Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 01.10.2023 12:56:58 vasta tsitaadiga

Pole seal midagi debiilset, tahetakse et sa mängu mängiks ja hand-crafted side contenti näeks, saaks leveleid ja varustust, mitte ei rushiks main questist läbi lihsalt. icon_exclaim.gif icon_idea.gif
Baasmängus oli täpselt samamoodi ju icon_rolleyes.gif
Storyl pole midagi viga, ma ei saa aru mis fiksatsioon inimestel alati selle "happy endinguga" on, been done to death already, tore kui mõned dev-id vahest midagi muud ka teevad, tegu on ikkagi düstoopilise tulevikuga, mitte päikesekiirte ja vikerkaartega. icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr


viimati muutis Velociraptor 01.10.2023 22:50:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2023 13:56:55 vasta tsitaadiga

Proovin jõulu ajal uuesti. Varem korduvalt läbi mänginud, kuigi viriseda oli kõvasti. Siis jäin kuskile 7/10 juurde.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2023 16:21:12 vasta tsitaadiga

2.01 update väljas, väidetavalt parandavad PC peal DLSS performance-i all pildikvaliteeti.
About damn time, DLSS performance oli ainuke mängitav säte ja näod olid ikka korralikud käkid siiamaani icon_lol.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2023 16:49:46 vasta tsitaadiga

kas FSR3 on juba olemas?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 05.10.2023 21:15:59 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
kas FSR3 on juba olemas?


Ei, ikka 2.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2023 09:13:25 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:

Valida on kahe variandi vahel, kas mängin sita pildiga või 30 FPSiga. DLSSi ja mõnede teiste seadetega sain küll FPSi 60 peale,
aga pilt läks päris kehvaks võrreldes teiste uuemate mängudega. Optimiseerimise osas on areng olnud 0 IMO.

Ilmselt see on kõige kehvemini jooksev mäng, mida üldse proovinud olen thumbs_down.gif

Seaded 1: kõik põhjas, 4k reso, DLSS off, RT psycho peal, path tracing väljas ... jookseb 30fps ilusti.
Seaded 2: kõik põhjas, RT ultra peal, DLSS quality, jookseb 60fpsi, aga pilt kehva.

Sisuliselt mitte midagi teha ei saa, et mäng paremini jooksma hakkaks vist, CPU usage 50%, GPU usage 98%.

HDTanel kirjutas:
Minu esimene tund DLC-s.
Sain just RTX 4090 kätte.. i9 13900K.
Kohe alguses teen benchmarki, max sätted, 4k, Raytracing Psycho, Pathtracing peal ja DLSS Quality.
https://www.youtube.com/watch?v=zk10EQjcmi8

Tänud HDTaneli videole sain probleemi lahendatud. DLSS3.0 feature nimega "frame generation" oli vaja sisse lülitada ja veidi muuta v-sync sätteid nvidia control panelis.
See oli defaultis grayed out. Oli vaja windowsi sätteid muuta, et seda sisse panna saaks (googeldage: "How do you enable DLSS 3.0 in Cyberpunk 2077?")

Silmaga vahet ei teinud, kas see on sees või väljas, selles mõttes hea töö, viimaks üks tõeliselt kasulik DLSS feature thumbs_up.gif , töötab ainult Nvidia 4000 seeria kaartidega.

Nüüd on valida kahe seadistuse vahel, mõlema puhul stabiilne 60fps frame generationiga:
Seadistus 1: kõik põhjas, 4k reso, DLSS super resolution off, RT ultra peal, path tracing väljas
Seadistus 2: kõik põhjas, 4k reso, RT path tracing peal, DLSS quality - sama seadistus, mis HDTanelil

Seadistus 1 puhul on pilt hästi selge ja puhas, kõik on ilusti nähtav, seadistus 2 teeb pildi uduseks, sest DLSS quality viib reso 4k pealt 2k peale ja üritab siis seda upscaleda, kahjuks
see DLSS super resolution ei toimi nii hästi (veel), kui võiks. Proovisin erinevaid DLSS super resolutioni sätteid ja perfomance peal läks pilt väga kehvaks, viib reso 1080p peale sisuliselt.
Seadistus 2 puhul on samas plussiks path tracing, teeb maailma fotorealislikuks. Et siis valida ilusa selge pildi või fotorealistlliku pildi vahet.

Lisaks paar teist seadistust, mis HDTanelil peal olid ja benchmarki järgi üldse fpsi ei mõjuta, aga on maitse asi, kas tahad, et mäng paistaks nagu vaatad läbi inimese silmade või läbi kaamera objektiivi.
Graphics basicu all järgmised seaded:

Film Grain - tekitab ekraanile säbru, mis on suht tavaline vanematel filmidel.
Chromatic Aberattion ja Lens Flare on siis kaamera objetiivi efektid
Motion Blur - teeb kiirelt liikuva pildi uduseks
Depth Of Field - Teeb kaugemal olevad objektid uduseks

Ma ise eelistan, et need kõik on väljas, samas, kui soov saada filmile sarnast kogemust mängus, nagu faataks filmi, mitte ei mängiks mängu läbi oma silmade, siis on soovitav need sisse lülitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.10.2023 11:40:18 vasta tsitaadiga

Kas RR ka sees Pathtracinguga? Ray Construction, DLSS 3.5 peaks ju CP77 ainult toetama..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2023 11:57:08 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Tänud HDTaneli videole sain probleemi lahendatud. DLSS3.0 feature nimega "frame generation" oli vaja sisse lülitada ja veidi muuta v-sync sätteid nvidia control panelis.
See oli defaultis grayed out. Oli vaja windowsi sätteid muuta, et seda sisse panna saaks (googeldage: "How do you enable DLSS 3.0 in Cyberpunk 2077?")

Silmaga vahet ei teinud, kas see on sees või väljas, selles mõttes hea töö, viimaks üks tõeliselt kasulik DLSS feature thumbs_up.gif , töötab ainult Nvidia 4000 seeria kaartidega.

Kaadrisageduse kahekordistamist ei näinud DLSS FG sisselülitamisel siis?
Ja nagu öeldud siis Ray Reconstruction peaks olema kah sisse lülitatud. See kasutab AI denoiserit mis annab kerge perf tõusu vs tavalised erinevad denoiserid. Peaks tagama parema pildikvaliteedi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2023 11:59:09 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Kas RR ka sees Pathtracinguga? Ray Construction, DLSS 3.5 peaks ju CP77 ainult toetama..

DLSS 3.0 tugi tuli aasta alguses, DLSS 3.5 tugi tuli koos 2.0 updatega septembris. Ray Construction on DLSS 3.5 osa, Frame Generation DLSS 3.0 osa.
Aga jah, path tracinguga oli ka ray generation sees.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2023 12:11:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
IceUul kirjutas:
Tänud HDTaneli videole sain probleemi lahendatud. DLSS3.0 feature nimega "frame generation" oli vaja sisse lülitada ja veidi muuta v-sync sätteid nvidia control panelis.
See oli defaultis grayed out. Oli vaja windowsi sätteid muuta, et seda sisse panna saaks (googeldage: "How do you enable DLSS 3.0 in Cyberpunk 2077?")

Silmaga vahet ei teinud, kas see on sees või väljas, selles mõttes hea töö, viimaks üks tõeliselt kasulik DLSS feature thumbs_up.gif , töötab ainult Nvidia 4000 seeria kaartidega.

Kaadrisageduse kahekordistamist ei näinud DLSS FG sisselülitamisel siis?
Ja nagu öeldud siis Ray Reconstruction peaks olema kah sisse lülitatud. See kasutab AI denoiserit mis annab kerge perf tõusu vs tavalised erinevad denoiserid. Peaks tagama parema pildikvaliteedi.

Ümmarguselt tuli vist mingi 2x tõusu jah selle DLSS FG sissselülitamisel, mis sisuliselt päästis olukorra, et nüüd saab korraliku pildiga seda mängu mängida.
Path tracing + ray reconstrucion on samas väga nõudlikud ja reconstrucion töötab ainult siis, kui DLSS super resolution on sees, quality ehk siia parima pildiga variant samas rikub juba piisavalt pildikvaliteeti.
Ei tea mis teema on, aga CP2077-s hakkab eriti silma see, kui DLSS SR-ga reso maha tõmmata, kõik muutub jube häguseks.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2023 12:19:17 vasta tsitaadiga

IceUul, No ma ei tea. Iga pool räägivad, et DLSS Quality on parem kui originaal reso. Eriti mis puudutab igasugu nurkade silumist (Anti-Aliasing).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 06.10.2023 23:26:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow, AA on alati udustanud pilti, ega see DLSS midagi paremini tee kui, et lihtsalt saad rohkem FPS ka icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 07.10.2023 12:07:09 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:

Ei tea mis teema on, aga CP2077-s hakkab eriti silma see, kui DLSS SR-ga reso maha tõmmata, kõik muutub jube häguseks.


Ei saagi täpselt aru aga esimesel hetkel pakuks.
Tekstuuri kvaliteet ? Originaal tundus isegi 3440 resol nõrk olevat. Mälu järgi muutus mäng HD rework projekti peale panekul selgemaks. Ma võin muidugi eksida, sest tookord sai päris palju mode peale pandud. Võid seda modi proovida. Ma sain aru , et see peaks ikka veel originaal mängu aladel toimima. See pm copy paste mod. Peaks isegi ilma redmodita töötama.

Tomorrow kirjutas:
IceUul, No ma ei tea. Iga pool räägivad, et DLSS Quality on parem kui originaal reso. Eriti mis puudutab igasugu nurkade silumist (Anti-Aliasing).


Ilmselt peaks alustama algusest. Kas mõiste originaal sisaldas ka mõna AA tehnikat.
Sama kvaliteet mis AA-ga + fps boost = parem?

Kui originaal ei sisaldanud AA tehnikat siis läheb asi keeruliseks. Monitori suurus, kvaliteet , punkti tihedus, kaugus vaatajast, vaataja eelistused jne. Kõike need asjad võivad arvamust mõjutada.
Arvestades su arvamust "heast pildist" peaks DLSS-i FPS boost sinu jaoks pildi paremaks tegema(hetkeni kuni monitori piirid ette tulevad) isegi siis kui kvaliteet kannatab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2023 16:56:19 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Tomorrow, AA on alati udustanud pilti, ega see DLSS midagi paremini tee kui, et lihtsalt saad rohkem FPS ka icon_lol.gif

Muidugi kui võtta mingi kehva FXAA või SMAA siis see udustas pilti aga kui võtta vana hea SSAA, siis siis see küll pilti ei udustanud.
DLSS on ikka eelkõige upscaler mitte AA ja kuna upscalimine toimub madalama reso pealt, siis võib mingi udusus olla oodatav.
DLAA on see mis upscalimist ei tee ja kasutab AI AA.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 10.10.2023 21:04:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.10.2023 22:12:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 11.10.2023 21:08:56 vasta tsitaadiga

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project
on saadaval.

Soovitan kõigile 2k+ monitori omanikele. Tekstuuri kvaliteet on cp2077 nõrk koht ja see mod peaks seda parandama.
Kuni 8 GB mäluga kaartide omanikud võiks igaksjuhuks üle kontrollida, et mälu modiga umbe ei lase.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/7652?tab=description
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2023 20:45:36 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Cyberpunk 2077 HD Reworked Project
on saadaval.

Soovitan kõigile 2k+ monitori omanikele. Tekstuuri kvaliteet on cp2077 nõrk koht ja see mod peaks seda parandama.
Kuni 8 GB mäluga kaartide omanikud võiks igaksjuhuks üle kontrollida, et mälu modiga umbe ei lase.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/7652?tab=description


Ma ei saa hästi aru kuidas aga ultra HD texture pack andis mulle tsirka 15-20 FPS juurde icon_eek.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 12.10.2023 21:54:02 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Cyberpunk 2077 HD Reworked Project
on saadaval.

Soovitan kõigile 2k+ monitori omanikele. Tekstuuri kvaliteet on cp2077 nõrk koht ja see mod peaks seda parandama.
Kuni 8 GB mäluga kaartide omanikud võiks igaksjuhuks üle kontrollida, et mälu modiga umbe ei lase.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/7652?tab=description


Ma ei saa hästi aru kuidas aga ultra HD texture pack andis mulle tsirka 15-20 FPS juurde icon_eek.gif

Pigem muutus sul lambist mingi setting nagu dlss, nagu CP settingutele meeldib teha icon_biggrin.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2023 23:24:30 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
aap14 kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Cyberpunk 2077 HD Reworked Project
on saadaval.

Soovitan kõigile 2k+ monitori omanikele. Tekstuuri kvaliteet on cp2077 nõrk koht ja see mod peaks seda parandama.
Kuni 8 GB mäluga kaartide omanikud võiks igaksjuhuks üle kontrollida, et mälu modiga umbe ei lase.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/7652?tab=description


Ma ei saa hästi aru kuidas aga ultra HD texture pack andis mulle tsirka 15-20 FPS juurde icon_eek.gif

Pigem muutus sul lambist mingi setting nagu dlss, nagu CP settingutele meeldib teha icon_biggrin.gif


Ma juba olin enne DLSS performance peal. Reaalselt ei saa aru, mis toimub.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 13.10.2023 12:31:05 vasta tsitaadiga

Ma FPS-i osas ei täheldanud mingeid muudatusi.
Ma tegin muidugi mängule enne mängimist puhta installi. pre 2.0 hd tekstuuri pakk oli ka kataloogi kopeeritud.
FG muidugi võimendab FPS-i kõikumise numbreid.

Eile õhtul olin vist esimest korda oma monitorist paistva pildi kvaliteediga enam vähem rahul. See oli varem ka loomulikult hea, aga kohati tekkis tunne, et detailid on laialivalguvad ja udused.
Kui nüüd nvidia DLSS-i horisontaalsete joonte liikumisel tekkiva läbu ka ära koristaks .... CP2077 on neid liikuivaid horiontaalseid jooni ikka väga palju. Liftid, autod, ruuduline tänava sillutis jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2023 08:51:52 vasta tsitaadiga

Cyberpunk 2077 Used AI to Recreate Voice of Deceased Voice Actor With Family's Permission
https://wccftech.com/cyberpunk-2077-ai-replicate-voice/
tsitaat:
Miłogost Reczek was one of the best Polish voice talents, and his performance as Viktor Vektor was considered stellar.


Pakun, et tulevikus on see tavaline v.a juhul kui perekond/sugulased sellest keelduvad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2023 09:13:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow, viimastel Star Warsidel on ka Darth Vaderi hääl AI abiga loodud kuna legendaarne James Earl Jones on väga soliidses eas ja ei käi enam tööl kuid andis loa AI jaoks.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2023 01:45:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab välja tuua, mis oli keskmike gaming PC 2020 lõpus kui Cyberpunk välja tuli? Ma saan aru, et mängu on arendatud ja optimeeritud aga riistvara on kah arenenud? Kas meie 20 FPS frustratsioon at launch võis olla sellest, et riistvara lihtsalt ei olnud piisavalt arenenud veel? icon_question.gif icon_idea.gif
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 17.10.2023 02:04:04 vasta tsitaadiga

peamiselt on lihtsalt mängu paremaks tehtud, aga samuti lubavad uued videokaardid raytracing probleemivabalt kasutada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.