Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 17 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2016 14:31:28 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
offline drafti 4 võitu = kui mitu pakki? kuskilt lugesin et fifa 16s online vs offline oli tohutu vahe + offlinest tulevad untradeabled(16s) vähemalt?
offlines saab 2 pakki üks 7,5k gold pack ja viimased korrad olen teiseks saanud mingi gold players packi, kus 1 rare mängija, samas alguses sain 15k gold packi
kindlasti ei olnud nad untradeabled, kuid eks kohe varsti selgub

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 02.10.2016 14:48:26 vasta tsitaadiga

Ma olen offline drafti eest igakord 4 võiduga saanud 2x7,5k+15k pakk(1x semi-pro, 2x pro). Online draftides 4 võiduga vist oli 50k+15k või 35k+25k+5k.
Ja draftides tulevad pakid on alati olnud tradeable nii selles kui eelmises fifas. Võimalik, et kui mingi võidetud tokeniga drafti teed siis saad untradeable, normaalselt punktide või coinide eest on tradeable.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2016 15:25:01 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ma olen offline drafti eest igakord 4 võiduga saanud 2x7,5k+15k pakk(1x semi-pro, 2x pro). Online draftides 4 võiduga vist oli 50k+15k või 35k+25k+5k.
Ja draftides tulevad pakid on alati olnud tradeable nii selles kui eelmises fifas. Võimalik, et kui mingi võidetud tokeniga drafti teed siis saad untradeable, normaalselt punktide või coinide eest on tradeable.
see paistab varieeruvat, hetk tagasi sain 2x jumbod

single player ja amateuriga icon_lol.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 02.10.2016 15:56:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Ma olen offline drafti eest igakord 4 võiduga saanud 2x7,5k+15k pakk(1x semi-pro, 2x pro). Online draftides 4 võiduga vist oli 50k+15k või 35k+25k+5k.
Ja draftides tulevad pakid on alati olnud tradeable nii selles kui eelmises fifas. Võimalik, et kui mingi võidetud tokeniga drafti teed siis saad untradeable, normaalselt punktide või coinide eest on tradeable.
see paistab varieeruvat, hetk tagasi sain 2x jumbod

single player ja amateuriga icon_lol.gif



proovisin kah , amatööriga , tuli 7.5k pack ja jumbo pack ( smalling 15k müüdud) ,ülejäänud oli kõik pask

gold exchangest sain untradable Lewa thumbs_up.gif

ühesõnaga ca 1h offline drafti peale
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2016 16:15:31 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi, gold exchange?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 02.10.2016 16:38:14 vasta tsitaadiga

no see gold upgrade, piix sõnastus icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2016 16:47:18 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
no see gold upgrade, piix sõnastus icon_redface.gif
mingi squad challenge?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 02.10.2016 16:48:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tarvo-usoi kirjutas:
no see gold upgrade, piix sõnastus icon_redface.gif
mingi squad challenge?


jah, 11 kulda vahetad 2 rare kulla vastu ( pakkidest tulevad nii palju lampi mängijaid et quicksell pole mõtet isegi ,)

SP all need , igast erinevad challenged , iga nädal vahetuvad ka vist
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2016 17:12:27 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
libe kirjutas:
tarvo-usoi kirjutas:
no see gold upgrade, piix sõnastus icon_redface.gif
mingi squad challenge?


jah, 11 kulda vahetad 2 rare kulla vastu ( pakkidest tulevad nii palju lampi mängijaid et quicksell pole mõtet isegi ,)

SP all need , igast erinevad challenged , iga nädal vahetuvad ka vist
praegusel hetkel tasub kõik pasad kullad ka müüki panna, mingid suvalised nonrare veneliiga mängijad 600 coini min
kõik kuldmängijad lähevad väga ruttu minema ja kindlasti kõrgema, kui quicksell väärtusega icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 03.10.2016 10:43:39 vasta tsitaadiga

tõmbasin ka öösel siis uue fifa käima. täitsa meeldib. oli juttu, et uimane nagu oleks aga ise seda ei märganud. alguse pakist sain hazardi. pole vist kunagi nii hääd mängijat saanud.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 03.10.2016 11:44:36 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
tõmbasin ka öösel siis uue fifa käima. täitsa meeldib. oli juttu, et uimane nagu oleks aga ise seda ei märganud. alguse pakist sain hazardi. pole vist kunagi nii hääd mängijat saanud.


Uimasus kadus minul UT-st eile. Päris nauditav oli mängida juba.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 03.10.2016 12:12:42 vasta tsitaadiga

Ma onlines olen eelkõige uimasust meestel siis märkanud kui initsiatiivi annad vastasele - siis on sisuliselt sul mehed pidevalt käigu võrra maas vastastest ja jääb selline lootusetu tunne vms.
Kuna olen suht käppa saanud lõpuks söödumängu ja pallivaldamise see fifa siis pole uimasust oluliselt enam märkanud. Minu puhul eelkõige suurim viga võrreldes eelmise fifaga oli LT liigne kasutamine rünnakul, sisuliselt kui jõulist lonti ees pole siis pole üldse mõtet seda nuppu näppida rünnakul(küll, aga kaitses endiselt väga asjalik LT funktsioon)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tristano
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2010




sõnum 03.10.2016 14:27:37 vasta tsitaadiga

Proovisin ka siis Fifa 17 ära ja täitsa nauditav see aasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2016 20:07:51 vasta tsitaadiga

Mis meeskonnaga siis keegi FUTis mängib kah?
Ise plaanisin alustada standardse La Liga meeskonnaga, kus keskvälja maestrod lükkavad ilusaid sööte. Sai meeskond kokku pandud, kuid mis puudus, oli söötude kiirus ja üldine meeste kiirus. Millegipärast eelistasid mu mängijad tihtipeale pall esmalt omaks võtta ja siis alles sööta, kuigi ideaalne oleks olnud ühe puutega. Selline uimasus kulmineerus tavaliselt palli kaotuse ja vastaste ohtliku kontraga.
Seega otsustasin koostada teise meeskonna, mis on päris sweaty ja hetkel asi toimib. Praegu siis selline squad: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=e4rW1D3qnMlGR:FFA17PCC
Jonase ja Pato duo on väga super thumbs_up.gif.

Lisaks lõpetasin Hybrid Nations SBC ära ning pakkidest tuli ainult pahna... kuigi tore on see, et kõik nonrare'id müüvad ka ~600ga kui mitte rohkem. Tahaks SBCst Jonase saada, aga sealse liiga mängijad on ulme hindadega lihtsalt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 04.10.2016 20:28:02 vasta tsitaadiga

Ma tavapäraselt Serie A peal. Osad kallimad mehed müüsin maha, et hiljem odavamalt tagasi osta(tasemevahe ei tasunud kõrget hinda ära).

Põhitiim ja fitness, kumb fitness on see suht maitse asi - suht võrdsed. Samuti formatsioone vahetan pidevalt, nii kui 1-2 kehvemat mängu tuleb siis vajadus formatsioon ära vahetada.
Täna sai ka 2 esimest kaotust online divides, hetkel siis div 6 käsil.

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2016 20:40:34 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
Mis meeskonnaga siis keegi FUTis mängib kah?
Ise plaanisin alustada standardse La Liga meeskonnaga, kus keskvälja maestrod lükkavad ilusaid sööte. Sai meeskond kokku pandud, kuid mis puudus, oli söötude kiirus ja üldine meeste kiirus. Millegipärast eelistasid mu mängijad tihtipeale pall esmalt omaks võtta ja siis alles sööta, kuigi ideaalne oleks olnud ühe puutega. Selline uimasus kulmineerus tavaliselt palli kaotuse ja vastaste ohtliku kontraga.
Seega otsustasin koostada teise meeskonna, mis on päris sweaty ja hetkel asi toimib. Praegu siis selline squad: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=e4rW1D3qnMlGR:FFA17PCC
Jonase ja Pato duo on väga super thumbs_up.gif.

Lisaks lõpetasin Hybrid Nations SBC ära ning pakkidest tuli ainult pahna... kuigi tore on see, et kõik nonrare'id müüvad ka ~600ga kui mitte rohkem. Tahaks SBCst Jonase saada, aga sealse liiga mängijad on ulme hindadega lihtsalt.
on sul vsync peal? mul oli sama jant, et mehed tegid liigseid puuteid ja jutt ei jooksnud soravalt, vsync maha ja kiired söödud toimisid briljantselt, ülejäänu jäi osavuse taha

alustasin algul mingi hispaanlastega, kuna mängijaid oli palju, kuid siis sain võtmekoguse premieri mängijaid kokku ja nüüd ostsin lisaks veel mõned asisemad premieri mehed ning ilmselt
jätkan premieriga kogu aasta vältel, kui just pakist ronaldot või kedagi sarnast ei saa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2016 21:10:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
thanq kirjutas:
Mis meeskonnaga siis keegi FUTis mängib kah?
Ise plaanisin alustada standardse La Liga meeskonnaga, kus keskvälja maestrod lükkavad ilusaid sööte. Sai meeskond kokku pandud, kuid mis puudus, oli söötude kiirus ja üldine meeste kiirus. Millegipärast eelistasid mu mängijad tihtipeale pall esmalt omaks võtta ja siis alles sööta, kuigi ideaalne oleks olnud ühe puutega. Selline uimasus kulmineerus tavaliselt palli kaotuse ja vastaste ohtliku kontraga.
Seega otsustasin koostada teise meeskonna, mis on päris sweaty ja hetkel asi toimib. Praegu siis selline squad: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=e4rW1D3qnMlGR:FFA17PCC
Jonase ja Pato duo on väga super thumbs_up.gif.

Lisaks lõpetasin Hybrid Nations SBC ära ning pakkidest tuli ainult pahna... kuigi tore on see, et kõik nonrare'id müüvad ka ~600ga kui mitte rohkem. Tahaks SBCst Jonase saada, aga sealse liiga mängijad on ulme hindadega lihtsalt.
on sul vsync peal? mul oli sama jant, et mehed tegid liigseid puuteid ja jutt ei jooksnud soravalt, vsync maha ja kiired söödud toimisid briljantselt, ülejäänu jäi osavuse taha

kuskohast selle saab maha keerata, optionsitest nagu silma ei jäänud..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 04.10.2016 21:12:48 vasta tsitaadiga

Mul veel hetkel natukene rohkem mixi aga teen kaks tiimi PL ja Bundesliga meestega. Hetkel selline tiim, eks oma vigu juba tehtud aga esimene FUT ka, eks siis vaikselt taob ja õpib. Vahest disconnectorid ajavad närvi aga eks neid ole ja jää.
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=cQzYAB8xnMlHm:FFA17PCC
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2016 21:15:48 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
libe kirjutas:
thanq kirjutas:
Mis meeskonnaga siis keegi FUTis mängib kah?
Ise plaanisin alustada standardse La Liga meeskonnaga, kus keskvälja maestrod lükkavad ilusaid sööte. Sai meeskond kokku pandud, kuid mis puudus, oli söötude kiirus ja üldine meeste kiirus. Millegipärast eelistasid mu mängijad tihtipeale pall esmalt omaks võtta ja siis alles sööta, kuigi ideaalne oleks olnud ühe puutega. Selline uimasus kulmineerus tavaliselt palli kaotuse ja vastaste ohtliku kontraga.
Seega otsustasin koostada teise meeskonna, mis on päris sweaty ja hetkel asi toimib. Praegu siis selline squad: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=e4rW1D3qnMlGR:FFA17PCC
Jonase ja Pato duo on väga super thumbs_up.gif.

Lisaks lõpetasin Hybrid Nations SBC ära ning pakkidest tuli ainult pahna... kuigi tore on see, et kõik nonrare'id müüvad ka ~600ga kui mitte rohkem. Tahaks SBCst Jonase saada, aga sealse liiga mängijad on ulme hindadega lihtsalt.
on sul vsync peal? mul oli sama jant, et mehed tegid liigseid puuteid ja jutt ei jooksnud soravalt, vsync maha ja kiired söödud toimisid briljantselt, ülejäänu jäi osavuse taha

kuskohast selle saab maha keerata, optionsitest nagu silma ei jäänud..
tore oleks, kui sul profiilis oleks mängumasin välja toodud, kuid oma videokaardi seadetes või kui sul on mingi soft, mis näitab fpsi ja see püsib stabiilselt ala 60fps
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 04.10.2016 21:56:51 vasta tsitaadiga

Lambist ei ole kellelgi vsynci peal, "game settings" alt saab peale panna 30 või 60 fps lock kui vaja. Ma kumbagi ei soovita, kui pilt kakub/tearib või on midagi imelikku siis GPU enda seadetest eraldi adaptive(amd puhul dynamic) vsync peale panna. Tekitab küll väikese input läägi, aga see on kordades väiksem kui onlines oleva pingi tekitatud lääg.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2016 22:18:08 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Lambist ei ole kellelgi vsynci peal, "game settings" alt saab peale panna 30 või 60 fps lock kui vaja. Ma kumbagi ei soovita, kui pilt kakub/tearib või on midagi imelikku siis GPU enda seadetest eraldi adaptive(amd puhul dynamic) vsync peale panna. Tekitab küll väikese input läägi, aga see on kordades väiksem kui onlines oleva pingi tekitatud lääg.
need kaks lagi ei ole võrreldavad
vsync tõmbab sul lagi selle vahele, kui sa näed oma meest olukorras, reageerid sellele ja millal see nupuvajutus ekraanile jõuab - pingi lag sedasi ei avaldu, pingi lagi on võimalik hea ühendusega vastaste korral sisuliselt välistada, kuid see inputlag vsyncist säilib
pigem vsync üldse välja lülitada

nvidia control panelis on üldseaded nö default seaded ja kui seal on vsync määratud, siis see lasub ka automaatselt fifale, vastasel juhul vaja fifa rakendusel see eraldi disableda
amd drivereid ei tea

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 05.10.2016 07:40:55 vasta tsitaadiga

No mul pole veel elujooksul olnud, et üheski mängus ühegi videokaardiga automaatselt vsync peal oleks... ja inimene kes isegi ei teadnud, kas vsync peal on vaevalt ka oma seadeid väga näppinud oli... aga noh see selleks. See input lag, millest sa räägid on ilmselt mingi halva keissi stsenaarium vms ehk siis mul pole veel üheski jalgpalli mängus märgatavat input lagi olnud tänu vsyncile(kuigi veits see teadmine häirib, et ta mingil määral seda väidetavalt tekitab).
Mul vastupidiselt vsyncita see fifa igatahes oli kuidagi läägisem ja ebastabiilne, vsynciga on korras. Eelmine fifa jällegi pilt tearis ilma vsyncita, kuid muusosas toimis... alati mingi kamm jalkamängudega on kui vsynci peal pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 06.10.2016 07:59:40 vasta tsitaadiga

Panin eile kinni FUT Championsi finaali, sain oma pakikese kätte, natuke cäshhi ja pääsme nädalavahetuse turniiriks. Kas mulle tundub või see ongi nii, et FUT championsil on mehed uimasemad kui online seasonit teha ?
LT on FIFA 17 kõvasti etem nupp, kui FIFA 16-s.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 12:19:51 vasta tsitaadiga

Kellelgi nõuandeid on kuidas FUTis edukalt kaitsta? Iga mäng imen vähemalt ühe sisse. Vastaste ründaja liigub arvatavasti LT nupuga ja mu kaitsja ei jõua ära lükata teda. Jube tihti juhtub ka seda et kaitse tackleib mööda ja pall veereb jalgevahelt läbi. Seisan küll targalt ja teen containi ja LTga, tavaliselt aiman ka ründaja liikumissuuna ära aga ikka saab läbi. Hetkel küll onlineis 15st mängust 12 võitu ja 3 viiki, aga tahaks siiski muuta oma tiimi motot, et "lööme ise rohkem kui meile lüüakse".
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 08.10.2016 00:56:57 vasta tsitaadiga

see päev kui sa lähed fut drafti ja kogemata vajutad claim prize esimese mängu pealt...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 17 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.