Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 823, 824, 825 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 09:37:19 vasta tsitaadiga

Liiga palju tegeletakse juraga... Nojah...
Huvitav, millal puuetega inimeste ja invaliidide toetuste kallale minnakse või neid ümber klassifitseerima hakatakse.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2024 09:58:04 vasta tsitaadiga

See jalg kasvab tagasi nali on ju juba ammu icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.03.2024 10:15:29 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
See jalg kasvab tagasi nali on ju juba ammu icon_lol.gif

Iga paari aasta tagant pead tõestama, et pole tagasi kasvanud jah.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 10:35:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1609286337/eesti-200-st-lahkunud-ettevotja-valijad-selliseks-poliitikaks-mandaati-ei-andnud

bandiit pole ka mandaati rahvalt saanud, et sõda pidada icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.03.2024 10:40:02 vasta tsitaadiga

huvitav.. mul on ekreike ajast veel meeles, et misiganes küsimusele vastati põhjendusega "meil on mandaat". Kuidas on nii et sel ajal oli "mandaadiks" vaja ainult valimistulemust, aga nüüd oodatakse nagu notariaalselt kinnitatud nõusolekut vms?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 11:23:50 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
huvitav.. mul on ekreike ajast veel meeles, et misiganes küsimusele vastati põhjendusega "meil on mandaat". Kuidas on nii et sel ajal oli "mandaadiks" vaja ainult valimistulemust, aga nüüd oodatakse nagu notariaalselt kinnitatud nõusolekut vms?


Ekreiidid ei petnud ju oma valijate ootusi. Selline tsirkus nagu toimus, seda oodata oligi. Reformist ja E200-st paljud nende valijad sellist tulemust igatahes ei oodanud, nagu nad nüüd said.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.03.2024 11:46:47 vasta tsitaadiga

kui nüüd norida, siis "riigi rahanduse kordategemist" on reform juba väga tükk aega lubanud, see et osad valijad avastasid alles peale valimisi ja peale mandaadi andmist, et see tähendab rohkem makse ning vähem toetusi ja nüüd on pettunud, on natuke selline paja ja katla teema. Ning võrdleva näitena (ehk siis whataboutismina, kui keegi soovib) tahaks märkida ekreike aegset Isamaa reitingut, mis selle koalitsiooni lõpupoole juba kõhuga valimiskünnist kraapima kippus, samas nende "mandaadis" küll probleemi ei nähtud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 11:47:56 vasta tsitaadiga

Jahjah, "Lugege mu huultelt..."
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 11:52:35 vasta tsitaadiga

Ah ärme keeruta. Reformi põhitõmbenumber, mille peale enne valimisi rõhuti, peale riigikaitseteemade, oli maksuküüru ärakaotamine. Samas vastuseks küsimusele, kust selleks kulukaks lubaduseks raha võetakse, anti umbmääraselt "eelarves on selleks vahendid olemas". Pärast "selgus" et mitte ainult ei olnud vahendeid selle jaoks, vaid puudu oli veel mitu korda rohkem. Kuidas saab ausa näoga sellise jamaga esineda? See on hullem kui lihtsalt vaikimine sellest et kavatsetakse makse tõstma hakata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.03.2024 12:22:37 vasta tsitaadiga

netcat, nagu ma aru saan, on kulude katmiseks kaks v6imalust, maks t6sta v6i raha laenata. Ma m6tlen, et enne valimisi oli k6igile teada, et Riigi eelarvega on lood halvasti. Milles siin RE&Co süüdi on? EKRE&Co soovisid vist laenata? Kas laenamine oleks parem lahendus?
Kolmas v6imalus, tööviljakuse t6us ei ole vist teemaks? Kulude kärpimine oleks ka v6imalus?

Ma lihtsalt küsin.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.03.2024 12:39:24 vasta tsitaadiga

Tundub, et siis ainult RE ei teadnud, mis seis eelarvega on.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 12:45:23 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
netcat, nagu ma aru saan, on kulude katmiseks kaks v6imalust, maks t6sta v6i raha laenata. Ma m6tlen, et enne valimisi oli k6igile teada, et Riigi eelarvega on lood halvasti. Milles siin RE&Co süüdi on?


Valetamises, et ei ole halvasti. Mitu nende rahandusministrit järjest siis andiski üle seda "korras rahandust" mis otsekohe peale valimisi osutus põhjatuks mustaks auguks?

Ma ei taha siin arutada nende majanduspoliitika õigsuse üle. Ma lihtsalt juhin tähelepanu, et ühest kaunist hetkest on "valgete jõudude" poolehoidjad hakanud õigustama vassimist, valetamist, poliitilist demagoogiat ja valijate õngepüüdmist petlike lubadustega. Kõik see, mis vastaspoole puhul on surmapatt on täiesti okei ja lausa poliitiku primaarne töökohustus, kui tegu on sinu parteiga. Minumeelest on see kole pilt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 14:04:49 vasta tsitaadiga

Siin juba tõesti kisub sinnapoole, et õigustatakse stiilis "poliitik valetabki ja see on normaalne" icon_lol.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2024 14:27:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siin juba tõesti kisub sinnapoole, et õigustatakse stiilis "poliitik valetabki ja see on normaalne" icon_lol.gif

No eelmine nädal taheti oss kõige eest tanki panna, seega kõik nagu peab icon_lol.gif
Samas valimiste punktis ei olnud ju midagi valesti. Valiti julgeolekut ja valiti õigesti.
Seal võivad süva isamaalased ikka vaid Seedrit süüdistada (nagu EKRE omad Helmeid tiblade tööristakasti kasutamise eest), Keski tegelased tiblameelseid 40-50% erakonnast...see et Ratas Ukrainas käis omas 0 kasu).
Ehk julgeolekuteemade tõttu oligi kaal suurem...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005




sõnum 19.03.2024 14:55:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jahjah, "Lugege mu huultelt..."


Olgem täpsed, see valitsus, kust see lause pärineb, ei tõstnud makse, praegune valitsus pole seda öelnud. Vahet pole, et ütleja oli sama inimnene.

tsitaat:

Kulude kärpimine oleks ka v6imalus?


Huvitav ongi see praegune suhtumine, et kärpimine on sisuliselt null, ehkki sealt tuleks korralik kokkuhoid, ilmselgelt on ametnike armee liiga suur eestis, pooltele sulg sappa, saaks riik raha ja erafirmad tööliseid icon_smile.gif

_________________
I am patient with stupidity but not with those who are proud of it.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 15:07:30 vasta tsitaadiga

greaper, vastupidist polegi keegi väitnud.
Kontekst oli aga valimisteeelne. Ja Kaja oli juba teises järjestikkuses valitsuses...
Vaevalt, et talle riigi majanduslik olukord üllatusena tuli.
Lubati aga valimisteeelselt taevamannat kokku.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2024 15:09:12 vasta tsitaadiga

Mida sa vähem lubamine oleks muutnud? Tegelikult mitte midagi, sest valiti julgeolekut. Teiste tegemata töö, et ei suudetud julgeoleku tagant ennast välja tuua.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 15:17:47 vasta tsitaadiga

Valiti julgeolekut jah (minagi valisin), aga mitte poliitikuid, kes jätavad rääkimata tõe, ehk sisuliselt valetati maksetõusude ja uute maksude kohta, elik peeti elektoraati lammasteks. Ilmselt nii mõnedki reformikad ja gruz200 valija tunnevad end petetuna.
Sotsid on jäänud vähemalt sotsideks, sealt midagi maksumaksja ega ettevõtja toetuseks polegi midagi loota.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.03.2024 15:23:34 vasta tsitaadiga

netcat, mulle ei jäänud enne valimisi muljet, et Riigi rahandusega k6ik hästi on. RE valisin p6hjusel, et nemad ei hakka t6enäoliselt puudujäägi katteks juurde laenama. Ma m6tlen, et nüüd ärgata, fuck! maksud t6usevad vms, peab t6siselt rumal olema. Ma olen päris kindel, et kui nad suurelt reklaaminud oleksid, et maksud t6usevad, oleks neil 5% künnisega raskusi tekinud.

Mis mind kogu selle diskursuse juures hämmastab, on inimeste soov pigem v6laorjuses l6petada, kuid peaasi et maksud ei t6useks. Seet6ttu on minu silmis täiesti absurdne hakata RE süüdistama valetamises, kui igale normaalsele inimesele pidi selge olema, et kusagilt peab raha kohustuste katteks tulema. Kui me kokku hoida ei soovi, siis t6usevad maksud. Lihtne.

V6i saan ma milleski valesti aru?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 15:35:38 vasta tsitaadiga

degrass, see on mingi sama asi, et " kütte hind tõusis viis senti!" KARTELLLLLLL, KOOOORIVAD! MU***ID! kalkuleerimata seda, et isikliku tarbimise pinnal on tõus senisest näiteks kuuspaki / kahe paki suitsu võrra / kolme stati kohvi võrra kuus.

kuradi, mu 1,8 66kw diisel maksaks soomes saastemaksu/teemaksu jämedalt 900€ aastas. hetkel on vist siin plaan tervelt 50 eurot aastas.. Kogu valge inimese maailm on maksnud ja maksab, meil, kes me nii hirmsasti tahtsime põhjamaaks oma mingi 750 tuhande palgatöötajaga peaks riigi poolt pakutav tausta olema? Et justkui hakkame näiteks ennast ravikindlustama sarnaselt kaskoga mingi erafirma juures? Et oma raha tagasi võtta, käime iga kolme aasta tagant põlveliigeseid vahetamas vms ? Kohati jääb mingitest karjujatest mulje, et justkui peaks olema tegemist elu näinud, ilma näinud inimestega.. peaks olema saadud haridust ja loomulikku intelligentsi arendada viisil, mis võimaldaks teatud asjade käiku mõista. ilmselt on tunnistused pärit kuskilt koertekoolist ning "sinimandria " ei kehti. Jeesuse allkirjas on üks ilus lause.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 19.03.2024 15:36:12 vasta tsitaadiga

Tanel seda taevamannat lubavad kõik erakonnad kokku ennem valimisi, kus nüüd tuli avastus icon_lol.gif Ma loodan et järgmistel valimistel on poliitikud ehk reaalsemad oma udujuttu ajamisega ning ma pean silmas kõiki erakonna poliitikud. Ootan huviga järgmisi valimisi.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 15:38:21 vasta tsitaadiga

bugbrake, tsükkel lihtsalt kordub taas. 1998, 2008.. nüüd oligi paar aastat kauem " ilus elu".
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2024 15:47:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kena kalender valimispeibutiseks



Lastetoetusi vähendada veel Leinapäeval thumbs_down.gif


Head meenutamist.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 19.03.2024 15:53:18 vasta tsitaadiga

Tanel meenutaame, meenutame. Saad kuni 1990 aastani kõik asjad välja tuua ja meenutad thumbs_up.gif
Kolistadid tõesti ämbrit sellega või mis sa mulle nüüd tahad etteheita? Et teised erakonnad on kõik inglid ja paiposid?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.03.2024 15:59:59 vasta tsitaadiga

Tanel, kui ma 6ieti aru saanud olen, oled sa majandust 6ppinud. Hoolimata erakondlikust eelistusest, peaksid sa m6istma, et päeva l6pus peavad väljaminekud olema sissetulekuga kaetud.
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 823, 824, 825 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.