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Koodi laseb muideks mitu korda sisestada icon_lol.gif
Ei tea kas tuleb ka vastav arv booste?


1 tuleb per kasutaja, korduvalt võid toksida kuni klaver enam ei tööta aga tulemus ei parane icon_biggrin.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.03.2017 16:42:40 vasta tsitaadiga

Njah, Armored warfare jobud ei osanud kodeerida ja seal sai nädalapikkust premiumit lõpmatuseni sisse toksida icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 26.03.2017 17:04:32 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Kas te ei ole märganud, et sessiooni keskmise WR hoidmiseks ei teeseldagi enam, et MM ei ole tasakaalus?
Kui oled ikka 10K mänge mänginud ainult ühte liini, siis hakkab see hästi silma. Kui aastajagu aega oli ikka tasavägiste mängude hulk märkimisväärne(viimase hetkeni võis lõpp olla päris põnev ja prognoosimatu) ja oli isegi tunne, et sinust midagi sõltub - vähemasti jäeti selline tunne -, siis nüüd viimased nädalad (või juba kuu) on 14-0, 12-0 ja 10-0 mängud (kord ühele, siis teisele) nii tavapärased, et mänguisu hakkab ära kaduma. Mulle isiklikult ei paku küll mingit pinget võita vastaseid 14-0. Selline võitmine on lihtsalt kole igav, kui vastased on 7-8 tieri mängu tulnud sisuliselt 50 mängu baasilt ja meenutavad kangesti botte, kes sihitult ringi liiguvad ja igaks juhuks pauku teevad. Ja see ei tekita minus tunnet, et wow kui hea ma ikka olen. Sest tegelikult pole ju asi minus, vaid vastastes. Järgmine mäng ju kaotad ise samasuguse tulemusega..
Sest järgmise mängu kaotad täpselt samasuguse meeskonnaga - võitled seal meeleheitlikult üks-ühe vastu ja kolm meeskonnakaaslast on "igaks juhuks" 50 meetri kaugusel maja nurga taga peidus ja ootavad tulemust - kas ma saan vastasest jagu või ei saa.. Kui olen lõpuks surma saanud, siis põgenevad sealt maja nurga tagant kõik kolm kabuhirmus minema. Ja nende kolme nimi on "platoon". Pärast vaatad, et platooni keskmine WN8 on 50 ja keskmine dämm 47 punkti.. 7 tieris.. No mida sa seal teed või oled?
Viimane mäng oli meeskonnas 11 nullipoissi. Üksteist!
Õnneks on suvi tulemas ja ehk ongi see hea, et see asi on nii nagu ta on - pääseb ehk oma elu ka elama icon_smile.gif


Ok, seletan pisut lahti mis on selliste turbolahingute taga. See pole viimaste kuude teema, see pigem juba mitu aastat nii olnud.

Turbolahinguid soodustavad tegurid on:

- dpm'i kasv, tegelt ka power creep, mis juba pikemat aega kestnud
- accuracy nerf (mis oli küll juba ammu) -> võiks ju arvata, et see teeb mängud aeglasemas, tegelikult andis see vastupidise efekti, kuna enam ei sihitud weakspot'e (polnud reliably võimalik tänu halvale dispersioile), vaid lükati kuld sisse ja lasti suuri flat pindu, ning läbiti soomust palju suurema tõenäosuega distansilt
- kullamoona spämm, sisutl suhteliselt odav ligipääs kõikidel mängijatel
- unbalanced tankiliiki MM, sisult kui üks team saab omale medikad ja teine saab kämpivad TD'd või siis linnamapis ühel teamil heavyde ülekaal, siis põhim. auto gg vastavalt sellele kellel kehvem tanki setup
- tugevad platoonid farmivad agressiivselt dämmi, sisult wolfpackivad ringi, samas ajal vastasteam istub kuskil põõsas (baasi lähedal), näpp suus ja ila kuskilt suunurgast voolamas..


Turbolahinguid mittesoodustavad asjaolud:

- kuldmoon palju kallimaks teha, või anda kuldmoonale poole väiksem dmg näiteks -> (ei tehat, ei lähe WG busienss modeliga kokku)
- dispersioni vähendamine, teha kõik relvad täpsemaks, et tekiks point weakpointe sihtida -> (ei tehat, ei lähe WG busienss modeliga kokku)
- dpm'i vähendamine, kõikide tankidel (usun, et seda nad võiksid isegi mõelda)
- balanseeritud tanki MM, kõiki tankiliike ühepalju per match (see kohe-kohe tulemas)
- lisaks ise saad teha seda, et loed mängu, vaatad mis on kõige suurem oht su teamile ja counterdad seda mängu algul juba, mitte ei istu näpp suus ja ootad kuna wolfpack su seljataha jõuab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaa1
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2017




sõnum 27.03.2017 08:36:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
kes need 7 mängijat on siis on eestis? ja kindlasti ära loetle siia rerolle. kes alustavad mängimist t8 prem tankiga et stats üles teha..
ikka need mängijad kes on läinud algusest peale arendades tanke.


Mul on Eesti WoT'i Hall of Fame'i link allkirjas olemas, ka mõistlik rerollivastane barjäär on olemas. Pole ju mõtet diskvalifitseerida mängijat kellel ilmselgelt on skilli ja jääb ülegi, kuna see pole tema esimene konto.

EESTISamur kirjutas:
mis see sulle annab et oled niinimetatud eesti top7 ?


See on objektiivne mõõdik. Enam ei ole nii, et igaüks saab väita mida iganes enda (või minu või kellegi kolmanda tugeva mängija) oskuste kohta. Vaatad tabelit, saad ju aru, kes on tõsine tegija ja kes niisama tühikargaja.


Kuna PM-ida ei saa, kas ReverendSaggybottom (minu reroll) on mõistlik reroll või mitte siis sinu arust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.03.2017 10:18:36 vasta tsitaadiga

kazaa1, rerollivastane barjäär on hetkel 16 000 lahingut. Iga kolme kuu tagant tõuseb 500 lahingu võrra.

2500 lahingu juurest peaksid veel korralikult vaeva nägema, et sinnani jõuda.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaa1
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2017




sõnum 27.03.2017 12:17:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kazaa1, rerollivastane barjäär on hetkel 16 000 lahingut. Iga kolme kuu tagant tõuseb 500 lahingu võrra.

2500 lahingu juurest peaksid veel korralikult vaeva nägema, et sinnani jõuda.


Siis on kahju, ma olen closed betast saati mänginud ja alles nüüd sain vist 12-13k lahinguid üldse kokku.(1-2k siis betast resetitud)
Pole nii palju vaba aega, et mängida sellises mastaabis.

Nujah, eks ma paari tanki oskan mängida aga kõiki kindlasti mitte nö. superunicum tasemel, arenguruumi kindlasti on.
Rerolli tegin, et saada top klanni sisse ja eile võetigi ARCAN-i vastu õnneks. Eks näis kuidas edasi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 27.03.2017 14:23:30 vasta tsitaadiga

a muide kas see missioon, kus see t8 tank on auhinnaks, on juba läbi vä?

viimati kui mängu tegin ja mul oli vast 2 HP elupunni alles siis ajas mind umbes 8 vaenlase tanki taga mööda mappi, samas kui meil oli terve hunnik muid tanke alles, keda lasta. icon_rolleyes.gif ma olin ysna pettund, vabsee vabalt rallitada ei saand rsk icon_confused.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.03.2017 14:58:26 vasta tsitaadiga

Läbi jah, eile said viimased oma tankid kätte. Täna oli juba tunda, et meta on normaliseerumas.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.03.2017 15:18:43 vasta tsitaadiga

MM oli küll väga võssa siis, just tier 5+. Lisaks räige kulla spämm...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 16:52:06 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
MM oli küll väga võssa siis, just tier 5+. Lisaks räige kulla spämm...

Sedasi preemium tankide jagamine on suur suur viga WG poolt. Eile kui ma mängisin siis ca 80% T25 piloti mängijatest lasevad ainult kulda. Lambi tomatid on omale prem tanki saanud ja kui sihtida ei oska, siis number kahte ja tuld. Kasumisse jääb ju ikka, sest prem tank. Sõitsin light tankiga eile ringi ja kuld kulla järel.
Hea töö! thumbs_up.gif
Varsti on nii, et hakatakse nalja tegema sinu kulul, kui tuled random lahingusse ja lased silverit, sest miks üldse peaks prem tankiga midagi muud laskma? Kui suudad kõik need lasud peneda, siis peaks enam-vähem plussi ka veel rahaga jääma.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.03.2017 16:53:51 vasta tsitaadiga

No päris nii vist ikka pole, kui tahad mingis enamvähem normaalses premiumi mõõdus raha teenida, siis pead AP'd ka laskma. See tank üldiselt ei ole väga fantastiline asi mida mängida.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaa1
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2017




sõnum 27.03.2017 18:04:47 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Magic kirjutas:
MM oli küll väga võssa siis, just tier 5+. Lisaks räige kulla spämm...

Sedasi preemium tankide jagamine on suur suur viga WG poolt. Eile kui ma mängisin siis ca 80% T25 piloti mängijatest lasevad ainult kulda. Lambi tomatid on omale prem tanki saanud ja kui sihtida ei oska, siis number kahte ja tuld. Kasumisse jääb ju ikka, sest prem tank. Sõitsin light tankiga eile ringi ja kuld kulla järel.
Hea töö! thumbs_up.gif
Varsti on nii, et hakatakse nalja tegema sinu kulul, kui tuled random lahingusse ja lased silverit, sest miks üldse peaks prem tankiga midagi muud laskma? Kui suudad kõik need lasud peneda, siis peaks enam-vähem plussi ka veel rahaga jääma.


Mis ma sõbralt kuulsin, kes üritas enda piloodiga mängida: kuul liigub aeglaselt ja ei saa normaalselt snäp shottida üle ridge-line-i, mis selle tankiga enam-vähem koguaeg pead ainult tegema kui vähegi keskmisest paremini tahad mängida.

Soomust tankil pole, view range on kah kesine ja ta pole ka tead mis kiire.
T10 lahingute* jaoks on ka 192 tavapene väga kesine madalama kaliibri relvade jaoks.

Edit: View range on ok. 390 on hea med tankil.
Ma ei tea mitmes edit: kui lased selle tankiga kulda siis kuulid liiguvad kiiremini.... ja penevad enam-vähem kõiki tanke ka eestpoolt.
Viimane edit: Täpsemalt tanki uurides ma peaksin essee kirjutama siia miks ilmselt osad lasevad ainult kulda ja on võimelised seda lubama. Aga ma kahtlen sügavalt, et 80% lasevad ainult kulda, see pole mõistlik ega loogiline ükskõik kuidas ma ka sellele ei läheneks.

Ma arvan, et lihtsalt õnnetud mängud. Ja üldiselt lastakse vähe kulda mängudes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8fly8
HV vaatleja
8fly8

liitunud: 05.07.2016




sõnum 28.03.2017 00:44:22 vasta tsitaadiga

kazaa1 kirjutas:

Mis ma sõbralt kuulsin, kes üritas enda piloodiga mängida: kuul liigub aeglaselt ja ei saa normaalselt snäp shottida üle ridge-line-i, mis selle tankiga enam-vähem koguaeg pead ainult tegema kui vähegi keskmisest paremini tahad mängida.

Soomust tankil pole, view range on kah kesine ja ta pole ka tead mis kiire.
T10 lahingute* jaoks on ka 192 tavapene väga kesine madalama kaliibri relvade jaoks.

Edit: View range on ok. 390 on hea med tankil.
Ma ei tea mitmes edit: kui lased selle tankiga kulda siis kuulid liiguvad kiiremini.... ja penevad enam-vähem kõiki tanke ka eestpoolt.


Vastikult jääb silma kraapima sõnakasutus kus mürske samastatakse kuulidega. Samahästi võiks "superbike'i" asemel "võrr" ütelda.

Seletuseks siis et alates 20mm nimetatakse laskemoona "mürskudeks"...
http://imgur.com/3jk70lY
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 28.03.2017 07:08:49 vasta tsitaadiga

8fly8 kirjutas:
kazaa1 kirjutas:

Mis ma sõbralt kuulsin, kes üritas enda piloodiga mängida: kuul liigub aeglaselt ja ei saa normaalselt snäp shottida üle ridge-line-i, mis selle tankiga enam-vähem koguaeg pead ainult tegema kui vähegi keskmisest paremini tahad mängida.

Soomust tankil pole, view range on kah kesine ja ta pole ka tead mis kiire.
T10 lahingute* jaoks on ka 192 tavapene väga kesine madalama kaliibri relvade jaoks.

Edit: View range on ok. 390 on hea med tankil.
Ma ei tea mitmes edit: kui lased selle tankiga kulda siis kuulid liiguvad kiiremini.... ja penevad enam-vähem kõiki tanke ka eestpoolt.


Vastikult jääb silma kraapima sõnakasutus kus mürske samastatakse kuulidega. Samahästi võiks "superbike'i" asemel "võrr" ütelda.

Seletuseks siis et alates 20mm nimetatakse laskemoona "mürskudeks"...
http://imgur.com/3jk70lY


Sõnakõlks ju ainult icon_smile.gif

Tuleb meelde võrr , mille timmisime kunagi nii vingeks , et kolmekesi mööda heinamaad sõitsime kobedamalt , kui üks vend Delta'ga teedpidi icon_smile.gif
Nüüd pilti vaadates otsin kolmekägulist Voshodi siit mürskude vahelt , mille kõrval võiks see võrr olla icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 28.03.2017 08:40:21 vasta tsitaadiga

8fly8 kirjutas:


Vastikult jääb silma kraapima sõnakasutus kus mürske samastatakse kuulidega. Samahästi võiks "superbike'i" asemel "võrr" ütelda.

Seletuseks siis et alates 20mm nimetatakse laskemoona "mürskudeks"...
http://imgur.com/3jk70lY


Need väiksemad on ikka padrunid. Kuul on see mist torust välja lendab ja on alla 20mm diameetriga. Seega tegelikult osa WoT-i tanke tõepoolest lasevad kuule.
https://et.wikipedia.org/wiki/Padrun vs https://et.wikipedia.org/wiki/M%C3%BCrsk
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 925, 926, 927 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.