Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Computech märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 18.07.2013 13:52:05 vasta tsitaadiga

Äkki teised arvutifirmad tegid Computechi ja tänu sellele saavad kliente juurde?


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.07.2013 14:20:11 vasta tsitaadiga

Sponge kirjutas:
Sellepärast sellised firmad üldse eksisteerivad, et on inimesi kes viitsivad mõnekümne euro ( ok ok sinupuhul 100€) ise nö firmat taga otsimas käia ja seda lausa 3x . Selle aja/kütuse jms kuluga oleks sul see masin juba enne ammu kuskilt mujalt ära ostetud.

Õige jutt.

Täiesti ulmeline mis see firma omanik endast ja klientidest ikka mõtleb, või ei mõtle? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 18.07.2013 22:30:48 vasta tsitaadiga

Okei, lootus kadunud, lootsin õigeks hetkeks läpaka saada, vabandage väga kuid " sittagi ". Igapäev helistanud, 2 kirja saatnud, mida kõike veel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2013 01:25:31 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Sponge kirjutas:
Sellepärast sellised firmad üldse eksisteerivad, et on inimesi kes viitsivad mõnekümne euro ( ok ok sinupuhul 100€) ise nö firmat taga otsimas käia ja seda lausa 3x . Selle aja/kütuse jms kuluga oleks sul see masin juba enne ammu kuskilt mujalt ära ostetud.

Õige jutt.

Täiesti ulmeline mis see firma omanik endast ja klientidest ikka mõtleb, või ei mõtle? icon_rolleyes.gif
No ta siin ülevalpool laiutas ju. Selgelt näha mida mõtleb.
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allankool
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2013




sõnum 23.07.2013 14:23:33 vasta tsitaadiga

VÄGA SITT TEENUS, HOIDKE EEMALE!!!

Ma tellisin äiale Iphone ja sõbrad tellisid IPadi. Kätte ei ole saanud. Siim Ruga lubas kolme päeva jooksul, aga tänaseks on pea neli nädalat möödas ja Siim Ruga väga räigelt valetab. Lugesin foorumist, et ka teistega on samamoodi käitunud. Valetab nii kaua, kui enam midagi öelda ei oska ja siis jääb lihtsalt vait. Telefonile ei vasta, emailidele ei vasta, skypes ei vasta. Ta on mulle paari viimase nädala jooksul nii palju lubadusi andnud, et kõik ei ole ammu enam meeles, aga kaupa ega raha ei paista kusagilt. Puhtalt negatiivne kogemus. Hale väike kelm. Ma ei saa aru, miks ta seda teeb, üks tõenäoline võimalus on, et on raha kuskil ära põletanud ja laekuvate rahadega täidab teiste, eelmiste klientide tellimusi, kes juba nädalaid kummi otsas olnud. Siinsamas foorumis on kliente rohkem, kellega samamoodi on käitunud. Omast kogemusest ütlen, et kui ta ütleb, et tegeleb või et saadab kulleriga siis mitte, kui midagi ei juhtu. Mulle ütles, et saatis vist Innariga, aga perenime, telefoni nimbrit, firmat, kus töötab, ei tea. Ja see innar pidi eelmisel nädalal mul kontori uksest sisse astuma viimati. Hiljem ütles Siim mulle, et ei täida tellimust enne, kui oma mingi muu raha kuskilt, kellegi kolmanda isiku käest kätte on saanud. Ütleb, et see on talle olulisem, kui tellimuse täitmine. Küsib, kas see tellitud asi on nii eluliselt tähtis. See on absurd!

Kui ma raha tagasi saan, või kauba kätte siis ma mitte kunagi ei taha selle inimese ega ettevõttega tegemist teha. Soovitan ka teistel eemale hoida. Hale sitaratas. Inimesed kannatavad, tal ükskõik. Õigust üle ka veel. Kui järsemalt küsite siis ütleb, et solvasite teda ja tal kadus motivatsioon asjaga tegelemiseks. Mis kuradi motivatsioon? Ta ju pakub teenust, mis kaetud tema enda lubadustega. Aumehel on auasi oma lubadusd täita! Käis meil kontoriski laenu küsimas. Rind oli uhkusest kummis, et on endale netipoe üles ehitanud. Näitas ennast, kui aumees ja ärimees, aga tegelikult polegi mingi mees.

Selle teema algataja on keegi, kes küsis, kas tasub selle netipoe kaudu kaupa osta ja esimene vastaja on keegi carus, kes kiidab taevani netipoodi. Aga täiesti juhuslikult on Siimu ema firma nimi KR Carus ja siit ka paralleel kõikidele teistele ülistavatele foorumi sissekannetele. Miks teised kommentaarid peaksid õiged ja siirad olema? Mina usun, et ta ise kirjutab neid kiiduavaldusi, kahju ainult, et ei ole viiteid IP aadressidele.

Igale rahulolematu kliendi sissekandele vastab alati ja õigustab ennast. Kui õigustada ei oska siis halvustab klienti. Põhiline on see, et "said ju lõpuks kätte, mis tellisid" , et pead ju nüüd rahul olema ja tänulik pealekauba! Aga ei pea, sest lubatud aja jooksul ei saanud lubatud kaupa- hoopis petta saavad inimesed ja kui siimul ajamasinat ei ole siis seda heastada või tagasi keerata kuidagi ei saa. Ikkagi on ta valetaja ja väike hale kelm. Viimati lubas esmaspäevaks raha kanda või kauba saata. See oli juhuslikult järjekordne vale, sest see esmaspäev oli eile. Esialgselt pidi kaup kohal olema 5. juulil, täna on 23. juuli. "täna jõuab", "homme jõuab", "juba teel", "kulleri käes" jne jne jne. Päevad ainult lendavad ja nädalad ka juba.

Sa Siim kirjuta nüüd oma õigustuseks, et sina ei saa tarne eest vastutada ja et ma solvasin sind skypes. See polegi mingi saldus, et sa oled üks hale lapsik kelm. Ei olegi instruktsiooni, kuidas sinuga peaks rääkima. Sa ütled üht, aga kunagi ei tee, mida lubad. Petad ja valetad süstemaatiliselt. Mina tean seda ja väga paljud inimesed siin foorumis veel peale minu on su valede tõttu kannatanud. Kahetsen, et ei kuugeldanud sind enne, kui sinuga asja hakkasin ajama. Palun õigusta on käitumist või süüdista mind milleski, mis vabastab su oma kohustuse täitmisest. Kui juba vaevus vastama siis anna oma vastuses juba nõusolek ka meie skype vestluse avaldamiseks siin foorumis. Siis saavad teised ka lugeda su haisvaid lubadusi.

Need inimesed, kes siin foorumis kirjutavad, et sa petad, neil on õigus. See on uskumatu, et sa eelkõige endaga niimoodi teed. Kui sul kaupa ega raha pole siis ole mes ja ütle, et sa oled hädas ja vabanda, et tarne viibib, mitte ära ütle, et saatsin just kulleriga teele. Iga inimene teab, et selline käitumine on õige, valetamine seevastu on vale. Sul oleks aeg see endale selgeks teha.

VÄGA SITT TEENUS, HOIDKE EEMALE SIIM RUGAST JA COMPUTECH.EE-ST!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2013 16:42:39 vasta tsitaadiga

allankool kirjutas:
VÄGA SITT TEENUS, HOIDKE EEMALE!!!

Ma tellisin äiale Iphone ja sõbrad tellisid IPadi. Kätte ei ole saanud. Siim Ruga lubas kolme päeva jooksul, aga tänaseks on pea neli nädalat möödas ja Siim Ruga väga räigelt valetab. Lugesin foorumist, et ka teistega on samamoodi käitunud. Valetab nii kaua, kui enam midagi öelda ei oska ja siis jääb lihtsalt vait. Telefonile ei vasta, emailidele ei vasta, skypes ei vasta. Ta on mulle paari viimase nädala jooksul nii palju lubadusi andnud, et kõik ei ole ammu enam meeles, aga kaupa ega raha ei paista kusagilt. Puhtalt negatiivne kogemus. Hale väike kelm. Ma ei saa aru, miks ta seda teeb, üks tõenäoline võimalus on, et on raha kuskil ära põletanud ja laekuvate rahadega täidab teiste, eelmiste klientide tellimusi, kes juba nädalaid kummi otsas olnud. Siinsamas foorumis on kliente rohkem, kellega samamoodi on käitunud. Omast kogemusest ütlen, et kui ta ütleb, et tegeleb või et saadab kulleriga siis mitte, kui midagi ei juhtu. Mulle ütles, et saatis vist Innariga, aga perenime, telefoni nimbrit, firmat, kus töötab, ei tea. Ja see innar pidi eelmisel nädalal mul kontori uksest sisse astuma viimati. Hiljem ütles Siim mulle, et ei täida tellimust enne, kui oma mingi muu raha kuskilt, kellegi kolmanda isiku käest kätte on saanud. Ütleb, et see on talle olulisem, kui tellimuse täitmine. Küsib, kas see tellitud asi on nii eluliselt tähtis. See on absurd!

Kui ma raha tagasi saan, või kauba kätte siis ma mitte kunagi ei taha selle inimese ega ettevõttega tegemist teha. Soovitan ka teistel eemale hoida. Hale sitaratas. Inimesed kannatavad, tal ükskõik. Õigust üle ka veel. Kui järsemalt küsite siis ütleb, et solvasite teda ja tal kadus motivatsioon asjaga tegelemiseks. Mis kuradi motivatsioon? Ta ju pakub teenust, mis kaetud tema enda lubadustega. Aumehel on auasi oma lubadusd täita! Käis meil kontoriski laenu küsimas. Rind oli uhkusest kummis, et on endale netipoe üles ehitanud. Näitas ennast, kui aumees ja ärimees, aga tegelikult polegi mingi mees.

Selle teema algataja on keegi, kes küsis, kas tasub selle netipoe kaudu kaupa osta ja esimene vastaja on keegi carus, kes kiidab taevani netipoodi. Aga täiesti juhuslikult on Siimu ema firma nimi KR Carus ja siit ka paralleel kõikidele teistele ülistavatele foorumi sissekannetele. Miks teised kommentaarid peaksid õiged ja siirad olema? Mina usun, et ta ise kirjutab neid kiiduavaldusi, kahju ainult, et ei ole viiteid IP aadressidele.

Igale rahulolematu kliendi sissekandele vastab alati ja õigustab ennast. Kui õigustada ei oska siis halvustab klienti. Põhiline on see, et "said ju lõpuks kätte, mis tellisid" , et pead ju nüüd rahul olema ja tänulik pealekauba! Aga ei pea, sest lubatud aja jooksul ei saanud lubatud kaupa- hoopis petta saavad inimesed ja kui siimul ajamasinat ei ole siis seda heastada või tagasi keerata kuidagi ei saa. Ikkagi on ta valetaja ja väike hale kelm. Viimati lubas esmaspäevaks raha kanda või kauba saata. See oli juhuslikult järjekordne vale, sest see esmaspäev oli eile. Esialgselt pidi kaup kohal olema 5. juulil, täna on 23. juuli. "täna jõuab", "homme jõuab", "juba teel", "kulleri käes" jne jne jne. Päevad ainult lendavad ja nädalad ka juba.

Sa Siim kirjuta nüüd oma õigustuseks, et sina ei saa tarne eest vastutada ja et ma solvasin sind skypes. See polegi mingi saldus, et sa oled üks hale lapsik kelm. Ei olegi instruktsiooni, kuidas sinuga peaks rääkima. Sa ütled üht, aga kunagi ei tee, mida lubad. Petad ja valetad süstemaatiliselt. Mina tean seda ja väga paljud inimesed siin foorumis veel peale minu on su valede tõttu kannatanud. Kahetsen, et ei kuugeldanud sind enne, kui sinuga asja hakkasin ajama. Palun õigusta on käitumist või süüdista mind milleski, mis vabastab su oma kohustuse täitmisest. Kui juba vaevus vastama siis anna oma vastuses juba nõusolek ka meie skype vestluse avaldamiseks siin foorumis. Siis saavad teised ka lugeda su haisvaid lubadusi.

Need inimesed, kes siin foorumis kirjutavad, et sa petad, neil on õigus. See on uskumatu, et sa eelkõige endaga niimoodi teed. Kui sul kaupa ega raha pole siis ole mes ja ütle, et sa oled hädas ja vabanda, et tarne viibib, mitte ära ütle, et saatsin just kulleriga teele. Iga inimene teab, et selline käitumine on õige, valetamine seevastu on vale. Sul oleks aeg see endale selgeks teha.

VÄGA SITT TEENUS, HOIDKE EEMALE SIIM RUGAST JA COMPUTECH.EE-ST!!!


M.O.T.T.

Kahju, et orki lendasid. Õnneks on Eesti nii väike koht, et kauaks sellisel orikamoodi äritegemisel tulevikku pole. Igal oinal on oma mihklipäev ja Siimu oma jõuab iga sellise intsidendiga järjest ja järjest lähemale.
Ma ei näe, et sa oleks jätnud negatiivsed talle profiili!? Tee seda kindlasti! https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=46884
Sama üleskutse ka kasutajatele Hennu7o2 ja AnduLamer!

Andrus

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 23.07.2013 17:04:30 vasta tsitaadiga

Nutt tuleb peale, kuidas käitutakse klientidega. Ei tea kuidas tema elu mõjutaks, kui ükshetk ta ei saaks poest süüa osta ega midagi. See hetkel pole küll võimalik aga küll mingi hetk elu maksab ise talle kätte.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 23.07.2013 19:24:09 vasta tsitaadiga

Tartus räägitakse, et Siimul hakkas alla mäge minema kui oli endale soetanud VW Toureg'i icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2013 21:03:49 vasta tsitaadiga

Nja, kurb lugeda...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laury999
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2010




sõnum 24.07.2013 14:16:02 vasta tsitaadiga

Tahtsin osta ASUSe läpakat. Kuid kuna isiklikel põhjustel oli vaja see kätte saada 4-5 päevaga ja Computechi tarne hilines, siis soovisin raha tagasi. Kohe kui mainisin seda, viis minutit hiljem tehti ülekanne ja kõik korras thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khaza
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2012




sõnum 30.07.2013 11:16:07 vasta tsitaadiga

Kas ja kuidas on kellelgi õnnestunud kodanik Siim Ruga või mõne Computech.ee töötajaga kontakti saada? Telefonile ei vastata, kirjadele ei vasta.

Tellitud arvutit kätte ei ole saanud. Raha tagasi ei kanta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2013 15:07:39 vasta tsitaadiga

khaza kirjutas:
Kas ja kuidas on kellelgi õnnestunud kodanik Siim Ruga või mõne Computech.ee töötajaga kontakti saada? Telefonile ei vastata, kirjadele ei vasta.

Tellitud arvutit kätte ei ole saanud. Raha tagasi ei kanta.


Mine kohapeale Tartus, asub Jaamamõisa ärihoones. Kuigi jah veebilehte mul hetkel ei avanud.
Kommentaarid: 1436 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1063
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 30.07.2013 15:37:12 vasta tsitaadiga

Koduleht avanes hetkel, küll vaevaliselt, aga siiski avanes.
Isiklikult ma ei mõista, kui nii mitmel inimesel on HV foorumist nendega probleeme olnud, siis miks, miks küll peab maksma kellelegi täiesti mitte usaldusväärsele firmale ettemaksu ning lootma, et 2-3 päeva pärast saab ka kauba? Kui ahnus(loe: soodsaim hind) on motivaatoriks, siis võiks ju mõistust nii palju ikka olla, et kohale minna ning peale kauba kätte saamist tasuda. Kui kontoris keegi telefonile ei vasta ja pood on ka füüsiliselt kinni, siis selgelt mõtlev inimene jätab sellisest kohast asja ostmata, olgu see hind nii ahvatlev, kui tahes.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2013 16:05:18 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/Computechee
mingi fb leht on ka. huvitav, mis saab komistuskiviks sellises äris?

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 31.07.2013 13:26:57 vasta tsitaadiga

Konkurentsi tihedus on põhjus, aga eks komistuskivisi ole erinevatel firmadel palju - suured jooksvad kulud, vähene reklaam, vähene ärivaist, halb teenindus, usalduse puudumine, rahalise ressursi puudumine jne.
K-Arvutisalong, ML Arvutid, Arvutikeskus, Desknote, Max Digimarket ning neile lisaks paljud pisikesed arvutifirmad on hingusele läinud sellepärast, et kasumi marginaalid on nii pisikesed ja konkurente ülipalju.

Computech on oma kunagise moto kodukalt maha võtnud ja eks nad surusidki viimasel ajal hinna peale, aga kui sa müüd kaupa olematu kasumiga, siis ei ole võimalik muid kulutusi tasuda. 3a tagasi kõlas see nii -
Konkurentidest natuke kõrgemad hinnad ei ole mõeldud suurema tulu saamiseks, vaid see on lihtne ja efektiivne vahend kindlustamaks firma tõsiseltvõetavust.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6160597#6160597
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2013 14:26:34 vasta tsitaadiga



https://www.facebook.com/siim.ruga

_________________
{ Talu/suvila blogi }
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 31.07.2013 14:54:58 vasta tsitaadiga

Winman kirjutas:
khaza kirjutas:
Kas ja kuidas on kellelgi õnnestunud kodanik Siim Ruga või mõne Computech.ee töötajaga kontakti saada? Telefonile ei vastata, kirjadele ei vasta.

Tellitud arvutit kätte ei ole saanud. Raha tagasi ei kanta.


Mine kohapeale Tartus, asub Jaamamõisa ärihoones. Kuigi jah veebilehte mul hetkel ei avanud.


Nüüd juba Tähe tänaval icon_biggrin.gif

Ma ei vaheta sokke ka nii tihti icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyramiid
HV vaatleja
pyramiid

liitunud: 01.10.2009




sõnum 05.08.2013 12:16:25 vasta tsitaadiga

Olen ka mina üks järjekordne ohver, kelle Siim Ruga ja ettevõte Computech üle lasi.
Hetkel seis selline, et pole kaupa, pole raha! icon_mad.gif
Luban, et annan täpsema ülevaate enda saagast, kui on saabunud mingi lahendus. Seniks aga ei soovita mitte kellelgi Computechist kaupa ostes raha ette maksta. Garantiid puuduvad, kuigi jutt on ilus, lubadused aga katteta ja võin öelda, et Siim Ruga otseses mõttes valetab!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merelaine
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2013




sõnum 05.08.2013 14:47:10 vasta tsitaadiga

Tere. Sama siin. Pole raha, pole kaupa. Targemad, andke nõu. Mõtlesin, et selleks, et raha tagasi saada (kuigi palusin neid juba korduvalt) on olemas mõned võimalused. Kirjutage igaühele taha, millel on mõtet ja millel pole:
1. Teavitada tarbijakaitseametit. Panevad musta nimekirja
2. Kirjutada avaldus politseisse (see on ju sisuliselt vargus?)
3. Kohtusse - maksekäsu kiirmenetlus
4. Kohtusse hagimenetlus. 3 punkt võib samuti saada hagiks. Kokku on kulusid seoses kohtuga päris palju, aga õnneks need on kaotaja kanda.
5. Inkassosse.

Mis te arvate, mida peaks selle firma puhul rakendama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 15:07:09 vasta tsitaadiga

merelaine, e-toimik.ee ja maksekäsu kiirmenetlus on odavaim ja lihtsaim viis tõendatava võla sissenõudmiseks.

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Computech.ee
Piiratud kasutaja

liitunud: 09.02.2010




sõnum 05.08.2013 15:09:10 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas olete ikka enne tellimist lugenud läbi müügitingimused?

http://www.computech.ee/muugitingimused

Vähemalt meie pole kunagi nende vastu eksinud ja ei tee seda ka tulevikus. Kelmuses, pettuses ja "ülelaskmises" ei ole mõtet meid süüdistada.

"§ 129. Laim
(1) Teadvalt vale ja teist isikut häbistava väljamõeldise levitamise eest –
karistatakse rahatrahviga.
(2) Laimu eest trükis või muul teel paljudele isikutele kättesaadavaks tehtud viisil, samuti riiklikule, ühiskondlikule või muule organisatsioonile esitatud avalduses või anonüümkirjas –
karistatakse rahatrahvi või arestiga."

Computech.ee
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 15:26:18 vasta tsitaadiga

Siim sa taevane ime. Me mõtlesime, et keegi on su võlgade pärast juba haigemaja kliendiks teinud. Näe - sindrinahk elus ja terve ning tipib kõige kümne sõrmega?
Sa ei pidanud ju enam jae-businessi tegema nagu üritasid meile väita? See siin ei näe küll seda moodi välja...

Müügitingimustest, mis sa oled maha viksinud siit: http://www.ooolala.ee/base_free_ee/terms_and_conditions/

web.archive.org arvab, et 20 juuni 2013 ja varem neid tingimusi veel olemas polnud. http://web.archive.org/web/*/http://www.computech.ee/muugitingimused
Tagasiulatuvalt ei ole paraku võimalik neid aga kehtestada. Kindlasti on nad õigustühised kõikides nendes punktides, kus on selge vastuolu kehtiva võlaõigusseadusega.

icon_lol.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 15:30:49 vasta tsitaadiga

rofl.gif naljakas icon_lol.gif
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 23:43:06 vasta tsitaadiga

Milline osa siin laim on olnud. Tarbijakaitsesse võiks ikka teada anda.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja
Grayzag

liitunud: 24.01.2012




sõnum 06.08.2013 19:24:36 vasta tsitaadiga

Tundub, et sain ka vastu pükse, pea nädalaga ei suudeta laos olevat pakki smartposti panna.
Emailidele ei vasta.. Tuli mõte, et ehk saab mõnda Eesti firmat usaldada, aga ei. Oleks ma ennem seda teemat näinud oleks €50 otsa pannud ja Amazonist tellinud, oleks kah juba käes..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Computech mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.