Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 04.02.2017 19:11:32 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
võiks tulla sama hea nagu oli see dragon age inquisition, sai suurtel kaartidel ringi käia ning erinevaid queste teha

Tuleb nõustuda. Mõned kirusid, et DAI kaardid olid rohkem MMO mõõtu ja igavad, aga tagasi mõeldes mulle meeldisid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2017 20:03:53 vasta tsitaadiga

Pikem MP analüüs:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 11.02.2017 04:07:28 vasta tsitaadiga

Veel haipi. Kuidas siis muidu sitast saia teha... icon_wink.gif


Link

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 11.02.2017 04:54:53 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Veel haipi. Kuidas siis muidu sitast saia teha... icon_wink.gif


?

Üks kuulsamaid ja edukamaid mänguseeriaid läbi aegade, ja sa arvad, et mäng juba ette teada sitt ja vaiab haipi, et üldse müüks? Või mis? icon_rolleyes.gif

Oleks siis Bioware kunagi minevikus ilgat paska tootnud, et oleks põhjust karta, et mäng tuleb kehv...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 11.02.2017 09:10:16 vasta tsitaadiga

Youtube kommentaare lugedes näeb, et inimestele lihtsalt meeldib midagi vihata, vallandab serotoniini ja ei tea mis muid ajukeemikaale, et saaks end paariks sekundiks üleolevalt tunda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 11.02.2017 12:18:54 vasta tsitaadiga

Kõigeparem on see, et kui heiditakse algul ja pärast asi tuleb välja siis on nad suured fan boyt. On ka vastupidi, näiteks No Man Sky. True Story bro
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005




sõnum 11.02.2017 14:12:28 vasta tsitaadiga

Rallih007 kirjutas:
Kõigeparem on see, et kui heiditakse algul ja pärast asi tuleb välja siis on nad suured fan boyt. On ka vastupidi, näiteks No Man Sky. True Story bro


Parem karta ja heitida, vastupidiseid näiteid on kahjuks väga vähe thumbs_down.gif
Kommentaarid: 959 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 762
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 11.02.2017 14:25:26 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Rallih007 kirjutas:
Kõigeparem on see, et kui heiditakse algul ja pärast asi tuleb välja siis on nad suured fan boyt. On ka vastupidi, näiteks No Man Sky. True Story bro


Parem karta ja heitida, vastupidiseid näiteid on kahjuks väga vähe thumbs_down.gif
Heitida ja karta asja mida pole veel olemas... skisovärk. Aga kui teisiti ei suuda, siis andke tuld! Heitige ka oma veel sündimata last, venda, õepoega jne, tont teab mis sealt sündida võib, eks? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 11.02.2017 15:01:03 vasta tsitaadiga

Liigne haip ja vähe gameplay'd on sita mängu tunnus.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 16:24:00 vasta tsitaadiga

Et siis laseks paar "lets play'd" enne mängu välja tulekut?

Oodake launch ära, vaadake asi üle ja siis otsustage, milleks halada?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 20:39:51 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Liigne haip ja vähe gameplay'd on sita mängu tunnus.

Mina pole küll mingit suurt haipi näinud MEA kohta veel hetkel icon_eek.gif

Kes tahab saab 4€ eest 16 märtsil 10 tundi nii SP, kui ka MP proovida läbi Origin Accessi ja vastavalt sellele oma ostuotsuse teha.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 12.02.2017 03:53:24 vasta tsitaadiga

Xbox: The Official Magazine (UK) also had a Mass Effect: Andromeda cover story. No new screenshots. There is some speculation in it, so I only mention what they actually bring as facts. Not much new stuff.

* There are 'several highly advanced alien races' we'll meet in Andromeda
* Barrier can now deflect projectiles at foes
* Powers have individual cooldowns
* Blades confirmed as a craftable melee weapon (we already knew hammers)
* After a couple of encounters with the Kett, you'll be able to craft some of their technology (they use plasma guns)
* Crafting is entirely optional, not important to the story
* Based upon your dialogue choices, there can be tensions in the team
* You see planets and stars fly by from the Tempest's bridge, al windows on the ship give a view of your current location on the galaxy map
* 'Interrupts' are not paragon/renegade, but 'disarm' for example (it's a strategic choice, not a moral)
* You'll be able to understand the Kett motivations, they're more nuanced as an enemy
* There's a whole seperate storyline besides the Kett
* The Kett were originally designed to be completely nude, but it was akward in cutscenes
* All squad members have a loyalty mission (they seem to be 'a string of objectives' rather than one single mission)
* The loyalty missions will explain the squad members' motivation for leaving the Milky Way
* Michael Gamble: 'I definitely wouldn't call Andromeda an open-world game. We like to use the term exploration-based game. Sometimes that happens in open spaces, but not always. You can cruise around some of these planets in the Nomad, but it's not the traditional sandbox-type game.'
* You don't have to fuel the Tempest
* Side quests will be 'more varied and interesting than ever', says BioWare
* Active abilities/powers (like Overload, etc.) have an alternate fire mode
* There is no level cap, you can keep leveling until you run out of skills to put points into
* 5 difficulty levels, including narrative (very easy, just the story)
* Nomad's top speed is 130+ km/h
* Tempest top speed is 13 light years per day
* You can upgrade the omnitool (the blade)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 04:06:04 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:

Oleks siis Bioware kunagi minevikus ilgat paska tootnud, et oleks põhjust karta, et mäng tuleb kehv...


Wat ? Bioware viimased head mängud olid DA:O ja Mass Effect 2. Ja ME2 lugu oli juba päris kehvake.

Vaatasin trailerit praegu ja asi tundub päris naeruväärne.

2017 Triple A game. Top notch animatsioonid. Trailer peaks nagu parimat contenti näitama...




Mom said it was my turn to use a gun.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 12.02.2017 04:50:32 vasta tsitaadiga

der hammer, netis liigub ka omajagu humoorikaid pilte sellest mängust.
http://imgur.com/a/ipJli

Mulle meeldib eriti see mooramehe soeng, oleks nagu lärakas PVA liimi lagipähe pandud ja hunnik rebitud pabereid peale visatud.
Eks näis mis sellest välja tuleb, aga minu ootused on suhteliselt madalad. Arvestades sellega, et Mass Effect 3 rikuti kõik karakterid ära ja see värviline ending oli paras bullshit. Aga olen valmis proovima Andromedat, kui see välja tuleb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 11:38:13 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
Archangel kirjutas:

Oleks siis Bioware kunagi minevikus ilgat paska tootnud, et oleks põhjust karta, et mäng tuleb kehv...


Wat ? Bioware viimased head mängud olid DA:O ja Mass Effect 2. Ja ME2 lugu oli juba päris kehvake.

Vaatasin trailerit praegu ja asi tundub päris naeruväärne.

2017 Triple A game. Top notch animatsioonid. Trailer peaks nagu parimat contenti näitama...

Jutt käis ilgest pasast. ME3 ja DAI polnud ilmselgelt parimad mängud ever aga need olid mängitavad.
Need animatsioonid seal traileris olid placeholderid. Kui ma ei eksi, siis igas sellises eelvaate traileris on kuskil ka väike tekst "does not represent the final product quality" vms.
Athunik kirjutas:
Mulle meeldib eriti see mooramehe soeng, oleks nagu lärakas PVA liimi lagipähe pandud ja hunnik rebitud pabereid peale visatud.
Eks näis mis sellest välja tuleb, aga minu ootused on suhteliselt madalad. Arvestades sellega, et Mass Effect 3 rikuti kõik karakterid ära ja see värviline ending oli paras bullshit. Aga olen valmis proovima Andromedat, kui see välja tuleb. icon_smile.gif

No aga paljudes mängudes on suurepärased juuksed siis? Isegi Tomb Raiderit ja Witcherit kritiseeritakse, et juuksed ei tundu reaalsed. Mis lootust siis teistel veel üldse on?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 12.02.2017 13:33:22 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Et siis laseks paar "lets play'd" enne mängu välja tulekut?

Oodake launch ära, vaadake asi üle ja siis otsustage, milleks halada?


Võib olla eksin, aga minu arust vanasti nii oligi, et enne mängu väljalaset oli juba mitu kuud mitmed gameplay videod olemas tootjalt endalt. Mäletan veel kuidas pikalt Crysise videosid vahtisin suvel, mäng tuli kunagi novembris vist välja alles. Aga see selleks.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 13:47:18 vasta tsitaadiga

Mis detailsusi te siin taga otsite, ma ei saa aru. Peaasi, et tuleks vähemalt võrdväärne elamus eelmiste osadega võrreldes ja oleksin väga rahul. Parimaid kosmoseseiklusi mida kunagi mänginud olen ja mängu muusika oli omaette nauding. Kohe ostma kindlasti ei kipu.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 13:56:10 vasta tsitaadiga

Rääkides mängu muusikast. Komistasin vist OST-i otsa (täiesti pooljuhuslikult). Ma ei tea nüüd kas see on osa MEA soundtrackist või kas see üldse ehtne on, kuna sellel youtube kontrol rohkem videoid pole. Igatahes kuulake siit: https://www.youtube.com/channel/UCZ2kjhfJkQIuta24iaXz4xg
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 12.02.2017 13:56:54 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
Archangel kirjutas:

Oleks siis Bioware kunagi minevikus ilgat paska tootnud, et oleks põhjust karta, et mäng tuleb kehv...


Wat ? Bioware viimased head mängud olid DA:O ja Mass Effect 2. Ja ME2 lugu oli juba päris kehvake.

Vaatasin trailerit praegu ja asi tundub päris naeruväärne.

2017 Triple A game. Top notch animatsioonid. Trailer peaks nagu parimat contenti näitama...




Mom said it was my turn to use a gun.


DA:I alla olen matnud rohkem tunde kui DA:O ja DA2 kokku pandult. IMO 2x parem mäng kui ükski teine. ME2 story kehva? Mine pane kanep tasku tagasi.

Ning kui sa Mass Effect'i ostmist kaalud mingi traileri animatsioonide põhjal, siis ilmselgelt pole see mänguseeria üldse sulle mõeldud.

Ah, mida ma üldse räägin. Siin teemas on vbl 1-2 inimest minu tasemel Bioware mänge mänginud ning ilmselgelt on "casualidel" vähe teised nõudmised mängudele. Peab meeletult "front-loaded" kõik olema. Kui esimese 5 minutiga kaifi kätte ei saa igas aspectis siis pole üldse mõtet mängidagi.

Mul on ME seeria alla ca. 2000 tundi pandud, Dragon Age alla ka oma 1000+, rääkimata vanematest mängudest. Ma olen õppinud nautima Bioware mängude sisu ja põhjalikkust, mitte pealiskaudset "veidi nokitsen, ühe korra mängin läbi ja vsjoo" kogemust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 14:04:36 vasta tsitaadiga

SP osas ma ei tea palju ma kokku olen mänginud eelmisi osi. Ilmselt kuskil 500 tunni kanti kõigi kolme peale. ME3 MP olen mänginud ligi 2500 tundi, kuna see oli ja on üllatavalt hea. Nüüd veel eriti koos modidega kui saab ise muuta paljusid MP aspekte
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 13.02.2017 04:49:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SP osas ma ei tea palju ma kokku olen mänginud eelmisi osi. Ilmselt kuskil 500 tunni kanti kõigi kolme peale. ME3 MP olen mänginud ligi 2500 tundi, kuna see oli ja on üllatavalt hea. Nüüd veel eriti koos modidega kui saab ise muuta paljusid MP aspekte


ME3 MP on tõesti hea. Ma on-off mängin, kuid kuna nö. ametlik toetus eventide jms moel lõpetati paar aastat tagasi ära, siis pole väga viitsinud grindida.

Aga SP'd kütan suht off-cooldown. icon_biggrin.gif

Teen kogu triloogia läbi ja alustan kohe uuesti. Vist 10x vähemalt kogu triloogia läbi tehtud, kuid ikka leiab midagi uut ja huvitavat kuna variatsioone on lihtsalt niivõrd palju. Eri klassid, eri kaaslased missioonidel, teine moraalivalik, teine Shepardi sugu jne. ALOT graafika modid peale ning visuaalide pärast ei pea samuti muretsema.

Seega mnjah, minu poolest võiks ME:A'l üldse igasugune promo puududa ja mul oleks see ikka pre-orderis, sest ma lihtsalt ei näe võimalust, kuidas see mäng mulle ei võiks meeldida. Sama ka Dragon Age seeriaga. Andke mull võimalus teha DA4'le preorder mitte midagi mängust teadmata ja ma teeks kohe ära. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 13.02.2017 04:54:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
No aga paljudes mängudes on suurepärased juuksed siis? Isegi Tomb Raiderit ja Witcherit kritiseeritakse, et juuksed ei tundu reaalsed. Mis lootust siis teistel veel üldse on?


Ma ütleks, et Tomb Raideris on kordades kenamad juuksed. See pilt Andromedast meenutab mulle seda, nagu keegi oleks proovinud mooramehe soengut teha Max Payne'i esimese mootori peal. Mitte üks teps ei meenuta soengut, mis peaks olema ühes tänapäeva mängus.. Näiteks see soeng on suhteliselt okei mis sellel nais peategelasel on, aga ma ei tea miks mooramehel on pakk pabereid pähe visatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2017 08:59:11 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
tsitaat:
No aga paljudes mängudes on suurepärased juuksed siis? Isegi Tomb Raiderit ja Witcherit kritiseeritakse, et juuksed ei tundu reaalsed. Mis lootust siis teistel veel üldse on?


Ma ütleks, et Tomb Raideris on kordades kenamad juuksed. See pilt Andromedast meenutab mulle seda, nagu keegi oleks proovinud mooramehe soengut teha Max Payne'i esimese mootori peal. Mitte üks teps ei meenuta soengut, mis peaks olema ühes tänapäeva mängus.. Näiteks see soeng on suhteliselt okei mis sellel nais peategelasel on, aga ma ei tea miks mooramehel on pakk pabereid pähe visatud icon_biggrin.gif


Ebarealistlik soeng = halb mäng?

Endale ei tundu, et mõttetu asja üle vingute?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2017 09:42:07 vasta tsitaadiga

Eelnevalt olen läbi mänginud ainult ME2 ning mälu järgi oli väga hea mäng kuna uus tulekul ja huvi suur siis otsustasin kõik kolm läbi mängida.

Hetkel plaan kõik järjest läbi mängida ning peab mainima, et esimene osa näeb hetkel veel super hea välja kuigi vahepeal esineb screen teari olenemata VSync olekust.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2017 09:45:48 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Eelnevalt olen läbi mänginud ainult ME2 ning mälu järgi oli väga hea mäng kuna uus tulekul ja huvi suur siis otsustasin kõik kolm läbi mängida.

Hetkel plaan kõik järjest läbi mängida ning peab mainima, et esimene osa näeb hetkel veel super hea välja kuigi vahepeal esineb screen teari olenemata VSync olekust.


Kiidan otsust, aga kuidas ME1 juuksed on? Kannatab ikka vaadata/mängida?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.